хочу сюди!
 

Лилия

51 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-65 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Українська музика 1798







20%, 1 голос

20%, 1 голос

60%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Тільки ДВІ строки. Далі тільки Перемога.

Вам усім, хто є надійним тилом для нас:
Велике ДЯКУЮ.









16.04 Селяни та оккупанти.

«Розповідають біженці із Запорізької області, які зупинилися у селі під Дніпром.

Взявши село, росіяни зібрали всіх мешканців, переписали їх та повідомили, що відтепер ніхто нікуди не повинен відлучатися. Якщо перекличка покаже відсутність одного, буде розстріляно одне, якщо двох – буде розстріляно двоє тощо.

Зібрали фермерів, які розпочали польові роботи. "Відтепер ви не фермери, а наша рабсила. Про те, що ви обробляєте чиїсь паї, забудьте. Ніяких паїв більше немає. Є наша земля. Обробляйте її, засівайте, збирайте врожай. 20 відсотків урожаю – ваші, 80 – наші. За роботу, товариші!

До села зайшла колона російської техніки. З-за куща біля одного двору в першу машину полетіла пляшка із запалювальною сумішшю. Далі колона не пішла – викликали авіацію, і все село було стерте з лиця землі.

До двору одного чоловіка підігнали комбайн. "Давай змінюватись. Ти нам – свого бика, а ми тобі – ось цей комбайн". І сміються. Чоловік: "А якщо я відмовлюся?" - "Твого бика все одно заберемо, а комбайн підірвемо". - "Тоді згоден на обмін". Чоловік віддав бика і став дзвонити господареві комбайна: "З тебе належить".

Першому зустрічному мешканцю села вручається пуста сумка. "За годину повернеш її з продуктами. Під зав'язку. Іди по селу і збирай. Насамперед - сало, потім - яйця та інше. Не прийдеш з повною сумкою - розстріляємо".

Михайло Олексійович, фермер, який розмістив у себе біженців, каже, що в нього, власне, одне питання: чи розуміють росіяни, що чинять погано? У мене ж і цього питання немає. Якби не розуміли, так би не поводилися. Вони тому й убивають, і грабують, і гвалтують, і всіляко куражеться, що знають: це – недобре.»

*****
"....Російський солдат йшов українським селом, щойно зайнятим його частиною. Він був у гарному настрої, бо взяли це село без бою.

На подвір'ї одного будинку загавкав собака. Солдат зупинився, зняв автомат і застрелив його.

"Навіщо ти це зробив?" – крикнув господар, що вибіг на ґанок. "А щоб не гавкала", - сказав солдат, засміявся і пішов, насвистуючи, своєю дорогою.

Те саме питання він почув і від командира загону місцевої оборони, який узяв його в полон за кілька днів. "А щоб не гавкала", - відповів солдат і йому.

- І теж засміявся? - Запитав я цього командира. До війни у нього був маленький бізнес – тартак. Люди малого та гаражного бізнесу складають кістяк багатьох таких загонів.

- Ні, не засміявся, - сказав командир, - а наче трішки посміхнувся. Йому ніби стало спокійніше, раз допит уже дійшов до такої дрібниці.

Солдат назвався контрактником із Алтаю. Мати у нього медсестра, йому 28 років, без спеціальності, до армії колов по селу дрова. То була його добавка до окладу дружини-вчительки. У них поки що одна дитина, хлопчик, ходить до дитячого садка.

За враженням командира, перед ним була від природи добродушна, не швидкого розуму людина, для якої війна до самого полону була не війною в іншій країні, а чимось на зразок звичайного відрядження, в якому, щоправда, дозволено більше, ніж на місці постійного перебування . На чоловіків, що його полонили, він дивився, як на ментів, що причепилися до нього, з іншої області.

– Все сопів, – розповідав командир. - Звичайно, собака не людина. Це зрозуміло. Але ж вона не твоя. Вона – чужа власність. Ось у чому справа..."
****

Хто з більш-менш начитаних людей не згадує в наші дні це герценівське визначення тієї хвороби, яка вразила Росію, коли з неї вкотре спробувала піти Польща, за що Муравйов уставив її шибеницями?

Сифіліс, а не якась гарячка, тому що організм не трясеться, а гниє, захоплюючи всі його клітини.

Гнила-раділа вся Росія, від безіменного зека-кишенькового злодія до її першого поета – Тютчева і не останнього – Вяземського.

З шибениць почалося таке обрусіння Польщі, яке мало увінчатися викоріненням усього польського, аж до слів "поляк" та "Польща".

Для тодішньої Росії Польща була нестерпною не лише своєю польськістю, а й тим, що являла собою передній край богомерзкого Заходу.

Як сьогодні Україна.

- Пушкін, кажете? Достоєвський? Лев Толстой? Фет, Тютчев? Блок?..

Оце вам реальне "благародство души", "високая духовность"
Справді кажучи, реальність та досвід доводить, що це пусті слова на єкрані, сцені, чи на папері. Реальний росіянин повна протилежність россіській классиці.


Вхід господень



Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

ВХІД ГОСПОДЕНЬ

Вербо! Верболозо,

Відведи погрози

Пробуди у серці

Якості людські!..

Щоб були подобою

Та не палали злобою

Не відрікались істини

Заради сатани...

Бог прийшов з Любов'ю

Скропив Своєю кров'ю

Земний Свій шлях в покорі

Та вірності Отцю.

Співаючи ж "Осанна!,"

Земля обітованна,

Забулася про манну

Та зрадила Творцю...

 

                   16.04.2022


Атітлан, частина 1. Озеро

  • 16.04.22, 19:12
[Цей текст написаний до війни про подорож, яка відбулася до війни, ніяких правок у нього у зв'язку з поточними подіями я не вношу. Поки є можливість, викладаю як є, щоб на пару хвилин відволікти читачів від того, що коїться навколо, і відволіктись самому.]

Гватемала має вихід одразу до двох океанів, Тихого та Атлантичного, тим дивніше, що в туристичному плані вона сформувалася найперше як озерний курорт. Ну а серед її озер найвідомішим є Атітлан – велика й на диво мальовнича водойма за 70 км на захід по прямій від столиці. Навколо достатньо як національного колориту у вигляді сіл індіанців майя, так і природної краси. Саме з природи і почну, а конкретно, із самого озера та його околиць, де виділяються три сплячі вулкани.


[ Читати і дивитись далі ]

Українська музика 1797







33%, 1 голос

0%, 0 голосів

67%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Не бачила В ТАКОМУ ВИГЛЯДІ НІКОЛИ...

Усі ми знаємо, як виглядають куряче яйце, полуниця чи класичні чоловічі туфлі. Але іноді нам на очі потрапляють такі екземпляри цих, начебто, звичних речей, що рот від подиву відкривається.

Саме такими предметами похвалилися користувачі інтернету, і ми не можемо їх не показати. Тому що ми самі нічого подібного ніколи не бачили.


Окуляри людини із зором -16,25



“Це дивне яйце знесла моя курка”...[ Читати далі ]

Жить сегодня

  • 16.04.22, 10:09
Я научусь жить для тебя.
Я научусь жить для себя...

А в реали это происходит так:
- ты куда собралась?
- замуж
- почему вещей так мало?
- так я Ж ненадолго. ..

Найпотужніші твори стріт-арту на підтримку України

Більшість країн світу підтримують Україну у війні. Люди по всьому світу намагаються допомогти хоч якось, хто як може: хтось вирушив на кордон України, щоб допомогти біженцям, хтось виходить на мирні мітинги проти війни у себе в країні, хтось займається збором коштів для постраждалих, хтось збирає гуманітарну допомогу. Буквально відразу ж художники по всьому світу приєдналися до підтримки і почали створювати приголомшливі та дуже потужні мурали на стінах своїх міст, висловлюючи тим самим засудження безпрецедентних дій Росії. Ми зібрали найяскравіші на сьогоднішній день роботи.

Сильна робота вуличного художника, що прикрашає стіни Парижа



Німецький художник Юстус Беккер намалював на одному з фасадів у Франкфурті голуба миру розміром 13 на 13 метрів.  [ Читати далі ]