Профиль

Мольфар

Мольфар

Ангуилья, Сомбреро

Рейтинг в разделе:

фанатам кунілінгуса шоколадних яєчок!!!


Андрій БілецькийЛідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України
Літо. Спека. Море. Прості хлопці з автоматами – як ''Азов'' звільняв Маріуполь13 червня 2019, 13:51

Літо, спека, море. Спортивні молоді хлопці в плавках та в'єтнамках. Але, не такі вже і прості – за спиною в кожного автомат.

Це – Азов зразка червня 2014-го року, живе, тренується і готується до звільнення Маріуполя.

А потім настає 4:30 ранку 13 червня 2014 року. Азов іде в бій. На жилах, на характері. Не завдяки, а всупереч владі та палицям у колеса, бере Маріуполь. Повертає місто додому в Україну.

Це був початок низки перемог та звільнених міст.

А кінець десь там, у завтрашньому дні. Коли український прапор замайорить над Донецьком, Сімферополем та Краснодаром.

Зі святом, українці!

Зі святом, азовці!  •   Рубрика

Таки да!


"Що-що, а здавати ми вміємо!" Ігор Смешко

Світлина від Юрія Левченка.

фанатам кунілінгуса шоколадних яєчок!!!

Законопроект Зеленського про імпічмент не включили у порядок денний Ради

Народні депутати не внесли до порядку денного сесії законопроекти про імпічмент та про внесення змін до закону про  вибори нардепів щодо забезпечення прав військовослужбовців, ініційованих президентом Володимиром Зеленським.

Відповідні голосування відбулися у вівторок.

Так, за проекти закону про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент) (№10340, №10340-1) проголосувало лише 110 нардепів із необхідних 226.

Також не вистачило голосів за включення до порядку денного сесії парламенту законопроекту  про внесення змін до закону про вибори народних депутатів України щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців (№10356).

За це рішення проголосували лише 109 парламентарів.

Разом з тим нардепи приступили до розгляду у другому читанні законопроект № 1098 "Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", в якому передбачені положення щодо запровадження процедури імпічменту президента.

Парламентарі мають розглянути майже 800 правок.

Таки да!

У нову Верховну Раду проходять 4 партії – опитування

На виборах у Верховну Раду можуть перемогти чотири партії, які наразі долають 5% бар'єр.

Про це йдеться у результатах роллінгового опитування, проведеного  Центром" Соціальний моніторинг "і Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременко, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що якби вибори до Ради проходили в найближчу неділю, то в парламент могли б пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" (колишня БПП) та"Батьківщина".

Зокрема, партію "Слуга народу" готові підтримати 30,8% з усіх опитаних, "Опозиційну платформу - За життя" - 8,2%, "Європейську солідарність" - 7,9% , ВО "Батьківщина" - 7% респондентів.

Також повідомляється, що партія "Сила і честь" Ігоря Смешка набрала б 4,8%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,5%.

За даними опитування, за партію "Голос", лідером якої є співак і музикант Святослав Вакарчук, проголосували б 2,5% опитаних.

Роллінгове дослідження електоральних орієнтацій населення України було проведено в період з 15 по 31 травня. Всього по Україні було опитано 2100 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Нагадаємо:

  • Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", партію "Слуга народу" готові підтримати 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.
  • За "Опозиційну платформу – За життя" готові проголосувати 10,5% опитаних, БПП Солідарність – 8,8%, Батьківщину – 7,3%, партію "Сила та честь" Ігоря Смешка – 5,1%, партію Святослава Вакарчука ("Голос" - ред.) – 4,6%, Радикальну партію Олега Ляшка – 3,3%, Опозиційний блок – 3,2%.
  • 21 травня президент Володимир Зеленський видав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. Згідно з указом, вибори до парламенту відбудуться 21 липня 2019 року.
  • Новообраний президент хотів переобрати Раду за дещо новими правилами – без мажоритарки, однак із закритими партійними списками, знизивши прохідний бар’єр до парламенту з 5% до 3%.
  • Водночас народні депутати не підтримали законодавчі ініціативи Зеленського.

Фанатам кунілінгуса шоколадних яєчок

Зеленський подав до ВР закон про імпічмент
112577 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Середа, 29 травня 2019, 14:36

Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про імпічмент глави держави.

Про це на брифінгу 29 травня розповів представник президента у ВР Руслан Стефанчук.

"Президент Зеленський сьогодні передав до Верховної Ради проект закону про особливу процедуру – усунення президента з поста, імпічмент", - сказав Стефанчук.

Стефанчук нагадав, що у ВР також є проект закону про зняття недоторканності з народних депутатів і було б непогано прийняти рішення щодо нього.

"Разом із цим законодавчим актом до ВР вкотре спрямовано звернення президента з тим, щоб Рада не забула, що у неї є законопроект 7203, яким скасовується депутатська недоторканність", - додав представник Зеленського в Раді. 

Також він анонсував подальші законодавчі ініціативи команди президента у роботі з Радою.

Зокрема, щодо відповідальності за кнопкодавство, щодо депутатських прогулів, відповідальності за корупційні інтереси чи конфлікт інтересів нардепів, кримінальної відповідальності за незаконне збагачення

Стефанчук додав, що Зеленський не буде підписувати закони, які приймалися з порушенням процедури. 

За його словами, президентський законопроект про імпічмент відрізняється від уже зареєстрованих у Раді.

Представник Зеленського наголосив, що законопроект про імпічмент у ВР мають прийняти окремо.

Про це він сказав, коментуючи проект закону про тимчасові слідчі комісії, де, за словами спікера Ради Андрія Парубія, прописаний процес імпічменту президента.

Стефанчук заявив, що в проекті закону про ТСК такого немає.

На сайті ВР вже зареєстровано президентський законопроект під номером 10340.

Також 29 травня зареєстровано проект закону "Про спеціальну тимчасову слідчу комісії Верховної Ради з проведення розслідування вчинення президентом державної зради або іншого злочину". Ініціатором такого законопроекту був нардеп від БПП Олексій Гончаренко

Мій Президент України: Ігор Смешко!

Дорогі Друзі, ми можемо привітати законно обраного Президента України Володимира Зеленського зі вступом на найвищу державну посаду!

Багатообіцяючим є той факт, що отримавши безпрецедентну за роки незалежності України підримку і одночасно довіру українського народу, він визнає, що відбулося це, не в останню чергу, завдяки катастрофічним прорахункам його попередника.

Адже, Президент Порошенко не тільки не зламав олігархічно - кланову, нео -феодальну, авторитарну систему державного управління, проти якої виступали обидва Майдани, але й очоливши ії - ще більше зміцнив її. Та успішно використовував її у власних, а не державних цілях.

Його прорахунки у сфері оборони, державної безпеки, правоохоронній діяльності, кадровій політиці, імітація, а не проведення реальних реформ - лише посилили тотальну політичну корупцію, падіння соціально - економічних стандартів і рівня життя українського народу.

У той же час, передача влади обраному президенту відбулася у демократичний спосіб, не зважаючи на стан не проголошеної війни, окупацію частини нашої території агресором і поглиблення системних політичної і економічної кризи в Україні. Третього Майдану, на щастя, не відбулося.

Хочеться побажати новому Президентові України, перш за все, успішно оминути помилки його попередників та виправдати сподівання народу України.

Перед ним стоять надважкі завдання, визначені Конституцією України.
Успіхів йому та його команді на цьому важкому, але почесному шляху!

Перед Украіною сьогодні усе ще стоять над серьозні завдання та виклики.

Реформування політичної надбудови і зміна моделі економіки держави. Тільки це може забезпечити подолання бідності і корупції в країні і створення необхідних соціально - економічних умов для повернення мільйонів українців додому.

Відновлення керованості органів державного управління, правопорядку і верховенства права в Україні, шляхом повернення в них професійних кадрів і честі. А також - відчуття безпеки для кожної української родини.

Тільки реальне реформування Армії із запровадженням поваги до життя, честі і гідності наших військовослужбовців та їх сімей, разом із зростанням економічної, дипломатичної і інформаційної могутності нашої держави - можуть допомогти нам у припиненні війни і відновленні територіальної цілісності України.

Шановні Співвітчизники, Украінці !

Вважаю, що саме ці виклики є першочерговим завданням для нашої першої, заснованної на ідеології консерватизму та конституційної демократії, політичної партії "Сила і Честь", яка обов`язково увійде у новий парламент, сформує більшість і змусить повернути повагу до законів України.

Тож, знову - готуємося до парламентських виборів, якими б вони не були - черговими, чи позачерговими. Об'єднавши в лавах нашої партії однодумців, ми обов`язково відновимо Силу і Честь нашої рідної УКРАЇНИ.

Переможемо ми - переможе УКРАЇНА!

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
302
предыдущая
следующая