хочу сюди!
 

Марина

47 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Десь колись

  • 15.09.18, 01:49
Із гризунів - найнебезпечнішою є миша. Сьогодні половину дня вона у мене з'їла. І так щодня! Тепер треба відновлювати упущене , дороблювати недороблене, відшуковувати втрачене. Цейтнот!
Щасливі були люди в минулому! Мишок комп’ютерних ще не було. Часу люди мали вдосталь. Ходили в гості. Спілкувалися. Бабусі на призьбах або на лавочках при під’їздах з ранку до вечора полоскали кісточки сусідам і знайомим. То були такі собі неформальні суди в справах моралі. На кухнях влаштовувались політичні диспути на теми далекі від того, про що писали партійні газети.
Життя текло планово, без зупинки.
На лісокомбінаті добудовували великий розважальний будинок. Назвали його палацом культури і техніки. Під наглядом парткому та профкому формувався цілий штаб комсомольців. Їх ідеологічно налаштовували позбавляти колектив підприємства та населення міста від вільного часу.
Вільний час людей в умовах всеохоплюючого соціалізму вважався зайвим. Навіть шкідливим. Вільні від соціалістичних ідей людські голови входили в резонанс з ледве вловимими, через радіоперешкоди, новинами від Бібісі, Вільної Європи та Німецької хвилі. А такого резонансу дуже боялися комуністи. Вони створювали цілі структури по боротьбі з інакомисленням. На комуністів працювали КДБ (комітет державної безпеки), так званий народний контроль, всякі партійні комісії та комітети. Всі разом організовували політичні заняття. Суботники та недільники, що починалися з прибирання територій від сміття і закінчувалися розпиванням розведеного технічного спирту з печеною картоплею на закуску.
Придумували всякі цікаві і безглузді свята: день рибалки, день рудих, день асенізатора, день сантехніка…
Для нас цікавим був день працівників лісової та деревообробної промисловості! Наше професійне свято!!! В третю суботу вересня в амфітеатрі за річкою Латориця зранку лунала музика духового оркестру, скликала бажаючих випити свалявців.
Духовий оркестр – це гордість лісокомбінату! Музиканти в парадній формі лісничих займали призові місця на конкурсах обласного та республіканського штибу. Грали на парадах біля райкому партії і на похоронах. Партійних тоді не дозволялося хоронити з св’ященниками. Замість молитви над могилами на цвинтарі з блискучих труб видувалися скорботні ридання.
А в третю суботу вересня мідні труби кожного року скликали народ на веселе свято!
В кущах навколо чималого майданчика вже курилися пересувні мангали. Працівники відділу робітничого постачання лісокомбінату смажили шашлики і ковбаски, варили бограч.
Задня частина великої відкритої сцени заповнювалася самодіяльними артистами. На авансцені розсідалися керівні челядники та орденоносні робітники підприємства. Потім музика замокала. На трибуну, змонтовану перед самою рампою, вилазив партійний секретар і півгодини роздавав грамоти з портретом вічно живого Ілліча, проголошував подяки і поздоровлення.
І починалося гуляння! Під звуки чардашу дуже смачними видавалася буженина і запечені свинські ребра. А ще й зволожені порціями самогоночки. Розмови ставали гучнішими, заглушували пісні зі сцени. А підвісним мостом через річку Латорицю снували зустрічні потоки людей. Туди – бадьорих, схвильованих аби не запізнитися. Звідти – змучених і нестійких…
В релігійні свята партійно-комсомольські провідники обов’язково влаштовували прибирання територій, скверів… Рядові прибирали. А вище стоячі перевіряли . Кочегар, що смажив картоплю запрошував секретаря парткому:
- Приєднуйтеся!
Той, добра людина, нацмен з незапам’ятного часу, відповідав:
- Что? Пить? С обеда??? Большими стаканами? Нет! Нет, друзья! Не откажусь!!І
І суботник продовжувався. ..
Добудували Палац культури і техніки. На відкриття приїхав генеральний директор. Закарпатлісу Герц Іван Іванович. Він мені зажди здавався зовнішньо схожим на Фазіля Іскандера. Вольові риси лиця, вміння володіти публікою, вміння заставляти слухати себе. І вірити!!!
Він сидів в президії. А я – десь посеред залу. Тоді я ще не знав, що колись буду в об’єднанні Закарпаттліс його заступником по виробництву…

Свежий ветер

  • 14.09.18, 23:51
Закрыла душу, спрятала ключи.
Но ты в окно влетел, как свежий ветер.
Звездой с небес, и огоньком свечи,
Сломав замки, взял в плен меня навеки.

Я обещала, в жизни не любить.
Хрустальный шар души хранить в секрете.
От боли не страдать, ни кем ни жить,
Но появился ты, мой свежий ветер.

Запреты прочь, я плен твой без ума.
Законы памяти и жизни преступая.
Не признавалась, но звала сама,
Мой свежий ветер, как тебя ждала я.

Закрыла душу на большой замок.
Но ты влетел в окно, мой свежий ветер.
Дотронуться до сердца, своим теплом ты смог.
И стать единственным, на целом, белом свете.
©

аналогичный случай был в нашем подъезде

по стопам Феликса
по просьбе Дисы

Чэ 1
Испокон веков в однушке жила Клавдия Васгеновна. У нее был шикарный рыжик кот. Один и тот же кот жил или они с годами сменяли друг дружку на боевом посту - никто доподлинно не знал. Но кот Клавдии Васгеновны всегда был - молодец-молодец и безусловный герой (героям, кстати, слава).

 У кота всегда были максимально обгрызены кем-то усы и предельно побита зачем-то морда. Все были глубоко убеждены в героической биографии рыжего кота Клавдии Васгеновны. Все знали что он круглосуточно гоняет крыс или еще какую-нибудь нечисть для  охраняет мирный сон нашего подъезда. Ато что кот Клавдии Васгеновны иногда сикает на коврик перед дверью - всего лишь неизбежные издержки героической биографии рыжего Барсика (или как его там).

Через дверь от Клавдии Васгеновны жила семья вдумчивых интеллигентных электронщиков. Электронщики массово и истово изготавливали гениальную начинку для гиперлупа имени Гройсмана (или Омеляна), призванную двинуть нашу державу куда-то туда, где никогда не заходит солнце. Для полного воплощения парням (и девчонкам) соседней квартиры нужна была критическая масса радиол выпуска 1965-68 годов. Нужные приборы соседи складировали непосредственно перед дверью своей лаборатории.

Соседи этажом выше ваяли непосредственно локомотив гиперлупа имени Гройсмана (или Омеляна). Для этого им было необходимо максимально утрамбовать ногами несколько рулонов рубероида непосредственно ногами непосредственно в месте запуска гиперлупа. Регулярно, ритмично, прямо на месте старта мега-проекта. Плюс, им нужны были определенные запасы асбо-цементных труб диаметром 250мм непосредственно на площадке запуска гиперлупа.

Чэ 2

И тут в нашем богоспасаемом подъезде "высокой культуры быта"™ поселился контра сволочь гад сепаратист необычный сосед. Ему вдруг стал не очень-то нравиться запах нашего героического кота Барсика от кутюрье Клавдии Васгеновны: звук соседей занятых изготовлением локомотива гиперлупа и его высокотехнологичной электронной начинки.
Соед стал щуриться, хмуриться, жаловаться в милицию полицию прокуратуру на ненадлежащие по его мнению звуки, запахи и другие частоты физического спектра. Феликс сосед стал заебывать отягощать(зачеркнуто) обременять "подъезд высокой культуры быта"™ жалобами, писками и всхлипами. Дескать, коты, соседи и Клавдия (!) Васгеновна мешают ему осуществлять его(какие?) высокие замыслы и инициативы.

Чэ 3

Да кто ты такой? Да кто ты ваще такой?!!
Пост обязан своим возникновением торговой марке "Жигулевское" мартовского разлива и нашей общей знакомой Дисе, которую я столет знаю тут на портале. Ей наше с кисточкой ваще не жалко никакой откровенности, угу.

Собачечное

  • 14.09.18, 20:50

У каждой бабульки старенькой
Должна быть собачка маленькая,
Водить ее без поводка,
Чтоб не уставала рука,
Гулять не спеша по улочке 
От дома до первой булочной,
А дома, усевшись рядком,
Какаушко пить с молоком,
Закусывать свежими плюшками,
Играя мохнатыми ушками. 


***

  • 14.09.18, 20:31
Над полем, травами покрытым,
взгремела высь и воздала
из туч взлохмаченных, избитых
дождя капелью - так ждала
её землица в дни, что зноем
округу брали на измор,-
стеной седой, без перебоя
капель взахлёб неслась в простор.
Гремело... молния сверкала,
вонзаясь копьями меж трав...
Земля же благостно внимала
и принимала - ниспослал...

Стараясь, тучи неустанно -
на травы лечь бы да измять -
всё жались, травами так званы -
хотелось страстно их обнять
и насладиться влагой вволю,
и силу стеблям, и цветам...
как и тому, кто в этом поле
прилёг на отдых, сдавшись снам -
 хотя бы в них чуток без боли...
окрепши, чтобы снова ход
держать, однажды соизволив*
к звезде взойти на небосвод.

соизволив* - пожелав, (ирония)

.....

  • 14.09.18, 20:30
https://youtu.be/fbKUBglBNKk