Про співтовариство

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
короткий
повний

ВАРТА

"Маленька війна з Албанією" або для чого "расистський скандал"

  • 24.02.12, 14:47

"Маленька війна з Албанією" або для чого був потрібен так званий "расистський скандал"

Ігор Мірошниченко Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Пропоную думку мого побратима Андрія Мохника щодо так званого "расистського" скандалу. У фільмі "Хвіст виляє собакою" (http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=24342) йдеться про те, як засобами піару відвертати увагу громадськості від суспільно важливих тем. Для цього герой кінокартини пропонує організувати "маленьку війну з Албанією", яка хоч і відбуватиметься віртуально збурюватиме реальні політичні пристрасті всього суспільства. Останній тиждень в інформаційному просторі вирує так званий "расистський скандал", який немає нічого спільного з реальними висловлюваннями та позицією члена Політради ВО "Свобода" Юрія Сиротюка. Це типова "маленська війна з Албанією" організована Банковою з метою вирішити кілька важливих для режиму Януковича завдань.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ (ТИСНИ)

МЕТА ПРОВОКАЦІЇ:  піддати дифамації провідну антирежимну політичну силу – ВО "Свобода". Як заявив на ТВі заступника генерального директора НТКУ Валіда Арфуша мета скандалу – "заборонити ВО "Свобода" брати участь у парламентських виборах" (http://p-p.com.ua/articles/22014). Отже, остання провокація проти опозиційних сил відбувалась під патронатом Банкової при особистому кураторстві Ганни Герман, ставлеником якої є толєрастичний невіглас з Лівану.

Путін Forever

rofl rofl rofl Мультфільм з'явився в мережі 22 лютого і набрав вже близько 300 тисяч переглядів.

Вибори президента Росії відбудуться 4 березня.


36%, 5 голосів

7%, 1 голос

43%, 6 голосів

7%, 1 голос

0%, 0 голосів

7%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

23 лютого - Троцький і другіє камандіри...

Для керівництва воєнними діями проти німців, які рухалися в напрямку Петрограда, Наркомвоєн 21 лютого видав наказ про установу Надзвичайного штабу Петроградського військового округу, який очолив Мойсей Соломонович УРИЦЬКИЙ. Того ж дня Петроградська Рада утворила Комітет революційної оборони, куди ввійшли Яків Михайлович СВЄРДЛОВ (голова), Мойсей Маркович ВОЛОДАРСЬКИЙ (ГОЛЬДШТЕЙН), С. І. ГУСЄВ (ДРАБКІН Я. Д.), Яків Мойсейович ФІШМАН (від лівих есерів), Григорій Ісаакович ЧУДНОВСЬКИЙ та інші.

               23 лютого 1918 Німецький Генеральний Штаб, колишній генеральний спонсор партії Ульянова (Леніна), завдав нищівної поразки Червоної Армії під Псковом і Нарвою. Комуністи в паніці драпали, хто-в Пітер, хто-в Самару…
Після підписання 3 березня 1918 року мирного договору з Німеччиною розгорнулася робота з формування Червоної Армії і її керівних органів.
               4 березня Раднаркомом була затверджена Вища Військова Рада в складі: військового керівника Бонч-Бруєвича (колишній генерал царської армії) і двох політичних комісарів — П. П. Прошяна (лівий есер) і К. І. Шитко (більшовик).
               Постановою Раднаркому від 19 березня 1918 року були визначені завдання і права, а також розширений склад цього органа. Новим головою Вищої Військової Ради і народним комісаром військових справ призначався Лев Давидович ТРОЦЬКИЙ (БРОНШТЕЙН), його заступником — Ефраїм Маркович СКЛЯНСЬКИЙ. Крім них, було ще п'ять аналогічних членів Ради.
              У травні 1918 року на території Радянської республіки було створено одинадцять військових округів, військовими комісарами яких призначені: Омелян Михайлович ЯРОСЛАВСЬКИЙ (РУБЕЛЬМАН Міней Ізраїлевич) — у Московський округ, Семен Михайлович НАХІМСОН — у Ярославський та інше…
… а далі було ще цікавіше >>>


з кримінальної практики

  • 22.02.12, 21:37

звернулись до мене Потерпілі,щодо  яких органи дізнання (а саме - міліція) ще вагаються чи виносити постанову про визнання їх Потерпілими.

суть справи.
в нічний час в магазині Особа, яка б мала стати обвинуваченою, здійснила хуліганство, це переросло в грабіж (куртка, мобільний телефон, 200 гривень), нанесення легких тілесних ушкоджень, а  потім ще й в погрозу вбивсвтвом щодо Потеріплих.
коли на виклик приїхала міліція і всіх забрала у відділок, Особа, яка мала б стати обвинуваченою, дала лжесвідчення, згідно з яким Потерпілі "вкрали" у Особи 600 долларів, щодо того що Особа сама поцупила у Потрпілих речі - заперечення.
мєнти ж після допиту Особи виглядали шалено щасливими. наші підозри - Особа дала мєнтам хабар, а тепер намагається ці "збитки" втілити в "прибуток" від Потерпілих, напевно тому мєнти ще вагаються чи відкривати кримінальну справу щодо Особи, а потерпілим не повідомляють ні своїх ініціалів і посад (тобто в прокуратуру на мєнтів скаргу не написати).
Особа у відділку погрожувала розправою над Потерпілими, а мєнти лише хіхікали типу, "якщо вб"є, звертайтесь..а поки якісь заходи безпеки застосувувати зарано".
допустити на допит законного представника Потерпілих, мєнти відмовились.
хтось говорив, що Святошинське РУ ГУ МВС -місце борзих потвор.
я в цьому сама переконалась.
цих потвор має бути покарано. поки вірю, що закон нам допоможе...

Могилев устроил в крымском парламенте праздник хамства

  • 22.02.12, 17:14

Накануне 23 февраля, который очень многие украинские силовики считают своим праздником, премьер-министр Крыма Анатолий Могилев полдня хамил женщинам. В частности, в ходе заседания Верховной Рады Крыма Могилев несколько раз с трибуны нагрубил депутату ВР АРК Александре Кужель.

Как сообщает сайт «Крым. Комментарии»,отвешивать «комплименты» в адрес Кужель крымский премьер начал во время голосования при назначении главы крымской милиции Михаила Слепанева, когда депутат высказала критику по поводу его донецкого происхождения. Могилев решил отстоять честь земляка - нарушив регламент, он вышел к трибуне и кинул в адрес Кужель: «Я очень рад тому, что не крымчане волнуются за то, что приходят донецкие. Я понимаю, что грядут выборы и кому-то нужен пиар. Вы изумительно загорели на курорте, поэтому будьте добры, отдыхайте дальше. Крым спокойно проживет без вас! То вас крымская земля волнует, то охотугодья. Будете платить арендную плату, мы вам дадим землю в степном Крыму и выращивайте там коров».

Речь Могилева сорвала овации, после чего депутаты приступили к голосованию.

В свою очередь Кужель поведение Могилева ничуть не удивило, а его хамство она объяснила банальным бескультурьем и отпечатком милицейского прошлого. «Он забыл, что это не главк МВД, а Верховный Совет Крыма вообще-то. У него в милиции нельзя слова «нет» сказать. Его милицейская поведенческая ситуация просто унизительна для него, а не для меня», - сказала Кужель журналистам и призналась, что действительно была на курорте 7 дней, но искренне удивилась интересу Могилева к ее досугу.

«Я - единственный политик, который не скрывала, где отдыхаю. Мы с мужем впервые отправились в круиз на лайнере, куда нас пригласили друзья. И вы знаете, это обошлось нам дешевле, чем отдых в Крыму в сентябре. Но я не понимаю, почему это так беспокоит Могилева. Я не госслужащий и декларирую свои доходы», - отметила Кужель.

Под конец сессии Могилев решил еще раз «обласкать» Кужель и с трибуны заявил, что ее оппозиционное поведение объясняется возрастом, когда у женщин начинаются психические расстройства.

«Я понимаю, в вашем возрасте у женщин определенные есть проблемы с психо-эмоциональным состоянием», - сказал на сесии Могилев.

Это не могло не возмутить Кужель.

«Вы же офицер, как вы можете себе позволять такие высказывания в адрес женщины? Я требую извинений!», - прокричала Кужель, но Могилев проигнорировал ее требование.

Свое некорректное поведение в отношении Кужель журналистам Могилев объяснил тем, что она поставила его на второе место после крымского спикера - Владимира Константинова.

«Она сказала, что я не первое, а второе лицо. Нет в Крыму ни первого, ни второго лица!», - сказал Могилев. "ОБКОМ"

Яка мова рідна для вас?

Бог кожному народу дав мову.

http://www.livetoday.org.ua/holosuvannya-2/yaka-mova-ridna-dlya-vas/

 Про справи кожного в цьому житті, бог мабуть і питати стане на цій народній мові кожну людину. Як, за життя, людина в змозі заробити, скажімо 10 добрих балів аби напевно потрапити в рай навічно, або 10 бридких балів аби потрапити навічно в ад, але у свій судний день не зможе спілкуватися з Суддею, данною Богом, рідною мовою, що зробити має суддя?

33%, 3 голоси

0%, 0 голосів

11%, 1 голос

0%, 0 голосів

56%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

«Павлік Морозов» (сучасні хроніки).

  • 21.02.12, 16:24

Люмпени продакшн, Вова Пєтров та  Міша Парижанин за участю Леся Подерв"янського : «Павлік Морозов» (сучасні хроніки).

(Вірш Леся Подерв"янського мовою оригіналу, НЕ НАШОЮ! Вибачте!!!)kiss

Якось дуже погано пахне – і від реформаторсько-підкилимної метушні у владі, і від щурячої біганини в опозиції. ( ТИСНИ )

Генерал, що рятував честь українців

Ігор СЮНДЮКОВ, «День»                                                Серія "Забуті Імена"

ФОТО З САЙТУ XA.YIMG.COM

25 років тому пішов із життя всесвітньо відомий правозахисник і громадський діяч. Сьогодні, о 12.00, у Володимирському соборі відбудеться поминальна служба за Петром Григоренком, на якій будуть присутні і представники кримськотатарського народу.

У добу найгострішого дефіциту моральних авторитетів в українському суспільстві не тільки можна, а й абсолютно необхідно віднаходити еталони громадянської, духовної, просто суто людської позиції в минулому: адже такі високі приклади лише примножують свою цінність через ту сумну обставину, що сьогодні таких людей трагічно обмаль (або, що ймовірніше, ми про них не знаємо).

Генерал Петро Григорович Григоренко (1907 — 1987), 25 років від дня смерті якого ми відзначаємо сьогодні, є саме тією особистістю, чий життєвий шлях, вчинки та діяння неспростовно доводять: справжня Людина завжди здатна на подвиг подолання. Подолання слабкості, конформізму, ба навіть симптомів рабства в самому собі, подолання байдужості до страждань інших — іншої людини, яка страждає за свої переконання, іншого народу, який зазнає гонінь, бо хоче реалізувати споконвічне, природне право — вільно жити на своїй землі, звідки свого часу був у геноцидно-терористичний спосіб депортований сталінським наказом. Той вибір, що його 1961 року зробив «цілком благополучний» генерал Радянської армії, учасник війни, завідувач кафедри Військової академії ім. М. Фрунзе — і то зробив, сягнувши 54 років, — назавжди увічнив його ім’я.

Він (спочатку сам-один) розпочав двобій з колосальною державною машиною СРСР, бо не міг і не бажав терпіти тотального насильства та брехні. Почалося все з гострої критики, що пролунала з вуст Григоренка на адресу вищого парткерівництва Союзу та особисто Хрущова за обмеженість, непослідовність і навіть фарисейство «десталінізації», — це було заявлено цілком легально, на районній партконференції в Москві. Не почули, стали давати жорсткі сигнали: припини «вільнодумні» виступи, а то гірко пошкодуєш. Григоренко не побажав «отямитися», навпаки, його публічні виступи з критикою режиму ставали дедалі голоснішими. Кара не забарилася — в лютому 1964 року Григоренка вперше заарештовують і запроторюють у «спеціальну» психлікарню, де він пробув більше року.

Але генерал не капітулював: вийшовши на волю, йому, немолодій уже людині, довелося працювати і вантажником у магазині, і сторожем, і майстром-будівельником — іншої роботи не міг мати, а, навпаки, продовжив боротьбу.

1967 — 1969-ті роки стали доленосними в житті Петра Григоренка: саме тоді він розпочав потужну публічну правозахисну кампанію проти переслідувань правлячим тоталітарним режимом народів СРСР. Передусім ішлося про захист прав кримськотатарського народу, насильницьки позбавленого злочинною волею Сталіна своєї Вітчизни. Саме ця діяльність принесла Петрові Григоровичу заслужене визнання в усьому світі. Він був на десятках судових процесів, інспірованих владою проти активістів національного кримськотатарського руху; він казав цим людям: «Вам треба твердо засвоїти: того, що належить по праву, не просять а вимагають! Починайте вимагати — і вимагайте не частину, не шматочок, а все, що у вас незаконно віднято — вимагайте відновлення Кримської Автономної Республіки, яку було брутально знищено Сталіним. Своїх вимог не обмежуйте писанням петицій. Підкріплюйте їх усіма тими засобами, які вам надає Конституція: використовуйте свободу слова і друку, мітингів, зборів, вуличних ходів та демонстрацій». Саме генерал Григоренко, як ніхто інший, доклав колосальних зусиль задля того, аби привернути увагу світу до трагедії кримськотатарського народу. Цей народ законно вважає його своїм національним героєм.

У 1969 — 1974 рр. Петро Григорович перебував у закритому психіатричному закладі в Калінінградській області, де зазнав психічних та фізичних знущань. 1977 р. під тиском світової громадськості йому було надано дозвіл на виїзд до США. Там генерал брав активну участь у національних та правозахисних заходах української діаспори, не забуваючи водночас і про трагедію кримськотатарського народу. Помер Петро Григорович рівно 25 років тому, 21 лютого 1987 р., його було поховано на українському кладовищі в Баунд-Бруку (США). Такі люди (а Григоренко завжди пам’ятав, що він — українець!) належать до нашої національної «золотої спадщини».

КОМЕНТАР

Зевджет КУРТУМЕРОВ, учасник національного руху кримських татар:

— Вперше я зустрівся з генералом Петром Григоренком 1968 року, коли він у серпні нелегально приїжджав до Криму під виглядом відпочинку для вивчення ситуації та зустрічей з тими кримськими татарами, яким уже вдалося закріпитися на Батьківщині. Саме в цей приїзд до Криму Петро Григорович написав свою відому статтю «Звернення до кримськотатарського народу», в якій говорив про потребу створення спеціальних органів самоорганізації народу для успішної протидії тому режимові, який порушив і не збирався відновлювати наші національні права. Таким чином, можна сказати, що вже тоді Петро Григоренко вбачав необхідність створення системи меджлісів нашого народу, яка, будучи створеною 1991 року, вже показала свою ефективність і дієвість. Копії цієї статті ми нелегально розповсюджували серед наших співвітчизників як у Криму, так і в Узбекистані.

Уже багато років ветерани кримськотатарського національного руху з вдячністю згадують Петра Григоренка. Щороку в Сімферополі в храмі Рівноапостольних князів Володимира та Ольги УПЦ КП групою ветеранів кримськотатарського національного руху проводяться громадянські панахиди пам’яті Петра Григоренка. У них, як правило, беруть участь ветерани кримськотатарського національного руху Зампіра Асанова, Веджіє Кашка, Айдер Зейтуллаєв, Едіє Джемільова, Фатма Язиджієва, Енвер Муслядінов, Фікрет Халілов, Іззет Хаїров, Зевіт Газієв, Ельдар Шабанов, Ферат Усєїнов, Зевджет Куртумеров. Кримськотатарський народ сумує за одним із наймужніших синів братнього українського народу, який свідомо пожертвував перспективами блискучої кар’єри військового та вченого, благополучним, забезпеченим життям у боротьбі за справедливість, за громадянські та людські права.

Публікується за матеріалами http://www.day.kiev.ua/223964                    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

З Днем рідної мови!

  • 21.02.12, 12:37

Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода, — То України мова барвінкова, — Така багата й вічно молода. Вона, як ніжна пісня колискова, Заходить в серце й душу з ранніх літ, Ця мова, наче пташка світанкова, Що гордо лине в свій стрімкий політ.

________________________________Олесь Лупій

Де вільна і легка вимова, Що тут колись звучала скрізь, Щемка, прониклива до сліз І зрозуміла з напівслова? Тепер вона тут, наче гість. Чи ми і досі боїмось, Щоб нас за нашу рідну мову, За берегиню, за основу, Таку душевну, пречудову, Зухвало присоромить хтось? Не бійтесь вільно розмовляти, Цією мовою живіть, Із нею в завтрашнє ідіть, Як дихаєте, говоріть, Так, як колись навчала мати. Виразна і м’яка вимова, Стрімка, як течія ріки, То ж розмовляйте залюбки, – Хай запанує навіки У кожнім домі рідна мова!

_________________________Олесь Лупій 

АНТИТАБАЧНИЙ марш "Свободи"!

Близько 150 членів громадської організації «Студентська Свобода» у Києві на знак протесту проти реформ у освітній галузі провели марш за якісну освіту. Приводом для проведення акції став законопроект №9655 «Про вищу освіту», що має розглядатися парламентом цього тижня. Протестанти вимагали відставки міністра Дмитра Табачника.

Київ --- ПРОУКРАЇНСЬКЕ МІСТО, майже вся СТУДЕНТСЬКА молодь ЗА "СВОБОДУ"!!! Слава Україні!