Штрафи від Азарова для інтернет-видань поки відклали

Верховна Рада зняла з розгляду у вівторок законопроект, яким планувалося ввести штрафи для "незареєстрованих інформагентств". Про це повідомляє "Українська правда".

Влада в Україні вирішила остаточно придушити свободу слова. Напевно, вона хоче нового Майдану. Але, хто з оточення Віктора Януковича у цьому найбільше зацікавлений?..

Насолоджуйтеся музикою від Дідюлі (відео)

Вражає?

80%, 8 голосів

20%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Кривава бійка у Криму: спецназ розігнав російських козаків

У суботу, 2 червня, у Феодосії (Крим) відбулося масове зіткнення активістів російських козачих організацій та української міліції. Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест. Напередодні цей хрест був демонтований за наказом влади, оскільки він викликав невдоволення кримсько-татарського меджлісу. Як розповів отаман Сергій Юрченко, рішення про відновлення хреста було прийнято вранці в суботу у Феодосії, де зібралися козаки зі всього півострова. "Було прийнято рішення повернути хрест, демонтований владою. Козаки і православні віруючі пройшли строєм з хрестом через всю Феодосію. Зібралося приблизно 300 людей. Однак на місці, де раніше стояв хрест, нас зустрів спецназ української міліції у повній екіпіровці - в касках, із спецзасобами, з щитами і собаками. При спробі пройти зав'язалася бійка. З боку міліції в ній брало участь приблизно 600 правоохоронців", - сказав Юрченко. За його словами, бійка була тривалою і кривавою. Приблизно 15 людей з числа козаків отримали серйозні поранення - у людей переламані руки і ноги, розбиті голови. Юрченко наголосив, що міліції вдалося затримати 10 козаків. "Тоді решта перекрили дорогу автозаку, вимагаючи звільнити товаришів. На нашу вимогу затриманих оглянув лікар, який заявив, що люди в крові, їх потрібно везти в лікарню, а не в міліцію. Зараз медики зашивають рани у постраждалих", - сказав Юрченко. "У Феодосії йде справжній бій. Влада Криму застосувала силу проти людей, які хочуть встановити поклонний хрест при дорозі. На заклик розійтися громадяни не відреагували, тоді міліція пустила в хід гумові кийки. Були побиті й закуті в наручники навіть неповнолітні діти", - повідомив з місця подій кореспондент rusnovosti. Водночас за словами Юрченка, поклонний хрест, що послужив причиною конфлікту, все-таки був повторно встановлений, проте в 10 метрах від запланованого місця. На даний момент, уточнив отаман, на місце інциденту прибуло керівництво міліції Криму, СБУ, влада Феодосії. "Проводяться переговори. Від козаків вимагають покинути місце. Після цього, очевидно, хрест буде знесений знову", - сказав Юрченко. Відзначимо, вперше поклонний хрест у Феодосії встановили 4 травня, не дивлячись на заборону влади. Проте 1 липня омонівці знесли його, що і викликало невдоволення місцевих жителів. ТСН. Хто, на вашу думку, у цьому випадку був правий?

73%, 38 голосів

21%, 11 голосів

2%, 1 голос

4%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Україна має неперевершені таланти! (відео)

І скажіть, що я не правий. :) Гурт Брати "Robert Miles-Children" (Brothers Band)

Той, хто любить Україну, має забути за власні амбіції




Саме амбіції погубили велику кількість популярних політиків в Україні. Маючи великий рейтинг довіри, вони втратили його та опинилися у гіршому становищі, ніж були до здобуття слави.

Це мають знати і пам'ятати ті, хто займається політикою чи громадською діяльністю, щоб не опинитися "на задвірках", повторюючи помилки Ющенка, Тимошенко, Луценка і т. д.

Провокаторів не буде. Ми продовжуємо любити Україну!

Моя позиція, як засновника співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!" щодо акцентів, які зробив блогер viktor67:

1. Зміст заміток співтовариства відповідатиме його назві. Співтовариство любить Україну, а не є чиїмось фаном.

2. Антиукраїнські замітки будуть видалятися, як і видалялися раніше. Наші адміни є командою однодумців, які перевірені часом і конкретними справами. Вони не сидять 24 години на добу в Інтернеті. А коли бачать наругу, то її видаляють. Багаторазові порушники отримують бан.

3. Ми не обговорюємо особистості блогерів і не будемо робити це й надалі. Це можна робити в інших співтовариствах.

4. Жоден адмін нашого співтовариства не є фаном якогось одного сучасного політика в Україні. Тому наше співтовариство не є і не буде заангажованим.

P.S. Особисто щодо модераторства блогера viktor67: Ніхто не заважав йому писати до нашого співтовариства. Але, і ніхто не дозволяв йому влаштовувати балаган, використовуючи приватні розмови зі мною. Тому особисто я проти того, щоб він був модератором співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!". Через свою емоційність він перевів всі свої замітки, які здобули рейтинг у нас до іншого співтовариства. Має право. Але, я розцінюю це як зраду і використання нашого ресурсу. То нехай це буде на його совісті.

Але, нам своє робити.

Що потрібно робити, коли 9 травня ми побачимо прапори СССР, а не

"Прапори Перемоги"?



Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги).

Даним законом передбачено, що “Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапору 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії”.

Цим законом передбачено, що використовуватимуться копії Прапора Перемоги біля Вічного вогню, могил Невідомого солдата і Невідомого матроса.

Крім того, передбачається, що він використовуватиметься під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги, які проводяться органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями, громадськими об`єднаннями, покладання вінків до Могили Невідомого Солдата в місті Києві й іншим пам`ятникам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у День Перемоги й інші дні, пов`язані з подіями Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років – Дні визволення та Дні оборони населених пунктів від німецько-фашистських загарбників.

Крім того, передбачено офіційний підйом у День Перемоги копій прапора перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд з Державним прапором України.

На скільки я розумію, цього року держава ввела чітке обмеження щодо використання прапорів 9 травня. Це державний прапор України і тепер ще “Прапор Перемоги”. Також, я твердо переконаний, що під час заходів ми знову побачимо на флагштоках прапори неіснуючого СССР, або просто червоні полотнища.

Що робити законослухняним громадянам 9 травня, коли побачать перед собою прапори СССР, або червоні полотнища – нести їх до органів прокуратури, викликати міліцію, чи просто зривати? Яку відповідальність понесуть ті, хто порушуватиме вимоги Закону? Адже, у вищезгаданому законі не передбачено такої символіки на 9 травня.

P.S. Ми живемо у неправовій країні, в якій ще жодна влада не намагалася консолідувати власний народ і якій, власне не потрібна така консолідація. Чому? – я думаю, більшість громадян України знає відповідь на це запитання.

З мого майданівського блоґу.

Чи потрібно платити за гарячу воду, якщо тобі її не дають?



Якщо ви справно платите за подачу гарячої води, а вам раптом без жодних пояснень вимикають її подачу і не кажуть коли відновлять, то чи варто справно платити за неї далі?

5%, 1 голос

90%, 19 голосів

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

В Україні немає мовних проблем



Я живу у Полтаві. В якому б куточку нашого міста ви б не знаходилися, то могли б почути спілкування різними мовами – українською, російською, “суржиком”, англійською, арабською.

Так-так, у Полтаві ви почуєте і англійську, і арабську. В нашому місті проживає багато іноземних студентів.

Ввічливі полтавці не мають мовних проблем. Якщо хтось один розмовляє українською, а хтось російською, то існує два варіанти у такому спілкуванні – або продовжують розмовляти різними мовами, або хтось один переходить на мову свого партнера.

Іноземні студенти вільно розмовляють між собою своїми мовами на вулицях. І, інколи, їхнє спілкування чути дуже далеко. Місцеві полтавці не звертають на це уваги і не обмежують іноземців.

Думаю, що аналогічно люди спілкуються в усіх населених пунктах України.

Тож, я твердо переконаний, що в Україні немає мовної проблеми. Її штучно намагаються створити виключно політики для того, щоб покривати свою бездіяльність. Але ця ідея не сприймається населенням. Тому всі ці “потуги” політиків є зайвими.

Рано чи пізно Україна отримає політиків, які будуть працювати не на розбрат суспільства, а на його об’єднання. На мою думку, саме з того моменту можна очікувати реального покращення життя українців.

З мого майданівського блогу.

Гречкою посипати бруківку – це маразм, а не акція протесту



Сьогодні сотня підприємців прийшла під стіни Полтавського міськвиконкому з вимогою не передавати ринки міста до комунальної власності. Вони вимагали від міського голови Полтави Олександра Мамая скасувати рішення міської ради про передачу ринків.

Деякі учасники акції посипали сходи і бруківку перед міськрадою гречкою. Вони, нібито, хотіли привернути увагу О.Мамая, що йому треба піклуватися не тільки за пенсіонерів, а й за іншими верствами полтавців. Ні для кого не є секретом, що О.Мамай вже декілька років (ще не будучи мером) роздавав і роздає полтавським пенсіонерам продовольчі пайки.

Я розумію які цілі переслідували організатори цієї “акції”.

Але який зиск хочуть отримати сто підприємців, які сьогодні прийшли під стіни міської ради? Як на мене, їх тупо використали в черговий раз. По-перше, вони грають чужу гру, не розуміючи для чого вони це роблять. Адже, зараз вони платять космічні ціни за “містове”. Невже їх звільнять від цієї сплати? По-друге, міський голова гречку людям роздає в руки для харчування, а не посипає нею тротуари та сходи.

Тож, шановні підприємці, закликаю вас думати перед тим, як йтимете на чергові “протести”. А гречку, яка зараз має немалу ціну і попит, якщо не їсте самі, то роздавайте нужденним людям у руки.

P.S. Я не є адвокатом міського голови Полтави. І ніколи не був адвокатом жодної влади. Я є громадським захисником тих, кого намагаються тупо використовувати.

З мого майданівського блогу
http://maidan.org.ua/blogs/tarastokar/?p=269