Такі речі не часто зустрічаються в житті...

Майстерність складання скульптур з рушників перетворюється в новий вид спорту!
 
[ Читати далі ]

Якби такі “лапочки” не існували, їх треба було б придумати...

У наших краях про совинних дрімлюг ніхто толком і не чув, що й не дивно, так як ці птахи мешкають в Південно-Східній Азії, трохи в Австралії і на Індійському субконтиненті. Та й на що там дивитися, сова і є сова, навіть якщо рот як у жаби. А ось і не правда, совинні дрімлюги з совами не родичі, це різні види. Але найбільш їх примітна особливість в тому, що в юному віці вони просто чарівні. Пташеня совинної дрімлюги, це така хутряна кулька, побачивши яку всі починають сюсюкати і виглядають безглуздо. Розчулення, та й годі!

1. Тільки подивіться на нього

  [ Читати далі ]

Вони неймовірні...)))

Про першочергові функції домашніх тварин, їсти і спати, знають всі. Потім йдуть вторинні завдання, наприклад будинок охороняти або мишей ловити. Але є і приховані опції, активувати які можна тільки при правильному зверненні. Чит-коди не допоможуть, це треба заслужити! А саме – всі звірі природжені коміки і можуть, навіть нас веселити! Тільки виглядає це дещо дивно.

Коли стоїш у пробці, а з сусідньої машини тобі пики корчать

Здається, він щасливий...

[ Читати далі ]

Вони "забувають вмирати"...))

Ікарія – Острів довгожителів

Кожен 3-й житель Ікарії доживає до 90 років. А двоє інших живуть до 100 років. Таємниця криється в райській природі острова в Егейському морі, 8-ми цілющих джерелах, а ще в малій пристосованості для натовпів туристів. Але самотність нікому не загрожує, адже тут дружно живуть 10 тис. оптимістів.

[ Читати далі ]

«Царство для гномів»

«Царство для гномів»

Незвичайним людям в нашому світі доводиться нелегко. Але поблизу Куньміну у них є казкове царство. Цей унікальний світ створив Чень Мінцзін. Він запропонував карликам з усієї країни, що страждають від відчуження, переїхати сюди. Зараз тут проживають близько 125 осіб у віці від 19 до 48 років.

Одягаються жителі в яскраві костюми гномів, ангелів, ельфів, принцес і вартових. У них є будинки, схожі на дерева і гриби. А поруч — гуртожитки, де зручну сантехніку та меблі зробили для них під замовлення. Тут їм комфортно і ніхто не сміється їм услід.

[ Читати далі ]

Індіанці піраха – найщасливіше плем’я

Індіанці піраха – найщасливіше плем’я

Плем’я, що живе біля притоки Амазонки, називають найщасливішим. А вони… Не вміють рахувати, зате у них є 2 числа — «мало» і «багато», а ще 2 кольори — «світлий» і «темний». Не знають годинників і календарів, їдять 1-2 рази в день, а сплять час від часу по 20 хвилин, щоб «довгий сон не забрав сили».

У них лише 3 ступені родинних взаємин: дитина, батько і брат / сестра. Тут немає повчань і ієрархії, але ніхто не краде і не вбиває.

[ Читати далі ]

«Край близнюків»...

  Кандіду-Годой / «Край близнюків»
  
[ Читати далі ]

«Вільні художники»...

«Вільні художники» (село Арден, США)
 
[ Читати далі ]

Язикаті, що тут скажеш..)))))

Якщо ви, як і ми, не знали такого словечка, як «млем», то ловіть тлумачення – це такий знімок, коли головний герой в кадрі показує язика. Хто як зуміє, але, зазвичай, мається на увазі якісь пустощі, бажання подратувати. Втім, є й інший варіант, коли «млемають» з бажання здатися гарненьким і дурненьким. Авось, зайву ложку сметанки дадуть! Дивлячись на героїв цієї добірки, можна і на цілий глечик розщедриться.

Ця чарівна корівка передає всім привіт

У цих очах можна потонути...

[ Читати далі ]

«Рай на деревах»

Фінка Беллавіста . «Рай на деревах»
  
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2533
предыдущая
следующая