Характерной особенностью современной российской военной агрессии против Украины на Донбассе является не только использование большого количества оружия, кадровых российских военнослужащих и наемников, являющихся основным каркасом для коллаборационистов, но и слаженная система «медийного террора». Для четкого воплощения концепции российской «гибридной войны» необходима постоянная подпитка информационными поводами, в которых украинские силовики будут очерняться, дискредитироваться, навязывая при этом населению оккупированных районов Донецкой и Луганской областей образ «украинских карателей», а не защитников и освободителей собственной земли. Параллельно с этим ведется пропагандистская работа по запутыванию международных наблюдателей, создается информационный клубок, замешанный на искаженных фактах. Не случайно 10 октября 2016 года Комитет Европарламента по иностранным делам принял проект резолюции, сравнив российские новостные агентства с пропагандистскими материалами террористической группировки ИГИЛ. Но если копнуть глубже, то российский «медиа террор» выходит далеко за границы искажения фактов, он сам способен синхронизировать работу с террористами для создания информационных поводов. В 2014 году в Луганске даже ходила шутка из разряда черного юмора: «Если увидели рядом журналистов LifeNews – бегите со всех ног не оглядываясь». Это было связано с тем, что российские журналисты поразительным образом появлялись там, где через несколько минут произойдут обстрелы, сопровождающиеся трагедиями, а не редко и гибелью людей.
В 2014 году InformNapalm на основе свидетельств местных жителей уже писал про Алгоритм проведения провокаций и уничтожения мирного населения террористами «ДНР/ЛНР».
Уже в декабре 2016 года бывший главарь «ЛНР» Валерий Болотов заявил, что во время активных боевых действий в 2014 году так называемый батальон «Заря» (которым тогда руководил нынешний главарь «ЛНР» Игорь Плотницкий) обстреливал Луганск в целях провокаций. Заявление бывшего полевого командира боевиков спровоцировало яростные споры в среде самих сепаратистов, часть которых обвинила Болотова во лжи, тогда как другие подтвердили факты «странных» обстрелов городов Донбасса.
Эти и многие другие свидетельства дополняют картину, в которой российские и подконтрольные боевикам «ДНР/ЛНР» СМИ на Донбассе выполняют роль сообщников террористов. Эскалация боевых действий в районе Светлодарской дуги во второй половине декабря 2016 года обнажила новую волну подобных операций.
В сети откровенно насмехаются над дурацким ребрендингом Укрпочты, который совершил гендиректор госпредприятия Игорь Смилянский.
Под его бездарным руководством официальный логотип - стремящийся в небо окрыленный голубой конверт заменили на черную надпись "#УКРПОШТА" cо знаком # (решетка) спереди. Выглядит это уродство вот так:
Причем, решетка является самостоятельным элементом - как видите, в Фейсбуке она размещена на месте основной фотографии. Теперь решетку лепят даже на почтовые ящики.
Автор статьи "Игоря Смилянского высмеяли в сети за дурацкий ребрендинг" задается вопросом что это: глупость или сознательные действия американского руководителя Укрпочты по разрушению госпредприятия?
Думаю, и то, и другое, и третье.
Третье - это болезненное желание Смилянского оставить хоть какой-то след в истории Укрпочты. Ведь он оказался неспособным внести какие-то прогрессивные новшества в работу предприятия, поэтому решил изуродовать его корпоративный стиль. Хотя, не думаю, что он считает эту решетку уродством, наверняка она ему нравится. Оказалось, у Смилянского не только не хватает опыта и ума чтобы руководить предприятием, но и не хватает чувства прекрасного. Видимо, в детском возрасте никто не занимался его эстетическим воспитанием.
Воспитать чувство прекрасного означает привить умение отличить прекрасное от безобразного. А без этого умения человек неспособен к эмоциональному сопереживанию и миропониманию - и отсутствие этой способности очень хорошо заметно у Смилянского.
Эстетическая недоразвитость американского заробитчанина повлияла и на его духовное, нравственное и интеллектуальное развитие. Он оказался абсолютно серым и никчемным человеком, для которого решетка (четыре черные перекрещивающиеся палки) оказалась самым гармоничным и совершенным образом.
В сети этот мрачный «шедевр» убогой фантазии Смилянского назвали «Укрпочта за решеткой». Никому не понятно какое вообще отношение решетка имеет к почте. Видимо для чтобы связать решетку с образом гендиректора, пользователи соцсетей предложили модифицированный вариант решетки, поместив ее перед изображением безмозглого автора «дебрендинга».
Мне кажется, в этом изображении все гармонично расположено на своих местах - Смилянский за решеткой смотрится естественно и натурально.
Осталось только воплотить этот совершенный и очень жизненный художественный образ на практике.
Олег Левчук
http://blogs.ukrhome.net/view/84692/
Капець!Такого,ще мабуть не було!
У селі Княжичі, що неподалік Києва, в ніч на четверте грудня загинуло п'ятеро поліцейських від вогнепальних поранень.
Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко у Facebook. Працівники карного розшуку міста Києва виїхали до Княжичів, де мали затримати небезпечну банду грабіжників. Зловмисники вели злочинну діяльність у столиці.
Правоохоронці отримали повідомлення про пограбування у селищі, де й вирішили зробити засідку на грабіжників. На місце події виїхали й бійці спецзагону КОРД. Крім того, в одному з будинків розмістилися поліцейські розвідники. Вони мали відслідковувати загальну ситуацію на місці операції та дати сигнал на затримання бандитів.
Але в одному з будинків раптово спрацювала сигналізація і на виклик виїхали працівники держохорони. Останні прийняли поліцейських за злочинців і вирішили затримати їх. В ситуацію втрутились бійці КОРДу. В ході перестрілки загинуло п'ятеро поліцейських –двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу.
Троє підозрюваних у розбої, на яких готували засідку, втекли на позашляховиках Toyota Land Cruiser в напрямку Києва, почувши звуки пострілів. Але правоохоронцям вдалося їх затримати.
http://znaj.ua/news/incident/79627/policejski-zaginuli-v-perestrilci-pid-kiyevom.html
Як це не прикро констатувати, але гендиректор Укрпошти Смілянський став особистим ворогом українського бізнесу. Замість того, щоб боротись за клієнта, він пропонує законопроект, яким Укрпошта буде регулювати діяльність операторів ринку. Пропонується створення регулятора з обкладання операторів податком у 0,2% від обороту.
Також Смілянський запропонував закріпити за Укрпоштою виняткове право відправляти посилки вагою або до 2 кг, або взагалі до 10 кг. Каже, що таким чином він хоче закрити діру в 1,5 млрд грн, яка з’явиться в Укрпошті після збільшення мінімальної зарплати. Він готовий знищити ринок доставки. Його не бентежить, що постраждають десятки бізнесів, пов’язаних з галуззю доставки. Не проблема, що постраждають сотні тисяч бізнесів, які щосекунди швидко доставляють свої товари своїм клієнтам. Мільярди втрат заради інтересів одного чиновника, якому потрібно показати результати, які він наобіцяв у ЗМІ.
Уся Україна рухається до дерегуляції, зі скрипом та потугами пробиває вікно у Європу, буквально по сантиметру. А тут таке – у протихід здоровому глузду людина, що декларує прозахідний підхід у менеджменті, законодавчо вирішила заборонити приватним компаніям працювати на найдинамічнішому ринку!
Такого жаху не дозволяли собі жодні керівники Укрпошти чи міністри інфраструктури ні за Кучми, ні за Януковича. Це не можна назвати навіть януковщиною. Такі дії – справжня швондерщина.
Найкращий регулятор ринку – це клієнти! А не Смілянський, що одягнув
маску псевдореформатора. Нападати на вільний ринок – це знищення
економіки та майбутнього України!
Володимир Поперешнюк, http://politiko.ua/blogpost140622
Підсумки діяльності УДППЗ «Укрпошта» у ІІІ кварталі 2016
Збитки підприємства у ІІІ кв. 2016 р. склали 8.2 млн. грн., хоча І півріччя 2016 Укрпошта закінчила з чистим прибутком 18,8 млн грн.
Таким чином, за цим показником фінансовий план підприємства у ІІІ кв. не був виконаний, що є підставою для розірвання контракту з керівником.
Була зірвана запланована на ІV квартал корпоратизація «Укрпошти».
Було відкрито кримінальне провадження за фактом купівлі у вересні поза системою Prozorro 3500 непотрібних підприємству комп’ютерів на 70 млн. грн. за завищеною на 15 млн. грн. ціною.
В той же час, у ІІІ кварталі новому керівному складу УДППЗ «Укрпошта» були призначені надвисокі зарплати – це є єдиним досягненням і єдиною реальною справою нового керівника у звітному періоді.
Топ-10 місячних зарплат «нової команди» Укрпошти (грн):
Посада | ПІБ | Оклад |
генеральний директор | Смілянський Ігор | 333400 |
перший заступник гендиректора з операційної діяльності | Перцовський Олександр | 300000 |
перший заступник гендиректора з фінансових питань | Чернявський Олександр | 265000 |
заступник гендиректора з інформаційних технологій | Галаган Сергій | 175000 |
заступник гендиректора з закупівель та управління майном | Наход Олександр | 153000 |
директор з розвитку мережі філіалів | Дудко Валентина | 150000 |
заступник генерального директора з персоналу | Дрощенко Олена | 145000 |
директор департаменту торгівлі | Муравицький Артур | 120000 |
директор департаменту фінансів | Драмарецький Андрій | 110000 |
директор департаменту організації праці та кадрової роботи | Бушина Лілія | 110000 |
ЗАГАЛОМ для 10 осіб 1861400 |
Три місяці тому сотні(!) медіа розповсюдили вигадку Смілянського про те що Укрпошта за тиждень отримає допомогу ЄБРР. Він навіть не знав що ЄБРР надає не допомогу, а кредити. Запитайте його тепер – де та «допомога»?В серпні він заявив що закінчить корпоратизацію Укрпошти до 2017 року, в вересні – що вже в першому кварталі 2017 року, в жовтні - що вона буде завершена до серпня 2017 року.На прес-конференції в 1-й день роботи він розповів, що буде скорочувати управлінські штати – втім за 2 тижні на 15% збільшив центральний апарат управління і на 100% витрати на його утримання. Там же він обіцяв представити власний план дій – де той план?"
"Принагідно повідомляємо, що І.Смілянський, в порушення Наказу Мінінфраструктури №190 від 25.05.2016, не виконав жодного пункту Стратегічного плану розвитку УДППЗ «Укрпошта» на ІІІ та IV квартали 2016 року, - стверджують в Спілці поштовиків. - Зокрема, ним було провалене основне завдання (п.4.1.1. Плану) - перетворення УДППЗ «Укрпошта» в акціонерне товариство, термін виконання якого визначений у ІV кварталі 2016 року. Це є підставою для розірвання контракту з І.Смілянським, зрештою таких підстав вже десятки. Серед них – невиконання фінансового плану: збитки підприємства за ІІІ кв. 2016 р. склали 8.2 млн. грн., хоча до приходу І. Смілянського Укрпошта закінчила І півріччя з прибутком 19 млн. грн".
"В той же час, ЗМІ чомусь закривають очі на численні корупційні оборудки «нової команди», наприклад, на грандіозну аферу з закупівлею Укрпоштою поза системою ProZorro 3500 непотрібних комп'ютерів за завищеною на 15 млн грн. ціною; на закупівлю без тендерів пального та послуг за фіктивними договорами; на незаконне призначення позахмарних зарплат низці наближених до Смілянського осіб; на відсутність у нього допуску до секретної інформації та на неоприлюднення ним своєї декларації; на створення неефективної та витратної системи управління; на неготовність сотень одиниць транспорту до роботи у складних осінньо-зимових умовах та багатьох інших порушень, які вимагають притягнення його до відповідальності", - підкреслюється у зверненні.