Ось так !!!

Канадский снайпер ликвидировал боевика ИГ с расстояния 3,5 км UA.TODAY, 2017-06-23 11:38 Снайпер канадского подразделения сил специального назначения во время боев в Мосуле уничтожил боевика террористической группировки "Исламское государство", сделав выстрел с рекордного расстояния в 3 540 метров. Командование элитного подразделения Joint Task Force 2, подтвердило данные о поражении цели, но "по соображениям безопасности" отказалось сообщать подробности, упомянув только, что боец использовал снайперскую винтовку McMillan TAC-50. Как сообщается, прежний рекорд результативного снайперского выстрела принадлежал военнослужащему спецназа британской армии Крейгу Харрисону, и составлял 2 474 метра. В 2009 году во время боев в Афганистане именно с этой дистанции снайпер уничтожил двох боевиков Талибана.
Источник: http://ua.today/news/world/kanadskij_snajper_likvidiroval_boevika_ig_s_rasstoyaniya_3_5_km

Микола Маломуж застерігає!!!

Екс-глава СЗР розповів про засилля впливових прихильників Росії в вищих ешелонах влади Екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж  уточнив, що спецслужби про це, як правило, знають. Політика 13:58, 23 червня 2017 31 Маломуж розповів, в керівництві країни кількість потенційних зрадників зашкалює / фото restplace.com.ua Екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж заявив, що велику небезпеку для України представляють бізнес-інтереси, зав'язані на Росії. Про це він сказав в інтерв'ю "Апострофу". Маломуж додав, що кількість впливових персоналій в Україні, які є потенційними зрадниками, а потім стають відкритими ворогами, зашкалює. "Наприклад, фінансування певних проектів в тій же Верховній Раді, адже безпосередньо йде контрабанда між Росією і Україною. Ми маємо негласну інформацію про те, що навіть наші комплектуючі до російського озброєння надходять з України контрабандою через треті країни", - зазначив він. Читайте також На Донбасі викрили мережу інформаторів, які "зливали" бойовикам інформацію про ЗСУ у Торецьку (відео) За словами генерала, якщо задіяні чиїсь мільйони, людина буде орієнтуватися на Росію не тільки в бізнесі, а й сприяти політично. Він уточнив, що спецслужби про це, як правило, знають, але ці речі кришуються на дуже високому рівні в керівництві країни: оточенні президента і уряді. "Якби сьогодні настав день Х, всі були б шоковані точно так, як шоковані були ситуацією в Криму", - заявив екс-заступник глави СБУ Олександр Скіпальський. Він запевнив, що, незважаючи на заборону Комуністичної партії в Україні, російський комуністичний центр має в нашій країні конспіративні структури та персоналії. При цьому лідери і керівники замаскованих антиукраїнських організацій відчувають себе привільно. "З боку держави і правоохоронної системи ніяких обмежень для них немає, а їх корупційні зв'язки дають їм можливість спілкуватися з ворогом і звіряти свої дії", - підкреслив Скіпальський.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1992456-eks-glava-szr-rozpoviv-pro-zasillya-vplivovih-prihilnikiv-rosiji-v-vischih-eshelonah-vladi.html

У кожному жарті тільки доля жарту!!!

Жарти Астрологів: Хто яка нечисть по знаку зодіаку?
 

z1

Змій Горинич – Овен

(21 березня – 20 квітня)

Енергія правлячої планети – Марс впливає з такою силою на бідного Змія, що всі навколо нього бігають пропалені дірами і пахнуть смаленим. Тому його незгасиму турботу і увагу, як і його самого, важко не помітити. Обпікає усіма частинами мови чесно і прямолінійно, але краще б мовчав. Змій Горинич імпульсивний, йому слід дорахувати до тридцяти, добре подумати кожною своєю головою, перш ніж летіти і руйнувати все на своєму шляху. Йому не вдається приміряти чужу шкуру, жодна шкура не налізе на таку масштабну особистість. Тому ця плазуча, літаюча, спляча і вогнеметна самовпевненість, непомірна гординя та істина в одній інстанції. Палкий прихильник ввічливої диктатури і тактовного нав’язування власної думки прицільним вогнем, але першим в бійку не полізе. Мислить глобально, з розмахом, сильно перебільшуючи факти. Якщо хворий на всю голову, то відразу на три, якщо зжер з апетитом одного лицаря, клянеться, що поглинув цілу дюжину.

z2

Домовик – Телець

(21 квітня – 21 травня)

Якщо у вас завівся в квартирі Домовик, не впадайте у відчай. Вважайте, що вам добряче пощастило – ви задешево придбали Тельця, ще й Золотого. Вдихніть на повні груди і більше не дихайте, не думайте про матеріальне і не задавайтеся щодня дурним питанням: «Куди поділися гроші?». Гроші, які з’являються у будинку, відразу відправляються зберігатися в банку, до якої вам без вагомої причини нема чого лізти. Краще подумайте про щось Вище. Наприклад, про душу. Бо Домовик, хоч турботлива і практична, але нечисть, і життя вас чекає неспокійне. Домовик ревнивий, упертий, егоїстичний, непоступливий в суперечках, так що краще мовчки погоджуватися на все.

z3

Лісовик – Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Дико мінлива натура, шампунь і кондиціонер в одному флаконі. Три хвилини тому Лісовик давав вам прочухана і спопеляв поглядом за те, що ви не так стояли, свистіли, гриби збирали, а тепер дбайливо віє прохолодою, як кондиціонер. А раптом ви спітніли, поки з ним з’ясовували стосунки?

Для того, щоб з’ясувати з лісовиком відносини, потрібні ангельське терпіння, почуття гумору і купа вільного часу. Послухати Лісовика,- так у всіх, крім нього, руки-ноги-голова ростуть не звідти, звідки потрібно. Доведеться вивернутися шкірою навиворіт, поміняти правий черевик на лівий, лівий на правий і з винним виразом йти по справах, щоб Лісовик вас пожалів і не балаболив дванадцять годин на добу на будь-яку вільно задану тему. Лісовик володіє трьома дарами: даром слова, даром справи і даром занудства, причому роздає їх даром. Лісовик не обманює, а грає уявою; не придумує підступи, а розважається; не запізнюється, а затримується. Тому він чудовий політик, інтригант і талановитий критик всіх і вся.

z4

Кікімора – Рак

(22 червня – 22 липня)

Емоційна, сентиментальна, мрійлива, чуйна, лагідна і добродушна нечисть. Cуперечлива натура, любить зміни і різноманітність. Сьогодні їй хочеться бути домашньою і залежною, а завтра – дико-вільною. Посварившись з Водяним, тікає до Домовика, образившись на Домовика, повертається до Водяного, розриваючись між будинком і болотом.

Володіє даром передбачення: якщо ви напилися з коритця – козленям станете, якщо полізли здуру топитися у болото – у вас не всі вдома. У будь-якому випадку, вам знадобиться швидка на допомогу Кікімора. Вона на вас душевно накричить, поставить сотню п’явок, обіллє холодною водою, закутає і вкладе під кущ одужувати. Кікімора безкорислива, вміє зберігати секрети. Ви можете їй довірити золоту монету, поки відлежується під кущем. Вона її закопає, і до ранку у вас виросте ціле дерево, всипане золотом. Якщо раптом дерево не виросте, а Кікімора забула, на якому полі дурнів закопала монету, не впадайте у відчай, головне не результат, а проявлені турбота і увага. Кікімора вірний і відданий друг. Той, хто потрапив у її клешні – приречений.

z5

Кіт-Баюн – Лев

(23 липня – 23 серпня)

Цар звірів. Йде направо – пісню заводить, наліво – казку розповідає, робить це майстерно і з великою харизмою, навіть якщо не володіє ні слухом, ні голосом. Наділений інтелектом і магнетизмом, але часто страждає на амнезію: «Я – не я, і кошенята не мої. Де був, кого добив інтелектом, – не пам’ятаю ». Великодушний і шляхетний: «Всім, кому винен – пробачаю!» Любить опікати, особливо слабких: мишку, зайчика, хом’ячка, пташку, рибку. Опікується довго, ретельно, з інтересом, може потім милостиво відпустити на волю, якщо награвся.

Про нього теж слід піклуватися – годувати сметаною, свіжим м’ясом, поїти вершками, гладити по шерсті, вичісувати бліх. Інакше знахабніє і відмовиться бути для вас сенсом життя. Але пам’ятайте, Кіт Баюн – дика тварина. Як його не годуй, все в ліс дивиться. Упертий, нахабний і скажено кмітливий хижак. Якщо йому потрібно отримати оту сосиску, буде полювати, поки йому ту сосиску не віддадуть.

z6

Баба Яга – Діва

(24 серпня – 23 вересня)

Насправді, це Василиса Премудра. Втомлена від метушні і розчарована в людській породі, яку знає як облуплену. Мізантроп і цинік, сірий кардинал на пенсії, який усамітнився в глушині для хитромудрого плетіння бісером (планування підступів). Мирно варить зілля, сушить на зиму мухомори, щоб при нагоді пригостити ближнього, який випадково зайде на її територію. Натура замкнута, надмірно обережна, занудна і вимоглива. Сім разів перевірить, навіщо з’явилися, і тільки один раз відріже вам хвіст по самі вуха, бо не визнає ніяких компромісів.

Нечисть справедлива, в’їдлива і прискіплива, читає дурні думки, розуміє гидоти з півслова, але у відповідь висловлюється адекватно. Слабкий стратег, але сільний тактик, здатний змотивувати і послати куди подалі, вказавши мітлою напрямок. Зауваження Баби Яги часто ранять, вчинки шокують, безжалісність і холодність ображають добрих молодців, але її допомога ефективна як «мертва» + «жива» вода. Нечисть працелюбна і бережлива, але азартна, «під настрій» може спустити на вітер накопичені кошти, граючи з Солов’єм Розбійником в преферанс. У Яги в хатинці ідеальна організація праці: зілля розставлені в правильному безладді, павуки плетуть павутину в чітко відведених кутках, кіт паскудить виключно де доведеться. Баба Яга небагатослівна, стримана, але цікава.

z7

Мара-Терези

(24 вересня – 23 жовтня)

Примара живе в середньовічному замку, оповитому густим туманом, особливо вранці. Таємниче, каламутне створіння, куди піде – не знає, що одягне – не вибрало, з ким – невідомо, навіщо – не придумало. Швидше за все, взагалі нікуди не піде, тому що це ж треба встати, потягнутися і ретельно зважити всі «за» і « проти ». Прихильниця переконань: навіщо бігти, якщо можна стояти, навіщо стояти, якщо можна сидіти і навіщо сидіти, якщо можна лежати.

Бути чи не бути ось в цьому костюмчику – питання життя, смерті і ваших залізних нервів. Мара надзвичайно гучна і настирлива: прилитівши опівночі, до шостої години ранку гримить ланцюгами, бурхливо обговорює з вами зворушливу і кумедну історію «як вона дійшла до такого життя після смерті».

Може дістати з того світу і нетактовно, але лагідно, винести вам мозок. Не переживайте, вдень нечисть докучати не буде, її не видно – не чути, уся енергія бережеться для ночі.

z8

Русалка – Скорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

Якщо ви твердо вирішили скупатися, приготуйтеся до найгіршого. Виховайте силу волі, запасіться терпінням, навчіться рівно дихати, купіть білі гумові чоботи, раптом на вашому життєвому шляху зустрінеться Русалка. Русалка буде сидіти на камінці посеред водойми і доооооовго розчісувати своє чудове волосся чудесним гребінцем. А ви тим часом повинні стирчати в тапочках на березі, з рушником в руках, затамувавши подих, щоб не заважати процесу. Якщо заважаєте, Русалка втопить у вирі емоцій, заб’є до смерті гребінцем і потягне на дно будувати кришталевий палац під корчем.

Натура складна, загадкова, емоційна. Любить кидатися з крайності в крайність: то сидить в озері, то лізе на дуб; то солодко співає, то волає як пожежна сирена; то ангел, то чорт знає що. З любові до вас здатна віддати голос відьмі, і тут же перетворити вас в піну морську, бо ось така вся мінлива та імпульсивна. Їй можна пробачити, у неї внутрішній конфлікт: верхній частині хочеться нести свою неземну красу людям, а у хвоста занижена самооцінка. Русалка незалежна, неслухняна, норовлива, вислизає з буд-яких сіток. Маніпулювати нечистю можна, але обережно, у велюрових рукавицях. Більше тисніть на жалість, Русалка десь дуже глибоко в душі добра і чуйна.

z9

Лихо Однооке – Стрілець

(23 листопада – 21 грудня)

Насправді, Лихо двооке, але якщо розбудити, коли не виспалося, – розстріляє. Нечисть схопить лук, стріли, подушку, що підвернуться під руку, обережно прицілиться, мружачи око … Вона все робить ретельно і обережно…Ви запам’ятаєте цей прекрасний одноокий лик на все своє коротке життя, залишивши науку нащадкам: не будити! Саме про дитину-Лихо казали: «У семи няньок дитя без ока». Воно виросло, няньки потрапили під лихий природний відбір, але невгамовність, життєрадісність і енергію через край нечисть зберегла. Лихо – шалений ідеаліст і невиліковний романтик: вірить в світле майбутнє, в любов з першого погляду, в дружбу з другого, в розлучення і дівоче прізвище з третього. Наступаючи на одні й ті ж граблі, вперто закриває очі на людскі вади, тому гордо йде по життю з синцем під оком і рубцями на пораненому граблями серці. Якщо палаєте бажанням дізнатися про себе всю правду, не боячись стріли в попі, подушки на вухах, цибулі ріпчастої в очах, – сходіть до Лиха, поцікавтеся.

z10

Кощій Безсмертний – Козеріг

(22 грудня – 20 січня)

Натура цілісна, уперта, вогнетривка, водонепроникна, куленепробивна і дуже вольова. Це про нього позаочі ніжно говорять «намалювався – фіг зітреш», а в очі суворо – «сіль Землі», що справедливо (то ж не цукор). Єдина нечисть, не схильна до повноти, але не ризикуйте її обізвати ходячим суповим набором, вона прощає образу, якщо тільки ви, молодий орел, сидите в сирій темниці і на останньому подиху грюкаєте ланцюгами. Керівник і стратег, бере на себе всю відповідальність за здобуте в боротьбі золото, над яким добровільно чахне. Цінує матеріальні цінності «просто так», в скрині, а не за комфорт.

Ви завжди можете йому поплакатися в гомілкову кістку. Він песиміст – поспівчуває вашому горю, радикуліту і купі проблем із зубами так, що відразу зрозумієте – буде гірше. Ревнивий, але стриманий. Любить самотність з Василиною Прекрасною на кухні і з дюжиною Іванів-Царевичів у підземеллі, тому що бурчати, філософствувати, жартувати і цінувати все прекрасне в приємній компанії веселіше. Маніяк і азартний гравець у всьому. Надзвичайно терплячий. Чекати і наздоганяти може вічність, у нього є час.

У повсякденному житті носить костюм м’якого, лагідного, білого і пухнастого зайчика, під яким ховає качку, яйце і залізний характер.

z11

Соловей Розбійник – Водолій

(21 січня – 18 лютого)

Лінива, доброзичлива, безвідповідальна нечисть, вважає за краще сидіти на гілках і постійно вам свистіти. Натура повітряна, пурхає по життю, ллє воду на свій млин, успішно розкручуючи колесо фортуни. Прекрасно знає що, кому і коли насвистіти лихим молодецьким посвистом, щоб у жертви заклало вуха, вона втратила орієнтацію в просторі, віддала коня, кинула зброю і розлетілася у різні боки. Найчастіше Соловей Розбійник вибирає творчі професії пера і сокири. Нечисть чарівна до тремтіння в колінах, оптимістична, товариська, розливається солов’єм, тому вас мучать сумніви: може, це не розбійник з великої дороги, а Робін Гуд, який відмовився від домашнього затишку, щоб дати волю і свободу подорожньому, який нічого не підозрює? Соловей Розбійник допитливий і жалісливий, дбайливо перевірить, чи далеко вас занесло вітром, скільки рук-ніг ви зламали, яка кількість їстівного і недопитого у вас залишилася в торбинці. Нечисть щедро обдарована від природи, але численні таланти не встигає розвинути, все йде в свист. Креативна, але у вічному пошуку, легко будує повітряні замки, і легко їх руйнує на очах у здивованої публіки.

z12

Водяний – Риби

(19 лютого – 20 березня)

Якщо ви сіли в глибоку калюжу, вас стрімко засмоктує, ви починаєте тонути і булькати, але раптом з’являється Щось бліде, зелене, рішуче, яке тягне вас як бегемота, розхвалюючи патріотично рідну калюжу, можете не сумніватися – перед вами Водяний. Він настільки любить своє болото, що вважає за краще не вилазити з нього. Правда в глубині душі Водяний – Велика Золота риба, мріє про моря і корали, небезпечні пригоди. Невиправний романтик, вірить в яскраво-червоні вітрила, володіє живою уявою устриці та інтелектуальним потенціалом дельфіна. Водяний скромний, товариський і в цей же час сором’язливий. Нервується, коли не розуміють його піднесених поривів допомогти ближньому. Ображається і надовго ховається під корч. Душа у нечисті тонка і вразлива, але на болоті Жодна тварина цього НЕ цінує.

Водяний завжди плаває на глибині і дивиться в корінь. До нього охоче тягнуться за порадою.

Не дай Боже свині роги, усіх переколить

Савченко розпустила руки в Раді0

22.06 19:31
Народний депутат знову оскандалилася

Під час сьогоднішнього засідання у сесійній залі Верховної Ради нардеп Надія Савченко продемонструвала вульгарний жест із середнім пальцем, та ще й зігнувши лікоть.

Відповідне фото опублікував народний депутат, член Цивільного корпусу «Азов» Олег Петренко на своїй сторінці у Facebook.

 "Друзі кинули з сьогоднішнього засідання", - лаконічно підписав Петренко світлину

На задньому плані світлини видно і самого народного депутата Петренка.  Кому саме Надія Савченко демонструвала обурливий жест наразі невідомо.

Світлина від Олега Петренка.

Надія Савченко вже не вперше демонструє середній палець публічно.  Більше року тому, 9 березня 2016 року, під час оголошення свого останнього слова в російському суді вона показала середній палець суддям зі словами: "Майдан в Росії буде! Ви хотіли останнє слово? Ось моє останнє слово!".

Тоді російський суддя зробив їй зауваження за порушення порядку.

Чи отримала зауваження нардеп Надія Савченко за таку поведінку у стінах Верховної Ради, наразі не відомо. Однак, навряд цей "фак" стане її останнім словом в сесійній залі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні Надія Савченко з'явилась у вельми відвертому вигляді у сесійній залі Верховної Ради

Соціологія свідчить!

Четвер, 22 червня 2017, 20:50 • Олена Вечеровська
Громадян України найменше турбує статус російської мови – опитування
Громадян України найменше турбує статус російської мови – опитування

КИЇВ. 22 червня. УНН. Українців найбільше турбує війна на Сході України і найменше – статус російської мови. Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології, повідомили УНН у прес-службі КМІС.

“Як показують результати дослідження, абсолютна більшість опитаних (72%) занепокоєна війною на Сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців — рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%)”, — йдеться у повідомленні.

При цьому у КМІС додали, що порівняно з 2016 роком рівень занепокоєності українців суспільними проблемами мало змінився, але їх менше стали турбувати відносини з Росією та злочинність.

“З усіх проблем, зазначених у питанні, найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%)”, — повідомили у КМІС.

Дослідження проводилося з 20 по 29 травня 2017 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2040 респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим).

Московити про московитів

Блоги  “РусЬкие – это сифилис человечества” – знаменитості про Росію 14.06.2017 admin Лев Толстой: «За что не люблю русских – ничего не хотят знать. А начинаешь объяснять – посылают куда подальше…» ПЕТР 1, русский царь — «С другими европейскими народами можно достигать цели человеколюбивыми способами, а с русским – не так… Я имею дело не с людьми, а с животными, которых хочу переделать в людей.» AКAДEМИК ИВАН ПАВЛОВ, 1932г. — «Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека – он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами». ИВАН ИЛЬИН, русский философ, один из главных идеологов “белого” движения, (1882-1954) — «Роззия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.» АННА БЕЛИНСКАЯ — Я не могу сказать, что я ненавижу русЬких. Ненависть — это не то слово. Нельзя, к примеру ненавидеть сифилис. От сифилиса нужно защищаться и сифилис нужно уничтожать. русЬкие для меня это сифилис человечества и не более того. ДЖОХАР ДУДАЕВ: — «Русизм — это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности. Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе… Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах». КАРЛ МАРКС, Разоблачение дипломатической истории 18 века — «Россия, не имеющая никакого отношения к Руси, и получившая, вернее укравшая свое нынешнее название, в лучшем случае в 18 веке, тем не менее – нагло претендует на историческое наследие Руси, созданной на восемьсот лет раньше. Однако Московская история – это история Орды, пришитая к истории Руси белыми нитками и полностью сфальсифицированная.» ФРИДРИХ ЭНГЕЛЬС — «Любой захват территории, любое насилие, любое угнетение Россия осуществляла не иначе, как под предлогом просвещения, либерализма, освобождения народов.» Збигнев Бжезинский — Россия — больной и заразный зверь. Добить эту язву на теле планеты — задача любого здравомыслящего человека. ДЖОХАР ДУДАЕВ: — «Все русские — ничтожные рабы своей огромной державы, которая на их страхе только и держится, и самые несчастные, потому что другие нации их ненавидят за насилие» ШАМИЛЬ БАСАЕВ — «Ваша великорусская мечта — сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть русизм» НАРОДНОЕ — Розия — это такая страна, где солдат хоронят тайком и со стыдом, а сыр — демонстративно и с гордостью. ЛЕВ ТОЛСТОЙ: — «За что не люблю русских – ничего не хотят знать. А начинаешь объяснять – посылают куда подальше…» А. СОЛЖЕНИЦИН — Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма, — этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей — либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы — звери. Лютые, кровожадные, но… смертные». КАРЕЛ ЧАПЕК — Руские всё вокруг себя называют «славянским», чтобы потом все славянское назвать «русским» Народное — Русь и Россия это такая же аналогия, как море и морская свинка ЛЕНИН В.И. в отношении русских: «стрелять и вешать» АХМАД КАДЫРОВ, герой России, памятники которому насильно воздвигаются в руских городах даже против воли их жителей — «Я не говорил, что каждый чеченец должен убить 150 русских. Я говорил: сколько можно, столько убивайте. Без ограничений». ГЕНЕРАЛ ДЖОРДЖ ПАТТОН — «…Трудность с пониманием русских состоит в том, что мы не осознаем факта их принадлежности не к Европе, а к Азии, а потому они мыслят по-другому. Мы не способны понимать русских, как не можем понять китайцев или японцев, и, имея богатый опыт общения с ними, должен сказать, что у меня нет особого желания понимать их, если не считать понимания того, какое количество свинца и железа требуется для их истребления. В дополнение к другим азиатским свойствам их характера, русские не уважают человеческую жизнь — они сукины дети, варвары и хронические алкоголики…» ЮРИЙ НЕСТЕРЕНКО, писатель, публицист — «Вообще Рассея — страна удивительной, прямо-таки космической гармонии: в ней омерзительно абсолютно всё. Власть, оппозиция, климат, дороги, СМИ, экономика — ни единая деталь не портит картины, выламываясь из общего стиля» ФЕДОР ДОСТОЕВСКИЙ: — «Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения. « МИХАИЛ САЛТИКОВ- ЩЕДРИН: — «Если русским предоставить выбрать себе предводителя, они выбирают самого лживого, подлого, жестокого, вместе с ним убивают грабят насилуют, впоследствии сваливают на него свою вину. Спустя время церковь провозглашает его святым. « СИГИЗМУНД БАРОН ГЕРБЕРШТЕЙН-НЕЙПЕРГ: — «Этот народ ненавидит свободу, протестует, если ему набрасывают ее. Если бы какой царь царствовал так, как короли в Европе, то есть руководил бы государственными делами, не вмешиваясь в частную и общественную жизнь своих граждан, то московиты такому не повиновались бы и наверняка убили бы … Московские воины по собственной воле, без приказа любят жестоко издеваться, пытать заключенных. В Московии всегда и везде можно за небольшие деньги найти лживых свидетелей, которые поклянутся на кресте и Евангелии в церкви. Даже у турок нет такого гадкого лакейства перед высшими и такого жестокого издевательства над низшими, беззащитными» А.С. ПУШКИН: «Москаль, кацап или русак, Как бы его не называли, И в сказках он — Иван дурак, Да, что уж в сказках — так видали… Он то сворует, то пропьет Скорей на печь и рассуждает О том, как жизнь не так идет И как вокруг его достали. Уж ни традиций, ни культуры, А только хаять тех, что рядом Хохол плохой, бульбаш придурок И европеец дышит ядом Дурак Иваныч, оглянись, Ну, вынь ты рыло из корыта Люд в мире кличет — сторонись! Завидев вдруг твои копыта» АДОЛЬФ ГИТЛЕР о России и русских: — Население России было сплошь безграмотное, чего, естественно, нельзя было сказать ни о Германии, ни о других западноевропейских странах. В России сама интеллигенция в большинстве своём принадлежит не к русскому народу, и, во всяком случае, не к славянским расам. С тонким слоем интеллигенции в России легко было справиться, ибо между ним и большинством народа почти совсем не было посредствующих звеньев, а умственный и нравственный уровень населения был в России страшно низок. В России достаточно было немногого. Надо было только натравить необразованную, не умеющую ни читать, ни писать толпу на верхний слой интеллигенции, и без того почти не связанной с народом. Этого было довольно для решения всей судьбы страны, чтобы можно было считать революцию удавшейся. Вся неграмотная масса русского народа попала в полное рабство к диктаторам, у которых, конечно, хватило ума одеть свою диктатуру в тогу «диктатуры народа». ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ Е. К. МИЛЛЕР, Париж, 17.07.1937 г. — «Пройдет лет сто или двести. Большевики рухнут. Потому что никаких природных ресурсов не хватит даже в такой стране, как наша Россия, чтобы прокормить безумное стадо. И вот тогда придут больные, изуроченные люди и попытаются – может быть даже искренне – что-то изменить. И ничего не получится, потому что заряд векового бессилия слишком силен.+ Но это, поверьте, не самое страшное. Те потомки дворянства, казачества, кои непостижимом образом уцелеют в кровавой мясорубке большевизма – случайно ли, ценою предательства предков – кто знает? Так вот, они создадут «дворянские собрания», «офицерские собрания» и т. д. Будут воссоздавать дипломы и родословные, звания и ордена, а по сути своей, все равно останутся прачками и парикмахерами… Исключения только оттенят всеобщее печальное правило. Увы…». ГЕОРГИЙ ИВАНОВИЧ БУРКОВ (актер СССР, умер в 1990г, ему было 57 лет). — «Мы – профессиональные агрессоры.. У меня нет Родины, ибо у раба ее не может быть». «Страна давно уже находится в состоянии грандиозной войны…… Большевики давно уже не верят в правильность того, что и как ими делается. Ярость, с какой преследуются, изолируются, изгоняются и убиваются сомневающиеся, лишь подтверждает догадку. Идет борьба за хорошую жизнь за счет других. Вот и всё….. Сегодня мы снова входим в эту пещеру ужасов…….. Большевикам нужна атомная бомба для того, чтобы удержаться у власти, т. е. против своего же народа. Пройдет немного времени, и они начнут шантажировать весь мир, чтобы весь мир умолял нас, народ, не делать революции и терпеть этих упырей и содержать их. Легкость, с которой мы входим в чужие страны (или вводим туда оружие) – Чехословакия, Венгрия, Польша, ГДР, Афганистан, Куба, Никарагуа, Китай, Вьетнам и мн. др., – говорит о том, что Запад вооружился не зря. Мы – профессиональные агрессоры. И не отказались до сих пор от идеи Мирового господства, скромно называя эту идею «Мировой революцией»…….. «. ИВАН БУНИН, 1934. из мемуаров известного актера … — Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть России и что будет с моей страной через два-три поколения. Впрочем, что тут думать? Всё более менее ясно. РАФАЭЛЬ БАРБЕРИНИ, “Путешествие в Московию”, 1565 г. — «…Они очень наклонны ко злу, легко лгут и воруют» РАФАЭЛЬ БАРБЕРИНИ, итальянский путешественник, 1565 г. — «Надобно знать, что Москвитяне весьма наклонны к пьянству… Чуть настал Николин день, – дается им две недели праздника и полной свободы, и в это время им только и дела, что пить день и ночь! По домам, по улицам, везде, только и встречаете, что пьяных от водки…» – ВАСИЛИЙ КЛЮЧЕВСКИЙ — «руский ум ярче всего сказывается в глупостях». ВЛАДИМИР СОЛОВЬЕВ. Мнимые и действительные меры к подъему народного благосостояния // Соловьев В. С. Смысл любви: Избранные произведения. М., «Современник», 1991) — «Русскому кажется, что все соседи его обижают, недостаточно преклоняются перед его величием и всячески против него злоумышляют. Всякого и из своих домашних он обвиняет в стремлении ему повредить, отделиться от него и перейти к врагам – а врагами своими он считает всех соседей». ИВАН БУНИН — «Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть в России, и что будет с моей страной через два—три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно.» АСТОЛЬФ ДЕ КЮСТЕН — «В сердце русского народа кипит сильная, необузданная страсть к завоеваниям — одна из тех страстей, что вырастают лишь в душе угнетенных и питаются лишь всенародною бедой. Нация эта, захватническая от природы, алчная от перенесенных лишений, унизительным покорством у себя дома заранее искупает свою мечту о тиранической власти над другими народами; ожидание славы и богатств отвлекает ее от переживаемого ею бесчестья; коленопреклоненный раб грезит о мировом господстве, надеясь смыть с себя позорное клеймо отказа от всякой общественной и личной вольности.»

Источник: http://www.amn.com.ua/blogy/ruskye-eto-syfylys-chelovechestva-znamenytosti-pro-rosiyu/

москалик у скотомогильникові, з цим вас і вітаю

СВЕЖИЙ ГРУЗ-200 ОТПРАВИЛСЯ В ТУЛУ. ФОТО

Новая неделя начинается с очень хороших новостей, а именно — в земельку Тульскую прибыло!

Begemot  ,новости ,Украина ,хороших новостей

Так, с небольшим опозданием (в принципе, как и всегда, ибо это все гостайна в «соседней») стало известно, что в Тулу, на вечный покой, отправился её уроженец Штейнберг Андрей Александрович. Пребывал на территории Донбасса в рядах незаконных вооруженных формирований практически с самого начала конфликта — старожил. Но, 7 июня сего года ему не фортануло и словил он лишний грамм свинца на грудь.

В общем, тульскому туристу не по зубам оказались экстремальные услуги местного турбюро, а вдове и спиногрызам — привет от рядового Джона Сноу из батальона «Direwolf»! Поговаривают, это его свинец свалил высокодуховного поборника скреп.

Ну, а если без сарказма, то весьма примечательно, что информация об отправленных в Россию удобрениях пополняется практически ежедневно. Вот такие они, парадоксальные особенности «гражданской войны» в Украине.

Воно накрало набагато більше

Суд взял под стражу помощницу нардепа Полякова с правом внесения залога в 160 тысяч гривен
18:59, сегодня

В среду, 21 июня Соломенский суд взял под стражу на 60 дней помощницу подозреваемого во взяточничестве нардепа от "Народного фронта" Максима Полякова - Татьяну Любонько. При этом у нее есть возможность выйти на волю, если она внесет залог в размере 160 000 гривен. Об этом сообщает корреспондент "Страны".

"Залог, естественно очень большой. Мы будем подавать апелляцию. В противном случае у нас достаточно друзей, что бы вместе ей помочь," - сообщил по итогам заседания суда нардеп от "Народного фронта" Максима Поляков.

Сама Татьяна Любонько сообщила что на момент оглашения решения Соломенского суда находилась в СИЗО и в зал суда ее почему-то не вызвали.

"Я в СИЗО, тут ужасные условия, тем более для женщины. И вопрос, почему меня не вызвали на оглашения. Денег выплачивать такой залог у меня нет," - сообщила она корреспонденту "Страны".

Прокурор Валентин Мусияка сообщил, что считает размер залога "приемлемым".

"В целом мы удовлетворены решением суда", - сказал представитель обвинения.

По данным "Страны", следующим суд будет рассматривать вопрос с занимавшемся юридической стороной "махинации" Максима Полякова ("Народный фронт") и Борислава Розенблата ("БПП") адвоката Косянчука. Предположительно, за свои услуги он получил $11 тысяч.

Татьяна Любонько, Фото: "Страна"

"Страна" разбиралась, почему так не повезло депутатам Розенблату и Полякову, как это связано с янтарем и снимут ли с них неприкосновенность.

Как сообщала "Страна", по делу Полякова задержан секретарь депутатского объединения. Он оперативно доставлен в СИЗО. По данным СМИ, нардепов Розенблата и Полякова поймали на взятках с помощью прослушки.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
149
предыдущая
следующая