Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

В Україні немає мовних проблем



Я живу у Полтаві. В якому б куточку нашого міста ви б не знаходилися, то могли б почути спілкування різними мовами – українською, російською, “суржиком”, англійською, арабською.

Так-так, у Полтаві ви почуєте і англійську, і арабську. В нашому місті проживає багато іноземних студентів.

Ввічливі полтавці не мають мовних проблем. Якщо хтось один розмовляє українською, а хтось російською, то існує два варіанти у такому спілкуванні – або продовжують розмовляти різними мовами, або хтось один переходить на мову свого партнера.

Іноземні студенти вільно розмовляють між собою своїми мовами на вулицях. І, інколи, їхнє спілкування чути дуже далеко. Місцеві полтавці не звертають на це уваги і не обмежують іноземців.

Думаю, що аналогічно люди спілкуються в усіх населених пунктах України.

Тож, я твердо переконаний, що в Україні немає мовної проблеми. Її штучно намагаються створити виключно політики для того, щоб покривати свою бездіяльність. Але ця ідея не сприймається населенням. Тому всі ці “потуги” політиків є зайвими.

Рано чи пізно Україна отримає політиків, які будуть працювати не на розбрат суспільства, а на його об’єднання. На мою думку, саме з того моменту можна очікувати реального покращення життя українців.

З мого майданівського блогу.
17

Коментарі

Гість: Юра Напраслин

121.03.11, 14:19

Змеляче добрий день я теж з Полтавщини . Учора до вас издив до ярмарки . Ввас мисто дуже красиве а я з Шишакив .

    Гість: Яна1979

    221.03.11, 14:19

    Естесственно стараются создать, а как же ж. Разозленным и напуганным народом легче управлять

      Гість: Юра Напраслин

      321.03.11, 14:21

      Це так чудово що тут в интэр-нете можна знайти землякив . Я ще тут новичоьк але вже тут багато друзив маю .

        421.03.11, 14:22Відповідь на 2 від Гість: Яна1979

        Естесственно стараются создать, а как же ж. Разозленным и напуганным народом легче управлятьІ я про те. Погоджуюся!

          521.03.11, 14:25

          я тоже считаю, что вопрос о языке придуман для раздела Украины

            Гість: Яна1979

            621.03.11, 14:25Відповідь на 4 від Тарас Токар

            ОК!

              Гість: Old Cat

              721.03.11, 14:37Відповідь на 3 від Гість: Юра Напраслин

              Це так чудово що тут в интэр-нете можна знайти землякив . Я ще тут новичоьк але вже тут багато друзив маю .шо, юра, набігли нєвєсти, нє?

                Гість: Юра Напраслин

                821.03.11, 15:02Відповідь на 7 від Гість: Old Cat

                Трохи вже э але яж сирьозно шукаю а ниаби-як .

                  Гість: Old Cat

                  921.03.11, 15:11Відповідь на 8 від Гість: Юра Напраслин

                  Трохи вже э але яж сирьозно шукаю а ниаби-як .
                  ото правільно. хазяйствєнну тре брать. ато як узять красіву, потом у возрасті всі одінакові, по 85кілограм і з хімієй, а борщ є борщ.

                    1021.03.11, 20:46

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна