Таких як Ви не кожному знайти.
Такі як Ви – ковток води у спеку.
В таких очах приховані світи
Такі як Ви – воістину далекі.
Таким як Ви і янголи сім’я,
Такі як Ви із небом неділимі.
Таким як Ви підвладний навіть я.
Таким як я підвладна тільки рима.цитую епіграф (скриншот вгорі): «Поэтический ответ на стихотворение одного автора, к сожалению он не спрятал в блог, а совсем снес, та, что ссылку дать не могу, но решила дать право голоса мышке тоже))»
(Поетична відповідь на вірш одного автора, на жаль, він не сховав у блог, а зовсім зніс, та, що посилання дати не можу, але вирішила дати право голосу мишці теж.)[УКР]
Крючкодерство, як рудимент стукацтва. Чому так назвав?
В скриншоті, який ілюструє тему допису, міститься брехня, маячня, сукупність протирічь:
«Поэтический ответ на стихотворение одного автора,…». Назвати допис «Поэтический» - не що інше, як наруга над поезією взагалі.
«Поэтический ответ»? шановна авторка, в мене до вас не було жодного запитання. Дайте мені аргументовану відповідь-«ответ»: в чому полягає чи де міститься моє ЗАПИТАННЯ до вас?
А краще не треба.
Бо суть ваших коментарів - «ответів», припорошених смайлами – достеменне крючкодерство.
«…на стихотворение одного автора, к сожалению он не спрятал в блог, а совсем снес, та, что ссылку дать не могу,…». Тобто, ви неабияк жалкуєте, що від вас начебто сховали вірша та ви не взмозі розродитися посиланням на нього? Тут виникає питання в мене: - чи ви така дурепа, чи маєте за дурнів інших?
Мабуть, що два в одному.
Попри все, ви й зараз в мене «в друзях» і безпосередньо маєте доступ до мого блогу. І ваше «а совсем снес» - маячня та брехня.
Про життя гризунів та їх права нічого коментувати не буду, тим паче хворих глистами, ковідом, тощо. Це ваша парафія, і вона ніяким чином не стосується ні мене, ні мого віршу, який я начебто «снес». Тобто, ваш римований насрач треба опублікувати в блозі «життя гризунів» окремим «творенієм», без згадування «отвєта», до якого не існувало запитання.
Ще б можна трохи поговорити за ілюстрації, які ви вкладаєте в свої дописи з римовками … Зауважу тільки одне: ні одна ілюстрація - не є продовженням чи доповненням наримованого вами.
З чого роблю висновок: або вам байдуже, або відповідний зв'язок між ілюстрацією і текстом для вас незбагненний.
На останок, щоб вгамувати ваше роздратування, додам скриншот з віршем, який викликав у вас заворот звивин. Хоча впевнений, це ніяк не вплине на ваше когнітивне упередження.
Киевский институт благородных девиц славился своим музыкальным образованием. Некоторые его выпускницы стали пианистками и оперными певицами.