хочу сюда!
 

Юлия

44 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-49 лет

На вокзалі Києва до смерті забили військового

10 березня 2018 року на залізничному вокзалі міста Києва знайшли тіло військовослужбовця з Чернівецької області Віталія Вяльцева, який повертався з дому в зону АТО, зі слідами побиття. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на місцеві ЗМІ та повідомлення у соцмережах.

«Військовослужбовця позавчора, 10 березня, знайшли мертвим на залізничному вокзалі у Києві з ознаками побиття. Він був у відпустці у селі Погорилівка Заставнівського району і саме повертався на ротацію», — цитує molbuk.ua військового комісара Чернівецької області Володимира Шведюка.

Міністерство внутрішніх справ України, так само, як і Міністерство оборони, про вбивство солдата мовчить. З 10 березня на цю тему в них не вийшло жодної новини.1

Комментарии

114.03.18, 21:30

Муженко заявив що у 14 році в Україні не було такого розумного командування армією як сьогодні! То чому ж на Яворівському полігоні при "розумному " командуванні Муженка сьогодні солдати потопають у воді і горять в палатках??? Пропоную весь генштаб повезти на вихідних з ночівлею до Яворівського полігону, нехай побрьохаються у болоті та посплять на мокрих ліжках пару ночей, може порозумнішають.

    214.03.18, 22:06Ответ на 1 от Nikolka