хочу сюда!

Антония

37 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 33-47 лет

Кам’яна Могила

На брилах Кам’яної Могили зафіксована не лише назва держави Аратта, а йдеться про давно відомих нам з шумерської міфології найвищих божеств: бога неба Ану та світотворця Енліля, ставших предтечами, до певної міри, словяно – українських Леля  і Діванни. Зафіксовано також відомості про канали, фортеці, обряди й жертвоприношення, смерть  і  відродження, про жерців та воїнів, події, дати та імена. Наводяться, зокрема, імена напівміфічних, ще дошумерських правителів Му-гі, Кі-саль, Сал- туш та ін. Серед найбільш цікавих свідчень: міфологічні сюжети, які через VI тисячоліття стануть основою шумерських поем; описи “змії в упряжці двох биків” тощо, чому відповідають зображення на тій же Кам’яній Могилі, на Кавказі, у Месопотамії.

На брилах Кам’яної Могили наводяться також імена правителів – жерців – брахманів, які очолювали жителів Наддніпрянщини в VI тис. до н. е., та дані про часткове переселення їх до Месопотамії. Об’єднавшись навколо жерців бога місяця Сіна, вони заснували в Урі 5662 -5622 р. до н. е. династію “дім Барагесі”, а в 5069 р. до н. е. – і другу династію “А –імдугуді”. Зазначимо, що альтернативний “дім Імдугуда” було утворено і в українській Наддніпрянщині. Унікальний літопис засвідчив і численні експедиції жерців та ін., що час від часу мандрували від Кам’яної Могили до месопотамського Шумеру та назад. Свідченням цього є написи на плиті № 25/ В Кам’яної Могили, а також на могильнику під Уруком. У кромлеху Великоолександрівського кургану на Херсонщині виявлено два поховання жерців Аратти й Шумеру.*

19

Комментарии

17.04.10, 15:46

Это место самое-самое на земле , изучаю в последнее время

27.04.10, 17:43

Це цілий пласт інформації!!!
    Дякую!
    Під цю тему в пору співтовариство заводити.

37.04.10, 18:37

...
      Ще не був там, зате тепер знаю першу зупинку свого "авто пробіг 2010"... ...на антиопі-гну...

47.04.10, 18:41Ответ на 2 от Perovdupu

якби там не було,з фактами не сперечаються....просто ми звикли чути Стоунхендж,Піраміда Хеопса....мене обурює,що в десятки разів старішу пам'ятку ніхто не враховує! це ж не просто "розмальована печера" -- це найдостовірніший доказ,того хто ми є,і скільки століть ми несемо свої традиції і цю історичну пам'ять, не зважаючи на столітній гніт....
        ще дуууже цікавим доказом цього є Велесова книга,яку від нас вкрали....ну не вірю я,щоб "підробка" сама по-собі пропала....а ще цікавіше прочитати історичний аналіз цієї книги....

57.04.10, 18:42Ответ на 3 от RnR

я теж ) натрапила на таку цікаву інформацію (раніше думала : хоч би раз в житті побачити єгипетські піраміди" ... наша пам'ятка ні з чим не зрівняється!!!!))

67.04.10, 18:47Ответ на 1 от ВалериЧ

тепер я хочу там побувати))

87.04.10, 19:02Ответ на 5 от _renny_

А наші пам"ятки і не треба ні з чим порівнювати... ...це все цікаве по своєму...але ж наше, то наше...
              Я так зрозумів, що це десь поблизу Мелітополя... Якраз по дорозі буде, бо збирався їхати на продовження огляду та типу вивчення скельних міст, монастирів, храмів і теде і тепе та печер в Криму... от там - непочатий край роботи..... ... А кримські МЕНГЕРИ(енергетичні камені,таврські пам"ятки)...дольмени....і таке інше... До цих пір використовуються*... ... Якби ОСОБИСТО не відчув на собі дію "простої" каменюки, то нізащо не повірив би...це про менгер-скельський... Місцезнаходження більшості менгерів(дольменів тощо) дуже мало хто знає...
              Рекомендую почитати про карпатську ТУСТАНЬ, почати з Вікіпедії...аналогів в Європі немає...

97.04.10, 19:28Ответ на 8 от RnR

дякую)) дуже цікаво) аж соромно, що ніколи про нього не чула...

107.04.10, 19:38Ответ на 9 от _renny_

Та власне, що ми можем почути в цій державі про СВОЄ, про НАШЕ ?....так отож бо... Тільки самому треба цікавитись. І скільки цікавого та дійсно пізнавального відкриється....і про нас самих, та і про нашу історію....
                  http://podorozh.info/index.php - це так, в загальному....більш детаьно треба шукати...

Страницы:
                    1
                    2
                    4
                    предыдущая
                    следующая