Новоліття

 Ми знаємо, що з давніх давен Новий рік, або, вірніше, Новоліття в Україні-Русі починався з появи на небі першого весняного Молодика (нового Місяця), який з’являвся у день, найближчий до весняного рівнодення - Великодня, коли пробуджується вся Природа по зимовій перерві. І наші Предки - діти Природи - стрічали оживання Природи. І Звичай цей був такий сильний (а зачить корені його дуже давні), що ті племена, які з України-Русі прибули до Північної Індії, стрічали і в Індії Новоліття у березні. І сумеріани, прибувши шість тисяч років тому з придніпрянських територій на родючі землі Месопотамії, стрічали Новий рік у березні. І археологи на сумеріанських клінописах прочитали, що “Боги світ створили у березні”. Але, як бачимо, мова тут уже йде про сотворення світу - отже це вже свідчення певної часової та просторової трансформації явища, тобто розвиток в часі, вторинність його.
Новий рік найнейтральніше, ніби аполітичне, позарелігійне свято. Але чому за останню тисячу років його дата змінювалась сім разів? Що за цим стоїть? Чому найлогічнішою датою Новоліття була та, яку притримувались Наші Предки до насильницької християнізації Русі. Вже більше ста років вчені світу пропонують повернутися до стародавнього календаря, але проти виступають релігії. Не вдаючись в аналіз зауважимо лише, що це свято було затверджене у 1700 р. Петром I. Але при чому тут Україна з її прадавніми традиціями?
Дуже тісно пов’язано свято НОВОЛІТТЯ з РОДЗДВОМ. Визначні свята РОДЗДВА і НОВОЛІТТЯ взаємопов’язані однією ідеєю. Це яскраво видно на прикладі постаті Дідуха. З урочистого внесення Дідуха до хати, як ми знаємо, починаються таїнства КОЛЯДИ-РОДЗДВА. І Дідух мав стояти на покуті від РОДЗДВА до НОВОЛІТТЯ. З цього Дідуха на НОВОЛІТТЯ діти вимолотять зерно, яке змішається з посівним зерном і буде висіяне по всьому обійстю. Висіваючи зерно вважалося, що дух поля випускається на Землю. Саме це надавало врожаю животворчої цілющої сили.
Опівночі, як наступало Новоліття, батько з найстаршим сином забирали Дідуха з оселі, а солому згрібали, виносили в садок й підпалювали, щоб дим обкурив фруктові дерева. Це дійство називалося “палити Діда” або “гріти” його. Паління Дідуха - палення жертви, присвяченої Богові за посередництвом прадіда. Це робилося для того, щоб краще родила садовина, щоб не пошкоджував її ні мороз, ні гусінь. Вогнище підтримували аж до світанку.
В окремих місцинах обмолоченого Дідуха напередодні Новоліття виносили з хати опівночі і спалювали удосвіта, щоб його теплий дух мав накликати тепло, родинну злагоду і прихильність Предків. В цей час душі померлих полишали родину і відправлялися на своє постійне місце.
У деяких випадках одну частину Дідуха спалювали разом із сміттям і цим вогнем очищалися від всього злого, що було в старому році і сповіщали цим самим, що народився Новий місяць - Новоліття, а з іншої частини Дідуха робили перевесла. Слід зазначити, що на Поліссі цими перевеслами підв’язували фруктові дерева, щоб рясно і добре родила садовина нинішнього літа. Це дійство супроводжувалося “залякувальними розмовами”. Окрім магічних дій, за нашими сучасними поглядами на агротехніку догляду за фруктовими деревами, чітко простежується практична сторона справи - обв’язування дерев, це те саме, що встановлення ловчих поясів від шкідників, що в кінцевому підсумку веде до до збільшення врожайності дерев. Або ж взяти наведений обряд у виконанні дітей сьогодні пояснюється також досить просто: маленька дівчинка, влізаючи на порівняно молоде деревце, робить незначні механічні пошкодження як гілкам (змінюючи нахил відходу гілок від стовбура - від гострого кута, до більшого) так і корі дерева що теж призводить до збільшення врожайності молодих дерев, а іноді і до початку плодоношення. Це тільки те, що ми можемо більш-менш логічно пояснити з усього святочного обряду Дідуха на сучасному рівні знань. Але ж це малесенька частина обряду! Скільки ми ще не розуміємо і невідомо чи взагалі коли-небудь зрозуміємо після нашестя християнства і войовничого атеїзму вульгарного комунізму. Ми вже не розуміємо і не володіємо містичною частиною обряду, але те що вона мала і психо-терапевтичну дію на людей, то це також можна стверджувати. Околотяна Дідуха також використовувалась поліщуками для господарських потреб - виготовляли устілки, додавали до пійла, коли телилась корова. Те саме вчиняли і з сіном: господині тримали його для кубел, коли садовили квочку на яйця, також прикривали новонароджених телят і ягнят.
Люди вірили, що таким чином випроваджували Дідів, які були на святі. Через вогонь стрибали і вірили, що після цього ставали здоровішими. Це робилося для того, щоб не боліли ноги і руки. Пишуть, що з часом цей звичай забувся. Але ці записи зберігаються в архівах. Зараз ці звичаї для втіхи вже перейшли просто на дітей.
До Дідуха відносяться з пієтизмом, як до Предка Роду, але його вважають за невмирущого, вічно живого, тому що символом його є місяць, який на якийсь час гине, а потім відновлюється. Він є прошеним і жданим гостем на родинному зібранні Святого Вечора. Він є первородним з народу, колишнім свідком божих дарів і повинен завітати до рідні, що зібралася. Його не бояться, але всі тішаться його уявним приходом.
В народних уявленнях місяць був божеством родючості і символізував предка народу Дідуха, якому люди завдячували всіма своїми матеріальними і культурними надбаннями. Свято народження місяця належить до стародавнього астрального культу, коли головні боги символізувалися небесними світилами. Див - батько - Бог осяйного неба; Цур - Сур - Сварог - астральний вогонь (бурхливе небо - рух сонця зодіакальним колом ); Дана - Леля - вода - мати; Дідух - Коляда - Місяць; Дажбог - Сонце; Зоря - Венера.
У багатьох народів Дідух є об’єктом релігійного культу. Міфологічним символом прадіда у первісних народів був Місяць, лише дехто орієнтувався на Сонце. Як Предок народу Дідух живе у народних традиціях в міфічній постаті культурного лицаря, що передав народові перші культурні здобутки і навчив ними користуватися. У багатьох народів його постать злилась з найвищим поняттям Творця і Добродія світу.
Вся структура свята Новоліття і його обрядів підпорядкована одній ідеї - зустрічі весни і перелітних птахів, першому виходу в поле - про це свідчать практично всі щедрівки - основні обрядові пісні цього свята. Яку назву мали ці новорічні святкування наших пращурів сказати зараз точно важко - назви не збереглися, але судячи з рефрену щедрівок - щедрий вечір - певно у передхристиянські часи нинішнє свято “Маланки” й носило цю назву “Щедрого вечора”. Отже, сам вечір під Новий рік зветься щедрим, багатим, бо кожному щедрують, себто бажають достатку.
Створився цілий ритуал, бо на закінчення Року кожній людині хочеться заглянути в своє майбутнє, кожному потрібно проконтролювати себе, що зробив за минулий рік і що мусить зробити на майбутній. Святкові обряди мудро створювали умови для реалізації органічної потреби людини у активній співтворчості з Природою, в прилученні до великого містичного життя Планети, Системи і Всесвіту, до якнайтісніших контактів з його світотворчими, життєдайними енергіями.
Обряди і ритуали свята - своєрідна школа, захід до пізнання світу, навчання законів і правил поведінки у ньому і виховання здатності розрізняти головне і другорядне в житті: шанувати старших, бути щедрими як Природа, сприймати працю як творчу співдружність з вищими силами і принципами.
Сьогодні  ми не будемо торкатися суті всіх обрядів новоліття. Назвемо лише головні:
- Щедра вечеря - підготовка до свята, містичні дії, обрядові страви, скоромні різноманітні і смачні страви, ритуальні напої, щедрівки;
- Новорічна ніч - магічні дії, скеровані на ублагання Щедрого Бога дати в цім році добрий урожай, гарний приплід худоби, птиці, багато роїв тощо. Адже в цю ніч “відкрите небо і відтіля можна випросити, чого тільки бажали;
- ніч не сплять;
- обряд “Нести кутю на покутю”,
- винесення Дідуха і спалення його - очищення господи;
- ворожіння;
- ранкове посівання;
- Маланка,
- дівоча “Маланка“;
- Коза;
- скоморохи;
- коління кабана;
- новорічний полазник;
- прадерево(верба, вишня);
- денні посівальники тощо.
Як бачимо, один перелік обрядів вражає своєю насиченістю, змістовністю і величчю навіть зараз.
Весняні обряди колись, напевне, були ще більш багаті за змістом, ніж Родздвяні. Але вони дуже потерпіли від натиску християнського календаря і боротьби духовенства і адміністрації з прадавніми віруваннями. Адже вони припадали на великий піст, що був у повному контрасті з весняною “радістю”. Через те дещо перекинулося на великодній тиждень і уціліло тут майже виключно як дитячі забави молоді, а також як поминальні свята , дні померлих... Інше ліпилось до поодиноких свят або полишалось у формі різних повитань перших птахів, перших рослин і замовлень собі на здоров’я і на щастя в господарстві.
Не забудьте привітати один одного і своїх близьких з початком Нового року, який у наших пращурів мав назву “НОВОЛІТТЯ” і має надзвичайно велике значення у житті. Від того, що лежить в основі його визначення, складається і світорозуміння. У хліборобів це, безперечно, має бути весна - причому рання, перші її прояви! У завойовницьких націй - щось ближче до літа. У споживацьких - безумовно осінь. Зима, мабуть, у ледачих і байдужих. Можна сказати, що це не завжди так, але в цілому, якщо вдуматись, то така закономірність простежується. Мова, безумовно, йде про літочислення людей, а не про сотворення світу. 

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Великий Закон Всесвіту

Великий Закон- це мудрість Творця. Властивості його — «Істина-Доброта-Терпіння». Якщо людство хоче зрозуміти таємниці Всесвіту, простору-часу та людського тіла, єдиний спосіб — це самовдосконалюватися за істинним Законом, досягти Справжнього Пробудження, підвищити свій рівень як живої істоти. Водночас завдяки вдосконаленню людина може підвищити свої моральні якості. Коли вона навчиться відрізняти справжнє добро від зла, добре від поганого і вийде за межі рівня людства, лише тоді зможе побачити справжній Усесвіт, живих істот різних рівнів і просторів, зможе увійти з ними в контакт.                                                              У своїх до­с­­лідженнях люди обмежуються рамками матеріального світу, вони ніколи не наважуються досліджувати явища, які не можна відчути чи побачити в просторі людства, навіть якщо ці явища об’єктивно існують і явно проявляю­ться в житті людей. Серед них дух, віра, пророцтва та чудеса. 
Людська цивілізація існуватиме довго лише в тому разі, якщо люди будуть постійно покращувати свій характер, поведінку та думки, а основою життя буде доброчесність.
Лише тоді знову проявляться чудеса. У минулому у світі багато ра­зів виникали напівбожественні-напівлюдські цивілізації, у ­ході існування яких люди здобували справжні знан­ня про життя та Всесвіт. Якщо люди зможуть виявити належну ­щирість і повагу до прояву Великого Закону в людському світі, то це принесе їм самим, їхній нації чи країні щастя й славу. Небесні Тіла, Усесвіт, життя, усе суще створив Великий Закон Усесвіту. Якщо живі істоти віддаляються від нього, це означає, що вони деградують. Прості люди, які дотримуються його принципів, є справді добрими людьми, водночас вони отримають за це винагороду — щастя й довголіття. Той, хто в процесі вдосконалення асимілюється з ним, — осягне Істинний Шлях і стане Пробудженим.

Щастя: життя – це радість, радість – це життя

Радість – найприродніша якість життя. Радість - це те, з чого життя створене, і навпаки. Радість – природний стан всіх істот. Випробовувати радість - природна властивість всього в житті (і всього, що живе). Радість – це те, якими ми народжуємося, дітьми з вродженою здатністю прожити життя безтурботно і щасливо. Ви можете повернути собі цю вроджену здатність та розвинути її.

Ті самі закони Всесвіту, які відносяться до багатства, так само відносяться і до щастя. І ви вже багато дізналися про ці закони з попередніх моїх статей. Застосовуйте їх на щастя так, як ви застосовуєте їх до багатства. Особливо це стосується Закону причини та слідства. Якщо ви хочете бути щасливими, робіть щасливими інших. Щодо щастя обумовленість – теж ілюзія. Ви щасливі не через те, що живете в певних умовах і так добре склалися ваші обставини, певні умови та обставини виникають у вашому житті через те, що ви щасливі. Щасливі думки і образи так само спричиняють щасливі зовнішні події і є причиною виникнення сприятливих обставин. Не забувайте діяти так, ніби ви вже щасливі, і бути вдячними за все навіть раніше, ніж ви починаєте це переживати. І не забувайте практикувати відстороненість. Але, мабуть, найважливіше, що потрібно пам'ятати, це те, що зовнішній світ підлаштовується під ваш внутрішній світ і організує себе за його подобою. Якщо ви нещасні у зовнішньому світі, шукайте, у чому ви нещасні у світі внутрішньому; потім просто вирішіть не турбуватися з цього приводу та бути щасливими. Любіть себе, і світ вас полюбить. Будьте щасливими всередині, і світ буде вами радий і разом з вами щасливий.

Як це все зробити? Просто робіть. Нині. Не ускладнюйте – нехай усе буде дуже просто. Прямо зараз ухваліть рішення бути щасливими і любити себе.

Щастя – ось рішення. Нині ж вирішіть бути в стані щастя, і все інше додасться.

Щастя – це послідовність миттєвостей, яким не пручаються. Якщо ви чините опір будь-якому моменту, ви не можете бути в ньому щасливі. Те, чому ви чините опір, залишається з вами; те, що ви приймаєте, те, що ви виносите на світ, відкривається вам і відпускає. Безумовне кохання, прийняття, відстороненість і терпимість – все це приносить щастя.

Сум і радість – різні стадії того самого. Вони лише здаються протилежностями. Гаряче і холодне насправді просто градації того самого явища – температури. Коли ви висловлюєте себе та свої бажання, ви відчуваєте радість. Коли ви цього не робите, ви відчуваєте смуток.

Слідуйте за своїми бажаннями.

Вже говорилося, що щастя ви відчуваєте тоді, коли все, що з вами трапляється, трапляється саме по собі, а не коли ви чекаєте, що з вами має статися те й те.

Врівноважте свої тіло, розум і душу. Без цієї рівноваги ви будете нещасливі. Приділіть певний час заняттям із цими трьома своїми аспектами. Що стосується тіла - доглядайте його, розважайтеся завдяки йому, насолоджуйтесь ним, користуйтеся ним, розвивайте його вправами, живіть ним, дозволяйте йому як слід відпочивати. Щодо розуму – постійно живіть його новими знаннями, вправляйте його, ретельно все обмірковуйте та давайте йому відпочити. Що стосується вашої душі - осягайте її, вправляйте її, медитуйте і намагайтеся доторкнутися до неї. І щодо всіх трьох аспектів вашого буття – прислухайтеся до них, уважно ставтеся до того, що вони вам говорять, і просто любіть їх.

Радість – ваша справжня природа. Ще одне ім'я вашої душі – радість. Душа = Радість = Свобода = Душа. Недолік радості – недостатність самовираження душі.

Захищайте та оберігайте навколишнє середовище, природу. Чи безпосередньо це близько від вас чи десь у світі – робіть те, що від вас залежить, і намагайтеся зробити ще більше. Здоров'я навколишнього середовища впливає на здоров'я вашого Я, яке впливає на здатність вашого Я відчувати радість. Краса і впорядкованість навколишнього середовища також впливають на вашу здатність відчувати радість. Радість та гармонія у всьому, що вас оточує, впливає на вашу власну радість та гармонію. Все взаємопов'язано.

Кохання, сміх, готовність ділитися, ентузіазм, оптимізм та легке ставлення до життя – все це робить людину щасливою. Зробіть вибір на користь всього цього – і ви будете щасливі. Просто вирішіть бути всім цим прямо зараз.

Знаходьте у всьому щось смішне. У всьому є частка гумору, навіть у найсерйозніших речах. Просто спробуйте. Спочатку це може бути складним - у всьому знаходити смішне, але незабаром, після того, як ви звикнете, це стане вашою другою природою. Це звільняє.

Щастя – не за якихось обставин чи подій. Будь-яка подія є те, що вона є, просто подія. Ви самі вибираєте, як переживати ту чи іншу подію – як щасливу чи як нещасливу.

Коли трапляється якась подія, вибирайте такий свій відгук на неї, який зробить вас щасливими.

Щастя приходить через творчість, а не через реагування.

Щастя в чесному спостереженні того, що всередині вас, і того, що зовні. Воно приходить із чесністю із самими собою та всіма іншими навколо. Щоправда у буквальному значенні звільняє.

Вибирайте бути щасливими. Ви не ваші обставини. Це найсильніша з ілюзій. Ваші обставини – це ви, це істинно. Намагайтеся це зрозуміти. Коли ви змінюєте себе, ви змінюєте свої обставини.

Вибирайте подобатися собі, любити себе. Кілька разів вигукніть: «Я люблю себе!» - І зробіть це з усією впевненістю. Просто ухваліть рішення, прийміть прямо зараз. Не ускладнюйте. Це дуже простий вибір. А якщо ви знаходите в собі щось таке, що вам не подобається? Полюбіть і це, а потім зміните. Зрозумійте, ви ніколи не позбавитеся того, чому чините опір. Якщо хтось попросить вас не думати про червоне, ви виявите, що тільки про нього й думаєте. Що б не було те, що вам у собі не подобається, перестаньте цьому чинити опір. Краще прийміть це, піднесіть до світла, полюбіть і подивіться на це спокійно та відсторонено. Посміхніться цьому, потоваришуйте з ним. Тоді воно відкриє вам свої секрети і дасть вам спокій. Тільки ви повинні цілком усвідомлено вирішити любити себе повністю, завжди.

Це означає, що ви починаєте уважно ставитися до всіх думок, які у вас про себе з'являються. Коли б ви не подумали про себе щось негативне, одразу це припиніть і думайте про себе позитивно. Будьте розбірливі щодо своїх думок. Найчастіше ви стаєте саме тим, що думаєте про себе. Якщо ваші думки сповнені нелюбові, вас перестають любити інші. І ви самі не зможете себе любити, і в інших це не вийде. Все дуже просто. Вибирайте ретельно, бо у ваших силах знайти все, якщо ваш вибір гранично зрозумілий, незмінний і підкріплений вашою впевненістю. Якщо ви завжди думаєте, що ви негарні, небажані, не здатні на те чи інше, так воно і буде. Всесвіт піде на все, щоб усі ваші наполегливі думки стали реальністю. І тоді умови для втілення ваших думок у реальність з'являться самі собою. Змініть свій розум – змініть свій світ. Вибирайте ретельно та обачно.

Живіть у Тут-і-Зараз. Як порадив Гаррі Поттеру його наставник, Альбус Дамблдор, у книзі «Гаррі Поттер і філософський камінь»: «Не діло – йти у свої мрії та забувати жити». Гаррі знайшов чарівне дзеркало, яке, за словами Дамблдора, відображало всі «найглибші й найпалкіші бажання людських сердець… але не знання чи істину». Дамблдор застеріг Гаррі проти його використання, оскільки, хоча, можливо, це дуже приємно і здорово проводити цілі дні в мріях про виконання бажань, це не життя. Жити - це означає дозволити життю виражати себе і в самовираженні знаходити радість. Мріяти непогано, але жити ви повинні в Тут-і-Зараз, тому що єдине місце, в якому ви можете прожити своє життя, —це Тут-і-Зараз. Дамблдор також пояснив Гаррі, що найщасливіша людина – це той, хто дивиться в це чарівне дзеркало і бачить тільки себе – таким, як він є в тут-і-зараз.

Є старий вислів: «Коли ви смієтеся, весь світ сміється разом з вами, але коли ви плачете, ви плачете одні». Перестаньте плакати та починайте сміятися.

Нехай усе буде просто.

Живіть з ентузіазмом, живіть пристрасно. Як? Просто вирішіть, що так буде. Просто зробіть це.

Змініть своє мислення. Почніть розуміти, наскільки насправді хороші всі речі, і ви будете всьому радіти. Дивіться на світ і ви ніколи не побачите темряву. Змініть своє мислення; змініть своє уявлення про все. Ви можете дивитися на одну і ту ж річ і бачити щасливу картину замість сумної. У всьому бачте гарне. Бачте магію. Саме цим і займаються усі щасливі люди.

Радість це те, що трапляється з нами, коли ми усвідомлюємо, як насправді все чудово влаштовано.

Меріан Вільямсон

Присвятіть свій час розвитку стосунків із людьми. Щасливі люди – і це можна спостерігати – підтримують здорові та щасливі стосунки зі своєю родиною та з друзями. Кохання – велика сила. Будьте дружелюбними, проявляйте безумовне кохання – і ви будете купувати друзів, у вас буде багато фантастичних стосунків. Знаючи це, ви повинні завжди пам'ятати: щоб бути щасливим вам не потрібен ніхто ззовні. Не стаєте людиною, щастя якої залежить від інших, це залежність, такі відносини фальшиві. Не кажучи вже про те, що невиправданий тиск, який ви чините на інших, зрештою зробить вас лише нещасними.

Любіть себе, визнайте, що ваша любов до інших має бути безумовною та безкорисливою. І будьте доброзичливими. І завжди переконуйтеся в тому, що ваш вибір вільний, будь-які стосунки, в яких ви позбавляєтеся свободи вибору, зроблять вас нещасними. На щастя ведуть рівні, чесні, вільні і всіх рівнях сповнені любові відносини. Ви нікому нічого не винні, ні за яких обставин, ні з однієї причини. Все, що ви робите для інших, ви робите в дарунок. Так само вірне і протилежне. Як тільки ви досить глибоко це зрозумієте, ви зрозумієте і безумовну любов, любов, яка нічого не вимагає від інших, любов, яка не намагається нічого нав'язати нікому.

У безумовній любові все, що існує, – це дари, які радісно дають і радісно приймають. У безумовному коханні все природно.

Радість знаходять у коханні. Що таке кохання? Кохання – це не зобов'язання; це свобода. Визволитель, а не поневолювач. Це вільне самовираження, а не обмежувач. У присутності істинного кохання всі речі виглядають такими, як вони є, досконалими.

Наповнюйте чаші один одного, але не пийте з однієї чаші.

Каліл Джебран

Ні секунди не думайте про те, які ви нещасні чи якими нещасними вас робить те чи це. Пам'ятайте, ви стаєте тим, про що думаєте найчастіше.

Чим менше ви судите інших, тим щасливішим стаєте. Чим більше ви прощаєте, тим щасливішим стаєте.

Дорожіть своєю свободою, живіть нею і дозволяйте іншим чинити так само. Практикуйте безумовну любов до себе та інших. Свобода та любов – це і є секрет щастя. Не відмовляйте у свободі ні собі, ні іншим. Справжня і безумовна свобода і щира і безумовна любов – це полум'я, яке живить вашу творчість, довіру, розвиток і самовираження вашого духу, що і приносить вам радість. Важливо розуміти природу безумовної любові та свободи. Любов і свобода, коли вони обумовлені, йдуть проти єдиного постійного у Всесвіті – проти змін. Що секунди все змінюється. Зміна – це розвиток. Зумовлена любов чинить опір змінам; це любов до свого уявлення про людину, а не до людини. Це кохання відомих моментів вашого минулого, а не невідомих моментів, які несе вам ваше майбутнє. Вона сповнена страху, що умови, які задовольняли вас, одного разу виконані не будуть. Цей страх приваблює у ваше життя те, чого ви боїтеся. І це у наші дні можна спостерігати скрізь, у всьому світі.

І останнє, але не менш важливе – обумовлене кохання та обумовлене свобода позбавляють вас можливості вибирати, почуватися щасливими незалежно від того, що відбувається. Щастя – це вибір. Люди, які це розуміють, здатні радісно приймати будь-яку ситуацію, де вони виявляються. Обумовленість робить це практично неможливим. Щоб бути щасливими, усвідомте і почніть практикувати безумовну любов і свободу. Почніть отримувати задоволення від спостереження того, як інші ростуть, вибираючи рости, а не коли ви їм це рекомендуєте. Почніть насолоджуватися моментами невідомості, які несе майбутнє, та перестаньте чіплятися за відомі моменти минулого. Почніть створювати замість реагувати.

Важливо не те, скільки ви робите, а те, скільки кохання ви вкладаєте в те, що робите і чим ділитеся. Спробуйте не судити інших. Якщо ви судите інших, ви не даруєте їм свою любов. Мати Тереза

Віддавайте. Віддавайте. Віддавайте. Давати ще один дуже дієвий ключ на щастя.

Без будь-яких умов давайте людині те, чого вона зараз потребує. Весь сенс у тому, щоб хоч щось зробити – не важливо, наскільки незначне, і показати, що ви дбаєте про людину та свої дії, і віддаючи їй свій час.

Мати Тереза

Ви даєте лише трохи, коли даєте зі свого майна. Справжній дар – це коли ви віддаєте себе. Каліл Джебран

Один із найкращих способів стати багатим і щасливим – щодня займатися медитацією. Медитація дозволить вам торкнутися свого вищого «Я», і тоді всі ці знання будуть засвоєні, стануть вами, житимуть у кожній клітинці вашого тіла. Вони перестануть бути голою теорією – вони стануть вами. Вам більше не доведеться змушувати себе пам'ятати їх та практикувати – вони стануть вами. Почніть медитувати - і одного чудового дня, дуже скоро, це з вами відбудеться. Для ваших цілей вам найбільше підійде медитація віпасану (практика усвідомленості та проникнення у свою справжню сутність).

Діліться своєю радістю. Робіть інших щасливими. І це повернеться до вас, семиразово помножене.

Якщо ви хочете, щоб інші бачили щось у вас і визнали, намагайтеся побачити та визнати це в інших.

Щодня робіть людям компліменти. Завжди намагайтеся знайти щось, за що людину можна похвалити. Робіть це від щирого серця.

Подумайте ось про що. У Найвищій Реальності немає ні правильного, ні неправильного, немає ні «повинен», ні «не винен». Там немає ні випадковостей, ні збігів, ні везіння, ні невдачі: всі події - бездоганний наслідок вселенських законів, що діють на все і безперечно, без винятку. Тільки відповідність нашому вибору і переслідуваним нами цілям робить усі події правильними чи неправильними, добрими чи поганими. Наприклад, вбивство – досконалий підсумок дії Всесвітнього Закону причини та наслідки, і, таким чином, у ньому самому по собі нічого неправильного немає. Але якщо наше суспільство прагне миру, щастя та спільного благополуччя, у цьому випадку вбивство – неправильне. Саме наш вибір робить усі речі правильними чи неправильними. Але самі по собі і за відсутності нашого вибору, всі речі – лише цілком закономірні наслідки дії вселенських законів.

Також подумайте про таке. Зміни – єдине, що є. Вони включають все, незалежно від того, вважає це наше суспільство прийнятним чи ні. Навіть ті види поведінки, які здаються нам у наш час цілком нормальними, колись у минулому були неприйнятними і колись знову такими будуть. І навпаки. Також те, що прийнятно тут у нас, може бути неприйнятним десь або в інший час, або в іншому місці. Розгляньте це явище в його глобальному, расовому та економічному аспектах, з позицій різного віку та статі. Потім спитайте себе, чому так відбувається.

Ще подумайте ось про що. Ви будете щасливі, зростатимете і будете вільні рівно настільки, наскільки ви дотримуєтеся ваших власних виборів і рішень, а не виконуєте нав'язані вам чужі рішення і не дотримуєтеся виборів, які були зроблені за вас кимось іншим.

Що означає «повинен»? Що означає «можу»? Чому? Хто ви? Навіщо? Чому? Подумайте про все це. Подумайте про все це відсторонено. Спостерігайте без упередження. У відповідях на ці запитання ви знайдете звільнення, силу, любов та щастя. Чим частіше ви самі вирішуєте, як сприймати ті чи інші події вашого життя, виходячи з власного розуміння істини, а не з того, що вам розповіли про неї інші, тим щасливішим ви будете.

Навчитися любити можна, тільки полюбивши. Просто зробіть це. Це нескладно, якщо ви самі все не ускладнюєте. Тож не ускладнюйте.

Щоб почати бути щасливими, вам не потрібно чекати жодної секунди. Хіба це не чудово! Ви можете зробити цей вибір прямо тут і зараз. Вам не потрібно нічого ззовні, щоб бути щасливими і рясними, - все для цього вже є всередині вас. Зовнішнє просто реагує, дозволяючи вам фізично переживати ваші внутрішні стани.

Істина в тому, що щасливі стають ще щасливішими, бо знають, як бути щасливими, а нещасні стають ще більш нещасними, тому що вся їхня енергія йде на те, щоб мати свої власні нещастя.

Сьюзан Пейдж

Не забувайте про небезпеку потреби. Ніколи не потребуйте щастя або чогось ще. Стан потреби - це перманентний стан постійного неймення і підтвердження відсутності. Замість того, щоб потребувати, відсторонено бажайте і маєте намір.

Чим більше кохання ви віддаєте, тим більше кохання отримуєте натомість.

Ваша радість – це ваша печаль, що відкрилася… Коли ви відчуваєте радість, загляньте глибше у своє серце – і ви побачите, що вашій радості передається тільки те, що вже є у вашому сумі. Коли ви в печалі, ще раз загляньте в своє серце – і ви побачите, що насправді ви оплакуєте те, що колись приносило вам радість.

Каліл Джебран

Я є багатством. Я є достаток. Я є радість

Не скаржтеся. Ні собі, нікому іншому. У скаргах немає нічого хорошого – скаржачись, ви лише підкреслюєте негативізм і тим самим викликаєте ще більше негативного.

Усміхайтеся. Просто посміхайтеся. Спробуйте це зробить вас щасливими. Посміхайтеся, адже ви знаєте, як влаштоване життя, бо ви знаєте Велику Таємницю.

Справжня радість приходить зсередини, з вашого Буття. Задоволення та біль – ззовні, від зовнішніх по відношенню до вас речей. Радість ніколи не перестає бути радістю. Це є природа духу, природа буття. На неї не впливає ніщо ззовні. Як тільки ви потрапляєте в Зараз, залишаючись усвідомленими і стикаючись зі своїм «Я», радість проникає у вас і не залишає вас уже ніколи. Вона і так була присутня і присутня завжди, просто ви були сліпі до неї, відмовляючись перебувати в «Тут-і-Зараз» – перебувати повністю. Радість у Зараз – вічний стан вашого буття. Вона не у минулому чи майбутньому, адже ці «часи» не існують інакше, окрім як у нас в голові.

Задоволення та біль, з іншого боку, належать тому, що зовні. Вони також доповнюють одне одного. Те ж саме, що приносить вам задоволення, завдає і біль. Коли щось зовнішнє, що приносить вам задоволення, відсутнє, це завдає біль – біль відсутності. Одні й ті речі приносять вам і задоволення, і біль. Коли зникає те, що завдає вам болю, ви відчуваєте насолоду. Одні й ті речі дають вам і те, й інше. Все це зовнішні речі, і саме тому багато хто так часто почувається незадоволеним. Однак як тільки ви стикаєтеся зі своїм «Я» і починаєте жити в Зараз, з'являється радість, а вона ніколи не перетворюється на біль. З цього моменту все приносить вам радість; навіть найболючіші речі перестають доставляти вам страждання і все в житті починає викликати у вас захоплення. Радість – це Буття, це Є, це Зараз. З цього моменту ви будете щасливі всім буттям, перестанете чинити опір теперішньому моменту і почнете ефективно створювати наступні нові моменти відповідно до свого справжнього вибору.

Опір тому, що Є безплідний і марний. Опір Зараз – болісний. Чого ви хочете досягти, чинячи опір тому, що Є? Ви не можете його переробити або скасувати. То навіщо починати? Але коли ви торкнетеся вашого «Я» і зазнаєте радості, вам не потрібні будуть ніякі інтелектуальні докази і докази того, що Зараз опиратися не варто. Ви просто природним чином полюбите все, що існує.

Чому ті самі речі приносять вам і задоволення, і біль? Тому, що ваш розум живе не зараз. Наприклад, якщо вам подобається якась річ – це приносить вам задоволення; коли ви маєте цю річ, ви цим насолоджуєтеся (якщо тільки не боїтеся її втратити). Якщо цієї речі у вас немає і ви дозволяєте своєму розуму покинути Зараз, вирушити в минуле чи майбутнє і думаєте про неї, тоді у вас і починаються всі «проблеми». Ви губитеся в таких думках, як: «Я почував себе так добре, коли ця річ у мене була, і я так хочу знову її мати. Я чекаю не дочекаюсь, коли вона в мене знову з'явиться. Мене дуже засмучує, що в мене її немає зараз». Коли ви подібним чином думаєте, ви зовсім втрачаєте радість, що існує Зараз, в тому,що Є. І це перебуває тільки у вашому розумі «провалля» між Зараз, Є-ністю, і майбутнім стає причиною болю, занепокоєння та незадоволеності.

Радість – у теперішньому, зараз. Вона присутня у ньому завжди, але ви обираєте її не помічати. Коли ви не розумієте, коли розум зупинено, ви – Буття, ви – тепер, ви перебуваєте в гармонії з усім іншим, що існує сьогодні. У цьому стані ви – у найкращій позиції, що дозволяє вам радіти Зараз і найефективніше створювати наступні Зараз — без тривог, занепокоєнь і всього негативного. Ваш розум – інструмент, і ви повинні налаштувати його, щоб створювати намір наступного Зараз. Ваші розумові процеси, процеси мислення повинні стати дуже швидкими і відстороненими і займати не більше кількох секунд - тоді, в ті миті, коли ваш розум вами затребуваний. Якщо ви користуєтеся розумом, щоб постійно прокручувати в голові думки про минуле і майбутнє, все, що вам залишається, жити в минулому, турбуватися про майбутнє і позбавляти себе радості. У будь-якому випадку це не метод створення майбутнього. Всі проблеми існують лише у вашому розумі; вони не можуть існувати Зараз. В даний час у вас завжди все виходить. В даний час ви просто не можете зазнати невдачі. Не через дві секунди з моменту і не через п'ять годин з моменту, але прямо зараз. Всі проблеми існують у вашому розумі, а не зараз; вони виникають, коли ви неправильно користуєтесь своїм розумом.

За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина і суспільство знаходять багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони безумовно люблять, приносять один одному радість і живуть у тепер.

Пам'ятайте, життя – це свято; а радість – якість свята. Радість – це самовираження духу способами, які приносять йому найбільше задоволення і відповідають його бажанням. Висловлюйте свій дух та дозволяйте робити це іншим!


0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

33%, 1 голос

33%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

33%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Достаток: у вас є все

Тепер ви знаєте, що ви єдині з Джерелом, єдині з усім Сущим. Це робить ваше життя рясним. Вам також відомо, що ви самі створюєте свою реальність із квантового поля, просто використовуючи свої думки, стани буття, слова та дії. Також ви знаєте, що все можливо, якщо ви вірите, якщо ви послідовні, сповнені рішучості і маєте ясне бачення мети. Все це робить вас рясним. На вашому найвищому рівні ви за своєю природою на віки вічні рясні – вам нічого не потрібно для цього робити, ви просто не можете не бути багатим.

Давайте розглянемо деякі аспекти цього достатку та як матеріалізувати їх у вашому житті. Ви єдині з усім, що є.

Витрачайте гроші щасливо, радісно і із захопленням. Чи купуєте ви щось чи оплачуєте рахунки – радійте, що це робите. Гроші швидко закінчуються у тих, хто відчуває, що їх у нього не вистачає, у тих, хто негативно ставиться до того, щоб їх витрачати.

Природа готова виконати всі ваші бажання, і при цьому у неї зовсім не зменшиться. Нестача чогось нереальна; це лише видимість, яку ми вирішуємо сприймати за реальність.

Джерело всього сущого - це джерело нескінченної творчої енергії та творчих здібностей. Все, що було створено, можливо, мільйон разів створено знову. Сила та можливості Джерела не обмежені.

Думки про нестачу знищують достаток вашого життя. Вони сприяють виявленню нестачі у світі фізичному. Щоб уникнути нестачі, відмовтеся від усіх думок про те, ніби ви повинні змагатися і перемагати, натомість вибирайте творення. Змагання вказує на Всесвіт: ви вірите, ніби вашому існуванню щось загрожує, вам чогось бракує. Про це ж Всесвіту говорять усі ваші навіть уявні спроби когось обдурити, притиснути, маніпулювати людьми, користуватися своєю перевагою над ними, недоплачувати, спроби захопити чужу власність, заздрість і т. п. Такі думки можуть створити тільки свідомість не багатства і навести до недостатності та потреби. Так, таким чином ви, можливо, на якийсь час і розбагатієте, але так ви не зможете ні підвищити, ні повністю використати свій потенціал, і зрештою на вас чекає провал.

Ніколи не дивіться на те видиме, що у вас є. Завжди дивіться на необмежені багатства, приховані в безформному, і знайте, що вони будуть вашими, як тільки ви зможете їх прийняти та використати. Ніхто, забираючи від того, що ви маєте, не може завадити вам отримати те, що ваше. Уоллес Д. Воттлс

Ви створені за образом та подобою Джерела, Бога. Достаток – ваш природний стан. І ви знаєте, що так і є. Все, що від вас вимагається, не забувати цього, щоб переживати свою справжню природу.

У Всесвіті більш ніж достатньо різних видів бізнесу та багатства для всіх і кожного – набагато більш ніж достатньо. Люди бідні не тому, що бідна їхня природа. Люди бідні, бо бідна їхня свідомість достатку. Навіть за мільярд життів, не кажучи вже про одне, ви просто не можете вичерпати ті багатства, які удосталь дає вам життя. Звичайно, ви можете «зазнати невдачі» і не отримати їх, перешкодивши цьому своїми думками, словами, діями і, що найголовніше, вибраними вами станами буття – вашими твердженнями «я є» і тими істинами, яких ви дотримуєтеся.

Уявлення про те, що людина зазнає невдачі у здобутті багатства через конкуренцію або будь-які інші подібні обставини – ілюзія. Так звана конкуренція та негативні обставини створюються самими людьми, їх вірою в брак чогось і потребу. І нестача, і потреба дивовижним чином трапляються з ними – як маніфестація тих обмежень, які вони створили собі самі.

Достаток та багатство – ваше вроджене право.

Потреба – це порушення законів Всесвіту. За задумом і влаштування Всесвіт - те місце, де потреба неприродна. Бідність – це аномалія.

Не відлякуйте від себе гроші, думаючи та кажучи, що у вас їх недостатньо.

Ви навіть близько не можете підійти до усвідомлення всієї тієї енергії і всіх тих неймовірно великих і нескінченних ресурсів, завдяки яким ви можете створювати щось цінне, ресурсів, які абсолютно вільно готові надати у ваше розпорядження Всесвіт.

Не маніпулюйте ні людьми, ні речами. Це мислення змагання. Творче мислення набагато ефективніше і відповідає істинній природі достатку. Мислення змагання змушує вас думати про нестачу, з якою треба боротися, і саме нестачу ви в результаті отримуєте. Ви хочете створювати нестачу?

Економіка вчить нас про нестачу та дефіцит ресурсів. Але ніщо із цього не відповідає реальності! Економіка була винайдена в ті часи, коли люди вірили в дефіцит. Ця віра створила світ дефіциту та підтримувала ілюзію нестачі – у такий спосіб пророцтво економістів виповнилося. Економіка – наука у тому, що можна спостерігати. Вона повністю ігнорує першопричину, дух і стан буття. Тільки зараз ми починаємо розуміти, що деякі ресурси просто невичерпні. Наприклад, програмне забезпечення, музика та будь-яка інша цифрова інформація, яку можна завантажити в комп'ютер або передати в ефір, у принципі невичерпна. Як ви можете витратити програму, що завантажується?

Не має значення скільки копій ви завантажили, завжди залишається оригінальна копія, яку можуть собі завантажити всі бажаючі. Одна копія відтворюється будь-яку кількість разів, і виробнику цієї копії це вже нічого не коштує. Ми скоро експериментальним шляхом прийдемо до усвідомлення того, що ми можемо, наприклад, за кілька років заново виростити всі земні ліси, створити «нову» воду або зробити щось не менш масштабне. Не вірте економіці дефіциту. Якщо ви в неї вірите, вона перетворюється для вас на реальність – пророцтво потреби, що самовиконується.

Становлення економіки відбувалося у часи, коли потреба була єдиним, що було. Ось чому не вдається застосувати нову квантову економіку у сучасному бізнесі та пов'язаних з нею розрахунках.

Якщо ви не вірите, зверніться до історії. Колись люди були впевнені, що Земля плоска, і всі «докази» того часу це підтверджували. Ще вони вірили в те, що Сонце обертається навколо Землі, і всі їхні докази знову ж таки це підтверджували. Однак тепер ми знаємо, що ця Земля обертається навколо Сонця. Чи не знаємо? Іншими словами, що б ми не вважали істиною, істиною і стає, незважаючи на те, що ця істина може бути не остаточною. Коли ми починаємо ставити все під сумнів, ми відкриваємо «правильнішу» істину, ту істину, яка ближче до Істини Остаточної. Завжди є місце для нових відкриттів та одкровень; ви не можете заявити, що ваше сьогоднішнє уявлення про щось – Істина в останній інстанції. Наші кінцеві уми не здатні осягнути Остаточну Істину у всій її повноті, бо Остаточна Істина нескінченна. За раз ми можемо сприймати лише невеликі фрагменти.

Ніколи не переставайте навчатися. Завжди смиренно, без гордині ставтеся до того, що ви знаєте на даний момент, і ви дізнаєтеся набагато більше. Вчені зараз підходять до відкриття того, що у нашого Всесвіту не тільки чотири виміри, а набагато більше, він – багатовимірний. Чотиривимірні лише наші почуття, які розрізняють лише довжину, висоту, ширину та час. Ваше «Я» багатовимірне, але почуття, які ми маємо на фізичному плані, у більшості людей чотиривимірні. Сам по собі Всесвіт багатовимірний, і саме тому в ньому одночасно можуть існувати всі можливості та ймовірності. Добре подумайте про це. Брак не реальний; це лише сприйняття одного з аспектів голографічного Всесвіту. Ви завжди можете вибрати, який її аспект ви хочете сприймати і переживати, обравши, у що ви хочете вірити, і дотримуючись цього як незаперечної істини.

Існує джерело нескінченних та невичерпних ресурсів. Коли у вас немає того, що ви хотіли б мати, знайте, що помилкові ваші думки – Всесвіт не помиляється ніколи. Чесно прийміть на себе всю відповідальність та внесіть відповідні зміни. Але ніколи не говоріть і не думайте про потребу, брак або дефіцит, оскільки подібні думки і є їх причиною.

Будь-яке руйнування – явище тимчасове. Але бідність – це стан нашого розуму, його хвороба і вона триває набагато довше. І все ж таки можна подолати і її.

Чи достатньо – це скільки? Враховуючи той факт, що ресурси Всесвіту не обмежені, достатньо – це, ймовірно, стільки, скільки вам потрібно для того, щоб жити так, як ви хочете, незалежно від того, працюєте ви чи ні. Це коли ви можете вибирати, коли працювати, а коли розважатися, і робите це так, як вам подобається, і зовсім не тому, що потребуєте грошей. Це коли обумовленість і потреба зникають із вашого життя і ви, більше не дбаючи про гроші, можете досліджувати інші її аспекти.

Достаток – єдине, що існує, і якщо ви ділитеся, а не захоплюєте, ви отримуєте до нього прямий доступ.

Конкуренція та змагальність – не потрібні. Це підтвердження нестачі, це помилка.

Конкуренція у бізнесі – це затвердження нестачі та її причина. Створення – це твердження достатку, природний стан. Змініть своє мислення з конкуруючого на творче та поспостерігайте, чого це вам дозволить досягти.

Це Всесвіт достатку. Ніхто не збирається "відібрати у вас вашу частку" або "залишити вас ні з чим". У Всесвіті знайдеться все і для всіх, достатньо. І вам буває недостатньо чого тільки тоді, тільки тоді вас «залишають ні з чим», коли ви думаєте і дієте змагально, замість того, щоб думати і діяти творчо і вірити в ряснішу природу Джерела. Змагальне мислення і дії заважають вам правильно дотримуватись законів Всесвіту – особливо Закону причини та наслідку, процесів вираження у житті образів розуму та все, що долає силу впевненості та віри. Творче мислення та не змагання допомагають вам перебувати у злагоді з вселенськими процесами та законами.

Земля приносить тобі свої плоди, і ти ніколи не потребуватимеш, якщо знаєш, як ці плоди збирати. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл Джебран

І взяв Він з достатку достаток, і достаток залишився. Упанішади

За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина і суспільство знаходять багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони бачать достаток, вірять у нього і діють виходячи зі своєї віри та свого знання.

Ще раз – медитуйте. Це найшвидший спосіб на власному досвіді дізнатися, наскільки ви рясні. Ці високі концепції неможливо пояснити і остаточно зрозумілі з допомогою інтелекту. Вони можуть лише пережиті з досвіду. Звичайно, про них можна говорити, використовуючи символи, наприклад слова мови, але повністю оцінити і пізнати їх можна лише переживши. Все, що вам потрібно, - це відправитися всередину себе, медитувати - і тоді ви знайдете потрібний вам досвід і переживання. Одного разу, можливо, під час першої ж вашої медитації, можливо, трохи пізніше, але це неодмінно станеться. Це те, що Будда називав просвітленням – реалізацією Єдності.

У житті немає сенсу, якщо у ній немає радості, бо життя – це радість, а радість – це життя. Але що таке щастя і як ви можете його досягти?

Занепокоєння не позбавляє завтрашнього дня лиха, але позбавляє сили день сьогоднішній.

Коррі тен Боом

Коли ти не можеш мати те, що хочеш, настав час починати хотіти те, що маєш.

Кетлін Саттон

Малі можливості часто дають початок великим підприємствам.

Демосфен




50%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

50%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Єдине: все суще


В індуїзмі цього навчають одним способом. У буддизмі – іншим. Даоси мають свій спосіб. І Ісус, і Мохаммед навчали цього по-своєму. Сьогодні свій підхід виробила квантова фізика. Майже всі духовні вчителі, мудреці, фізики та релігії своїми власними способами навчають нас тому, що ми всі – Одне. Якщо ви дієте виходячи з цього усвідомлення, ви дуже швидко і безболісно станете найбагатшою людиною. Ця істина – не якесь нове одкровення, просто ми відмовляємось її сприймати. Зараз у вашому прагненні до багатства та радості ви можете захотіти почути ще раз те, про що нам говорили з найдавніших часів.
Все є Одне, одне й те саме Буття, що постає перед нами у різних індивідуальних образах. Іншими словами, все в цьому світі - індивідуалізовані локалізації Джерела і в Джерелі, Усього Сущого в Усьому Сущому, Бога в Бозі. Ніщо не може бути поза і бути окремим від Джерела. Індивідуалізація та ілюзія окремішності необхідні, і ви це вже могли зрозуміти, вивчаючи розділ, присвячений «Я». Але індивідуалізація та ілюзії – лише чудові інструменти, якщо ми використовуємо їх за призначенням. Коли їх починають брати за реальність, вони стають інструментами руйнування, причиною непотрібних страждань та неадекватності.
Давайте заглянемо, дуже швидко, в цю Єдність. Як тільки ви усвідомлюєте свою єдність з усім Сущим і починаєте відповідним чином відчувати і діяти, ви розумієте, що ви вже єдині з усім, з усіма людьми та речами, які приносять вам багатство. Ви розумієте, що ви одночасно і той, хто просить, і той, хто це прохання передає, і той, хто його виконує, і той, хто переживає на досвіді його фізичне втілення. Отже, вам зовсім нема про що турбуватися. Ілюзія того, що ви не той, хто все це робить, існує лише для того, щоб ви могли радіти своїм досягненням та їх переживати. Ми швидко поглянемо на Єдине тільки для того, щоб ви могли переконатися в цій Єдності і почати про це розмірковувати. Цей  шлях, пройти можете тільки ви самі, тому що цей шлях не може бути описаний - він може бути тільки пережитий. Усі ми – Одне.
Ви єдині з Джерелом, а для нього немає нічого надто складного чи неможливого. Всесвіт уважно ставиться до всіх ваших бажань. Якщо ви вірите, нічого неможливого просто не існує.
Ніщо не може належати вам постійно, поки живете на Землі. Життя – це зміни, а все, що існує – це Одне. Уявлення про те, ніби ви можете чимось володіти, - дуже шкідливий стан розуму, що змушує вас думати, що ви повинні володіти самим собою. Ще раз, як ви вважаєте, чим закінчаться ваші спроби володіти собою тут, на Землі, бути своєю власністю, забираючи в себе частину своєї свободи? Все – Одне, Єдине Ціле. Як у такому разі ви можете володіти частиною Єдиного? Як ваша рука може володіти, наприклад вашою ногою? Ваша рука може трохи пограти з ногою, але вона не може нею володіти. Так само справи і з вами, і з усім іншим у цьому житті. Коли ви думаєте, що чимось володієте, ви починаєте чіплятися за це, щоб запобігти його втраті, а це чіпляння - абсолютно безплідне і марне заняття. Отже, ви не володієте – володіють вами.
Краще думайте про себе як про тимчасового зберігача чого б там не було, поки не настане час цього позбутися. Подобається вам це чи ні, коли приходить час або коли ваше життя покличе вас далі, ви повинні залишити всі ці речі. Зрештою, навіть ваше тіло буде звільнено від його справжньої форми. Тому насолоджуйтесь речами, діліться ними, майте їх, але ніколи не думайте, що ви володієте ними. Ви можете бути чимось, але ви не можете по-справжньому володіти чимось. Все – Єдине Ціле, а Єдине завжди змінюється.
Усі з усіма взаємопов'язані. Все життя – одне ціле. Те, що відбувається в Кабулі, так чи інакше впливає на вас, де б ви не знаходилися. І те, що відбувається з вами, всі думки, які приходять вам на думку будь-яким чином, впливають на всіх і скрізь. Тому заради себе самих думайте, дійте як Єдине Ціле, будьте Єдиним Цілим.
Перевага чи незначність – не вроджені якості людей та речей. Бачити речі як найкращі чи гірші – значить судити та виявляти слабкість. І ця слабкість особливо властива державам, в яких один уряд вважає себе найкращим і перевершує інші – особливо в галузі прийняття економічних рішень або політичного устрою. Величезна кількість воєн, катастроф корпорацій і соціальний поділ товариств викликані уявленням про те, що «мій шлях досягнення чогось набагато кращий за ваш». Дисгармонія дорого обходиться і зрештою ніколи нікому не приносить вигоди. Гармонія ж – неймовірно вигідна. Ви можете уникнути дисгармонії, дивлячись на все довкола не як на краще чи гірше порівняно з вами чи з чимось ще, а просто по-різному. Інакше кажучи, жодна сутність не краща і не гірша від усіх інших; просто всі різні. Це більш мирний і вигідний підхід до всіх і всього. Бути особливими – не те саме, що бути кращими. Істота може бути особливою, але це не робить її кращою.
Якщо ви хочете завжди перебувати в гармонії з неймовірно дієвими законами Всесвіту, просто дійте так, ніби весь Всесвіт – єдине ціле без поділу на окремі компоненти. Наприклад, щоб знати, як найкраще поводитися з тими, з ким ви ведете бізнес, щоб це було вигідно і вам, і їм, дійте так, ніби ви і вони є єдиним цілим. Саме так їх і сприймайте.
На землі немає жодної людини, яка не була б здатна зробити значний внесок у поліпшення умов існування на цій планеті. Одна тільки зміна відносин вже може вплинути на навколишній світ.
Сьюзен Джефферс
У ваших власних інтересах робити все, щоб люди всієї землі мали свідомість достатку і щастя. Багато мислителів і вчених приходять до усвідомлення того, що думки однієї людини можуть впливати на мислення всього світу. Людина особисто відповідальна за все, що відбувається у світі, і за кожного у ньому.
У Стародавній Греції існувала схожа концепція – Гея. Цю філософію розділяли багато мислителів у всьому світі – від стародавнього грека Платона до Будди. Багато мислителів і вчених, що представляють різні напрями, починають вивчати це явище і доводять, що всі ми взаємопов'язані. Ці взаємозв'язки знаходять у різних формах і різних галузях науки такі вчені, як доктор Джон Лавлок, Пітер Рассел (автор книги «Пробудження світової свідомості»), англійський біолог Руперт Шелдрейк (автор «Нової науки життя»), Говард Блум (автор «Всесвітнього» мозку») та багато інших. Якщо ви бажаєте бути багатими, ви можете зробити це своїми власними силами. Але ви можете зробити це набагато легше і знайти набагато більше, якщо ви допоможете світові опанувати свідомість достатку.
Жоден лиходій не може творити своє зло без таємної згоди всіх нас... І коли хтось падає, він завжди падає для тих і через тих, хто йде за ним, вказуючи на камінь, про який вони можуть спіткнутися. Також він падає через тих, хто йде попереду, оскільки вони, хоч і рухаються швидше і хода у них впевненіша, але камінь, про який можна спіткнутися, вони зі шляху не прибрали. і пограбований не зовсім невинний у тому, що його пограбували… Так, нерідко буває так, що вина лежить і на жертвах – на тих, хто постраждав.                                                                                                                                     Каліл Джебран
Давайте ще раз ненадовго повернемося до квантової фізики. Ми знаємо, що наш Всесвіт складається із субатомних частинок. Також ми знаємо, що ці частинки розумні. І ми знаємо, що чиста енергія є розумною. Вона має чудові властивості, наприклад здатна бути в двох місцях одночасно, переміщатися з однієї точки в іншу, не долаючи відстані між ними, подорожувати вперед і назад у часі і так далі. Ми також знаємо, що безпосередньо пов'язані з цими частинками і співпрацюємо з ними, оскільки те, що ми вирішуємо спостерігати, набуває форми, виникаючи з океану енергії. Як ви думаєте, що являють собою ці скупчення енергії? І взагалі, що таке чиста енергія?
Перш ніж ми спробуємо відповісти на це питання, давайте поглянемо на Джерело, Все Суще, те, що багато хто називає Богом. Нам сказано, що ми – діти Бога, створені за його образом та подобою, і що Бог – це Все Суще. Тепер давайте повернемося до того моменту, коли був ТІЛЬКИ Бог, до моменту, що передував «творенню». Правду кажучи, такої лінійної тимчасової послідовності не існує, але з метою кращого розуміння давайте уявімо, що вона є. У цій тимчасовій послідовності Бог уже існував до творіння, сам по собі і зовсім один.  В абсолюті існує тільки Одне, якому нема з чим себе порівняти. Тому для одного переживання Себе неможливе. Щоб Одне могло себе переживати з досвіду, Воно має індивідуалізуватися в Дуальності, у сфері Відносного.
Коли Єдине це зробило, з'явилося те і це двоїстість, завдяки якій переживання стало можливим. Ми називатимемо її Початковою Двоїстістю. День може переживати себе тільки через ніч, і навпаки. Те саме вірно для всіх «протилежних» дуальностей або індивідуалізацій – для чоловіків і жінок, верху і низу, право і ліво. І кожна з цих дуальностей має свої менші дуальності. Наприклад, жінка чи чоловік можуть бути радісними чи сумними тощо. І навіть радість може поділятися на «шалено радісний» і «не надто радісний», і так далі. І сума всіх цих переживань – це переживання Єдиного Цілого. Але щоб зрозуміти все ще краще, зараз ми звернемося до Початкової Дуальності, яка перша походить з Єдиного.
Давайте повернемося до питання про те, що є енергія. З Єдиного Цілого відбулася Початкова Дуальність. В даному випадку нехай ця дуальність називається дух та антидух. Між іншим, вчені, які займаються квантовою фізикою, відкрили, що всі субатомні частки мають свої протилежності, наприклад, протон має антипротон. Але в нашому Всесвіті античастинок немає, тому що при зустрічі античастинки та частки відбувається їх анігіляція. Вчені називають це матерією та антиматерією Всесвіту. Отже, частина Єдиного Цілого, що є духом, ще раз ділить себе, перетворюючись на нескінченно малі частинки – або душі.
Квантові фізики також переконалися в тому, що хоч вони і називають субатомні частинки частинками – ці частинки не є чимось «матеріальним», а скоріше – будівельними блоками, з яких створюються всі інші речі. І хоча субатомні частинки поводяться і як хвилі, і як частинки, насправді вони й не реально відчутні частки, і не коливання хвиль. Ви не можете побачити субатомну "частку". Ви можете лише обчислити її та пережити. Субатомні частинки поводяться так, як поводився б дух. Чому вони це роблять? Тепер ви знаєте, що таке енергія? Енергія – це дух. Все в цій частині Всесвіту – це енергія. Енергія – це матерія; це те саме (E=mc2). Дух – це енергія. Отже, дух – це матерія. Бачите, немає чітко визначених кордонів, дозволяють визначити і відокремити друг від друга. Все Суще насправді – Єдине Ціле. Індивідуалізація – це окремість. Думайте про індивідуалізацію як про багатомірність, а не як про поділ на безліч незалежних речей та об'єктів. Думайте про світ як про виміри або різні грані того самого Єдиного, а не як про скупчення окремих і незалежних речей.
Інша частина Всесвіту, а вона є, бо все подвійно, - це що складається з антиматерії анти-Всесвіт. Але це вже інша велика тема. Сенс у тому, що тепер ви знаєте, як відбувся Всесвіт, і можете пояснити його і те, як він пов'язаний з духом і всім сущим. Тепер ви ніколи не повинні забувати, що ви собою насправді уявляєте, що уявляємо собою ми всі і чому ви, чому ми робимо те, що ми робимо. Тепер ви знаєте, що є Джерело – це ви. Це дуже складна тема і вам не потрібно розуміти її до кінця. Простого знання істини вже достатньо; немає жодної необхідності знати всі подробиці.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина і суспільство мають багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони є Єдине Ціле.
Повторюю, найцінніша порада, яку ви тільки можете отримати, така: щодня медитуйте. Незабаром – можливо, під час першого ж заняття медитацією, а може, трохи пізніше – ви переживете досвід єднання – і будете вражені! Про це неможливо розповісти, це можна лише пережити. В цей шлях можете вирушити тільки ви самі. Медитація дозволяє вам зустрітися з вашим «Я» і нескінченністю. Пояснити це неможливо, ви маєте самі це пережити.
Тепер, якщо ви єдині з Джерелом і Всім Сущим, спробуйте вгадати, що на вас чекає далі? Хто ж ви ще? Ви – достаток! Воно – ваша природа та ваша сутність! Давайте поговоримо про достаток.


0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

50%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

50%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Ініціали

  • 07.12.23, 23:48

Назви мені свої ініціали, і я скажу, хто ти! Коли молода сім'я чекає на поповнення, то у них відразу виникає величезна кількість проблем. Звичайно ж, вони приємні, але вимагають свого рішення. Дуже часто перед народженням виникають суперечки щодо імені майбутнього малюка. Існує величезна кількість теорій, які стверджують, що ім'я може сильно впливати на свого носія. Можливо, це і так, абсолютно точно про це ніхто не скаже. Але сьогодні я вирішив торкнутися трохи іншого аспекту цієї теми, а саме ініціали. Результати деяких досліджень дають можливість стверджувати, що про людину можна багато сказати за першими буквами її імені, прізвища та по батькові. Давайте разом подивимося, наскільки вони збігається з реальністю.

А — сила та влада. Б - здатність на велике почуття. В—непостійність, відсутність системності. Г — таємничість. Д— товариськість, вміння притягувати до себе людей. Е - здатність мобілізуватися, життєстійкість. Ж — невпевненість. З — схильність до сумнівів, незадоволеність, матеріальні труднощі. І — вразливість, напруга. К — великі запити та нервозність у їх досягненні. Л — мелодійність, логіка, винахідливість. М — працьовитість і педантичність. Н — велика енергія та творчі амбіції. О — велика емоційність, таємничі хвилювання. П - скромність, дистанція у відносинах з людьми, самотність. Р - постійна напруга, сильна емоційність. С — часті депресії, нервозність, пригніченість. Т — нескінченні пошуки, гонитва за ідеалом. У — інтуїція, схильність до частих розладів та переляку. Ф — ніжність, уміння пристосуватися. Х — мінливість почуттів, сексуальні проблеми. Ц — схильність до зовнішнього прояву внутрішніх переживань. Ч — вірність. Ш — ревнощі, безкомпромісність. Щ — розвинені інтелектуальні здібності, мстивість. Е — пошук психологічної рівноваги. Ю — великі амбіції, відсутність системності. Я - інтелігентність, творчі здібності.

Ну як? Особисто у мене все дуже схоже на правду. Напишіть про свої результати у коментарях до цього матеріалу. І, звичайно, не забудьте поділитися ним зі своїми друзями, нехай теж дізнаються про себе щось нове...




67%, 2 голоси

33%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Свідомість

Свідомість: ви отримуєте той досвід, до якого пробуджені
Ця розмова присвячена в основному свідомості достатку. Але що таке свідомість? Це пробудження до чогось. Свідомість достатку - це пробудження до багатства. Зрозуміло, багатство завжди тут, але ви можете не усвідомлювати його, не брати до уваги. Ви не можете переживати те, чого не розумієте. Свідомість - це набір якостей і здібностей, що дозволяють вам бути пильними до того чи іншого стану буття чи досвіду. Ця розмова  про те, що дозволяє вам бути пильними, уважно ставитись до багатства, яким ви вже володієте. І щастя у вас теж є. Так що, друзі мої, прокиньтеся!
Матеріальний добробут держави – це просто прояв колективної свідомості достатку людей, які в ньому живуть. І це вірно для будь-якої групи людей – від сім'ї до корпорації, до континенту та до всього світу загалом. Найнесвідоміший член групи знижує якість переживань найбільш свідомих її членів. Тому по-справжньому розумні люди роблять все, щоби підвищити рівень свідомості своєї групи як цілого, щоб переживати більше досвіду самим. Нічого не робити або знижувати свідомість достатку інших веде тільки до поразки.
Деякі дослідження показують, що багато хто з тих, хто виграв у лотереї мільйон доларів або більше, виявляються з часом у гіршому матеріальному становищі, ніж до свого виграшу. Вони втрачають усі гроші в разюче короткий термін і опиняються в ще більш тяжкому становищі через борги і зобов'язання, які за цей час знаходять. Не гроші роблять людину багатою. Багатою людину робить свідомість достатку.
Люди, які не мають свідомості достатку не здатні знайти багатство, скільки б грошей вони не виграли в лотерею. З іншого боку, людям зі свідомістю достатку просто  може не вдасться досить тривалі періоди часу отримати багатство. Так, завдяки помилкам у мисленні чи волі провидіння іноді вони зазнають краху і опиняються на мілині, але їм завжди вдається відновити свій добробут. Вони не бояться руйнування, бо знають: якщо це станеться, довго це не триватиме і вони обов'язково все повернуть. Ви можете забрати у них усі їхні гроші, але протягом року вони знову розбагатіють або принаймні будуть на шляху до багатства. І везіння до цього жодного стосунку не має.
Найбільша творча сила стає доступною, коли ваше свідоме, підсвідоме та надсвідоме «Я» єдині та гармонійні у своєму виборі. Ви можете досягти цього, підвищивши свою свідомість та усвідомленість на всіх трьох рівнях вашого "Я". Ви повинні свідомо та усвідомлено робити ті речі, які раніше робили підсвідомо. Ви можете це зробити, вирішивши бути свідомими. Вирішіть бути уважними та пильними – стежте за вашими думками, діями та мріями, а не ходіть у напівдрімоті та на автопілоті. Також дуже хороша ідея – зайнятися практикою уважності та усвідомленості. Це один із найкращих способів вашу усвідомленість збільшити.
Розумієте, ваше «Я» постійно робить вибір і приймає рішення, але якщо ви їх не усвідомлюєте, ви так і не дізнаєтеся, якими вони були. Ці рішення належать вашому надсвідомому. І ви починаєте їх усвідомлювати шляхом уважного ставлення до своїх почуттів (не до емоцій чи думок, що видають себе за почуття). Ви починаєте усвідомлювати своє свідоме, коли займаєтеся медитацією.
Деякі рішення ви приймаєте на рівні свідомості, а деякі – на рівні підсвідомості. Ви можете збільшити свою усвідомленість підсвідомістю виборів, вирішивши бути усвідомленими і спостерігаючи свої думки. Наприклад, у минулому вас, можливо, відвідували думки, що турбують вас, пов'язані зі страхом і нерішучістю щодо будь-якого предмета. Ці думки крутилися у вашій голові весь час, поки ви займалися іншими мотивами; вони завжди були присутні як би на задньому плані. Добре, все, що від вас потрібно тепер, - це спостерігати свої думки і не дозволяти якимось стороннім ідеям крутитися у вас в голові, подібно до замкненої в клітці мавпи.
Сенс ось у чому: якщо якесь конкретне рішення на трьох рівнях вашої свідомості приймається по-різному, на вас неодмінно чекає невиразний результат. І спосіб уникнути цього – підвищити своє усвідомлення на всіх трьох рівнях.
Джерело всього сущого – це поле нескінченних можливостей та потенціалу творення. Наше справжнє «Я» єдине з Джерелом, створене на його образ і подобу. Коли ми усвідомлюємо це і віримо, що це так, ми підключаємося до поля нескінченних можливостей і джерела властивих нам за природою творчих сил.
Ви повинні мати свідомість достатку, яка не знає, що таке бідність (або, що точніше, ілюзія бідності). Працюйте над цим, поки сама можливість існування бідності не почне викликати у вас сміх – поки те, що ви можете виявитися бідним, не здасться вам ідеєю неймовірною і дуже смішною. Ви створюєте гроші, збільшуючи власну внутрішню цінність. А робите ви це, читаючи книги, подібні до цієї статті. Ви робите це, згадуючи своє справжнє «Я», створене за образом і подобою Бога – творчою за своєю природою. Тільки потім ви починаєте переживати гроші та багатство на досвіді – коли обмінюєте на них свою внутрішню цінність. Перетворити свою внутрішню цінність на гроші можна, надаючи послуги, обмінюючись товарами та грошима, віддаючи їх за інші послуги, товари та гроші. Не забувайте,що
Отже, те, що створює людина, є унікальним, і саме обмін цими унікальними речами приносить паперові гроші. Паперові гроші – лише засіб обміну тією унікальною внутрішньою цінністю, яку ми в собі розвиваємо.
Збільшуйте своє багатство, збільшуючи свою внутрішню цінність. Переживайте багатство, виконуючи своєю внутрішньою цінністю своє призначення і реалізуючи свої здібності. Все – всередині вас самих. Щоб створити зовнішнє багатство, створіть внутрішню цінність та використовуйте її. Все дуже просто. Найголовніші складові внутрішньої цінності миттєво доступні всім. Це – віра чи впевненість, уява, уміння вчитися та зосередженість. Дії, які ви робите, лише перетворюють внутрішню цінність на зовнішню, на багатство матеріальне.
Багатство з'являється у тих, хто має свідомість достатку, і ніяк інакше. Свідомість достатку набувається зі станів вашого буття та думок про добробут і багатство, які ви наповнюєте своєю впевненістю. Воно не дозволяє жодних думок про бідність або будь-що, що вас обмежує. Воно не дозволяє існувати стану страху та зневірі.
Заробляння грошей не має нічого спільного безпосередньо з маніпуляціями папером, який ми називаємо грошима. Цей процес повністю залежить від нашої свідомості достатку.
Багатство – це передбачуваний результат. Причини багатства передбачувані, вони у нашому повному розпорядженні.
Наскільки розвинена у вас свідомість достатку, ваш зовнішній світ дозволятиме вам переживати його на досвіді або, навпаки, цьому перешкоджати. Те саме вірно і для щастя. Настільки, наскільки ви наповнені щастям всередині, зовнішні речі дозволятимуть вам його випробовувати або перешкоджатимуть цьому. І це тією самою мірою стосується й усього іншого – миру, любові, не-осуду, не-нехтування, не-окремості тощо.
Колективна свідомість сильно впливає і на ваші власні багатство та щастя. Ви створюєте багато подій у вашому житті. Але деякі події, особливо значні, відбуваються з вами через думки і стан свідомості людей, які оточують вас, членів соціуму. Ви й раніше чули це у різних варіаціях (там, де двоє чи більше зберуться…). Ви не самі; ви не окремі від решти. Ви як особистість важливі для цілого, і навпаки. Ваш рівень багатства та щастя визначається не тільки вами, а й усіма іншими. Будь ласка, постарайтеся зрозуміти це якомога правильніше. Ніхто не може перешкоджати вам стати багатими та щасливими, бо ви самі вирішуєте, як сприймати ті чи інші події – як погані чи як добрі. І ніхто не може позбавити вас цього внутрішнього вибору. Тільки ви можете вирішити бути багатими та щасливими, і ніхто не може забрати це у вас, окрім вас самих.
Усвідомлюючи це, ви збільшуєте свої шанси на те, що життя надасть вам багато щасливих можливостей, трапиться багато хороших подій, ви зустрінете багато хороших людей з відповідною свідомістю. Думайте про свій розум як про продовження вашого духу, про навколишнє середовище та інших людей – як про продовження вашого тіла, про світ – як про продовження безпосереднього вашого оточення і, отже, про весь світ – як про одне велике продовження вашого тіла. Те саме поширюється на всіх людей.
Таким чином, щоб «погане» чи «хороше» не відбулося у вашому великому всесвітньому тілі, це впливає на вас настільки, наскільки це від вас «віддалено». У ваших же інтересах розповсюджувати по світу свідомість щастя і достатку, щоб загалом «поліпшити» ваше велике продовжене тіло – адже те, що трапляється з якоюсь однією його частиною, впливає на все тіло цілком. Будь-яке досягнення лише одного представника суспільства призводить до цілого ряду різних інших великих чи малих досягнень решти членів цього товариства. Щоб підвищити свій добробут, підвищуйте добробут інших – це автоматично покращить ваші справи. Навіть якщо ви поділитеся секретами здобуття багатства з кількома людьми, цього вже буде достатньо, але якщо ви поділитеся цим знанням з великою кількістю людей – зі стільки, скільки це буде можливо, наш Всесвіт зміниться. Ця стаття – лише початок; діліться нею. Використовуйте Інтернет, електронну пошту та послугу SMS у вашому мобільному телефоні. Людство винайшло ці доступні мережі спілкування на доказ нашого зростаючого усвідомлення того, що ми єдине ціле. Так використовуйте ці мережі спілкування; не забувайте про них.
Один із найефективніших способів набуття багатства – це щоденні заняття медитацією. Медитація дозволяє вам увійти в зіткнення з вашим вищим «Я», сприяє тому, щоб знання, про яке йдеться в цій статті, стало вами, стало вашим внутрішнім досвідом, проникло в кожну клітинку вашого тіла. Тоді більше не залишиться жодних теоретичних побудов, все буде у вас усередині. Вам більше не доведеться примушувати себе до практик і намагатися про них не забувати, оскільки вони будуть з вами одним цілим. Почніть займатися медитацією, і незабаром це станеться.
Рекомендована в цій статті техніка – випасана (медитація усвідомленості та уваги).
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина або суспільство мають багатство, щастя і здоров'я рівно настільки, наскільки вони мають свідомість достатку, щастя і здоров'я і розвивають його.
Тепер настав час перейти до вищих вимірів. Настав час поглянути на те, що має свідомість, на ваше «Я», творця Всесвіту, будівельника, який використовує час і простір як матеріал, з якого він створює свій досвід.
Людина не зможе відкрити нові океани, поки їй не вистачить мужності втратити з уваги берег.
Андре Жид
Досвід – це не те, що трапляється з тобою; це те, що ти робиш із тим, що трапляється з тобою.
Олдос Хакслі
Те, що гусінь називає кінцем світу, майстер назве метеликом.
Річард Бах

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

50%, 1 голос

0%, 0 голосів

50%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Віддавати: у цьому вся справа!Подяка: справі вінець

Один із найважливіших законів – Закон віддавання. Це феноменальний закон. Віддавайте вільно та радісно. Розвивайте звичку віддавати із задоволенням. Спочатку ви віддаєте - і лише потім отримуєте. Якою б енергією ви не поділилися, вона чудово до вас повертається. Наприклад, ви можете віддавати свій час, і він повернеться до вас набагато пізніше з несподіваного джерела, у несподіваній формі і таким чином, що ви опинитеся у великому виграші. Ви не можете вимагати, щоб щось повернулося до вас певним чином і в певний час, але ви можете бути впевнені, що це повернеться найкращим шляхом. Віддавайте. Віддавайте. Віддавайте. Віддавайте вільно та радісно. Вся справа в тій енергії, яку ви вкладаєте, віддаючи, тому не скупіться. Закон причини та наслідку гарантує вам, що віддане повернеться вам сторицею.
Життя нам дане для того, щоб віддавати.
Віддавайте те, що маєте, - час, гроші, посмішку, любов, компліменти, все що завгодно. І назад ви отримаєте те, чого немає у вас.
Віддавайте з любов'ю та приймайте з вдячністю. Милість та подяка вливають енергію у процес віддачі та отримання.
Дбаючи про суспільство та природу, ви дбаєте про себе. Якнайчастіше ділитеся і віддавайте природі та суспільству. Це курка, яка несе золоті яйця, а про неї потрібно дбати і захищати, щоб вона могла дбати про вас та захищати вас.
Діліться. Віддавайте. Допомагайте іншим. Пропорційно до того, наскільки ви допомагаєте створювати багатство іншим, ви створюєте його і собі.
Інвестуйте гроші у фінансові послуги та організації, які позичають гроші, що дозволяє іншим створити своє багатство. Це ще один чудовий спосіб піклуватися про суспільство, робити його багатим, щоб ви могли розбагатіти.
Всесвіт – це енергія, і лише енергія. Енергія тече. Віддаючи, ви сприяєте течії енергії, приводячи себе в гармонію із силами Всесвіту. Що би ви не хотіли мати, зробіть так, щоб спочатку цим володів хтось інший, і у вас це з'явиться теж - і з'явиться надміру. Віддавайте - і ви отримаєте це, багато разів помножене. Наприклад, якщо ви хочете розбагатіти, покажіть іншим, як це зробити, і дивним чином незабаром ви виявите, що й самі розбагатіли. Це досить складна система, але вона ідеально працює. Віддавайте – та віддавайте із задоволенням!
Діліться. Діліться. Діліться. Це вклад у банк Всесвіту, який повертається до вас із казковими відсотками. Діліться з усією щирістю та радісно.
Якщо ви хочете щось мати, станьте спочатку причиною появи цього в інших. Щоб жити в багатстві та достатку, станьте причиною того, щоб у багатстві та достатку жили інші. Як ви можете стати причиною появи багатства в інших? Навчайте ваших друзів, які цікавляться створенням багатства.  Організуйте класи чи гуртки. Там, де збирається двоє чи більше, ціле завжди більше суми його частин.
Розвивайте усвідомленість, що дозволяє вам шукати та знаходити будь-які можливості, щоб віддавати щось щедро та із задоволенням. Ви можете давати іншим щось матеріальне, чи ваш час, чи вміння, чи щось інше.
Викореніть у собі звичку думати, ніби ви повинні спочатку щось отримувати і лише потім віддавати. Так віддача не практикується. Це не віддача, це обмін. Коли ви щедро і з задоволенням віддаєте, це, якщо ви хочете дивитися на це таким чином, дозволяє вам робити бізнес із Всесвітом. А працює це так: ви віддаєте щось, що у вас є зараз, віддаєте охоче і радісно. Всесвіт відповідно до закону знаходить найкращий спосіб повернути вам цю енергію у вигляді чогось, чого у вас немає. Він віддає вам це примноженим, коли вам це найбільше потрібно і найбільш підходячищей для вас формі. Це справжня магія. І очевидно, що чим більше ви віддаєте, тим більше магії буде у вашому житті. Життя почне працювати на вас.
Розвиньте у себе сильне бажання та наполегливе прагнення віддавати, віддавати щедро та із задоволенням.
Ставлячи собі цілі, не забувайте включити туди і кілька цілей, що стосуються практики рясно і радісно віддавати. Віддавати – згідно із Законом причини та наслідки – одна з найефективніших практик, якою ви можете зайнятися. Все, що ви віддаєте, повертається до вас, семиразово помножене. Ви просто не можете дозволити собі виключити практику дарування із плану свого життя. Ви не можете дозволити собі надати цю справу нагоді.
Розвивайте практику віддавати як звичку як щось природне – так, щоб вам навіть замислюватися про це не доводилося. Це зробить вас таким, який постійно і наполегливо віддає, і весь Всесвіт працюватиме на вас.
Віддавайте спонтанно.
Працюйте над створенням у себе звички віддавати, доки навчитеся віддавати з радістю. Насолоджуйтесь кожним випадком, коли ви можете щось дати.
Це нормально - думати і знати, що, віддаючи, Всесвіт щось вам поверне. Ви не повинні вдавати, що ви не зацікавлені в тому, щоб отримати за це винагороду. Чекати на винагороди – це добре. Насправді очікування винагороди прискорює його здобуття. Ви порушуєте процес віддавання тільки тоді, коли очікуєте отримати щось від тієї ж людини, якій ви даєте, кажучи: «Давай так, я зробив це для тебе, а ти зробиш те для мене». Насправді вимагати конкретну нагороду – пряме порушення всесвітнього закону. Ваш розум у цьому випадку зосереджується на «торгівлі», а не на вмінні «рясно і радісно віддавати». Ніколи не просіть і не чекайте, щоб вам відплатили ті, кому ви даєте. Винагорода, яку ви отримаєте, прийде до вас з такого джерела і в той час, які Всесвіт вважатиме для вас найбільш підходящими.
У вас завжди є щось, що ви можете віддати, час, добре слово, талант, гроші, знання, книгу і так далі.
Практика віддавання має одну додаткову перевагу: вона дозволяє вам дізнатися, що ви маєте, але раніше ви про це просто не здогадувалися. Припустимо, ви хочете розбагатіти. І ви вирішуєте спочатку віддати багатство, допомагаючи іншим дізнаватися, як воно створюється. Ви прочитали кілька книг, допомагали іншим, ділячись з ними набутими знаннями, давали книги, підказували джерела, до яких можна звернутися, і далі в тому ж дусі. У процесі ви нарешті чудовим чином розумієте, що ви вже маєте значне багатство і можливості для його створення, яких раніше просто не усвідомлювали, вважаючи, що у вас їх просто немає.
Ви оточені незліченними можливостями віддавати, але побачити їх ви зможете тільки тоді, коли вирішите їх побачити.
Так само радісно і з вдячністю вчіться приймати. Не відчувайте себе ніяково, приймаючи. Ви на це заслуговуєте; приймаючи, ви підтримуєте гармонію, ви виконуєте Закон віддання та отримання.
Секрет уміння віддавати – це нічого не нав'язувати тим, кому ви віддаєте. Пропонуйте те, що ви хочете віддати, вільно та радісно. Покажіть, що у вас у руках. Але не намагайтеся нікому нічого нав'язати. Просто покажіть. Якщо людина не хоче прийняти ваш дар, радійте й цьому. Не ображайтеся, якщо ваш дар не прийняли. Надайте іншим повну свободу вибору. І не намагайтеся зробити когось від вас залежним. Коли людина стає залежною від ваших дарів, навіть випадково, нічого хорошого в цьому немає, тому що ви зменшуєте її віру в себе і обмежуєте її здібності.
Ось типовий сценарій. Уявіть людину, яка має дуже мало матеріальних благ, які вона могла б поділити з іншими або віддати. Але ця людина дуже добра і мила. Вона говорить багато добрих слів усім, кого зустрічає, і не чекає, що йому дадуть відповідь тим же. Ця людина піднімає настрій іншим людям і робить їх впевненішими в собі, знаходячи способи підбадьорити їх і зробити їм приємне, і не очікує, що йому відплатять тим самим. Все чудово, вона не повинна турбуватися. Всесвіт підтримує свої рахунки у повному порядку. Таке віддання дозволяє людині користуватися кредитом у банківській системі Всесвіту. Одного разу, відповідно до Закону причини і наслідку, віддавання та прийняття, ця людина якимось чином отримує велосипед, який вона завжди хотіла мати, і саме тоді, коли він їй був потрібен. У деякому сенсі це схоже на диво. Вона може отримати цей велосипед, вигравши в якомусь конкурсі або як дар від незнайомця, або безлічі інших шляхів (саме це люди називають везінням). Ось як працює вміння віддавати. Іноді Всесвіт бере якісь незначні речі, які у вас є, які ви можете дати і даєте, складає їх у щось велике, чого у вас немає і що ви дуже хочете мати, і дає вам саме тоді, коли вам це найбільше потрібно.
Ви віддаєте зовсім небагато, коли віддаєте зі свого майна, із тих речей, якими володієте. Але коли ви віддаєте себе, це справжній і дуже цінний дар. Бо що є наше майно, як не речі, які ми тримаємо у себе і бережемо зі страху, що вони можуть виявитися потрібними нам завтра? І що є страх потреби? Лише страх. Хіба він не подібний до страху спраги, коли ваша криниця до країв повна, спраги, яку не можна вгамувати? Є люди, які віддають малу частину від багато чого, ніж мають, – роблять вони це заради визнання, і їхнє таємне бажання цей дар знецінює. І є люди, які мають небагато, але віддають це повністю. Вони вірять у життя та його достаток, і їхня сума ніколи не залишається порожньою… Дуже добре давати, коли вас про це просять, але ще краще – давати, коли вас не просять, давати виходячи зі свого розуміння… Бо істина в тому, що це життя дає життя, тоді як ви, який вважає себе таким, що дає, не більше ніж спостерігач… а одержувачі – всі ви.
Каліл Джебран
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина чи суспільство рівно настільки знаходять багатство та щастя, наскільки правильно вони вміють віддавати та приймати.
Тепер ви знаєте, як робити бізнес із Всесвітом, якщо вдатися до цієї термінології. Наш Всесвіт – Всесвіт, що віддає, бо життя – це віддавання. Ви віддаєте і отримуєте багаторазово помноженим – насправді це винагорода за вашу доброту. Джерело, життя – все тримається на віддаванні; і Розум Всесвіту завжди шанує ваше вміння віддавати, що б це не було. Віддавайте із задоволенням! Все у житті – це дар. І особливо це стосується багатства та щастя – ніколи не переставайте дарувати багатство та щастя іншим, і ваше власне багатство та щастя примножаться!
Але що на іншому кінці вміння віддавати? Вміння приймати. А ще? Подяка, подяка, подяка! Давайте постараємося зрозуміти, що таке подяка.
Не можна зробити добро зарано, бо ніхто не знає, коли буде вже надто пізно.
Ральф Волдо Емерсон

Все життя – це дар. Кожна людина, кожний момент, кожна річ – це дар; тільки ми ці подарунки відкривати відмовляємось, і тому нам їх просто перестають надсилати. Все приходить до тих, хто вдячний. У цьому міститься велика істина, і саме тому все це добре працює. Відповідно до Закону причини та наслідку ваша подяка приваблює те, за що ви вдячні. І ви повинні бути вдячні ще до того, як щось отримали, бо відповідно до закону: якщо ви відчуваєте подяку, значить, ви вже знаєте, що це неодмінно отримаєте. Насправді у вас це є ще до того, як ви попросите. Подяка прискорює отримання, тому що подяка є доказом вашої віри; ви вже щиро вдячні, вже перебуваєте в стані подяки за те, що ви отримаєте або, точніше, вже отримали і скоро переживатимете на досвіді. Зауважте, подяка вже існує, перш ніж ви починаєте шукати те, що збираєтеся «отримати». Насправді у вас вже все є; ви просто цього ще не переживаєте на досвіді.
Отже, пе підтвердження вашої впевненості у тому, що ви це отримаєте. Уявіть, що ви вдячні і відчуваєте радісне збудження з приводу того, що має статися, ви усвідомлюєте, про яку величезну віру це свідчить і з якою неймовірною швидкістю це наближає вас до бажаної мети? Це справжня магія! Подяка породжує віру і вирощує її, крім того, що це просто природний і правильний стан.
Дякуйте. Говоріть спасибі.
Те, за що ви вдячні, відкриє вам свої дари і служитиме. Будьте вдячні за все, тому що все допомагає вам відкрити якусь межу самих себе.
Секрет у тому, щоб навчитися приймати те, що у вас уже є, любити зараз, любити його цілком і повністю і нічому не віддавати перевагу Тут-і-Зараз. Виконання цієї умови дозволяє вам досягти стану спокою і поміщає вас у позицію, найбільш підходящу для виявлення дарів, що містяться в цьому, так, що ви можете швидко просуватися в напрямку вашої мети.
Подяка за все, що було в минулому, теперішньому та майбутньому, творить чудеса.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина чи суспільство набувають багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони вдячні всьому і один одному.
Подяка не потребує пояснення – ви вже знаєте, як бути вдячними. Всередині ви знаєте, яке це чарівне почуття. Все, що від вас тепер вимагається,— це визнати, що кожна мить, кожна людина і кожна річ приходять до вас відповідно до вашого власного вибору, думок, дій і станів буття. Ви є причина. Світ просто створює себе навколо вас так, щоб ви могли пережити на досвіді та вдосконалювати своє «Я». Тому будьте вдячні за кожну мить, річ чи зустрінуту вами людину – це найкращий спосіб пізнати себе. Не забувайте: те, чому ви чините опір, залишається. Подяка заперечує опір. Якщо ви вдячні, ви можете зрозуміло все бачити, у тому числі і себе.
Ще одна перевага подяки – це віра. Виявляючи подяку зараз за те, що ви маєте намір пережити в майбутньому, ви знайдете ще більшу впевненість у тому, що ви це переживете, а це в свою чергу приверне до вас бажане.
Подяка дозволяє вам бути впевненими у своєму майбутньому та з радістю чекати його наступу!



0%, 0 голосів

100%, 2 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Призначення: навіщо ви тут?

У чому ваше призначення? Ваше призначення – це не ваші цілі. Тож у чому ваше призначення: навіщо ви тут? Одним тим, що ви знаєте своє призначення, і проголошуєте його, і щодня прагнете його виконати, ви вже можете швидко просунутися в бажаному вами напрямку та отримати при цьому величезне задоволення.
Правильне питання звучить так: чому ви вирішили з'явитися тут, на цій Землі?
Звідки береться ваше призначення? Розгляньмо все по порядку. Ви маєте вільну волю. Де ця вільна воля починається? Дехто думає, що вона починається з народженням людини. Вони впевнені в тому, що вони не мали вибору, народжуватися чи ні, але коли вони з'явилися на світ, вільна воля була їм дана, щоб вони могли самі вирішувати, як прожити своє життя.
Інші вірять у те, що їхня вільна воля вічна і що починається вона ще до їхнього народження. І ця ідея не здається такою вже дивною. Ваша душа вічна. Ваші очі говорять вам про те, що життя починається, коли ви з'являєтеся на світ, але щось глибше говорить вам, що народження може бути не справжнім вашим початком. Призначення чи доля – це те, через що ви, ваше «Я», або душа, вирішують з'явитися на цій землі – і цей вибір залежить від властивостей та бажань вашої душі. І обставини, і місце вашого народження є ідеальними для вас, щоб ви могли зібрати всі необхідні інструменти для виконання обраного вами призначення, якщо житимете саме для цього. Ось чому ви відчуваєте таку радість, коли знаходите це своє призначення. Ось чому вам приносить таке задоволення виконувати ваше призначення - адже ви вибрали його дуже давно. Саме через нього ви на цьому світі і з'явилися.
На жаль, багато людей так і не знаходять свого призначення – в основному через будову нашого суспільства та системи освіти. І все ж таки ви можете легко виконати ваше призначення, якщо вирішите зробити це. Спочатку знайдіть своє призначення, приділивши певний час тому, щоб сісти і спокійно поміркувати про те, що змушує вас добре почуватися, про те, до чого ви відчуваєте пристрасть. Не думайте про якусь конкретну роботу чи кар'єру. Відкиньте всі ярлики, вірою в які забезпечило вас суспільство. Ці ярлики – перша причина, чому люди не знаходять свого призначення. Просто запитайте себе: «Яке заняття приносить мені найбільше задоволення?» Це може бути прогулянка по саду з метеликами або відрядження в різні країни і укладання угод, або приготування їжі, або спілкування з людьми, або ще щось. Як тільки ви знаходите своє призначення, візуалізуйте його, виміряйте його і ставте собі цілі, що наближають вас до його здійснення, доти, доки ваше призначення не стане вашою роботою, вашою професією.
Наприклад, припустимо, що ваше призначення - вивчення метеликів і зараз ви працюєте на роботі, що зовсім не цікавить вас, ніяк з метеликами не пов'язаною. Не впадай у відчай. Почніть із читання книг про метеликів та знайомств з людьми, які цим професійно займаються. Використовуйте усі можливості. Потім почніть ставити перед собою цілі та приймати рішення, які в кінцевому рахунку дозволять вам зайнятися чимось, що безпосередньо відноситься до обраної вами області – до метеликів. Не турбуйтеся про гроші і забудьте про всі інші дрібні проблеми, які у вас можуть початися; якщо ви не турбуєтеся про них, вони дозволяться самі собою. І ви будете дуже щасливі та успішні, як тільки ваше призначення стане вашою роботою, оскільки це доля, яку ви обрали задовго до того, як з'явитись на цій Землі. Ваша задоволеність також зросте, адже ви робитимете свій найоптимальніший внесок у буття.
Сядьте у тиші та постарайтеся з'ясувати, чому ви тут. Ви маєте призначення. Ви можете вже знати його чи не знати. Ви можете зрозуміти своє призначення, запитавши себе і залишаючись чесними із самими собою. Ваш особливий талант і є ваше призначення. Або це може бути щось, що ви завжди відчували, особливо в дитинстві. Щось таке, що ви можете робити дуже добре. Діти нерідко знають своє призначення, але поки вони ростуть, суспільство та система освіти збивають їх зі шляху. Або, можливо, ваше призначення в тому, що приносить вам найбільшу радість. Насправді ваше призначення просто не може бути чимось, що не приносить вам радості та задоволення. Коли ви його знаходите, живіть ним – і багатство прийде до вас легше та найприємнішими шляхами. І ви полюбите свою роботу.
Робота – це виявлене кохання. Якщо ви не можете працювати з любов'ю, а тільки з огидою, краще киньте цю роботу, сядьте біля входу до храму і просіть милостиню у тих, хто працює з радістю.
Каліл Джебран
Визначайте своє життєве призначення дуже чітко. Постійно підтримуйте його своїми думками. Заявляйте таким чином про ваші цілі. Ваші думки, слова та дії повинні завжди йому відповідати – і ваше життя стане наповненим і радісним.
Найвірніший спосіб отримувати задоволення від своєї роботи – це працювати відповідно до свого життєвого призначення. Працюйте в тій галузі, яку ви визначили як своє призначення, і нехай ваша робота не буде для вас примусом або обов'язком, але тим, що ви відчуваєте, тим, що виходить із вас самих. Робіть те, що ви мрієте робити, і радість у роботі вам забезпечена. Про що це каже? Про те, що кожен може обіймати якусь посаду та вести свій бізнес – і отримувати від цього задоволення, поки він знає своє призначення і працює в цій галузі.
Коли ви без страху підкоряєте свої думки своєму життєвому призначенню, ваше життя набуває потужної творчої сили.
Коли ви працюєте відповідно до вашого призначення, робота для вас перестає бути обов'язком; вона перетворюється на задоволення, вона стає вашим життям. Кордон між роботою та приємним проведенням часу зникає.
Скільки призначень може бути у вашому житті? Стільки, скільки ви знайдете в собі. Вас ніхто не обмежує лише одним. Ви – багатовимірна істота.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина або суспільство знаходять щастя і багатство стільки, наскільки вони знаходять своє призначення і працюють відповідно до нього.
Життя – це свято, а радість – якість свята. Радість – це дух, виражений у той спосіб, який йому подобається, і відповідно до його бажання. Призначення дає духу цю можливість. Знайдіть те призначення, яке ви собі обрали, і ви знайдете любов, радість і багатство в роботі і зробите оптимальний внесок у життя суспільства.
Говорячи про наш внесок, про те, що ми даємо іншим, чи знаєте ви, що один із найшвидших шляхів набуття багатства – це віддавати? Те, що ви віддаєте, повертається до вас, семиразово помножене. Давайте просунемося далі, до нової, ще прекраснішої істини.
Бути собою у світі, який постійно намагається зробити тебе чимось іншим, найбільше досягнення.
Ральф Волдо Емерсон

40%, 2 голоси

0%, 0 голосів

20%, 1 голос

0%, 0 голосів

20%, 1 голос

0%, 0 голосів

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Бажайте – але ніколи, ніколи не потребуйте


Як ви переконалися, є великий сенс у тому, щоб стежити за своїми словами, думками, діями та станами. Кожна думка і стан підпорядковані незаперечному закону Всесвіту. Кожне слово несе в собі тисячоліттями значення і містить інструкції з виконання цього значення. Наприклад, слово «стрибок» викликає в думці кожної людини конкретний образ, а також відповідну інструкцію, як зробити стрибок. І Всесвіт, покликаний допомогти вам стрибнути, надходить відповідно до нього (тут задіяні закони фізики, координація тіла-розуму-духу тощо). Навіть коли ви читаєте або чуєте ці слова, вони надають певний вплив, який ви, можливо, навіть відчуваєте прямо зараз.
Тут одні люди із захопленням розуміють, що використані тут слова дозволять їм кардинально змінити своє життя. І це знання вже починає невидимо його змінювати. А інші вже знали це.
Що стосується багатства, найважливіше слово, за яким ми повинні стежити, - це слово «потребувати» і його еквіваленти. Слово «потреба» повідомляє вам і Всесвіту, що у вас чогось немає (і це перша помилка) і що ви перебуваєте в стані неволодіння чимось і потребуєте того, щоб це мати (друга помилка). Проблема полягає в тому, що потреба стан перманентний. Саме собою він не закінчується ніколи.
Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте. Ніколи. Це тільки здається, що люди отримують те, чого потребують, але насправді вони ніколи цього не отримують. Насправді відбувається таке: дуже повільно люди виходять зі стану потреби і переходять в інші стани – і лише тоді отримують те, чого вони хотіли. Але поки вони перебувають у стані потреби, вони не можуть отримати те, чого потребують.
Саме так працює ілюзія отримання людьми того, чого вони потребують. Згадайте останній раз, коли ви хотіли їсти та отримали те, що хотіли (щось з'їли). Отже, вам треба було щось з'їсти. Це стан потреби. Але подивимося, що станеться далі. Ви почали шукати, щоб вам з'їсти. Насправді ж ви перейшли із стану потреби у стан пошуку, а це стан звичний. Потім ви перейшли в момент володіння - і в результаті все виглядає так, ніби ви отримали те, чого потребували. Бачите, ви ніколи не можете отримати те, що хочете, поки перебуваєте в стані потреби. Для цього ви маєте змінити свій стан.
Подібний неусвідомлений перехід зі стану потреби в інші стани дається нам легко – але тільки у випадку, якщо ми робимо щось незначне. Що, якби це було щось справді значуще, щось таке, чого ви ніколи раніше не робили? Ви, як і раніше, отримали б те, чого потребуєте? На відміну від їжі, вам було б набагато складніше несвідомо вийти зі стану потреби, оскільки в цьому випадку ви ніколи цього раніше не робили. Якщо ви потребуєте двадцяти доларів, вам буде легко несвідомо вийти зі стану потреби і перейти в стан отримання, адже ви багато разів робили це раніше. Але що, якщо ви потребуєте мільйон доларів, а у вас у житті ніколи не було більше 20 000? Ви зможете автоматично перейти зі стану потреби у стан отримання мільйона доларів? Скоріш за все ні. Рішення ж просте: ніколи не потребуйте!
Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте. А якщо ви відчайдушно чогось потребуєте, то гірше і бути не може. У ваших думках, словах, станах і почуттях замініть слово «потребувати» на «бажати» або «хотіти». На відміну від потреби у чомусь, бажання не обов'язково означає, що у вас чогось немає. Це дуже тонка відмінність, і деякі люди можуть сказати, що жодної різниці немає, але вона є, повірте, насправді ця різниця величезна, як світ. Хоча в деяких словниках синонімів може бути написано, що «потребувати» і «бажати» взаємозамінні, але це вже проблеми лінгвістики.
Пам'ятайте, ваші думки виконуються Всесвітом точно і з усією досконалістю. Так ця система влаштована. Ваша потреба напевно здійсниться, а потреба - це стан перманентної відсутності. Бажання – не перманентний стан відсутності; насправді бажати – не обов'язково означає, що у вас немає того, що ви бажаєте. Сумно та смішно усвідомлювати, що мільярди людей не мають того, чого хочуть, через цю таку невелику різницю. А вся справа в тому, що Всесвіт гранично точно виконує все, що ми думаємо та говоримо.
Якщо бути зовсім точними, треба уникати не самого слова «потреба», а стану. Ніщо не зміниться, якщо ви перестанете вживати слово «потребувати», але перебувати в стані потреби абсолютно безплідно і марно. Мова – це набір символів, який використовується для того, щоб представляти такі поняття, як стан. Слово «потребувати» - символ, що представляє стан потреби. Отже, в першу чергу, ви повинні уникати стану. Символу, слова як такого, теж слід уникати, щоб не викликати відповідного стану. Будь ласка, бажайте, але ніколи не потребуйте.
Ось яке визначення словник дає слову «потреба»: «брак, брак чогось істотно важливого; відсутність, дефіцит чи недостача».
Ось що ви повідомляєте Всесвіту, коли у вас є якась потреба. Всесвіт саме це вам і забезпечить – відсутність і брак.
Жодне з цих негативних визначень не відповідає слову «бажання». Ось як словник визначає слово «бажання»:
• природне прагнення до чогось, що несе радість, або думка про щось хороше, що спонукає до дій або змушує людину робити ці зусилля володіти або це продовжити;
• сильний порив мати щось або чимось насолоджуватися.
Якщо ви не потребуєте певного результату Зараз, це звільняє вашу підсвідомість від усіх думок про те, чому ви не можете цього результату досягти. А це, у свою чергу, відкриває шляхи досягнення конкретного результату, який ви свідомо мали намір отримати. Це одна з переваг відстороненого наміру. Ви маєте намір на конкретний результат подій у майбутньому. Ви в ньому впевнені, але ви усуваєтеся від того, що відбувається в сьогоденні. Наприклад, припустимо, що ви маєте намір стати мільйонером, але зараз події складаються так, що вам здається, ніби ви до своєї мети не наближаєтеся. Так от, ви досягнете своєї мети набагато швидше, якщо ви відсторонені від сьогодення, ви приймаєте його як воно є, не боретеся з ним, не засмучуєтеся через нього і не втрачаєте надію. Але незалежно від вашої відстороненості ви продовжуєте бути впевненими в тому, що в майбутньому все складеться так, як ви хочете (ви станете мільйонером).
Вчитеся спільному існуванню у собі наміру, впевненості та відстороненості – і ваше життя швидко стане багатим і щасливим. Опір та фрустрація поступово зникнуть, а віра та переконаність зростуть. Розумієте, ви просто не можете не розбагатіти, якщо ставите собі ясні цілі, зосереджені, не сумніваєтеся в результаті – і вірите. У цьому випадку невдачу зазнати просто неможливо. Невдача означатиме, що незаперечні закони Всесвіту не спрацювали. Тому впевненість дозволяє вам розслабитися, знаючи, що багатство не змусить на себе чекати незалежно від того, як виглядає ваше справжнє становище. Недостатня відстороненість рівноцінна опору, а те, чому ви чините опір, залишається з вами.
Усуньте всі форми потреби. Це включає в себе жаль про минуле, бажання того, щоб ваші обставини були іншими, нетерпляче очікування чогось, стан потреби, занепокоєння та перенесення вашої усвідомленості та свідомості у минуле чи майбутнє. Інакше кажучи, не тримайтеся за минуле, не мрійте, щоб негайно опинитися в майбутньому. Натомість перебувайте в моменті Зараз, у всій його повноті, і приймайте всі його дари, які в ньому містяться. Найшвидший спосіб створити собі велике майбутнє – просто мати намір його досягнути, все відпустити та насолоджуватися – насолоджуватися Тут-і-Зараз.
Ваша потреба повідомляє Всесвіту, що він повинен створювати умови, яких ви будете продовжувати потребувати, унеможливлюючи те, чого ви бажаєте, поки ви не перейдете зі стану потреби в будь-який інший стан. Це дуже тонкий, але важливий момент, який має стати вашим світоглядом.
Ніколи ні в чому не потребуйте. Зазнаючи потреби, ви змушуєте Всесвіт створювати умови, які цей стан продовжують. Живіть пристрасно, бажайте, майте намір, але не потребуйте.
Усуньте слово «потребувати» з вашої мови та стан потреби з вашого мислення та буття. Замініть його на «бажання» та «бажати», на «мріяти» та «подобається». Потреба створює умови для свого продовження. Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте.
Якщо ви ловите себе на думках про те, що у вас чогось немає або що ви кимось не є, значить, ви  потребуєте. Потреба – це стан буття, що декларує відсутність та недостатність. Це не просто слово нашої розмовної мови.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина чи суспільство знаходять багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони усувають потребу зі своєї мови та зі своїх станів буття.
Якщо ви виявляєте, що боретесь з нуждою, згадайте знання, присвячені квантовій фізиці, достатку, Єдності та «Я», і ви по-справжньому зрозумієте, чому – і про це протягом тисячоліть говорили різні вчителі – у вас уже є все, бо перш ніж навіть попросите, вам вже дано. З погляду логіки, науки і духовності, немає жодних причин, щоб чогось потребувати. Звичайно, є причини чогось бажати, але не потребувати. Потреба - це впевненість у відсутності чогось. Але у вас уже є все. Чому ж ви хочете вірити в те, що у вас чогось немає?
Тепер, коли ми в цьому розібралися, давайте подивимося на інші важливі і дуже цікаві аспекти багатства. Ми почнемо з вашого призначення, з вашої унікальності, яку ніхто не може копіювати, ні повторити.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна