Голоду не було?

Москва каже: по-перше, голоду не було; по-друге, голод був, але то були помилки й перегини на місцях, які Сталін виправив одразу, як у нього трапилася вільна хвилинка;по-третє, це була злочинна політика Кремля (хоча й виправдана потребами індустріалізації), але морили не тільки українців, тому українцям нема на що ображатися;по-четверте, Росія не винна у голодоморі, але згадувати за голодомор — це виступати проти Росії;по-п'яте, Сталін — грузин, українці самі винні, населення Казахстану...

Читать дальше...

Мене веде Господь по дорозі

Отець Юрій Мануляк, настоятель храму в селі Красник Верховинського району розповідає, як він став священником:

Друг из могилы

Владислав Бондарьков - Ритм

Моя душа не умерла, но спит

Владислав Бондарьков - Рассвет, Закат

Софія Карпатська

У Карпатах, на Горі Бажань, на висоті 1110 метрів, стоїть церква Святої Софії Премудрості Божої. Її спорудили 5 років тому. Настоятель храму отець Михайло Гергелюк розповідає про історію церкви та навколишніх сіл.

Осінній клен

Осінній клен, не ясен, саме клен,В жовтневу пору нам дарує казку.Став золотий, а був зелен-зелен,Неначе хтось вдягнув на нього маску.(Віталій Назарук)[Присоединенная картинка]

Остання зелень )

Чи не сама природа вчить нас? [Присоединенная картинка](результати місцевих виборів для слуги народу)

Кто придумал этот снег?

Жизнь прекрасна но опять Начинаю думать Кто такую благодать Смог придумать?

Міст через Черемош у селі Міжброди

Що може об'єднана громада? Дати відсіч могутнім завойовникам, поставити перший пам'ятник Тарасу Шевченку чи спорудити міст своїми силами, не чекаючи допомоги від держави. Розповідає Василь Іванович Данищук.

Прикарпатське село Розтоки

У Косівському районі (Івано-Франківська область) вздовж річки Черемош розташоване село с 500-річною історією. Тут зупинялися Леся Українка, Юрій Федькович, Богдан Лепкий. І народилася поетеса Марія Влад (1940-2017) Даруйте мені вогненність слова, Незайманого брехнею. Най шовкова моя мова Стане бронею.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
43
предыдущая
следующая