Масова міграція з Живого Журналу

Почитав, що пишуть у бложиках — народ справді масово втікає з LiveJournal. Хтось по причині нових більш жорстких правил. Хтось через сам факт переходу під російське законодавство без попередження (хоча це й так було зрозуміло). Іноземці бояться правил російською мовою — і подалі від гріха «випилюються». Тепер в ЖЖці буде ще більше реклами, ще більше рашистської пропаганди (яку неможливо відключити). Хтось каже, що антиросійських юзерів не будуть сильно пресувати — дістанеться лише головним. Але жити в страху ніхто не хоче.

На днях ЖЖку закинув один із найпопулярніших блогерів українського сегменту —  Ігор Бігдан (ibigdan) . Інші популярні юзери теж згортають діяльність. З тих, кого читав на початку знайомства з Живим Журналом, після нових правил майже нікого не залишилось.

У зв'язку з масовим відтоком блогерів, програмісти LiveJournal закрили копіювання блогів на інші блог-платформи.

Безпрограшна лотерея

Кажуть, що безпрограшні лотереї брешуть. Нічого подібного! Як і обіцяли — без програшу не залишитесь. lol

Ціни на пальне

Цікаво спостерігати як ростуть ціни. Згадав, що давно не звертав уваги на цінники на заправках. Так шо поглянув і офигів. Бензин по 26-27 гривень. І не відомо шо, може якась бодяга.

Тепер зрозуміло, чому знайомі не дуже-то подорожують. З такими то цінами!


DZIDZIO - Банда-банда... контрабанда

Відносно свіженьке відео і нова пісня від DZIDZIO. Про контрабандистів-старшокласників.

Якщо попередні сингли були мєдлячками, то ця драйвовіша.А пісня? Ну не торкає, але слухати можна.

«Злапали тих "бізнесменів"
Ну і дали їм пе... пе...»

4 весілля (про телепрограму)

В попередній замітці згадував про передачу «4 весілля». Так вирішив поговорити про це шоу. А чом би й ні?! Сам колись два рази був на весіллях — тож тема не така вже незнайома. Ну а про шо програма, якщо раптом хто не дивився і не чув? «4 весілля» — це шоу про чотирьох наречених, які змагаються за краще проведення весілля. Хто виграє — отримує туристичну подорож. А дотепний ведучий закадровим голосом все це прикольно коментує. Якшо чесно, навіть не міг уявити, що така програма мене зацікавить. Але коли спати не хочеться, а музика набридла — то можна послухати. Чого тільки варті іронічно-гурмористичні коментарі ведучого!

Послухати телевізор? Ну, так. «Плюси» чомусь ловить на FM-діапазоні. Тая що я «4 весілля» слухаю, а не дивлюся.Справа в тому, що програма так пізно виходить (з 22 до 23ї), що вмикати тєлік і будити батьків з сусідами якось не комільфо.  А так, тихесенько собі вклюсчив радіо. Або взагалі в навушниках.  Хоча одного разу таки дочекався програми і подивився по телевізору. Але шось слухати по радіо цікавіше.

Рєстік

У Потапа з Настею в одній із пісень є такі слова: «Вызывай такси под рестик». А я дивувався із незрозумілого слова. Думав, а шо ж воно таке — «рєстік»? І от, випадково дізнався, з програми «Чотири весілля». Виявляється, рєстік — це ресторан. Хм... раніше такого слова і не чув.

Хоча після програми почув ще один незрозумілий вислів: «пресвятий кейтеринг». А шо воно значить?

Хочу порадитися...

Я тут подумав... Хочу з вами порадитися. Тут така тема: у березні їздив дивитися на колишні дачі Хрущова. Так спочатку не вдалося погуляти по колишній держдачі на Лук'янівці. Лише з другої спроби вдалося. Ну, думаю, от тепер все. А виявляється, що дещо проґавив.  Думав, що в парку «Нивки» лише один будинок відноситься до дачі Хрущова. Однак, при пошуці інформації про місце, дізнався що є ще один будинок. Блін! А коли фоткав найближчий будинок не міг подивитися по карті?! Трохи збило з пантелику, що в різних джерелах різне трактування. Навіть на Вікімапії обидва будиночки на російській і українській підписані по-різному(!). Та й у фотозвітах переважно показують лише найближчий будинок.

Але є друга будівля. Ось вона на цьому відео.
Прикол в тому, що вона за парканом і охороняється. Та чувак на відео якось пробрався.Але все одно думаю, що без неї фотозвіт буде неповним.
Можливо, при нагоді, ще раз зганяти?

P.S.: В інтернеті знайшов лише дві фотки цього будинку. Та й то осіння і літня. А мені треба щоб не вибивался з сезону.

А вже весна!

Виглянув у вікно: «Блін! А вже весна!» Абрикоси зацвітають. Листя на каштанах розпускаються. Люблю саме таку пору. І хоча саме такий період дуже швидко пролітає.

Жаль, в цей період навряд чи вдасться кудись з'їздити. Хіба шо в Київ.

Україні дали безвізовий режим!

Оце так несподіванка! Навіть не віриться: Європарламент схвалив надання безвізового режиму для України. Звичайно, для ніщеброда, це не має практичного інтересу. Однак сам факт скасування оформлення віз — це вже прогрес, до якого країна довго йшла.

До речі, спамери мабуть на радощах від надання безвізу rofl  надіслали ось таке. Типу, оформлення візи для працевлаштування в США.

І ще просять підтвердити прочитання. Цікаво, нафіга?

Нє-нє. Якось непереконливо. Навіть самі не знають кому шлють (хоча так краще). blind

LiveJournal «закручує гайки»

Нещодавно (не пройшло й місяця), як на блогерській платформі Livejournal знову оновили правила. 4 квітня блогерів порадували оновленими умовами користування. Як і очікувалось, стали «закручувати гайки». Схоже, це наслідки переміщення серверів до Росії і зміцнення контролю над вільнодумством.

Так от, нові умови можна або прийняти, або відкласти. Якщо відкласти погодження, то пропонують розлогінитися. А що ж, якщо підписати нові умови? Можна не дивлячись. Все одно зрозуміло про що йтиме мова. Однак цікаво, що змінилося і за що підписуєшся.

1) Тепер LiveJournal повністю перейшов під російське законодавство. Це дивно, оскільки до 2017 ЖЖка підкорювалась американським законам.
Цікаво, чи будуть діяти ці правила і для некирилічних блогів?
2) Відтепер заборонена політична реклама і агітація. Що вкладається в це поняття? Простір для трактування необмежений. Схоже, тепер розповідати про мітинги-протести заборонено. Можна тільки про Путена.
3) Заборонили рекламу в блогах. Хоча точно не зрозуміло чого вона стосується: чи вставки своїх рекламних банерів, чи взагалі будь-якої реклами.
4) Введена спільна відповідальність власника блогу за коментарі інших користувачів. Ну це взагалі маразм. Не будеш же цілодобово відслідковувати, щоб троллі раптом чого не понаписували?!
5) Записи із ненормативною лексикою повинні позначатися як матеріали для дорослих.  За це можна наказати половину російськормовних користувачів. Та й мотиви не зовсім зрозумілі — діти все одно матюки знають.
6) Заборонено писати про третіх осіб. Це і видавати себе за іншу людину. Хоча це правильно. Але начебто тепер не можна писати про інших людей. Або ще крутіше — писати про себе тільки правду. оО!
7) Тепер всім блогерам, яких читають більше 3000 людей необхідно реєструватись яке ЗМІ. Раніше це вимагалося від російських блогерів. Тепер, напевно, це стосуватиметься всіх киріличних блогерів. І байдуже, що дізнатися статистику переглядів нереально.
8) Блоги без активності будуть видаляти через півроку. Раніше неактивні блоги тримали рік.

От такі «покращення».