фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

ѕорошенко актив≥зувавс€ на “Ѕ: платить за рекламу по 5 млн на добу
786 ѕ≈–≈√Ћяƒ≤¬
 
ѕ'€тниц€, 22 березн€ 2019, 12:51

ѕрезидент ѕетро ѕорошенко зб≥льшив присутн≥сть на телебаченн≥ в≥д початку передвиборчоњ аг≥тац≥њ ≥ за два м≥с€ц≥ 2019 року витратив на рекламу 55 м≥льйон≥в гривень.

ѕро це 22 пов≥домл€Ї громадський рух „≈—Ќќ.

” рус≥ в≥дзначають, що обс€ги телереклами ѕорошенка пост≥йно зростають. «окрема, тор≥к на украњнських телеканалах вийшли в еф≥р 4,3 тис€ч≥ ролик≥в з рекламою ѕорошенка, а з 31 грудн€ 2018 року Ч ще близько 3,3 тис€ч≥.

 р≥м того, приблизно 230 м≥льйон≥в ѕорошенко витратив на телерекламу 2018-го та прот€гом перших двох м≥с€ц≥в 2019 року, що у 2,5 рази б≥льше, н≥ж коштувала вс€ кампан≥€ ѕорошенка 2014 року.

¬≥дпов≥дно до розц≥нок телеканал≥в, за перший квартал 2018-го на рекламу в ѕорошенка мали б витратити щонайменше 29 м≥льйон≥в гривень.

 

"Ќайб≥льше в ѕорошенка заплатили “–  "”крањна" –≥ната јхметова. “ам за секунду реклами у прайм-тайм≥ в будн≥ правл€ть до 5 658 гривень. “обто ролик тривал≥стю 30 секунд коштуЇ майже 170 тис€ч, а хвилинний Ч до 400 тис€ч з урахуванн€м податк≥в", - пов≥домл€ють у „≈—Ќќ.

«а 2018 р≥к “–  "”крањна" мали б отримати в≥д ѕорошенка близько 87 м≥льйон≥в гривень за понад 400 ролик≥в, а 2019-го Ч ще майже 17 м≥льйон≥в за б≥льш н≥ж 100 рекламних ролик≥в.

¬≥дзначаЇтьс€, що з травн€-червн€ 2018 року активн≥сть ѕорошенка на телеканалах знизилас€ та зб≥льшитись у середин≥ л≥та. Ќова хвил€ реклами в≥д президента розпочалась у листопад≥ та триваЇ дос≥.

 

«а результатами мон≥торингу, до початку виборчоњ кампан≥њ реклама ѕорошенка коштувала приблизно 175 м≥льйон≥в гривень, а в≥д початку 2019 року до 1 березн€ на телерекламу витратили понад 54 м≥льйони гривень.

Ќараз≥ загальна варт≥сть телереклами ѕорошенка в≥д початку 2018-го доходить до 240 м≥льйон≥в гривень.

 

Ќайактивн≥ше транслюванн€ реклами починаЇтьс€ в лютому, а п≥к заф≥ксували на початку березн€.

"3 березн€ покази 242 ролик≥в на центральному телебаченн≥ мали б коштувати ѕорошенку приблизно 5,6 м≥льйона гривень", - зазначають у „≈—Ќќ, посилаючись на результати мон≥торингу та оф≥ц≥йн≥ розц≥нки телеканал≥в.

“акож в≥дзначаЇтьс€, що най≥мов≥рн≥ше, €к ≥ на минулих виборах, ѕорошенко самост≥йно проф≥нансував власну кампан≥ю.

 

” 2014 роц≥ на вибори ѕорошенко оф≥ц≥йно витратив 96,5 м≥льйона гривень.

 р≥м того у рус≥ вважають, що п≥д вигл€дом соц≥альноњ реклами, ѕорошенко аг≥тував за себе.

√ромадський рух пов≥домив, що п≥дготував матер≥ал за п≥дтримки ћ≥жнародного фонду "¬≥дродженн€" в межах проекту "ћон≥торинг та вериф≥кац≥€ витрат парт≥й на пол≥тичну рекламу на телебаченн≥".

„итайте також: ўо треба знати виборцю про ѕетра ѕорошенка

ЌагадаЇмо:

 • ¬ибори президента в≥дбудутьс€ 31 березн€, участь в них в≥зьмуть 39 кандидат≥в

фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

Ћуценко збрехав, коли звинувачував …ованович Ц ÷ѕ 
5132 ѕ≈–≈√Ћяƒ»
 
ѕ'€тниц€, 22 березн€ 2019, 10:33

÷ентр протид≥њ корупц≥њ за€вл€Ї, що генпрокурор ёр≥й Ћуценко сказав неправду, коли за€вл€в про н≥бито передачу йому послом —Ўј ћар≥ …ованович списку "недоторканих".

ƒо такого висновку ÷ѕ  д≥йшов п≥сл€ анал≥зу листа, €ким Ћуценко п≥дтверджував своњ слова. 

"÷е Їдиний документ, €кий надав журнал≥стам генпрокурор на п≥дтвердженн€ своњх сл≥в про так званий список "недоторканих". ќднак п≥дписаний в≥н був ще задовго до призначенн€ ћар≥ …ованович ≥ стосувавс€ сфабрикованоњ справи, що свого часу визнавав ≥ сам Ћуценко", - йдетьс€ в пов≥домленн≥. 

 
 

ћова йшла про крим≥нальне провадженн€ за фактом н≥бито розкраданн€ кошт≥в ÷ентром протид≥њ корупц≥њ, €ке 16 березн€ 2016 року розпочав так званий департамент  ононенка-√рановського.

“од≥ сл≥дч≥ шукали 4,4 м≥льйона долар≥в кошт≥в американських платник≥в податк≥в, €к≥, за њхньою верс≥Їю, мали п≥ти на реформу √ѕ”. ” ÷ѕ  запевн€ють, що н≥€ких кошт≥в нав≥ть не отримували.  

"√ѕ” на той час не хвилювали факти в≥дсутност≥ будь-€ких претенз≥й з боку ур€ду —Ўј щодо зникненн€ кошт≥в американських платник≥в податк≥в в ”крањн≥. ќск≥льки ÷ѕ  н≥коли не займавс€ реформою прокуратури, це крим≥нальне провадженн€ було банальним незаконним приводом дл€ сл≥дчих отримати доступ до банк≥вських рахунк≥в, операц≥й, ф≥нансових ≥ бухгалтерських документ≥в орган≥зац≥њ", - йдетьс€ в пов≥домленн≥.

” ÷ѕ  додали, що 4 кв≥тн€ 2016 року заступник голови м≥с≥њ посольства —Ўј ƒжордж  ент над≥слав листа заступнику генпрокурора ¬≥ктора Ўок≥на ёр≥ю —тол€рчуку в≥д ≥мен≥ тод≥шнього посла ƒжеффр≥ ѕа€тта ≥з розТ€сненн€м щодо фейковоњ справи щодо розкраданн€ кошт≥в на реформу √ѕ”.

"—аме цей лист ≥ передав американським журнал≥стам Ћуценко у березн≥ 2019 року", - в≥дзначають антикорупц≥онери.

” ÷ѕ  додали, що нав≥ть п≥сл€ цих оф≥ц≥йних п≥дтверджень в≥д американського ур€ду про те, що жодн≥ кошти не зникали, √ѕ” все одно ще отримала 11 ухвал про тимчасовий доступ до документ≥в орган≥зац≥њ, њњ контрагент≥в та донор≥в.

ј —тол€рчук нав≥ть планував допитати у ц≥й справ≥ тод≥шнього посла ƒжеффр≥ ѕа€тта.

јнтикорупц≥онери нагадали, що Ћуценка призначили на посаду генпрокурора 12 травн€ 2016 року ≥ в той же день у ¬ерховн≥й –ад≥, в≥н за€вив, що справи проти ÷ѕ  Ї "наст≥льки деб≥льними, що вони просто ганьбл€ть √енеральну прокуратуру ”крањни".

30 травн€ 2016 року справу в √ѕ” закрили через в≥дсутн≥сть складу злочину.

ћар≥ …ованович приступила до обовТ€зк≥в посла —Ўј в ”крањн≥ 29 серпн€ 2016 року.

"“обто перша зустр≥ч посла …ованович з генпрокурором Ћуценком не могла в≥дбутис€ ран≥ше 29 серпн€ 2016 року, коли "деб≥льне" крим≥нальне провадженн€, €ке "ганьбить √енеральну прокуратуру ”крањни" вже було закрите", - п≥дсумували в ÷ѕ .

ЌагадаЇмо: 

 • –ан≥ше генпрокурор ёр≥й Ћуценко в ≥нтерв'ю виданню The Hill за€вив, що посол —Ўј в ”крањн≥ ћар≥ …ованович дала йому список людей, €ких попросила "не пересл≥дувати".
 • “акож Ћуценко за€вив, що розсл≥дуЇ втручанн€ з ”крањни у вибори в —Ўј на користь  л≥нтон.
 • 22 березн€ представник ƒержавного департаменту —Ўј на запит "”крањнськоњ правди" в≥дпов≥в, що за€ви генпрокурора ёр≥€ Ћуценка про те, що посол —Ўј в ”крањн≥ ћар≥ …ованович н≥бито дала йому список людей, €ких попросила "не пересл≥дувати", неправдив≥.
 • 14 березн€ народний депутат Ѕорислав –озенблат, €кий Ї обвинуваченим у так зван≥й "бурштинов≥й справ≥", оприлюднив запис, на €кому людина ≥з голосом директора Ќац≥онального антикорупц≥йного бюро јртема —итникарозпов≥даЇ, що допомагала кандидату у президенти —Ўј √≥ллар≥  л≥нтон п≥д час вибор≥в у 2016 роц≥.
 • 31 травн€ 2016 року народний депутат —ерг≥й Ћещенко оприлюднив дан≥, що св≥дчать про вид≥ленн€ ѕарт≥Їю рег≥он≥в великих сум на д≥€льн≥сть парт≥њ "Ќаша ”крањна" ≥  омун≥стичноњ парт≥њ, а також дл€ роботи ÷ентральноњ виборчоњ ком≥с≥њ в 2012 роц≥.
 • ” документах також був американський лоб≥ст ≥ пол≥ттехнолог ѕол ћанафорт, €кий був вимушений п≥ти з передвиборчого штабу кандидата в президенти —Ўј ƒональда “рампа через скандал з "чорною бухгалтер≥Їю".
 • ” жовтн≥ 2017 року ќкружний адм≥нсуд  иЇва в≥дкрив провадженн€ за позовом нардепа Ѕорислава –озенблата до директора ЌјЅ” јртема —итника та до нардепа в≥д Ѕѕѕ —ерг≥€ Ћещенка. ¬≥н звинувачував њх у розповсюдженн≥ матер≥ал≥в справи дл€ впливу на вибори президента —Ўј.
 • ” грудн≥ 2018 року ќкружний адм≥нсуд  иЇва визнав протиправними д≥њ —итника ≥ Ћещенка щодо розголошенн€ ≥нформац≥њ щодо ѕола ћанафорта.
 • 7 березн€ суд у —Ўј дав екс-пол≥ттехнологу ѕарт≥њ рег≥он≥в ≥ кер≥внику виборчоњ кампан≥њ ƒональда “рампа ѕолу ћанафорту 3,9 рок≥в в'€зниц≥ за шахрайство.
 • 13 березн€ американський суд засудив ћанафорта ще до 3,5 рок≥в за скоЇнн€ ним низки злочин≥в Ц в≥дмиванн€ грошей, перешкоджанн€ правосуддю, непов≥домленн€ про лоб≥стську роботу, €ка принесла йому дес€тки м≥льйон≥в долар≥в прот€гом б≥льш, н≥ж дес€ти рок≥в.
 • ” ц≥лому п≥сл€ вирок≥в двох суд≥в ћанафорт отримав 7,5 рок≥в в'€зниц≥.

фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

   ѕок≥йникам пропонують голосувати за шоколадного корупц≥онера, казнокрада ≥ брехуна!

   Ð¡Ð²Ñ–Ñ‚ÐїÐ¸Ð½Ð∞ від НЕ ÐœÐžÐ’ÐІÐШ.
—траницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
296
предыдуща€
следующа€