хочу сюда!
 

Ириска

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Другий відбір на Євробачення-2020

Тиждень тому писав про перший відбір на "Євробачення-2020". Вважав, що про другий відбір не буде думок. Але думки з'явились. Перше — забагато афроукраїнців. Ні, я не расист. Але ж ми ж не Франція з їхніми мігрантами?! Друге: відомих виконавців не було. Всі — нові імена. Зараз, поки оголошують учасників спробую написати своїх фаворитів, які все ж таки були: FO SHO і Хайят. Цікаво, хто переможе у цьому відборі (допишу завтра)?

Жарти Притули цього разу були не дуже дотепними. Виступи виконавців нічим не запам'ятались. Одним словом: невиразно. Але буду продовжувати слідкувати за фінальним відбором.

P.S.: Сповіщення за голосування прийшло!
3

Комментарии

115.02.20, 22:48

Круть.

  215.02.20, 23:26

  https://www.youtube.com/watch?v=Gl7jHaxrIhE&list=PLwZhl1zHLbXdcot-APwl83yKvZfDlQbcJ&index=10.
  Песня классная . жАль мимо нот было частенько.

   315.02.20, 23:47

   То бишь
   TVORCHI

   Go_A - хороши
   Гурт [O]
   Круть.Доверительный шёпот ?писающаядевочка?

    416.02.20, 10:46

    До відбору мені були незнайомі MOONZOO, FO SHO, GARNA. Еліна Іващенко була слабко знайома.

    Девід Аксельрод мені здався найсильнішим тут. Голос у нього стабільно чудовий, пісня непогана. Єдине, що турбує, — це повна зміна імені та прізвища. Виглядає якось дивно. До речі, щойно випадково нагуглив новину, що його колишня партнерка по шоу-бізнесу написала в соцмережах про ніби-то справжню причину цього вчинку — борги. Можете погуглити. Я про це не знав і щиро віддав за нього 2 SMS із різних номерів.

     516.02.20, 10:51

     Також сподобалася Еліна Іващенко. І голос, і пісня хороші. Єдиний момент — дівчинка трохи зловила "зірку" і стала самовпевненою, тому була єдиною, хто плакав від невдачі. Прикро, що вона не пройшла. За неї віддав 1 SMS.

     У TVORCHI є цікава пісня "Я не танцюю". Я їх для себе поставив на третє місце.

     Олександра Порядинського бачив пару кліпів. Голос хороший, пісні теж непогані. У нього вклали досить багато грошей, навіть на рекламу у ютубі. І співає він нічого так. І вагу скинув, 60 кг — це заслуговує на повагу. Але розмовляти так і не навчився. Простий пацанчик. Мій колега по роботі сказав більш різко: "мудаковатий у спілкуванні". Випускати такого учасника у Європу — це гірше, ніж Катю Chilly. Щось як набалакає, що вся країна почервоніє від сорому.

      616.02.20, 11:02

      GARNA заспівала ніби й непогано, але виступ був якимсь не дуже гармонійним. Емоцій було багато, а порядку — мало.

      HAYAT представив доволі просту танцювальну пісню, в якій його завивання виглядали не дуже доречними. Якраз у складніших піснях його стиль співу виглядає природнішим. Хоча загалом хлопець із жіночою манерою співу — це якось незвично. Оті дві дівчини по боках робили його трохи мужнішим. І не треба йому слухати Тіну Кароль.

      MOONZOO з флоридським айтішником... Раніше схожу музику грав MAIAK, поки не розпався. Нормально, але вокал трохи не дуже. І репер якось мені не дуже сподобався.

      FO SHO — веселі дівчата, що мають непогані вокальні дані, але співають нелюбий мені реп.

       716.02.20, 11:38Ответ на 5 от Nech sa paci

       По-моєму, цього разу більшість учасників не потрапляла в ноти.

        816.02.20, 12:09

        Таким чином, другий півфінал склався з двох частин — рафінованих вокалістів із пафосними піснями та фірмачів із афро-азійським впливом, які досить якісно косять під сучасну західну музику. Хто найбільше сподобався, я вже написав.

        Ця пісня MOONZOO мені більше заходить:

        https://www.youtube.com/watch?v=QWt3qYK_TD8

        А це — TVORCHI:

        https://www.youtube.com/watch?v=FbHjbbGq6hw

         916.02.20, 12:10Ответ на 7 от max245

         Мені здається, що того разу було гірше з нотами.