хочу сюди!
 

Наталі

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-53 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Видання виправлене та доповнене

Ох, вже цей перфекціонізм! То те не так, то се хочеться зробити краще! Раніше "заднім числом" доповнював фотозвіти, бо кількість знімків здавалась недостатньою. Або просто не давало спокою бажання покращити фоторепортажі (оскільки іноді вони сумбурні або незадовільної якості). А цього разу вирішив (причому, спонтанно) поредагувати самвидав про вітчизняні автомобілі сучасності.

Отож, змінив три сторінки у випуску про ІЖ-2717-90: переставив картинки, щоб автомобіль ззовні був на початку, а потім вже зсередини; через це довелося прибрати одну картинку і додати опис. А ще уточнив деякі нюанси про виробництво, оскільки з'явились сумніви (не підтверджено випуск базової вантажної версії на ЛуАЗі (можливо, то був імпорт)).

Складність полягала у тому, що після оновлення Акробату інструменту для скріншоту з програми не стало. Ще й масштабування інше. Тому довелося коригувати під розміри раніше зробленого. Сподіваюсь, це непомітно.

Мінімалізм та яскравість....

  


Мінімалізм та яскравість марокканського дизайну.
Оцініть цю палітру кольорів.
Географія, мандри.

[ Читати далі ]

Старое фото. Старик и море. 2018

Памяти дяди Вовы Локоткова, человека влюбленного в море....

Старик же постоянно думал о море как о женщине, которая дарит великие милости или отказывает в них, а если и позволяет себе необдуманные или недобрые поступки, — что поделаешь, такова уж её природа.
Эрнест Хемингуэй «Старик и море»

Светлая память




Санкції... хвилююсь!

  • 05.04.24, 17:59
Хоч би не заборонили на московщіну поставляти... кондоми! Бо так не повиздихають!

Мабуть про дитинство)

  • 05.04.24, 14:55
В нинішньому році якось сподобалось мені смакувати аромати, або як ще може це гарно звучати - пахощі. Вперше таке помітила за собою на свій день народження, коли син влаштував мені дегустацію гарних вин. То я вперше не на смак сприймала напої, а на аромат. Бо всього було багато, і якщо все куштувати так, як наливали(ну плюс/мінус 30 грам), то крайнього смаку можна вже було б і не відчути. І я реально відчувала шалене задоволення від аромату, по декілька хвилин то встромляючи носик в бокал, то відводячи його в бік, щоб оновити сприйняття. І кожен наступний експонат був з більш насиченим ароматом(і смаком, звісна річ), ніж попередній, ну дуже вишукано, смачно і вражаюче. В кінці вечора він, таки, мене запитував - "мам, все добре?)", бо я трошки голосно стала коментувати свої враження)) мабуть надихалась) Але ароматний вечір був чудовий) 
               Сьогодні пригадала цю історію, бо вийшовши на вулицю прогулятись, я зависла в садку сусідньої з нашим підприємством садиби. Там ніби все розквітло - абрикоси, сливи, алича та персики, а ще нарциси, фіалки та барвінок. Ясне діло, що далеко ще не все, але біло-рожеві хмари розквітлих шапок дерев не давали шансів для розмірковувань в цьому плані. І до чого ж смачно було затримуватись  на декілька хвилин біля квіточок кожного виду. Вмить відлітала в дитинство, в бабусин садок - то сливи, в сусідський садок - то абрикоси, барвінок - то дорога до маминої батьківської хати, коли ходили поза городи між покинутими хатами, де колись жили мамині родичі, однокласники, де, за давніми розповідями мами, вона й сама бігала малою. Здається, що я раніше і не помічала, як чарівно пахне суцвіття аличі, аж до запаморочення. І знов якісь спогади з дитинства, або з давнього минулого, але такі приємні, такі бажані враження, що хотілось вхопитись за ці спогади і хоч трошки затриматись в тому стані.. 
                 Раптом пригадалось, як ми вже дорослими йшли з подружкою поза городи старою догогою до хатинки моєї бабусі, де я часто проводила з братом літні канікули. Обходячи корову, яка була припнута на довжелезному ціпку до дерева, нам довелось залізти в чужий садок. Там ми й побачили на старенькому тиночку  догори дном декілька глиняних глечиків. Так це колоритно і гарно виглядало, ммм... Нам край їх захотілось..  Зайшли на обістя зі сторони саду подивитись, чи нема там собаки злої чи не злої,  і зрозуміли, що там давно ніхто не живе. Подвір"я заросло бур"яном, шибки в хаті вибиті, тинок від вулиці похилився.. Але там, де колись були квітники, купами росли нарциси та пізні тюльпани, біля хати на всю розквітнув бузок і криниця серед подвір"я була "живою" - на цямрині стояло відро причіплене міцним ціпком до корби. Ніби не живе обістя, але й живе... Води з тієї криниці ми напились, згадавши дитинство, посиділи на ослінчику біля криниці, вмились криничною водичкою... І такий азарт дитячий на нас напав..,  що ми, довго не думаючи зняли два глечики з тиночка - кожній по одному, нам більше не потрібно, і заховали їх в високій траві сусіднього садка, щоб не "спалитись" і не носити важке, а на зворотній дорозі забрати додому. Вкрали, іншими словами кажучи..  Всю дорогу ми обговорювали, яка крута пригода з нами сталась, як ми згадали себе малими, і як ми по-дитячому вкрали чужі глиняні горщики.. Говорили, говорили.. Але ж сумління... Як стали повертатись назад, нам стало соромно забирати ті горщики, хоч вони й вигшлядали зовсім безхозними та нікому не потрібними. Ех.. Назад ми пішли повз це обістя по вулиці. Зайшли до сусідньої хати, познайомились з бабусею, розказали їй про наш бЕшкет, а вона посміхнулась по доброму й каже - "Там жила колись моя мама, але її вже давно нема. Беріть горщики і не вважайте, що взяли їх без дозволу, мені вони не потрібні а вас, як бачу, порадують." От що я згадала, коли сьогодні нюхала аромат сливового цвіту) 
                   А ще пригадалось, як бабуся колись розказувала, що не можна зривати квітки барвінку, якими встелено було схили долини, котра вела до старого кладовища. Не можна і все, бо можна захворіти... То ж я до дорослого віку боялась барвінку, поки не зустріла його в великій кількості в іншій місцевості, де дівчата плели з нього вінки. В голові швиденько розклалось по своїх місцях і я перестала боятись цієї красивезної квітки. То барвінковий запах мені нагадав про бабусю і її піклування про мене..
                 Захотілось про те все написати, зафіксувати) 
                 От до чого спонукають аромати)

до мене у Дім залетіла Синичка...


До мене у дім залетіла Синичка...
Маленька така симпатичная птичка.
Лякливо літала по дому, порхала,
Що мало на собі крилець не зламала...

Незатишно пташці у домі моїм,
Свободи шукала за Склом вікновим..
Тоді обережно я так поступив -
Відкрив усі вікна, і двері відкрив...

Хвилинку подумала горда пташина,
Та раптом відчула повітря краплину,
Змахнула крильцятами, стрімко звилась,
І вже у стихії своїй повелась...

Дивився я довго висо"чінь весняну
..................................................

Я Землю поки"дав, я в Небі літав,
та в Світі краси"віш пташини не знав...
відтоді цієї весняної днини
я не забуду моєї пташини...

І де б не носила доля мене
Ці почуття не покинуть мене!

Методи переправи...

В сусіднєє Село на Дискотеку...?


Використання Колеса на Воді.

Українська музика 2506







33%, 1 голос

0%, 0 голосів

67%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.