Пісня онколога

Згадаю молодість smile
Давно я тут не дописував. І не знаю точно, для чого це роблю. Але цікаво, то й напишу. Поділюся піснею онколога, яку я написав в 2013 році. 
Частина тексту не влізла в ролік, тому я традиційно пишу слова першого "куплету". 

Сегодня я узнал, что умерла Тамара... Нет, не могу сказать, что я не ожидал. И я об этом знал, и Тома это знала, Какой уж тут секрет? Понятный же финал...

Якість картинки така собі))) Але пісню чути. От і добре.
Можливо комусь і сподобається пісенька)Державні прапори в Луганську

Вчора я повернувся з Луганську. Помітив цікаву особливість. Достатньо нерідко бачив там на лобовому склі машин прапорці - маленькі Державні Прапори України.

Враховуючи те, що "жителі Донбасу", з якими мені довелося спілкуватися плюються при згадуванні нинішньої влади... Мені це здається ознакою, тенденцією... Побачимо...
Трохи еротики... Або чи цінуєте Ви своє життя?

Ось вам СИСЬГИ!!! Таким буває занедбаний рак молочної залози. Це я по-злому? Я й хрін з ним. На моїх очах достатньо помирає людей, яким ще можна було б допомогти! Дивіться! Чоловіки та жінки! Жінкам порада - намацали ви, або ваша кохана людина у грудях будь яке ущільнення - бігом до лікаря, до онколога! Можливо, це ви виявите в ранній стадії, тоді ваші шанси максимальні! На коментарі,які будуть рекламувати лікування травами, сечею, випорожненнями, заговорами - я не відповідатиму. Не відповідатиму на закиди "прокурорів", які будуть судити та обливати брудом, та чим можуть всіх лікарів та всю медицину. Кожен обирає своє. Але я хочу, щоб жінки й чоловіки бачили та знали, як виглядає занедбаний рак молочної залози. Проінформований, отже озброєний. Якщо Ви, знаючи, обираєте лікування сечею (наприклад, або чимось подібним) - це вже ваше право! Мені просто дуже прикро, якщо Ви не знаєте, якщо ведетеся на дурість. А там - вирішуйте самі.

Дякую пошуку Яндекс у допомозі знайти ілюстративний матеріал.P.S. Про еротику, це я фігурально, та трохи по-злому... Бо я бачу, що модератори пускають у головну стрічку тільки еротику. Видимо, тільки це цікаво, ось я й відшукав, про що мені важливо й цікаво написати.

P.P.S. Мені дуже шкода, що я не можу додати до замітки аромат раку з розпадом, бо запах це також важлива ілюстрація занедбаного раку молочної залози. І як вона впливає на життя жінок, я Вам описати тут не зумію... На жаль...

Додам голосування. Мені цікаво, чи вважатимуть люди, які прочитають мою замітку її корисною. Чи це важливо, чи ні?

89%, 8 голосов

11%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Чому замітки не потрапляють до головної стрічки. Мій діалог...

Мій діалог з наведеного запитання з модераторами... http://help.i.ua/question/43853/

Питання: 

Цікаво, за яким принципом замітки потрапляють в стрічку на головній сторінці. Я спочатку подумав, що  політичним заміткам, навіть при натяку - заборонено траплятися у стрічці. Але помічаю, що зовсім нейтральні   також там не відображаються. Дуже цікавий принцип. У Вас є якийсь білий список? Дякую за відповідь.

Відповідь:

Залежно від того, що ви розміщуєте на сайті, а також від того, як ви дотримуєтеся наших правил і спілкуєтеся з
іншими користувачами, на вас може бути накладене обмеження, при якому   ваші замітки, фото, відео та інше не потраплятимуть в стрічку і на головні сторінки, а також ви не зможете робити ставки години. Найчастіше під порушеннями ми розуміємо:
- розміщення реклами або спам повідомлень;
- розміщення еротики;
- надмірне використання матюків;
- розміщення матеріалів образливого змісту по відношенню не лише до користувачів порталу але і в цілому до кого б то не було;
- розміщення матеріалів провокаційного характеру, що підштовхує на порушення наших правил інших користувачів.

Якщо ви потрапили під таке обмеження, то, швидше за все воно буде встановлено вам назавжди. Крім того ми не даємо коментарів про характер  ваших порушень і не вступаємо в листування з цього приводу.

Моя реакція на відповідь:

Зрозуміло. Дуже дякую за відповідь. Хоч і не вважаю це справедливим. Наприклад, особисто я не помітив порушення
жодного з вказаних Вами пунктів в своїй діяльності, а своїх заміток не  бачу у стрічці. З Ваших же слів, ніхто не буде ані попереджати, ані  пояснювати, за що людину "обмежили". Крім того, Ви обіцяєте обмежувати користувачів назавжди. Але, це є Ваше право встановлювати свої правила,  не сперечаюся. Ще раз дякую за відповідь.

P.S. Дивні, в принципі, правила створюються на сайті. Можливо, це не так вже й важливо, потрапляти в ту стрічку, чи ні, але на цивілізовані способи це не схоже. Треба подумати, чи вартий цей ресурс такої уваги, яку ми їй виказуємо... Принаймні, довічні "обмеження" за власними міркуваннями, без особливих пояснень та без якоїсь надії на об'єктивність - особливої поваги не викликають...

* * *

  • 23.06.11, 23:05
Лежат огромные ступени.
Они давно лежат, не ропщут,
А их ногами бьют и топчут.
Путем коротким или длинным
Мы все идем по чьим-то спинам.

И ты не проклинай судьбу
И не страдай от униженья,
Когда по твоему горбу
Пройдут, как по простой ступени...

(с)
Олена Волінчук
P.S. Їй було б 28 років...

Янукович обмовився, пообіцявши "уможливити нові трагедії"

І не хочеться про політику. Але, як же ж таке пропустити. Знову сміх крізь сльози...
http://tsn.ua/video/video-novini/?media_id=383445562

Василь Симоненко "Де зараз ви, кати мого народу?"

Продублюю цю замітку в особистому блозі. Мені цікаво, чи потрапить вона в такому разі в стрічку. Бо та, що була запостена в співтоваристві "Ми любимо тебе, Україно!" в стрічку не потрапила... Цікаво, чого б це? smile

25 травня я з'їздив на фестиваль авторської пісні та співаної поезії в
Черкаси. Фестиваль працівників охорони здоров'я. Спочатку здивував мене
сам термін "Співана поезія". А потім захотілося написати музику на слова
поета Василя Симоненка. І, так би мовити, заспівати його поезію. Що я й
зробив. Результат пропоную й вашій увазі. Щоправда, ми так відірвалися
на фесті, що я зірвав голос та досі не відновився. Важко мовчати, якщо
всім автобусом співаються пісні та ще й на декілька голосів. Зранку
обіцяв собі мовчати, щоб поберегти зв'язки, а протягом дня розумів, що
не зможу виконати таку обіцянку smile . Зате зустрів масу гарних людей, почув масу гарних пісень та набрався багато класних вражень. Дякую, Черкаси!!!

Василь Симоненко "Де зараз ви, кати мого народу?"

25 травня я з'їздив на фестиваль авторської пісні та співаної поезії в Черкаси. Фестиваль працівників охорони здоров'я. Спочатку здивував мене сам термін "Співана поезія". А потім захотілося написати музику на слова поета Василя Симоненка. І, так би мовити, заспівати його поезію. Що я й зробив. Результат пропоную й вашій увазі. Щоправда, ми так відірвалися на фесті, що я зірвав голос та досі не відновився. Важко мовчати, якщо всім автобусом співаються пісні та ще й на декілька голосів. Зранку обіцяв собі мовчати, щоб поберегти зв'язки, а протягом дня розумів, що не зможу виконати таку обіцянку smile . Зате зустрів масу гарних людей, почув масу гарних пісень та набрався багато класних вражень. Дякую, Черкаси!!!
Страницы:
1
2
3
4
5
7
предыдущая
следующая