хочу сюда!

Алинка

27 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 29-37 лет

"Доколе" москальський хфлот буде топтати УКРАЇНСЬКУ землю ?

До недавного часу я думав собі - ну нехай москалі трохи потішаться своїм флотом в Севастополі, все-одно він в 2017р. буде виведений з території України, але...

Просто задовбали, оці постійні наїзди, наскоки, окрики, нахабне хрюкання, мявчання, шипіння та інші, не зовсім, членороздільні звуки, які видають російські українофоби - лужкови, затуліни та іже з ними, на рахунок сучасної України та трагічних сторінок її історії. От і з'являється періодично питання - "доколе" Москва буде вважати Україну своєю колонією, "доколе" МИ будемо дозволяти ЇМ так вважати та діяти, "доколе" пята колона всередині України буде підтримувати ці українофобські та антидержавницькі висловлювання та дії (" Росія хоче  вийти з Великого Україно-російського договору, так нам і надо, оскільки ми є антиросійськи налаштовані( ми ж любимо українську мову та вважаємо УПА героями)")?

Також вражає московська політика двійної моралі : Росія може створювати там різні віськові союзи: Ташкентський договір, союз з Білорусією тощо, і Україна на це реагує нормально - хочете - будь-ласка, а якщо Україна ініціює створення якогось союзу (ГУАМ), то одразу це є антиросійське обєднання, а про НАТО і говорити немає чого - суцільна московська істерія...

І це все на фоні повного розбрату всередині України - прем'єр проти президента, коаліція проти опозиції, посилення популістсько-демагогічної політики ( вибори в Києві чого вартують)...

І все здавалося б так погано, що або звалюй нафіг за бугор або божеволій, але...

...в мого доброго знайомого, також щирого та завзятого українського патріота, вчора народилася дитинка - хлопчик,  3.1 кг heart. Це вже його друга дитина, а він ще й третю, невдовзі, з жінкою хоче зробитиyazyk, я кажу "А не боїшся - в нашій країні та в наші часи  діти - це головна біль та морока", відповідь :" А заради чого тоді жити? Сенс життя тоді в чому - напхатися, трахнутись та ширнутись? А Україну хто буде розбудовувати та мені на старості літ допомогати?"

От я і подумав :" Кохаймося українці бо ми того варті!!".tost

34

Комментарии

16.06.08, 21:23

доколе недобитые фашисты будуть топтать землю Украины?

26.06.08, 21:39Ответ на 1 от Serho28

Ги-ги, озвалося імперсько-шовіністичне падло з-під кроваво-червоного Кремля

Гость: Гаутама

37.06.08, 09:49

геть імперський флот!

да уж, важкенько жить в такій країні, але ж це г... наше

47.06.08, 11:51Ответ на 2 от Баndera

Ги-ги, озвалося імперсько-шовіністичне падло з-під кроваво-червоного КремляБандеровская гнида. Ты чё на встречу не пришел сцука?
        Я блять на тебя полтора часа потратил.

57.06.08, 13:29Ответ на 4 от Serho28

Сцуко, тобі що вуха по закладало , я тобі відповідав на твоє гниле повідомлення, можу повторити ще раз
          "Ги-ги, ти що думаєш мені завтра немає, що робити ніж по зову якогось москаля ( підмоскалика?) рватися на Троєщину?
          По-перше якщо хочеш зустрітися то треба домовитися про зустріч на нейтральній території ( бо чесно кажучи, я не знаю на Троєщині ні однією церкви, а думаю в такому районі вона ще й не одна) та в інший час - зручний для мене.
          По-друге, ти певно забув істину -"хто до нас з мечем, той від нас на щиті" - як ти спілкуєшся з людьми, так і вони з тобою - якщо ти ображаєш когось, то воно тобі вернеться, я ніколи не ображаю людей, які не пишуть мені або моїм друзям "гадості".

67.06.08, 13:30Ответ на 4 от Serho28

Продовження, бля:
            "І по-третє, ти себе ідентифікуй - назви. Хоча стій! Кого я називав "падлом" останім часом? А згадав лише того "Serho27", який натякнув, що я "фашист", хоча брат мого діда, священик, загинув від рук німецьких націонал-соціалістів, коли ховав у себе в сільському приході сімю євреїв, хоча інший брат мого діда - боєць УПА, загинув в бою з німцями - загін УПА штурмував німецьку тюрму, де томилися українські патріоти, і хоча я сам ненавиджу фашистів, так само як комуняк. Але все-одно для "Serho27", я фашист, оскільки я патріот своєї країни та український націоналіст..."

Гость: alex_b

77.06.08, 13:57Ответ на 6 от Баndera

вы бендеровцы уже заебали - фрицов победила красная армия, а не кучка селюков с вилами во главе Шухевичем и нада гнать - УПА с фрицами не воевала и это факт:
              http://korrespondent.net/ukraine/events/46188 3
              братья твоево деда валили своих же соседей, только потому что они были в рядах коммунистов - ясный хрен тебе дед
              этого не расскажет.

87.06.08, 14:11Ответ на 7 от Гость: alex_b

Ги-ги, а для вас онуків НКВДистів певно Сталін і батько рідний, і "освободитель Європи", а Пражську весну, сцуко ти памятаєш, коли совковий союз ввів віська в Чехію, а події в Угорщині в 1956р.
                Ти, сцуко, був на Західній Україні в роки війни? Там навіть твій дід-НКВДист тоді не був, так якого ти хрена, падло, 3.14159здиш, що мої родичі не вовали проти німців, якщо у нас вся округа була в УПА - моя баба в 18 років, дівча ще, була звязковою УПА; брат мого діда в складі загону УПА штурмував німецьку тюрму в Дубно 1943р., німці потім після цієї вилазки втроє збільшили залогу фортеці до 900 чоловік.
                Що ти взагалі знаєш про те що відбувалося на Західній Україні в роки війни, окрім совково-москальської пропаганди? А я виріс в краю боротьби УПА, там совковими партизанами навіть не воняло...

Гость: alex_b

97.06.08, 15:01Ответ на 8 от Баndera

Та ты запарил сочинять -сказочник хренов.
                  и хватит парить инфу высосанную из пальца, странно что твой дед с братьями и бабкой пулеметчицей, вчетвером не смогли захватить немецкую тюрьму.
                  А сам то ты был в западной Украине в годы войны - тоже не был как и я, так и не п*зди и нефиг нам пересказывать выдумки вуйки-алкоголика из западно-украинского зажопенска.

107.06.08, 15:20Ответ на 9 от Гость: alex_b

Ги-ги, ото дибіленко, а ти з якого пальця сосеш свою х..ню?
                    Я тобі кажу про реальних людей, які жили в той час, і яких я бачив та чув сам. А ти звідки взяв свою інфу про те що ніколи і ніде не було боротьби УПА з німцями?
                    Факти, бля, факти, а не розказні совкових агітаторів та сучасних москальських брехунів. Що може твій дід НКВД-ист тобі розповідав, як було на Західній Україні в 40-х, ну-ну розкажи не соромся, падло, про свої "источники" інформації?

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      предыдущая
                      следующая