хочу сюда!

Vika

47 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 46-50 лет

Світ, як село.

Світ, як село

Якщо скоротити все людство до села в ста жителів, беручи до уваги всі пропорційні співвідношення, от як...

...виглядатиме населення цього села:
60 азіатів
12 європейців
5 північно американців (США і Канада)
8 латиноамериканців
14 африканців
52 будуть жінками
48 чоловіками
82 кольоровими
18 білими
89 гетеросексуальними
11 гомосексуальними
33 будуть християнами
67 будуть не християнами.

5 людей володітимуть 32% всього світового багатства і всі вони будуть із США
• у 80 не буде достатніх житлових умов
• 25 чоловік житимуть на 1 долар в день
• 50 недоїдатимуть, а 1 вмиратиме з голоду
• у 33 не буде доступу до чистої питної води
• у 24 не буде електрики
• 67 будуть неосвіченими
• 1 (тільки один!) матиме вищу освіту
• 1 буде ВІЛ інфікований
• 1 помре
• 2 народяться (і до 2025 року населення села досягне 133
осіб)
• тільки у 7 буде доступ до Інтернету

Якщо подивитися на світ з цієї точки зору, стає ясно, що потреба в порозумінні, терпимості, освіті дуже висока.

Подумай про це.

Якщо сьогодні з ранку ти прокинувся здоровим, ти щасливіше, ніж 1 мільйон чоловік, які не доживуть до наступного тижня.

Якщо ти ніколи не переживав

• війну
• самотність ув’язнення
• агонію тортур
• або голод

ти щасливіше, ніж 500 мільйонів чоловік в цьому світі.

Якщо ти можеш піти на капище, в церкву, мечеть або синагогу без страху і загрози ув’язнення або смерті, ти щасливіше, ніж 3 мільярди чоловік в цьому світі.

Якщо
в твоєму холодильнику є їжа
• ти одягнений і взутий
• у тебе є дах над головою і ліжко

ти багатше, ніж 75% людей в цьому світі.

Якщо твої батьки живі і залишаються у шлюбі, тобі рідкісно повезло.

Якщо у тебе

• є рахунок в банку
• гроші в гаманці
• і небагато дрібних грошей в скарбничці

ти належиш до 8% забезпечених людей в цьому світі.

Якщо ти читаєш цей текст, ти втричі щасливіший, тому що:

• хтось подумав про тебе;
• ти не належиш до тих 2 мільярдів людей, які не уміють читати
• і... у тебе був комп'ютер!

Хтось колись сказав:

• працюй, неначе тобі не треба гроші
• люби, неначе тобі ніхто ніколи не заподіював біль
• танцюй, неначе ніхто не дивиться
• співай, неначе ніхто не чує
• дивуйся, неначе вчора народився
• говори правду і тобі не доведеться ніщо запам'ятовувати
• живи, неначе на землі рай.

Пішли цю сторінку тим, кого ти називаєш друзями. Якщо ти не відправиш цей текст далі, ніщо не трапиться. Якщо відправиш - хто-небудь посміхнеться!
62

Комментарии

119.12.10, 09:18

Хотів було відповісти змістовно, але звернув увагу на аву. Дупло в зубі воно і в Африці дуплов зубі. Прикольно, якщо прочитати неуважно може вийти " Дупа в зубе". Прикольно.

219.12.10, 09:58

319.12.10, 09:59Ответ на 1 от я Бандерівець

То він помилився! Треба було написати не дупло в зубі, а дупа в роті!

419.12.10, 12:23

Що може бути "оскорбительного" в зауважені з приводу ави? Вона ж знеособлена. Це так само як зауваження з проводу напису на вітрині, на рекламному щиті. В будь-якому випадку -- особистості не стосується. Більше того, вибираючи собі аву, ви себе певним чином індетифікуєте. Навряд чи дірка в зубі викликає у когось позитивні ємоції. Тому можу привести у відповідь просту приказку: "Чи то я така страшна, чи то дзеркало бреше". А щодо змісту, то там головні слова:"Якщо подивитися на світ з цієї точки зору, стає ясно, що потреба в порозумінні, терпимості, освіті дуже висока." Якщо ти з цим незгоден, то в мене ема слів, і ава твоя цілком відповідає твоїй суті. Вибач за різкість. Ніяким чином не збирався тебе принизити.

519.12.10, 12:28

Ну а нова твоя ава є верхом культури. Так чого ображатися на людей, які розмовляють єдиною зрозумілою тобі мовою? Та ще й дорікати за те що вони вимушені опускатися до твого рівня?

619.12.10, 12:30

Та бого з тобою, людино. Це тобі здалося. У тебе і самого непогано виходе вибирати собі нік. Куди нам до тебе братися.

719.12.10, 13:28

819.12.10, 14:33

Я щаслива людина!!!

919.12.10, 14:55

Тут есть один неприглядный комментарий, не забудьте пожаловаться, как вы всегда это делаете и спрятаться смело за игнор, как поступает истинный патриот Украины на этом сайтеТут після одного образливого ніка про дупло з"являється ще тупіший нік про клоаку! То я вже не дивуюсь!

1019.12.10, 15:09

Судячи із зауважень цього ніку на мою адресу, говорити "ще тупіший" значить показатись безкультурним. Тому друже, ми маємо писакти " ну дуже розумний, аж нема куди далі,нік" А то воно поскаржеться модератору і тобі повішають медальку. А воно буде іншим, ну геть НЕ голубим, хвалитися як тебе розвело. Тому треба міняти манеру і відносно ну зовсім НЕ дебілів говорити тільки без застосування НЕ образливих слів.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая