хочу сюда!

Ксения

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-65 лет

"Взнала, що внук голосував за регіони - переписала хату на кота"

Думаю майже всі вже бачили новину про креативність дніпродзержинців (от же ж назви міст у нас, в незалежній уже 20-ий рік, Україні!) у галузі біллбордної політичної реклами, якщо ні то дивіться:

http://gazeta.ua/articles/politics/_vznala-scho-vnuk-golosuvav-za-regioni-perepisala-hatu-na-kota/450643

Від себе можу додати - побільше б такої реклами і жити однозначно стане краще, принаймні веселіше:)

P.S. Народна творчість просто бє ключом - під статею в "газеті по-українському" коментар:
"На наступному бігборді буде вродлива дівчина і напис - хотіла вже було дати своєму хлопцеві,але довідалась,що вступив у ПР і передумала":) Хто ще?

25

Комментарии

114.08.12, 21:43

214.08.12, 22:01

314.08.12, 22:35

Мені сподобалась фотка: торгують овочами, а поряд картонка з написом "члени Партії Регіонів не обслуговуються".

Гость: Скиталица

414.08.12, 22:40

приходит время и тайное становится явным. разум просыпается со временем. что и наблюдается

Гость: shelff

514.08.12, 22:41

Разработчик билборда «Про бабулю и кота » объявлен в уголовный розыск

http://dndz.com.ua/2012/razrabotchyk-bylborda-pro-babulyu-y-kota-obyavlen-v-uholovnyij-rozyisk/

видеообращение Максима Голосного

http://www.youtube.com/watch?v=CH4N2YftSoM&feature=player_embedded

Гость: Зосенька

614.08.12, 22:47

знаешь сколько денег надо чтоб город переиминовать?

714.08.12, 22:56

Або - "Ви нас оберете, а ми вас обберемо".

814.08.12, 23:01Ответ на 6 от Гость: Зосенька

Ну звичайно набагато краще жити в місті названому на імя одного з найкривавіших катів 20-го століття - "железного Фєлікса"? Я особисто не хотів би, щоб дитинство моєї дитини проходило в місті з такою назвою чи мене б називали дніпродзержинцем (думаю зрозуміло, що я маю на увазі не місто Дніпродзержинськ, як таке, а саме назву). Тому я особисто виділив би з 200 гривень одноразово для перейменування міста якби я в ньому жив, якщо набереться таких з декілька тисяч вже й перейменувати місто можно без шкоди для бюджету....

914.08.12, 23:08Ответ на 8 от Баndera

Ну звичайно набагато краще жити в місті названому на імя одного з найкривавіших катів 20-го століття - "железного Фєлікса"? Я особисто не хотів би, щоб дитинство моєї дитини проходило в місті з такою назвою чи мене б називали дніпродзержинцем (думаю зрозуміло, що я маю на увазі не місто Дніпродзержинськ, як таке, а саме назву). Тому я особисто виділив би з 200 гривень одноразово для перейменування міста якби я в ньому жив, якщо набереться таких з декілька тисяч вже й перейменувати місто можно без шкоди для бюджету....и опять эти деньги разворуют...

1014.08.12, 23:12

"У Азарова считают, что украинцу хватает 15 гривен в день на питание" так так и о каких 200 грн. тут говорить?!

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая