Український хіт-парад 150 на Ютюбе
- 13.04.20, 16:48
Трускавецька сіль «Барбара» – одна з найкращих лікувальних солей Європи! А ще вона допоможе подолати наслідки святкувань
В період свят наш організм, зокрема кишково-шлунковий тракт, зазнає трохи більшого навантаження, аніж зазвичай. Часто надмірні застілля та переїдання стають причиною поганого самопочуття, а то й загострення хронічних недуг. Ця інформація дуже актуальна саме зараз і буде корисною для всіх, адже трускавецька сіль «Барбара» чудово допоможе очистити організм та справитися із результатами пишних святкувань, омолодити організм та вилікувати багато хвороб.
Але не лише під час свят організм накопичує токсини та шлаки. Це відбувається в процесі життєдіяльності, а ще цьому сприяють малорухливий спосіб життя та забруднення довкілля.
Очищення організму за допомогою Трускавецької натуральної солі “Барбара” дає чудові результати, і при цьому не потрібно голодувати, медитувати, вдаватися до йоги і т.д. Тобто, «Барбара» – це доволі простий, недорогий і, головне дієвий спосіб, який не потребує із сторони пацієнта великих надзусиль та експериментів над собою .
Ті, хто лікується “Барбарою” – переконалися вона здатна творити диво! Шлаки, які накопичувалися роками, виходять з організму легко і швидко. організм повертає бадьорість, енергію та силу, підвищується жага до життя! Нормалізується кров’яний тиск, сходять набряки, зникають гострі болі. Сіль «Барбара» сприяє не тільки покращенню здоров’я, вона ще й повертає молодість – вигляд обличчя покращується – з’являється рум’янець, навіть шкіра свіжішає, а зайві кілограми тануть без надмірних зусиль!
Високомінералізована хлоридно-сульфатна натрієва ропа, з якої видобувають сіль “Барбару”, відома своїми лікувальними властивостями уже майже 200 років. «Барбара” – гідний конкурент знаменитій карловарській солі, вона активізує захисні сили організму та посилює імунітет. Лікарі рекомендують приймати ванни з сіллю “Барбара”. Під час цього процесу розширюються шкірні судини, покращується кровообіг. Ці процедури запобігають простуді, зміцнюють імунітет. “Барбару” призначають пацієнтам з хворими суглобами, при екземах, корості, лишаях. Для цього можна приймати загальні та місцеві ванни, накладати компреси. Після таких процедур суттєво знижується цукор в крові. Лікарі рекомендують її при хворобах печінки, органів травлення, нервової системи та опорно-рухового апарату.
Розчин “Барбари” стимулює процес жовчовиділення, має проносний ефект і сприяє нормалізації процесів обміну речовин в організмі.
Отже, «Барбара» – надзвичайний і неоціненний подарунок природи для очищення організму та лікування багатьох недуг.
Виробником солі є фірма “Т.С.Б.”, яка реалізує продукцію також через мережу аптек та інтернет-магазин.
“Барбара” – крупнозернисті, білосніжні, прозорі кристали, які вивітрюються на повітрі, гірко солоні на смак, добре розчиняються у воді.
Варто знати, що в Україні аналогів “Барбарі” немає, вона є однією із найкращих у Європі!
Офіційна сторінка Філадельфійської архиєпархії повідомляє, що сьогодні на 96-ому році життя відійшов до Господа по вічну нагороду владика-емерит Стефан Сулик.
Владика Стефан Сулик здійснював служіння архиєпископа і митрополита Української Католицької Церкви у м. Філадельфія протягом 1980–2000 років.
До сьогодні владика був найстаршим єпископом Української Греко-Католицької Церкви.
Як ми повідомляли раніше, «кілька годин тому, 95-ти літнього владику Стефана Сулика ушпиталили. У нього всі ознаки COVID-19 i всі аналізи якнайсерйозніші. Лікарі надають так званий „comfort care“». Про це повідомив митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк на сторінці у Facebook.
Деталі щодо похоронних богослужінь владики Степана Сулика будуть повідомлені згодом.
Зазначимо, дитинство владики Стефана Сулика пройшло на Львівщині. Він закінчив школу в Самборі у 1944 pоці. Згодом родина емігрувала до Німеччини, а потім до США.
У 1980 році Папа Римський Іван Павло II призначив священника Стефана Сулика архиєпископом і митрополитом Філадельфійським. Єпископську хіротонію здійснював Патріарх Йосиф Сліпий. Митрополит Сулик належав до Конференції єпископів США, був головою Міжобрядової комісії цієї Конференції. 29 листопада 2000 року Папа Іван Павло II прийняв зречення Стефана Сулика з уряду митрополита Філадельфійського у зв’язку з досягненням ним 75 років.
9 травня 2019 року владику-емерита Стефана Сулика у його домі відвідав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, зазначивши: «Я дуже хотів провідати владику Стефана, адже наші архиєреї-емерити є справжнім скарбом нашої Церкви».
Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ