О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Скульптура «Дощ» українського автора Назара Білика.

У місті Массачусетсі, США, розмістили копію скульптури «Дощ» українського автора Назара Білика.
Робота вперше була створена скульптором в 2010 році, і сьогодні оригінал можна побачити в Києві на Пейзажній алеї. Висота скульптури досягає 6-ти метрів.

  
[ Читати далі ]

Знання врятує життя...

  • 07.05.21, 11:29

Коли життя опиняється в небезпеці, успіх або невдача залежать від перших секунд. Дуже важливо, як ви себе поведете і що будете робити. Головна порада – не впадати в паніку, а діяти спокійно. Навіть якщо ви впали на рейки або опинилися посеред палаючого лісу.

Повінь

При раптовій повені не панікуйте. Треба швидко зайняти найближче безпечне піднесене місце. Коли це неможливо, піднімайтеся на верхній поверх або горище будинку. Якщо це приватний будинок, рятувальники рекомендують забратися на дах і прив’язати дітей і літніх людей до комина. Лізти на дерева, стовпи і кволі споруди не можна – вода може підмити їх, і вони впадуть. 

[ Читати далі ]

Реалістичні скульптури...

«Спершу я бачу образ в шматку матеріалу, а потім просто дозволяю йому проявитися». Саме так багато знаменитих скульпторів описують процес своєї роботи. Часом їх творіння виглядають настільки реалістично, що навіть стає трохи не по собі. Однак відвести від них погляд – вище твоїх сил. У цій добірці зібрано розкішні дерев’яні скульптури, в яких відчувається яскрава індивідуальність і душа майстра. Придивіться: вони здаються теплими на дотик навіть на фото!

Сон діви

Дерев’яна сфера...

[ Читати далі ]

Палац снігової королеви...

  • 05.05.21, 18:53

Матінка-природав черговий раз створила неймовірну казку. Наприклад, частково замерзлий Ніагарський водоспад виглядає як палац Снігової королеви. Не вірите? Тоді перегляньте ці 12 чарівних фотографій, від яких захоплює дух!

«Виглядає як Нарнія», – коментують фотографії люди в соцмережах.

Туристи з’їжджаються до найбільшого водоспаду на континенті, щоб подивитися на унікальне обмерзання. 

[ Читати далі ]

Незвичайні речі...

  • 05.05.21, 09:17

Ми часто забуваємо, що нас оточують вражаючі пейзажі і дивовижні речі. Потрібно тільки уважно подивитися навколо, або перегорнути фотографії в цьому пості.

Рослина-альбінос

40 000 – річний череп степового бізона добре зберігся у вічній мерзлоті Аляски...

[ Читати далі ]

Вражаючі скульптури...

Якщо хочете заново відчути відчуття від першого кохання, просто подивіться на якийсь витвір мистецтва. Дослідження показало, що при вигляді художніх робіт в мозку природним чином запускається реакція задоволення і ми відчуваємо ті ж емоції, що і при закоханості. При осмисленні робіт мистецтва відбувається викид дофаміну – хімічної речовини, що викликає відчуття щастя.

Вона повністю занурена в роздуми
Кожна з них виткана з сотень ниток...[ Читати далі ]

Як навчитися розбиратися в стилях і напрямках живопису...

  • 03.05.21, 23:10

Що таке кубізм? Як відрізнити імпресіонізм від експресіонізму? А академізм від реалізму? Існує безліч стилів і напрямів у живописі, і розібратися в них дуже непросто.

У цій статті розповідається і наочно показано на прикладі плода граната, як навчитися легко розпізнавати основні стилі живопису.

Академізм

Коли набув поширення: цей стиль виник під впливом європейських академій мистецтв в XVI столітті. Отримав силу в XVII-XIX століттях.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1357
предыдущая
следующая