хочу сюда!

Наталия

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Янукович та Чаушеску: аналогії...

Я думаю всі ми чудово бачимо до чого веде нашу країну нешановний Чивокуня - до авторитаризму, диктатури Сімї та культу особистості. Схожість з іншими подібними диктаторами напрошується сама собою, наприклад з Чаушеску. Пропоную вам маленьку добірку статей на тему Чаушеску та його порівняння з Януковичем. Паралелі як то кажуть очевидні, тільки от біда, вони, нам - розумним людям, очевидні, а от сам Янукович та його наближенні або не знають про таке взагалі або не хочуть їх помічати, вони думають, що вони прийшли навічно і будуть вічно упиватися своєю безкарністю... Що ж як то кажуть, історія вчить лише одного - дуже багатьох вона взагалі нічого не вчить...

Останні дні Чаушеску. Так закінчуються диктатури. ФОТО, ВІДЕО

1989: страта Чаушеску і його дружини Єлєни

Повторит ли Янукович судьбу Чаушеску?

Судьбы сапожника Чаушеску и уличного громилы Януковича – схожи. Оба – неучи, оба шли к власти по трупам.

Особливо вразила розповідь з Української правди про останні дні Чаушеску, отак почитаєш,почитаєш і задумаєшся, а чи ставати диктатором. Хто б Януковичу підсунув розпечатку цієї статті?

84%, 16 голосов

0%, 0 голосов

5%, 1 голос

11%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
11

Комментарии

126.01.13, 18:37

Сподіваюсь, що ця доля його не омине

Гость: ТарасЧупринка

226.01.13, 20:32Ответ на 1 от eto*ia

У патріота може бути єдина позиція - межигірського козла на московську ковбасу!!!

326.01.13, 21:45Ответ на 2 от Гость: ТарасЧупринка

Ковбаса неїстівна буде. А своє має отримати.

426.01.13, 22:14Ответ на 3 от eto*ia

Москвини тримають його на короткому повідку то ненхай і цією ковбасою об"їдаються!!!

526.01.13, 22:46Ответ на 4 от Гость: ТарасЧупринка

Москвини тримають його на короткому повідку то ненхай і цією ковбасою об"їдаються!!!

627.01.13, 12:03

Судячи по усьому, в ЯНУшеску память настільки коротка, що він не може згадати про ЧАУшеску...

727.01.13, 20:57Ответ на 6 от Богдан Ляшко

Нагадаємо!!!