У Вавилоні було заборонено вживання горіхів у їжу.

 


У Вавилоні було заборонено вживання горіхів у їжу. Причина такої заборони - форма горіха. Жреці вважали, що людина, яка з'їла горіх схожий на мозок, може різко порозумнішати..

[ Читати далі ]

Суперечать всім природним законам...

Світ приховує безліч загадок, і якщо наука не може їх пояснити, це ще не означає, що вони неможливі. Глибше зацікавившись, можна знайти багато цікавого, що виходить за межі логіки.

Ми підібрали для вас фотографії, які здається, не можуть існувати згідно з відомими законами природи. Але вони існують. Кожен може власноруч вирішити, як трактувати ці явища. Приєднуйтеся до нас у захопленні цими дивами.

1. Швейцарський годинник у запечатаній стародавній гробниці


Коли відкрили гробницю династії Мін, то вчені ніяк не могли подумати, що знайдуть там годинник – перстень з написом Swiss (Швейцарія). Як таке може бути? Поки відповідей немає. Вік знахідки оцінюється в 400 років. Ще більше питань викликає той факт, що гробницю до цього ніхто не відкривав і підкинути нічого не могли. Як же тоді цей годинник там опинився?

2. Палець довжиною 38 см з Єгипту...[ Читати далі ]

.Унікальні об’єкти і творіння..

У цій колекції знімків зібрані абсолютно унікальні об’єкти і творіння трироди, про які ви напевно ніколи не знали. Дивіться і відкривайте нове для себе!

На знімку іншопланетний моторошний монстр? Ні: всього лише порожнина рота у шкірястої черепахи


 

Будівлю не ураганом занесло на старе дерево, як можна подумати, дивлячись на фото. Це була задумка власника японського ресторану в Окінаві...

Зі святом вас - жінки!

     


 Вітаю всіх жінок України зі святом - Днем української жінки!
Бажаю вам миру, перемоги, любові,радості, щастя, всіх благ!

[ Читати далі ]


А ви любите гліцинію...

 



Гліцинія: цікаві факти.

[ Читати далі ]


40%, 2 голоси

0%, 0 голосів

40%, 2 голоси

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
2742
попередня
наступна