хочу сюда!

Карина

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 37-55 лет

Шварцвальдський вишневий торт

bravo

Шварцвальдський вишневий торт Для тіста: плитка чорного шоколаду, 4 яйця, 4 ст. л. гарячої води, 150 г цукру, 1 пакетик ванільного цукру, 75 г муки, 75 г кукурудзяної муки(я даю картопляний крохмаль), 2 ч. л. (плоских) порошку до печива. Для першої начинки: 1,5 кг вишень, 250 г цукру, 3 ст. л. вишневої чи звичайної горілки,  30 г кукурудзяної муки(я даю картопляний крохмаль),  1/2 л збитих вершків(сметани), 15 г желатину(я даю Смету), 5 ст. л. вишневої чи  звичайної горілки, 150 г цукру пудри. На верх:: 1/2 плитки чорного шоколаду, 16 вишень.

1. Розтопити плитку шоколаду, відділити білки від жовтків. Збити білки. Жовтки збити з гарячою водою, цукром і ванільним цукром в піну. Додати розтоплений шоколад. Додати збитий білок, борошно, крохмаль і порошок до печива, швидко перемішати. Дно круглої форми діаметром приблизно 23 см змазати жиром, викласти пергаментом, також змазаним олією. Краї форми не змащувати. Випікати в духовці при 200°C приблизно 35 хв. Охололий корж розрізати на три однакової товщини коржі. 

2. Вишні помити, вибрати кісточки. Протушкувати недовго з цукром. Дати стекти. Сік перемішати з горілкою. Додати крохмаль і дати скипіти. Додати знову вишні (кілька залишити на гарнір). Зняти з вогню і вистудити. 

3. Збити сметану, в кінці додавши Смету, цукор пудру і горілку.  

4. На нижній корж покласти половину вишень, 1/3 сметани, притиснути злегка середнім коржем. Викласти знову вишень, 1/3 сметани, покласти верхній корж і злегка притиснути. Торт обмазати з усіх боків сметаною. 

5. Решту шоколаду потерти і обсипати торт, викласти вишні. Або розтопити шоколад і облити торт.

10

Комментарии

Гость: Zубрик

19.11.09, 12:24

Вкуснота!

29.11.09, 12:45Ответ на 1 от Гость: Zубрик

Вкуснота!Дякую! До речі простий і дешевий торт!

310.11.09, 03:28

тортики - моя слабость забираю в избранное!
      ниче себе ты преобразилась

410.11.09, 15:04Ответ на 3 от taniar

тортики - моя слабость забираю в избранное!
        ниче себе ты преобразилась
        Дякую! Не пошкодуєш! Тортик дійсно смачний, за німецьким рецептом
        Ава під настрій

510.11.09, 17:10

Утащила рецептик. Спасибо. Люблю я сочетание шоколада и вишен

610.11.09, 18:39Ответ на 5 от Тан

Утащила рецептик. Спасибо. Люблю я сочетание шоколада и вишенПриятного аппетита! Спасибо!