іхтамнети

  • 18.12.21, 18:07
Ростовський суд лоханувсь і випадково розкрив дані про російських військових, що знаходяться в ОРДЛО. Спалились на провіанті і тиловому забезпеченні. Хтось з балалайок регулярно крав на поставках, завели кримінальну справу, дійшло до суду і вироку. І власне самі формулювання у рішенні суду чітко фіксують те, про що весь світ вже і так знає вісім років — оні там єсть.

создатель mail.ua

  • 09.10.21, 09:49
Умер Алексей Мась – один из первых украинских IT-предпринимателей, создатель Infostore, iForum и mail.ua

Історія сирійських курдів і Афганістану мають навчити нас деяким

  • 17.08.21, 20:14
Історія сирійських курдів і Афганістану мають навчити нас деяким речам.
1. Ніхто воювати за нашу країну не буде. Ми маємо розраховувати тільки на себе.
2. Трильйони доларів допомоги ніколи не замінять бажання народу битися за власну країну.
3. Оркам з калашами можуть протистояти тільки люди, що готові убивати за свою країну, а не помирати.
Позиція "Просто перестати стріляти" рано чи пізно приводить до руйнування держави. Ви можете зменшити на деякий час втрати, але згодом отримаєте більшу війну, більше смертей та геноцид.
Мирослав Гай

Про проспект Жукова в Харькове

  • 17.08.21, 15:00
https://www.svoboda.org/a/bessmyslennyy-i-besposchadnyy-zachem-stalin-izdal-prikaz-270/31411331.html?fbclid=IwAR2_4UWmCTSksPxZl24GMo1VnMhO04zMRpo8v6VjLmBtGB5pFfmakQrU8Ps

"Жуков пошел еще дальше приказа № 270. 28 сентября 1941 года, будучи командующим Ленинградским фронтом, которому подчинялся Балтфлот, он издал шифрограмму 4976, где говорилось: "Разъяснить всему личному составу, что все семьи сдавшихся врагу будут расстреляны и по возвращении из плена они также будут все расстреляны".
80 лет назад, когда советские войска отступали под напором вермахта, появился приказ № 270, в результате применения которого погибло множество солдат, офицеров и генералов Красной Армии. При этом его издал не Гитлер, а советское командование.

адин нарот

  • 08.08.21, 17:08
Россиянин Заурбек Сидаков в финале одержал победу над белорусом Магомедхабибом Кадимагомедовым. Что еще раз доказывает — русские и белорусы один народ

Урок історії напередоні ЗНО.

  • 03.06.21, 21:25
Урок історії напередоні ЗНО.
В 1949 році виникла необхідність звільнити місця в таборах на Колимі для розміщення нової партії висланих до Сибіру. Керівництву зон Берлагу і Севвостлагу було доведенно рішення Москви про доцільність знищення дівчат, дітей переселенців з України. По-перше, вони погано працювали, в силу фізичних особливостей дівчатка заслабкі для каторжних робіт. По-друге, вони будуть народжували українців, бандерівців. До вирішення задачі підійшли творчо. Ні, не збудували крематорій, не звели газових камер, не витратили набоїв, навіть не переймалися копанням могил. Три тисячі дітей, дівчаток-підлітків загнали на трясовину і втопили в болоті.
Така історія. Якби про неї 20 років розказували в школах незалежної України на уроках історії, то не було би зараз ні війни, ні анексії Криму, ні окупації Донбасу
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
45
предыдущая
следующая