хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Брехня - основа як внутрішньої, так і зовнішньої політики

До брехні професіоналів так сказати “унутрішньої“ (для нас з вами), уже привикли. І до обіцянок звикли. І до зміни правил гри під час самої гри…

Всі. Без винятку. І противники і найпалкіші прихильники.

Звикли настільки, що нова брехня у більшості вже викликає не гнів і прокляття, типу “!!!богадушуматьвашутак!!!», а так, невдоволення, легесеньке обурення типу “щозновублін?“. 

А правильні пацани на наше досить спокійне, ніби між іншим “ойлюдищожцеробиться?“ відповідають також без емоцій, спокійно і звично: “дапашліви“.

Так і живем. Послані. На чи в? Не так це й важливо. Все одно, майже посли.

Таких внутрішніх найоб  випадків брехні доху дуже багато. Всі і не згадаєш…

1 січня. Віктор Янукович про збільшення пенсійного віку:  

"Для того, щоб вирішити це питання, треба прийняти відповідний закон. Парламент на це ніколи не піде. Ми це ніколи нікому не дозволимо", - підкреслив Янукович…. ….Я на це ніколи не піду".

9 серпня. Украина пообещала МВФ повысить пенсионный возраст и провести масштабную пенсионную реформу. Стороны согласовали, что «пенсионные реформы начнутся в конце 2010 года и будут предполагать сокращение возможностей для раннего выхода на пенсию, увеличение на 10 лет квалификационного периода для получения права на полную пенсию и унификацию пенсионного возраста для мужчин и женщин на уровне 60 лет».

22 квітня, Віктор Янукович. "Це (здача Севастополя і зниження ціни на газ) дасть нам можливість не підвищувати цього року тарифи на газ і житлово-комунальні послуги“

З 1 серпня тариф на природний газ для населення в Україні зріс на 50%. Уряд називає цей крок економічно виправданим і необхідним для підвищення якості комунальних послуг та інвестицій в розвідку та видобування українського газу.

14 липня, міністр ЖКГ Хіврич:  “Хочу зауважити, що приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованої не викличе підвищення тарифів на водопостачання, водовідвід і утримання житла“.

26 липня, міністр ЖКГ Хіврич: “Тарифи на житлово-комунальні тарифи по всій Україні будуть підняті з 15 жовтня“.

29 липня, Азаров. “Уряд не планує проводити другий етап підвищення ціни на газ“.

9 серпня. Украина пообещала МВФ повысить розничные цены на природный газ для населения и предприятий коммунальной теплоэнергетики еще на 50% с 1 апреля 2011 года. Об этом говорится в меморандуме между Кабинетом министров Украины и МВФ.

Внутрішня брехня – це стиль взаємовідносин держави і людей.

Звичний,  буденний. Який прийняли правильні пацани.

З яким ми всі погодились (в основному). Змирились! Якщо люди з чимось не згідні, то вони щось роблять. 

Чи хоч матом криють. І щось таки роблять...

А тут сьогодні проскочила замітка. Невеличка. Так, чергова обіцянка.

Ніби нічого особливого:

9 серпня. депутат від ПР Колісниченко. По словам парламентария, подписание меморандума с МВФ не означает, что его мгновенно выполнят. «Не факт, что мы в будущем году эти цены повысим. Это просто дорожная карта для ведения тяжелых и серьезных переговоров. Если правительство будет работать эффективно, а коалиция будет ему помогать, мы будем искать инновационные источники наполнения бюджета, и мы сможем обеспечить демпфирование подобной цены, если это состоится».

Рядова, звична. Це з однієї сторони. Все зрозуміло? Не збираємось.

Якщо глянути з іншої, то це сенсація !!! Пацани вийшли із явною брехнею на міжнародний рівень!! Світовий !!!

Це заява офіційної особи.  І заявляють вони на весь світ, офіційно (через Колісниченко, морду обличчя ПР), про те, що вони збираються покласти на цей МеВаФо з прибором, що вони його наїб обманули (збираються), і все це тільки для того, щоб зрубати бабло…

Це ж яким муда дятлом треба бути, щоб заявити всім (і тому, кого збираєшся наколоти), про свої наміри…

Тут два варіанти:

1) заява – не брехня, кажуть цьому МеВаФу "дапашліви" (господарі слова, блін). Ну так бабок МВФ (один із чергових траншів) не дасть… Ви цьому вірите? А для чого ж було завчасно про це говорити? Щоб МВФ збільшив як контроль так рівень вимог?

2) заява – заспокоїти піпл. Щоб потім спокійно сказати   чергове “дапашліви“. І зрубати бабки з МВФ… Так хто ж цього не зрозумів з самого початку?

Так для чого так безтолково підставились під посилення контролю?  

Тому що цей геноцид і генофонд нації – суцільні долбой дятли. Без єдиної звивини мозку. Де в кого є вона на іншому місці… У декого зализали…

Хто похвалить мене краще всіх… Є і така програма: "Президент Янукович: кримські пріоритети".

ПиСи: 9 серпня 2010 р. Янукович – Тигипко: "Я просил бы вас вместе с коллегами провести соответствующую работу. Ни в коем случае нельзя безосновательно поднимать цены (на хлеб и хлебопродукты), и мы этого не позволим никому делать"

:)) ?????????????????

Треба вірити... Пацан сказав...

42

Комментарии

Гость: Soloveitchik

19.08.10, 21:55

Пойди дай ему по морде )))

  29.08.10, 22:30

  А толку? Народ у нас - тупой скот. Настолько примитивных троглодитов нет даже среди членов африканских и австралийских племен, живущих первобытным строем.
  Отработать, получить зарплату, нажраться и пердеть в диван поглядывая в зомбоящик - вот и все, на что способно это быдло...

   Гость: Цибульник

   39.08.10, 22:49

    49.08.10, 23:52

    Я давно кажу, що свобода не обмита кровю- не цінується. А її -свободу ми ще й не отримували, нас переважно водять за ніс, бо не бояться. Ні одна українська влада не бачила народного гніву, найбільшу гулянку бачили, а боротьби за своє майбутнє не бачили. ОТ І ПОФІГУ ЇМ ВСІМ ВЕСЬ НАРОД, а народ - розслабився, отупів, ведеться на політичну макуху - от і має, на що заслуговує.

     510.08.10, 04:29

     05.08.2010р.Б. / Україна вже не для людей


     МВФ вчора констатував повну відмову „Партії регіонів” від передвиборної програми проффесора Януковича.

     Міжнародний валютний фонд вже не в перший раз за історію приймає рішення про відкриття кредитної лінії для України. Але, напевно, жодне попередній уряд не очікував цього з такою нетерпеливістю і відчайдушною надією, як „Кабінет міністрів” Миколи Азарова.

     Виділення кредиту в 15,15 міліардів доларів для нинішнього уряду стало не просто паличкою-виручалочкою, але і формально зняло з нього всі зобов'язання щодо виконання передвиборної програми тоді ще кандидата в президенти Віктора Януковича „Україна для людей”.

     Нагадаємо, що соціально-економічна частина програми „Україна для людей” розроблялася в надрах Партії регіонів. І її тези ба

      610.08.10, 04:30

      І її тези багаторазово озвучувалися не тільки під час передвиборної кампанії, але і задовго до неї зі сторінок ЗМІ та різних трибун. Особливу увагу, зокрема, було приділено неприпустимість укладання кабальних договорів з МВФ, які планує здійснити Кабмін Тимошенко. Обгрунтуванням критики дій тодішнього уряду було те, що Партія регіонів ніколи не погодиться на будь-які заходи, що знижують життєвий рівень населення та збільшення адміністративного та податкового тиску на малий і середній бізнес.

      У результаті все вийшло як завжди. Тобто, як у тому анекдоті: Україна для людей! Ми цих людей навіть знаємо.

       Гость: lkjmn

       710.08.10, 09:13

       Шановний! Ви декларуєте 53 роки! Хіба в Совку не жили?
       1. Якщо уряд обіцяє покращення - все втілиться в життя з точністю до навпаки.
       2. Якщо уряд робить погіршення - винятково на прохання трударів.

        810.08.10, 09:43

        Внутрішня брехня – це стиль взаємовідносин держави і людей.

         Гость: антираша

         910.08.10, 11:40

          1010.08.10, 11:52

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая