хочу сюда!
 

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Провокаторів не буде. Ми продовжуємо любити Україну!

Моя позиція, як засновника співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!" щодо акцентів, які зробив блогер viktor67:

1. Зміст заміток співтовариства відповідатиме його назві. Співтовариство любить Україну, а не є чиїмось фаном.

2. Антиукраїнські замітки будуть видалятися, як і видалялися раніше. Наші адміни є командою однодумців, які перевірені часом і конкретними справами. Вони не сидять 24 години на добу в Інтернеті. А коли бачать наругу, то її видаляють. Багаторазові порушники отримують бан.

3. Ми не обговорюємо особистості блогерів і не будемо робити це й надалі. Це можна робити в інших співтовариствах.

4. Жоден адмін нашого співтовариства не є фаном якогось одного сучасного політика в Україні. Тому наше співтовариство не є і не буде заангажованим.

P.S. Особисто щодо модераторства блогера viktor67: Ніхто не заважав йому писати до нашого співтовариства. Але, і ніхто не дозволяв йому влаштовувати балаган, використовуючи приватні розмови зі мною. Тому особисто я проти того, щоб він був модератором співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!". Через свою емоційність він перевів всі свої замітки, які здобули рейтинг у нас до іншого співтовариства. Має право. Але, я розцінюю це як зраду і використання нашого ресурсу. То нехай це буде на його совісті.

Але, нам своє робити.
15

Комментарии

11.07.11, 21:58

це йде мова про "Ми й Україна"?

  21.07.11, 22:00Ответ на 1 от ДімкаLvivsky

  Ні. Мова йде про "Ми любимо тебе, Україно!".

   31.07.11, 22:02Ответ на 2 от Тарас Токар

   а я думав що ці події пов"язані http://blog.i.ua/community/3252/739854/?p=3#comments
   Значить я не вкурсах справ

    41.07.11, 22:12

    а любители всё рейты делят ))

     аноним

     51.07.11, 23:29

     Як ви оцінююте дії користувача Блогер,який забанив багатьох учасників товариства тільки за те що вони стали на захист viktor67 Я знаю що дії адміністрації не принято обговорювати,але давайте діяти демократичним шляхом І так я хочу пояснень від нього Яке в мене було таке грубе порушення,що він видалив мене зі спільноти Я думаю,що він діяв тільки на амбіціях і має вибачитись перед усією спільнотою

      61.07.11, 23:35Ответ на 5 от аноним

      "Блогер" не видалив жодного учасника спільноти. Просто деяких він заніс до бан-листу. Сперечатися можна до безкінечності у тому, хто був правий, а хто ні. З цього бан-листу я розблокував Вас і viktor67. Сподіваюся, що ми продовжимо разом писати про Україну.

       72.07.11, 04:51

       Виправдовуватися вважаю нижче своєї гідності.
       Єдине, що спонукає мене написати кілька рядків є твердження: "співтовариство не є і не буде заангажованим". Насправді якщо ви не збираєтеся чинити опір діючій владі, ви атоматично її підтримуєте. А якщо ви чинете опір, то так чи інакше, але ви вже ангажовані. Все інше - лицемірство.

        82.07.11, 14:37

         92.07.11, 15:51Ответ на 7 от viktor67

         Не потрібно виправдовуватися. Тим більше, що я цього не просив. Просто треба бути менш амбіційним і поважати думки інших. До речі, радив би прочитати це: http://blog.i.ua/community/662/740711/

         А щодо чинення опору можу сказати таке, якщо вам, Вікторе, це ще не відомо: через те, що особисто я чиню опір цій владі, вона зробила мене безробітним і руками прокуратури чинить тиск на мого батька. То, мабуть, я чогось такий вартий для цієї влади...

          102.07.11, 21:30

          "4. Жоден адмін нашого співтовариства не є фаном якогось одного сучасного політика в Україні".
          **
          Знаєте, хто ставить питання так само як й ви "не є фаном жодного політика"? Відповідь:
          —так кажуть виключно ті,кому соромно за "підтримуваних ними політиків";
          —або ті,хто хоче щоб у українців не було "лідерів опозиції" (це "проти-всіхи".
          **"Політика" не може бути "без політиків".Як можна "любити Україну" не уточнюючи це політично й персонально? До вашого відома,навіть Табачник,Герман,Янукович, Ахметов— декларують свою "любов до України".
          **Тому-то якщо у вас політика не персоніфікована,то у вашій команді опиняться "геть-усі політики України"(Ющ,Янук,ЮВТ), а домінувати будуть "ті,хто вже домінує у владі".**Тому ваша "реформа"— це чиста підтримка Януковича-влади.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая