Профиль

Іваночко

Іваночко

Украина, Ужгород

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Спака

  • 23.07.17, 13:52
Сьогодні вигулював себе до річки. Там, де колись диміли багаття, пахло шашликами - жодної живої душі. На протилежному березі р. Уж - дикий піщано-гальчатий пляж. Завжди був заповнений дорослими і дітворою Сьогодні ж тільки двоє тихопомішаних ловлять рибу, якої в Уже й не залишилося  Пекуче сонце погнало всіх в тінь полотняних парасольок, до розливного пива...

Куди поїхав цирк?

  • 21.07.17, 09:58


Цирк взяв літні канікули. Наші дуже дорогі (в буквальному розумінні) верховні депутати  повезли своїх коханок на заморські курорти гріти сідниці. Але без цих блазнів нудно не стало.  По TV не  показують багатосерійних серіалів про зняття незайманості з повій різної статі, які за вкрадені бабки купили собі місце   в розсаднику корупції під назвою «Верховна Рада».  Зате зараз без угаву з телевізора шепелявить чемпіон по плювках в лице опонентам Ігор Мосійчук.  Або лунає  вересневе каркання, звучать одеські анекдоти Рабиновича та хрюкання ще двох-трьох борців за краще майбутнє. Своє!!!
От Гройсман прийняв геніальне рішення в галузі державотворення !Додумався  створити раду  «поперєдників». Відтепер ті,  хто колись наступному очільнику  залишали вкрай розвалену державу, будуть радити   чорноволосому майстру карколомного управління державою, в який бік крутити кермо, щоб наступний благодійник міг  знову починати з нуля. А Сеня Яценюк вже забув про кулю в лоб. Він, з не всіма кульками в голові,  мов старик Хоттабич,  рве волосся на рижій борідці, бормочучи заклинання:  «Пора навести лад в державі!»
Пора. Пора, хлопці, порядок  навести! А вас всіх відвезти на смітник, аби не заважали  людям виживати!
А хіба не викликає реготу просторікування ще одного клоуна, який тимчасово працює гарантом Конституції. Цей дядько з єзуїтською посмішкою на нетверезому обличчі, повчає, що треба економити електроенергію: «Електрики треба брати лише в межах жебрачих пенсій! Жити можна і при свічках!»  Замовчує, що  захмарні рахунки за енергію виписують по  тарифах  незаконно народженого НКРЄ.  Ще й знущається очільник з своїх роботодавців: «Хто відмовиться від холодильника (і так не маєте що в ньому держати) та житиме в потемках - тому дам шоколадку!»
Весело живемо!!!  Незалежно від того куди поїхав цирк!!!

Скажені комахи

  • 19.07.17, 06:44
У мене була жахлива ніч ... Вчора косив двір. Мошкари - потемок! Повиривати  б їм зуби! Мене кусали  -  куди хотіли ... А вночі - свербіж. Руки - в пухирях, до сих пір сверблять.  Око запливло. Якісь скажені комахи ... Сьогодні на роботу не зможу піти ...

Анекдоти

  • 19.07.17, 02:51

!Роза разгадывает кроссворд:
– Абрам, как называются деньги, получаемые от государства?
– Копейки.

– Семён Маркович, вы знаете, что такое детектор лжи?
– Ой, Беня, сказать, шо знаю – это ничего не сказать! Меня угораздило на нем жениться!

– Борис Абрамович, вы не знаете, почему семья Рабиновичей живет в такой роскоши?
– Из-за недостатка доказательств!

Умирает старый Кацман. Возле смертного одра сидит его жена. 
Кацман слабым голосом спрашивает ее:
– Сарочка, ты хоть будешь плакать на моих похоронах?
– Ты можешь хоть сейчас не портить момент?!

Объявление на одесском перекрёстке: «Граждане! Не переходите улицу на тот свет!»

– Фирочка, сделайте красивый жест, одолжите немножко денег.
– Моня, денег не дам! Но жест запросто могу показать!

– Cофочка, вы бы хоть плаванием занялись, а то совсем форму потеряли.
– Вон киты всю жизнь плавают и шо, стройнее меня?

– Больной Бронштейн, опишите свою внешность.
– Привыкнуть можно!

– Мойша, ты женат?
– Временно да.
– Это как?
– Пока брат в командировке, его жена пилит меня!

– Бэлла, у меня с памятью всё хуже и хуже.
– Давай в долг, тренируй память.

Как скрипач-победитель конкурса – так еврейский мальчик.
Как грабитель с Брайтон-Бич – так русская мафия.

Израиль. Воздушная тревога. Два очень пожилых еврея сидят на крыше дома престарелых и наблюдают, как ракета из сектора Газа взвилась ввысь, но упала на арабской территории.
– Хаим, – спрашивает Изя, – а ты не знаешь случайно, как будет на идише «Аллах акбар»?
-- Изя, любой а-ид, знает, что это будет "Барух а-шем"

Основна задача...

Час якось так проноситься швидко ... Повз і галопом. Уже полуниця відійшла. Раніше я цього не помічав - робота, весь час робота ... А навіщо? Зараз дивлюся на пташок - трудяться постійно ... Аби їжу знайти собі і пташенятам ...  І не потрібно їм ні вищу освіту, ні соціальний статус ... А людям, бачите, ТРЕБА. Хоча ціна всього цього - нуль. Мета життя в тому, щоб продовжити рід. А все супутнє - порох від руху ...

Пригоди бувають всякі...

Оказія  недавно  заставила нас їхати з обласного центру  Закарпаття  на  іршавщину.

Відстань 100 км. не така вже й велика для доброї машини та вправного водія. Якби слово "відстань" було синонімом слову "дорога". В Закарпатті  -  це  два взаємно не пов"язаних  поняття. І величина 100 кілометрів зовсім не означає, що їхати треба буде годину, дві, чи три;  що ви доїдете туди,  куди задумали. Та й що доїдете кудись взагалі! В  Іршаві  та далі - ні одного дорожного знаку,  GPRS не працює і ми повернули не в той бік . Проїхавши кілометрів 10 - 15  і  обігнавши стадо корів,  що ліниво поверталося з пасовища  і загородило всю проїжджу частину,  ми, зрештою, зрозуміли що їдемо в не в ту сторону.  А час уже підганяв...  Слизький асфальт з численними  ямами,  вибоїнами та горбами не дозволяв  розігнати машину  і до  швидкості віслюка.  Але і так  богатотонна  машина  раптом  підстрибнула  та з гучно гепнулась  об  брудну поверхню шляху.  Металічний скрежет оголеної  осі  лівого  колеса по  камінню заглушив  вереск  гальм . Через кілька метрів машина зупинилась, залишивши за собою слід, що нагадував фонограму брехливих обіцянок Великого Чоловіка (Gros Mana).

Під кінець нас ще й до нитки намочив дощ. Парасольки виявились слабим захистом від  рясного дощу та поривистого вітру. І потім ми навіть не шкодували, що забули ті парасольки в тісному автобусі, який чи то віз нас назад в Ужгород, чи то мордував випарами солярки.

 Аж потім, після горячого глінтвейну, ми довго - то серйозно, то з гумором - аналізували деталі подорожі. Хтось сказав: "Якийсь вірус "петя" нас сьогодні вразив..." І подумалось: "Вірус  ширяє  навкруги.  Петя... Невже  в честь  президента?"Ужгородці обурюються

  • 26.06.17, 15:09
25 червня 2017-го активні  ужгородці зібралися біля місця, де колись стояв старовинний будинок в свій час  відомого в містіі Циріла Фунданича. Фасад будинку милував око примхливою вітієватістю, зажи був зупикою численних туристичних екскурсій, які тягнулися до ужгородського замку... Сьогодні Ужгород на одну історичну пам"ятку збіднів... З мовчазної згоди місцевої влади якийсь "бізнесмен" наб"є  свої  кишені пачками "бабла", побудувавши на місці руїн  архітектурної пам"ятки  щось гріховно-розважальне. 
Небайдужі ужгородці зібралися, щоб виразити своє рішуче "ФЕ!" сьогоднішній владі та зібрати підписи для притягнення до відповідальності новітніх варварів. 
Зібралося багато людей... Але не всі... Ще більше жителів байдуже попивали пиво, обурюючись між собою, чому сьогодні так погано живеться людям... 
Не прийшли на зібрання і доведені сьогоднішнім режимом бо зубожіння, до жебрацтва - їм не до пам"ятників старовини... Їм би не померти з голоду!..Громи небесні

  • 24.06.17, 07:50
Ой !!! Вчора  в таку халепу потрапив!  Після обіду пішов у похід за сировиною для унітазу.  Купив на ринку помідори, огірки,  картоплю.  Затарив  2 пакети  і ліниво плентаюся до місця постійної дислокації - додому. І раптом на півдорозі - грім, блискавки і град по лисині ... Сховався під дерево - врятувало на 2 хвилини. А потім штани і сорочка стали схожі на швабру під час вологого прибирання. І я вирішив, що краще йти під зливою, ніж ховатися під  дірявою  парасолькою  п"яного  від вітру дерева. На вулиці моментально утворилися річки глибиною майже по коліна. Грім, блискавки ... А в кишені дзвонить-розривається стільниковий телефон ... Через хвилин 8 -10 приплентався додому мокрий,  як видра. У ванній при переодяганні з одежинок  натекло піввідра дощової води ... Помився під душем ... Зігрівся 100 грамами з меленим чорним перцем. І почав підчіплювати дружину: "Ага! Ти запланувала ідеальне вбивство! Саме під час небесного  гуркоту мені телефонувала!  Знаєш же, що працюючий мобільник притягує блискавки !!!" Насміялися - давно так не веселилися!
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая