О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

„За Україну!”буде захищати малий бізнес усіма законними методамиГромадський рух „За Україну!” у судовому порядку оскаржить постанову уряду, якою з 1 травня збільшено внески підприємців до Пенсійного фонду, та буде і надалі захищати представників малого бізнесу усіма законними методами. Про це, перебуваючи з робочим візитом у Хмельницькому, сказав лідер Громадського Руху В’ячеслав Кириленко.

„Нас дуже турбує те, що, не дивлячись на застереження, які ми неодноразово виголошували, уряд прийняв цю антипідприємницьку і антинародну постанову. Ми будемо оскаржувати це рішення уряду у суді”, - сказав він.

В'ячеслав Кириленко підкреслив, що питання захисту малого бізнесу є особливо важливим для Хмельниччини, де зосереджена велика кількість підприємців, які  через дії уряду зараз перебувають на межі існування.

Лідер Руху "За Україну!"  також провів зустріч із хмельничанами, де обговорювалися питання економічної кризи, розвитку підприємництва тощо. На зустрічі були присутні понад 600 чоловік, серед яких - представники інтелігенції, громадських організацій та підприємницьких кіл.

"За Україну!".

Кого б ви хотіли бачити Президентом України?

Опитування: Кого б ви хотіли бачити Президентом України?

6%, 6 голосов

79%, 78 голосов

15%, 15 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Посміємося, чи що???

  • 13.05.09, 10:07
На міжнародному семінарі з дослідження життя слонів науковці виступали із своїми доповідями:
Французький учасник виступав з темою:
 "Слони і жінки".
Англієць: "Слони і Британська імперія".
Німець: "Вступ до дослідження деяких питань слонознавства"...
Українець
так назвав свою працю:
 "Ще не вмерла Україна - батьківщина слонів".

ЗНО: перевірено на собі

Ось і залишився позаду перший іспит цьогорічної кампанії зовнішнього незалежного оцінювання: абітурієнти склали тест з історії України. Хоча такий спосіб фінальної перевірки знань уже й не новий, випускники та їхні батьки продовжують сперечатися щодо його доцільності. Нарікають здебільшого на наявність у самих текстах завдань помилок і неточностей, погану організацію процесу оцінювання та інколи навіть на невідповідність питань загальному рівневі підготовки учнів. Чи справді все так жахливо, я вирішив перевірити наочно, взявши участь у складанні ЗНО.

Я прибув до школи 127 Дарницького району Києва, де мусив скласти тест, аж за годину до його початку, проте довкола вже було велелюдно. Зібралися тут переважно вчорашні школярі, серед яких, щоправда, вдалося вгледіти й кількох старших людей - добре, що в нашій країні вступити до внз ніколи не пізно. Учасники тестування поділилися на невеличкі компанії й жваво щось обговорювали, жартували та сміялися, але пропорційно до наближення моменту початку іспиту зростало хвилювання. Минуло якихось хвилин 20 — і веселий гомін юнацьких голосів стих остаточно, учні вже просто мовчки ходили туди-сюди, роздивляючись на ходу власні паспорти й листи-запрошення на ЗНО.

За півгодини до початку іспиту двері школи відчинилися і я в морі майбутніх абітурієнтів рушив усередину. На вході нас зустріли дві життєрадісні жінки із „бейджиками", ретельно перевірили паспорт і запрошення - необхідні для участі документи. Опісля ми потрапили у фойє, де на стінах були розвішані аркуші з прізвищами-іменами учасників і номером аудиторії навпроти. Випало писати в шостій, яку я знайшов швидко: дбайливі організатори всюди порозвішували дороговкази. Щоб потрапити до аудиторії, мусив іще раз пред'явити документи, цього разу вже безпосередньо екзаменаторові.

У класі організатори розташували 15 парт таким чином, щоб списати чи проконсультуватися з сусідом було неможливо: по одному учаснику за парту, стільці розставлено у "шаховому порядку". Кожний стіл мав наліпку з прізвищем та іменем учня, його порядковим номером і номером запрошення, себто сісти абиде не вийшло.

Ті, хто мусив брати участь у тестуванні, мали залишити свої речі на спеціальному окремому столику біля дверей. Єдине, що дозволялося мати на своєму столі, це кілька ручок із чорною пастою, документи (обов'язково, по-заяк уже після початку тесту вповноважені люди заходили до аудиторій і ще раз перевіряли їх) і водичку в пляшці об'ємом 0,5 літра. Одначе за цим пильнували не дуже ретельно: якби я не сказав, що маю "мобілу", ніхто б мене навіть і не запитав. Так само міг би пронести шпаргалки в кишенях, книгу під футболкою тощо... Чи примудрився б ними скористатися — питання окреме.

За чверть години до початку зайшло двоє екзаменаторів. Вони принесли конверт з тестовими зошитами й бланками відповідей. Прочитали нам коротку інструкцію й правила поведінки, наші права й обов'язки, потім викликали одного з учасників, щоби той перевірив, чи бува не пошкоджено конверт. Одне слово, усе йшло за "планом", без порушень.

Ми отримали тестові бланки, потім — тестові зошити, й опісля чергового коротенького інструктажу від екзаменаторів узялися до роботи. Питання були трьох типів: тестові з чотирма варіантами відповіді, лише один із яких є правильним, на встановлення відповідності хронології подій. Деякі завдання змушували задуматися, їх треба було прочитати кілька разів поспіль, але, на мою думку, всі вони чітко відповідають шкільній програмі й ті, хто нормально готувався, дали б на них відповіді. До речі, попри всі "запобіжні заходи", списати було цілком можливо, бо часто екзаменатори спілкувалися між собою, особливої уваги на учасників тестування не звертали. Для експерименту я витяг із кишені гаманець, поклав його на парту, а потім знову заховав до кишені й жодна з цих моїх дій не була помічена інструкторами.

На виконання всіх 70-и завдань давалося 150 хвилин. Учні, однак, упоралися значно раніше, й дехто (я — також) здав свої роботи трішки більш як за годину після початку. Тестові зошити можна було забрати "на пам'ять" уже після тестування, охочі залишилися чекати. Зі школи постійно виходили нові й нові завтрашні абітурієнти. Обличчя їхні були досить безтурботними, відтак гадаю, що особливих труднощів тести в них не викликали. Хтось одразу діставав мобільний телефон і радо повідомляв батьків, що завдання були "лєгкотня", й вони точно матимуть гарну оцінку, когось рідні вже чекали у машині під будівлею...

Насправді нічого неможливого в цих тестах немає, на мою думку. Принаймні, "надскладними" я б їх не назвав. Помилок у формулюваннях питань я не зауважив (тільки вже ввечері почув із доволі надійних джерел, що у парі питань були можливі дві відповіді). Хто не байдикував, той складе без проблем. Але, як я вже зазначав, попри так звану "неможливість" скористатися недозво-леними джерелами знань, списати чи піддивитися у шпаргалку можна було. Тож навіть така система оцінювання знань не може цілковито забезпечити об'єктивного результату. Але так бодай ліпше, ніж традиційні іспити, котрі подекуди складалися учнями не завдяки розумові...

Богдан КОВАЛЬЧУК, газета "Молодь України" (http://www.molod-ukraine.com)

Народ! Український антивірус існує!!!!!!!!!


Зявився перший Український антивірус "Zillya!"! Ось пишуть що він вміє робити.

 

100% безкоштовний для усіх українців

Так! Zillya! Антивірус – це 100% український та 100% безкоштовний антивірус, створений українцями для українців. Українські спеціалісти з безпеки створили Zillya! Антивірус, щоб українські користувачі мали змогу безкоштовно користуватись якісним та надійним продуктом.

Захист від вірусів, «черв'яків», «троянців» та інших злісних програм

Zillya! Антивірус ефективно виявляє та знешкоджує шкідливі віруси, «черв'яки», «троянці», руткіти, різноманітні паразити та інші злісні програми, що призводять до збою комп'ютера, некоректної роботи системи, уповільнення швидкодії комп’ютера, втрати або пошкодження даних, постійних системних попереджень.

Захист від шпигунських та рекламних програм

Zillya! Антивірус має окремі програмні модулі, що відповідають за виявлення та знешкодження шпигунських та рекламних програм. Таким чином, Zillya! Антивірус надійно захищає користувача від програм, що таємно встановлюються на комп'ютері, збирають конфіденційну інформацію та показують агресивну рекламу.

Захист від несанкціонованого доступу до приватної інформації

Zillya! Антивірус ретельно оберігає приватну та конфіденційну інформацію (приватні дані, інформацію про систему та налаштування) від несанкціонованого доступу з боку зловмисних програм.

Функція стеження в режимі реального часу («Вартовий»)

Вартовий – це система стеження в реальному часі, що виявляє віруси та інші зловмисні програми, які намагаються потрапити до електронної пошти, операційної системи або файлів, відстежує запущені процеси, ефективно блокує і видаляє загрози «на льоту», забезпечує профілактику зараження.

Вибір режимів сканування та сканування за розкладом

Zillya! Антивірус має три режими сканування (швидке, повне, власне) та можливість запуску сканування за розкладом у зручний для Вас час. Кожен режим сканування виконується з певними параметрами відповідно до призначення режиму. Швидке сканування – експрес перевірка найбільш уразливих областей системи. Повне сканування – ретельна перевірка системи. Користувач має змогу змінювати параметри. Сканування за налаштуваннями користувача в Zillya! Антивірус називається Власним.

Вбудований алгоритм евристичного аналізу

Евристичний аналіз – це виявлення вірусів по типовому поводженню, тобто здатність антивірусної програми визначити вірус, який щойно з'явився, навіть якщо його ще не додано до антивірусних баз. Zillya! Антивірус має вбудований алгоритм евристичного аналізу і тому надійно захищає навіть від найновіших вірусів та загроз.

Перевірка файлів, що завантажуються на комп'ютер з мережі Інтернет

Zillya! Антивірус відслідковує усі завантаження користувача з мережі Інтернет і, при виявленні шкідливих файлів, блокує їх.

Перевірка поштових повідомлень

Zillya! Антивірус перевіряє усі поштові повідомлення на наявність зловмисних об'єктів для того, щоб жодна загроза не проникнула до системи разом з електронним листом.

Перевірка офісних документів

Zillya! Антивірус перевіряє усі типи документів Microsoft Office.

Автоматичне оновлення баз та програми з українських серверів

Бази Zillya! Антивірус розташовані на українських серверах, щоб Ви не витрачали зайвих коштів на споживання трафіка.

Широкий вибір налаштувань та додаткових функцій

Zillya! Антивірус дуже гнучкий, має низку додаткових функцій і налаштувань, але водночас не перевантажений ними, пропонуючи користувачу зрозумілий та лаконічний інтерфейс.

Додаткові утиліти

Додаткові утиліти, такі як Диспетчер завдань та Диспетчер автозавантаження, розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі.

Україномовна підтримка

Розробник Zillya! Антивірус надає безкоштовну підтримку мовою, якою ви спілкуєтесь. Ми завжди поруч, швидко реагуємо, легко вирішуємо питання, бо розуміємо наших користувачів краще, ніж будь-хто інший.

Офіційний сайт http://zillya.com/index.html

Скачати можна натиснувши тут http://download.zillya.com/ZillyaAntivirusSetup.exe

Я вже собі його постави, хоча краще за Каспера я ще не бачив, але поживем побачимpodmig  Можливо це справді хороший продукт!


83%, 54 голоса

17%, 11 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Якщо ви хочете прочитати книгу Д.Донцова "Націоналізм"

Якщо ви хочете прочитати книгу, то можете прямо зараз завантажити звідси архівований файл Nacionalizm.rar і відразу насолоджуватися твором ідеолога українського націоналізму.

Росія як вона є...Відповідь на всім відому московську карту України, там де "подарки русских царей, Ленина и Сталина".

Перший Всеукраїнський Соціал-Nаціоналістичний З’їзд

16 травня у Києві відбудеться Перший Всеукраїнський Соціал-Nаціоналістичний З’їзд.
Завдання З’їзду:
1. Проголошення єдиної програми Соціал-Nаціоналістичного Руху.
2. Встановлення організаційних форм Соціал-Nаціоналістичного Руху.
3. Маніфестація сили та єдності Соціал-Nаціоналістичного Руху.
 
Після з'їзду відбудеться смолоскипна хода.
 
Контакти:
 
СNА - Центр (Київ) - 8 063 065 38 81
СNА - Захід (Чернівці) - 8 066 130 22 20
СNА - Схід (Харків) - 8 063 723 29 93

 
17 травня відбудеться ідеологічна конференція. За довідками для участі у конференції  звертайтеся за телефоном:
 

На кого працює Юлія Тимошенко?За день до візиту прем’єра до Москви в розмові з друзями я змоделював ситуацію як Тимошенко оцінить свої успіхи на переговорах в Білокамінній. Так і сталося.

Великим успіхом Ю.В. назвала свої домовленості про те, що Росія не буде застосовувати до України штрафні санкції за вибір газу за квотою, передбаченою у Контракті на купівлю газу, підписаною в присутності Тимошенко 19 січня 2009 року.

Правда, жодним словом прем’єр не обмовилася, що ці ганебні контракти потрібно конче переглянути. Чому? Бо з самого початку було зрозуміло, що Україна їх в жодному уразі не зможе виконати.

По-перше, квоти удвічі завищені від потреб України в імпортному газі. Передбачено штрафні санкції за невибірну квоту газу: 300 % вартості за недобір газу у літні місяці і 150 % - зимою. Відверто бандитські санкції, які можуть зрівнятися хіба що з найгіршою контрибуцією, яку переможна сторона вимагає за програну війну держави.

По-друге, ціна на газ, з якою погодилася прем'єр у січні, найбільша в Європі і не має нічого спільного з ринковою.

По-третє, ціна тарифу за транзит газу через Україну найнижча в Європі є збитковою для роботи Укртрангазу.

По-четверте, такі кабальні контракти українська сторона підписала аж на 10 років.

По-п’яте, якщо у семиденний термін Україна повністю не розрахується за отриманий газ у попередньому місяці, то подальші закупки газу здійснюються тільки за передоплату.

Такі умови нам виставила Росія , наш "стратегічний" партнер, яка, до речі поставила свій підпис під Будапештським Меморандумом 1994 року і нібито є однією з держав-гарантів нашої безпеки, і не повинна допускати будь-якого тиску на Україну, в тому числі і економічного. Це так, до слова.

Мета Росії очевидна : загнати Україну у невилазну боргову яму, знекровити нашу країну фінансово через газове мародерство. Правда, тоді Тимошенко намагалася видати ці кабальні умови за нібито велику перемогу. Більшого цинізму важко уявити.

Звичайно, Юлія Володимирівна чудово розуміла яку удавку вона допомогла накинути Росії на Україну.

Тому сама вона не підписувала документів, аби уникнути юридичної відповідальності і змусила підписати керівників "Нафтогазу" (Олега Дубину – Контракт про закупівлю газу та Ігоря Діденка – Контракт про транзит газу), вчинки яких підпадають під статтю 111 ККУ – державна зрада : діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду економічній чи інформаційній безпеці України...

Хоча, Тимошенко, все-таки, не убезпечила себе і від юридичної відповідальності - політична відповідальність лежить повністю на ній, бо згідно угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації від 2002 року, яка ратифікована ВРУ і набула сили закону, встановлення обсягів транзиту газу і розмірів платежів віднесено до компетенції урядів України і Росії, і не може врегульовуватися виключно господарюючими суб'єктами (на корпоративному) рівні. Тобто, поведінка Тимошенко підлягає під кваліфікацію ст. 367 ККУ (службова недбалість).

Саме так потрібно оцінювати наших високопосадовців, якщо ми хочемо жити у правовій державі. Інакше їхня безвідповідальність і безкарність створює загрозу національній безпеці і суверенітету держави.

Повернімося до вчорашньої поведінки нашого прем'єра у Москві. Так вона публічно заявила, що модернізація української газотранспортної системи (ГТС) не може відбуватися без якнайбільшої участі Росії. І вже зовсім мовчки вислуховувала претензії до України за підписання Брюссельської Декларації, а також розмірковування Путіна про створення консорціуму, який би взяв у своє управління українську ГТС! Цікаво, хто дав прем’єрові директиви на таку поведінку. Може РНБО, яке прем'єр дозволяє собі ігнорувати, чи може глава держави? Напевно – ні!

Викликає неабияку тривогу поведінка Тимошенко, яка щораз торгує інтересами держави, як перекупка на базарі. Звичайно така поведінка Тимошенко не що інше, як сигнал Росії про її намір саботувати Брюссельську Декларацію, як це вона робить з нафтопроводом Одеса-Броди, з реалізацією уранової програми, нищенням нашої геологічної служби і розробки вітчизняних енергоресурсів.

Якби пані Тимошенко вболівала за інтереси України, то спокійно пояснила б, що Брюссельська Декларація в інтересах Росії також, і закликала б Путіна якнайшвидше зайнятися модернізацією Російської ГТС, яка в значно гіршому стані ніж українська, і аварійність на ній більша, і протяжність більша, і проходить вона в значно складніших геологічних і кліматичних умовах.

Було б по діловому доброзичливо підказати Росії синхронно терміново покращувати свою ГТС, бо ми теж зацікавлені, аби вона справно працювала. І що Україна готова допомогти нашими фахівцями, хоч і зараз їх чимало працює в системі нафто-газового комплексу Роcії. Що ж до управління української ГТС, то наші фахівці з Укртрансгазу доказали свій професіоналізм найвищого гатунку і надійність ГТС під час зимової газової війни, яку застосувала Росія. Правда на знак вдячності Тимошенко звільнила керівника Укртрансгазу Марчука і призначила свого депутата.

Могла б також Ю.В. запропонувати Путіну створити міжнародний консорціум по управлінню російського "Газпрому", в якого ой як багато своїх проблем, дай Боже, щоб він з ними справився. Могла б це зробити Тимошенко, яка набагато краще розуміється на газових проблемах, ніж російські хлопці з КГБ. Могла б, але, на жаль, не може.

Не може, бо росіяни міцно тримають її за кримінальний хвіст. Вони вже зробили благородний жест, подарувавши їй кримінальні грішки на понад 400 млн $, хоч її посправників російських генералів посадили до криміналу. А як відомо, російська влада ніколи просто так нікому нічого не дарує. Думаю, що й Ю.В. такий щедрий подарунок вони зробили не за гарну посмішку. Отже, українці, будьте пильними!

Степан Хмара, для УП.