Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Достаток: у вас є все

Тепер ви знаєте, що ви єдині з Джерелом, єдині з усім Сущим. Це робить ваше життя рясним. Вам також відомо, що ви самі створюєте свою реальність із квантового поля, просто використовуючи свої думки, стани буття, слова та дії. Також ви знаєте, що все можливо, якщо ви вірите, якщо ви послідовні, сповнені рішучості і маєте ясне бачення мети. Все це робить вас рясним. На вашому найвищому рівні ви за своєю природою на віки вічні рясні – вам нічого не потрібно для цього робити, ви просто не можете не бути багатим.

Давайте розглянемо деякі аспекти цього достатку та як матеріалізувати їх у вашому житті. Ви єдині з усім, що є.

Витрачайте гроші щасливо, радісно і із захопленням. Чи купуєте ви щось чи оплачуєте рахунки – радійте, що це робите. Гроші швидко закінчуються у тих, хто відчуває, що їх у нього не вистачає, у тих, хто негативно ставиться до того, щоб їх витрачати.

Природа готова виконати всі ваші бажання, і при цьому у неї зовсім не зменшиться. Нестача чогось нереальна; це лише видимість, яку ми вирішуємо сприймати за реальність.

Джерело всього сущого - це джерело нескінченної творчої енергії та творчих здібностей. Все, що було створено, можливо, мільйон разів створено знову. Сила та можливості Джерела не обмежені.

Думки про нестачу знищують достаток вашого життя. Вони сприяють виявленню нестачі у світі фізичному. Щоб уникнути нестачі, відмовтеся від усіх думок про те, ніби ви повинні змагатися і перемагати, натомість вибирайте творення. Змагання вказує на Всесвіт: ви вірите, ніби вашому існуванню щось загрожує, вам чогось бракує. Про це ж Всесвіту говорять усі ваші навіть уявні спроби когось обдурити, притиснути, маніпулювати людьми, користуватися своєю перевагою над ними, недоплачувати, спроби захопити чужу власність, заздрість і т. п. Такі думки можуть створити тільки свідомість не багатства і навести до недостатності та потреби. Так, таким чином ви, можливо, на якийсь час і розбагатієте, але так ви не зможете ні підвищити, ні повністю використати свій потенціал, і зрештою на вас чекає провал.

Ніколи не дивіться на те видиме, що у вас є. Завжди дивіться на необмежені багатства, приховані в безформному, і знайте, що вони будуть вашими, як тільки ви зможете їх прийняти та використати. Ніхто, забираючи від того, що ви маєте, не може завадити вам отримати те, що ваше. Уоллес Д. Воттлс

Ви створені за образом та подобою Джерела, Бога. Достаток – ваш природний стан. І ви знаєте, що так і є. Все, що від вас вимагається, не забувати цього, щоб переживати свою справжню природу.

У Всесвіті більш ніж достатньо різних видів бізнесу та багатства для всіх і кожного – набагато більш ніж достатньо. Люди бідні не тому, що бідна їхня природа. Люди бідні, бо бідна їхня свідомість достатку. Навіть за мільярд життів, не кажучи вже про одне, ви просто не можете вичерпати ті багатства, які удосталь дає вам життя. Звичайно, ви можете «зазнати невдачі» і не отримати їх, перешкодивши цьому своїми думками, словами, діями і, що найголовніше, вибраними вами станами буття – вашими твердженнями «я є» і тими істинами, яких ви дотримуєтеся.

Уявлення про те, що людина зазнає невдачі у здобутті багатства через конкуренцію або будь-які інші подібні обставини – ілюзія. Так звана конкуренція та негативні обставини створюються самими людьми, їх вірою в брак чогось і потребу. І нестача, і потреба дивовижним чином трапляються з ними – як маніфестація тих обмежень, які вони створили собі самі.

Достаток та багатство – ваше вроджене право.

Потреба – це порушення законів Всесвіту. За задумом і влаштування Всесвіт - те місце, де потреба неприродна. Бідність – це аномалія.

Не відлякуйте від себе гроші, думаючи та кажучи, що у вас їх недостатньо.

Ви навіть близько не можете підійти до усвідомлення всієї тієї енергії і всіх тих неймовірно великих і нескінченних ресурсів, завдяки яким ви можете створювати щось цінне, ресурсів, які абсолютно вільно готові надати у ваше розпорядження Всесвіт.

Не маніпулюйте ні людьми, ні речами. Це мислення змагання. Творче мислення набагато ефективніше і відповідає істинній природі достатку. Мислення змагання змушує вас думати про нестачу, з якою треба боротися, і саме нестачу ви в результаті отримуєте. Ви хочете створювати нестачу?

Економіка вчить нас про нестачу та дефіцит ресурсів. Але ніщо із цього не відповідає реальності! Економіка була винайдена в ті часи, коли люди вірили в дефіцит. Ця віра створила світ дефіциту та підтримувала ілюзію нестачі – у такий спосіб пророцтво економістів виповнилося. Економіка – наука у тому, що можна спостерігати. Вона повністю ігнорує першопричину, дух і стан буття. Тільки зараз ми починаємо розуміти, що деякі ресурси просто невичерпні. Наприклад, програмне забезпечення, музика та будь-яка інша цифрова інформація, яку можна завантажити в комп'ютер або передати в ефір, у принципі невичерпна. Як ви можете витратити програму, що завантажується?

Не має значення скільки копій ви завантажили, завжди залишається оригінальна копія, яку можуть собі завантажити всі бажаючі. Одна копія відтворюється будь-яку кількість разів, і виробнику цієї копії це вже нічого не коштує. Ми скоро експериментальним шляхом прийдемо до усвідомлення того, що ми можемо, наприклад, за кілька років заново виростити всі земні ліси, створити «нову» воду або зробити щось не менш масштабне. Не вірте економіці дефіциту. Якщо ви в неї вірите, вона перетворюється для вас на реальність – пророцтво потреби, що самовиконується.

Становлення економіки відбувалося у часи, коли потреба була єдиним, що було. Ось чому не вдається застосувати нову квантову економіку у сучасному бізнесі та пов'язаних з нею розрахунках.

Якщо ви не вірите, зверніться до історії. Колись люди були впевнені, що Земля плоска, і всі «докази» того часу це підтверджували. Ще вони вірили в те, що Сонце обертається навколо Землі, і всі їхні докази знову ж таки це підтверджували. Однак тепер ми знаємо, що ця Земля обертається навколо Сонця. Чи не знаємо? Іншими словами, що б ми не вважали істиною, істиною і стає, незважаючи на те, що ця істина може бути не остаточною. Коли ми починаємо ставити все під сумнів, ми відкриваємо «правильнішу» істину, ту істину, яка ближче до Істини Остаточної. Завжди є місце для нових відкриттів та одкровень; ви не можете заявити, що ваше сьогоднішнє уявлення про щось – Істина в останній інстанції. Наші кінцеві уми не здатні осягнути Остаточну Істину у всій її повноті, бо Остаточна Істина нескінченна. За раз ми можемо сприймати лише невеликі фрагменти.

Ніколи не переставайте навчатися. Завжди смиренно, без гордині ставтеся до того, що ви знаєте на даний момент, і ви дізнаєтеся набагато більше. Вчені зараз підходять до відкриття того, що у нашого Всесвіту не тільки чотири виміри, а набагато більше, він – багатовимірний. Чотиривимірні лише наші почуття, які розрізняють лише довжину, висоту, ширину та час. Ваше «Я» багатовимірне, але почуття, які ми маємо на фізичному плані, у більшості людей чотиривимірні. Сам по собі Всесвіт багатовимірний, і саме тому в ньому одночасно можуть існувати всі можливості та ймовірності. Добре подумайте про це. Брак не реальний; це лише сприйняття одного з аспектів голографічного Всесвіту. Ви завжди можете вибрати, який її аспект ви хочете сприймати і переживати, обравши, у що ви хочете вірити, і дотримуючись цього як незаперечної істини.

Існує джерело нескінченних та невичерпних ресурсів. Коли у вас немає того, що ви хотіли б мати, знайте, що помилкові ваші думки – Всесвіт не помиляється ніколи. Чесно прийміть на себе всю відповідальність та внесіть відповідні зміни. Але ніколи не говоріть і не думайте про потребу, брак або дефіцит, оскільки подібні думки і є їх причиною.

Будь-яке руйнування – явище тимчасове. Але бідність – це стан нашого розуму, його хвороба і вона триває набагато довше. І все ж таки можна подолати і її.

Чи достатньо – це скільки? Враховуючи той факт, що ресурси Всесвіту не обмежені, достатньо – це, ймовірно, стільки, скільки вам потрібно для того, щоб жити так, як ви хочете, незалежно від того, працюєте ви чи ні. Це коли ви можете вибирати, коли працювати, а коли розважатися, і робите це так, як вам подобається, і зовсім не тому, що потребуєте грошей. Це коли обумовленість і потреба зникають із вашого життя і ви, більше не дбаючи про гроші, можете досліджувати інші її аспекти.

Достаток – єдине, що існує, і якщо ви ділитеся, а не захоплюєте, ви отримуєте до нього прямий доступ.

Конкуренція та змагальність – не потрібні. Це підтвердження нестачі, це помилка.

Конкуренція у бізнесі – це затвердження нестачі та її причина. Створення – це твердження достатку, природний стан. Змініть своє мислення з конкуруючого на творче та поспостерігайте, чого це вам дозволить досягти.

Це Всесвіт достатку. Ніхто не збирається "відібрати у вас вашу частку" або "залишити вас ні з чим". У Всесвіті знайдеться все і для всіх, достатньо. І вам буває недостатньо чого тільки тоді, тільки тоді вас «залишають ні з чим», коли ви думаєте і дієте змагально, замість того, щоб думати і діяти творчо і вірити в ряснішу природу Джерела. Змагальне мислення і дії заважають вам правильно дотримуватись законів Всесвіту – особливо Закону причини та наслідку, процесів вираження у житті образів розуму та все, що долає силу впевненості та віри. Творче мислення та не змагання допомагають вам перебувати у злагоді з вселенськими процесами та законами.

Земля приносить тобі свої плоди, і ти ніколи не потребуватимеш, якщо знаєш, як ці плоди збирати. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл Джебран

І взяв Він з достатку достаток, і достаток залишився. Упанішади

За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина і суспільство знаходять багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони бачать достаток, вірять у нього і діють виходячи зі своєї віри та свого знання.

Ще раз – медитуйте. Це найшвидший спосіб на власному досвіді дізнатися, наскільки ви рясні. Ці високі концепції неможливо пояснити і остаточно зрозумілі з допомогою інтелекту. Вони можуть лише пережиті з досвіду. Звичайно, про них можна говорити, використовуючи символи, наприклад слова мови, але повністю оцінити і пізнати їх можна лише переживши. Все, що вам потрібно, - це відправитися всередину себе, медитувати - і тоді ви знайдете потрібний вам досвід і переживання. Одного разу, можливо, під час першої ж вашої медитації, можливо, трохи пізніше, але це неодмінно станеться. Це те, що Будда називав просвітленням – реалізацією Єдності.

У житті немає сенсу, якщо у ній немає радості, бо життя – це радість, а радість – це життя. Але що таке щастя і як ви можете його досягти?

Занепокоєння не позбавляє завтрашнього дня лиха, але позбавляє сили день сьогоднішній.

Коррі тен Боом

Коли ти не можеш мати те, що хочеш, настав час починати хотіти те, що маєш.

Кетлін Саттон

Малі можливості часто дають початок великим підприємствам.

Демосфен
50%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

50%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
3

Коментарі

17.02.24, 01:54

А я то думаю, чего это так часто ломаются кассовые аппараты в магазинах передо мной, а это оказывается, мне так жалко расставаться с деньгами .
Не, не правда у вас, я чужих денег не хотела, я всегда хотела своих, но они у меня не появлялись, даже если я тратила с лёгкостью. Были времена, что кушать не было чего. Но, когда я начинала работать и зарабатывать, тогда у меня деньги появлялись, но во всем мире, миллионеры теряли свои деньги не по дням, а по часам. И не только деньги, а и власть. Ох бойтесь, сильно бойтесь, у меня опять нет денег и я собралась идти на работу.

  27.02.24, 07:03

  мені це сподобалось. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл Джебран

   37.02.24, 07:07Відповідь на 2 від Kanivskyi

   мені це сподобалось. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл Джебрані ци слова аж прям шось мені нагадують.

    47.02.24, 11:26

    Вот попалось сразу в глаза.
    "Якщо ви не вірите, зверніться до історії."
    Не мешало бы указать первоисточник. Ведь история это уже произошедшие события. Но каждый народ, общественный строй, класс, сословие, каста и др. трактуют те события на свой лад.

     58.02.24, 23:53Відповідь на 2 від Kanivskyi

     мені це сподобалось. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл ДжебранРадий за Вас

      68.02.24, 23:55Відповідь на 3 від Kanivskyi

      мені це сподобалось. Обмінюючись плодами землі, ти знайдеш достаток і задовольнишся. Однак, якщо цей обмін відбуватиметься без любові, без доброти та справедливості, одних це призведе до жадібності та заздрощів, а інших – до голоду. Каліл Джебрані ци слова аж прям шось мені нагадують.Цікаво, що ?

       79.02.24, 00:31Відповідь на 1 від На_рече_На

       А я то думаю, чего это так часто ломаются кассовые аппараты в магазинах передо мной, а это оказывается, мне так жалко расставаться с деньгами.
       Не, не правда у вас, я чужих денег не хотела, я всегда хотела своих, но они у меня не появлялись, даже если я тратила с лёгкостью. Были времена, что кушать не было чего. Но, когда я начинала работать и зарабатывать, тогда у меня деньги появлялись, но во всем мире, миллионеры теряли свои деньги не по дням, а по часам. И не только деньги, а и власть. Ох бойтесь, сильно бойтесь, у меня опять нет денег и я собралась идти на работу.
       Потреба – це порушення законів Всесвіту.

        89.02.24, 00:33Відповідь на 4 від The Martian

        Вот попалось сразу в глаза.
        "Якщо ви не вірите, зверніться до історії."
        Не мешало бы указать первоисточник. Ведь история это уже произошедшие события. Но каждый народ, общественный строй, класс, сословие, каста и др. трактуют те события на свой лад.
        А як Ви трактуєте?

         99.02.24, 10:45Відповідь на 8 від Влас48

         Я могу трактувати футбольный матч, который сам видел.
         А вот, о котором я прочитал отчёт в СМИ, мне приходится доверять автору отчёта. Но журналисты- болельщики разных команд по разному и опишут, как проходила игра и почему именно с таким счётом закончилась.
         Вот отсюда делаем кальку и на историю.
         А не по братьям Капрановым.

          1011.02.24, 22:04Відповідь на 9 від The Martian

          Я могу трактувати футбольный матч, который сам видел.
          А вот, о котором я прочитал отчёт в СМИ, мне приходится доверять автору отчёта. Но журналисты- болельщики разных команд по разному и опишут, как проходила игра и почему именно с таким счётом закончилась.
          Вот отсюда делаем кальку и на историю.
          А не по братьям Капрановым.
          Колись люди були впевнені, що Земля плоска, і всі «докази» того часу це підтверджували. Ще вони вірили в те, що Сонце обертається навколо Землі, і всі їхні докази знову ж таки це підтверджували. Однак тепер ми знаємо, що ця Земля обертається навколо Сонця. Чи не знаємо? І до чого тут футбол і історія Капранових? Ми тут про достаток...

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна