О сообществе

Розміщуємо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Кумедні...))))

  • 27.09.21, 09:59

Іноді здається, що домашні тварини тільки і вміють робити, що спати, їсти і іноді гратися. Але є у них одна важлива і відповідальна місія – дивувати своїх господарів. Часом хвостатих так заклинить, що дивишся і думаєш, який збій стався в їхній програмі і як її перезавантажити. Ми зібрали для вас милі і смішні фотографії вихованців, дивлячись на яких хочеться запитати, чи все у них в порядку. Але стримати посмішку при цьому неможливо!

Кіт-павук

Скинув лампу зі столу і нявканням повідомляє мені про це...

[ Читати далі ]

Як намалювати листочок, як намалювати осінь

Як намалювати листочок, як намалювати осінь, #Drawing, #Painting, #YouTubeKids


«Мама і її дитя»...

  • 26.09.21, 08:54

Фотограф з Румунії Міхаела Норок відкрила для себе напрямок, в якому можна працювати вічно. Вона подорожує світом і фотографує матерів і їхніх діточок, такими колоритними, якими вони є. У цих кадрах зосереджена вся доброта, любов і сенс життя, які є у людей.

Ісландія. Андреа і її син Бенджамін.

  [ Читати далі ]

Маленьке кошеня врятувало цуцика і тепер вони найкращі друзі...

  • 25.09.21, 12:13

І як після цього не вірити в долю? Щеня Ліл Наггет та Чіккі опинилися в одному і тому ж притулку майже одночасно. Чіккі був трохи малим, як для свого віку, але мав надзвичайно міцне здоров’я. А ось Ліл Наггет навпаки — під час їх зустрічі він майже помирав.

Цуцика у притулок приніс один чоловік. Він знайшов його на вулиці у геть поганому стані та вирішив віднести у притулок, аби його життя врятували ветеринари. До речі, на той момент, Чіккі вже був у притулку.

[ Читати далі ]

Очікування малюка – особливий етап в житті

  • 24.09.21, 19:54

Очікування малюка – особливий етап в житті будь-якої живої істоти, від креветки до величного ягуара. А фото вагітних тварин нагадають нам про те, що цей стан додає чарівності всім без винятку.

«Дала притулок мандрівній кішці на пізньому терміні вагітності. Очікуємо п’ятьох!»

Вагітна японська макака розглядає брошуру для майбутніх мам  

[ Читати далі ]


Найдивніші тварини нашої планети...

  • 24.09.21, 09:38

На планеті живуть мільйони унікальних видів тварин, і щороку вчені відкривають все нові і нові види.

Деякі з них виглядають звично для людського ока, інші ж вражають нас з першого погляду! Давайте подивимося на найдивовижніші види тварин, що мешкають на нашій планеті!

Венесуельський метелик-пудель

Іншопланетного виду тварина була виявлена в Венесуелі в 2009 році.

[ Читати далі ]

Якщо ви мріяли, щоб кошеня ніколи не виростало, це манчкіни...

  • 23.09.21, 09:28

Кошенята такі милі і грайливі, що частенько на розум господарям приходить думка: «От було б здорово, якби вони ніколи не виростали!». Але це неможливо.

Але чи це можливо? Манчкіни – порода кішок, які ніби назавжди залишилися в своєму ніжному віці. А ми ділимося з вами фотографіями цих дивовижних створінь.

А ось і я!

Лапки манчкінів в 2-3 рази коротшіе, ніж у звичайних кішок. Тому часто їх називають «таксами котячого світу»

[ Читати далі ]

Якби такі “лапочки” не існували, їх треба було б придумати...

  • 22.09.21, 14:44

У наших краях про совинних дрімлюг ніхто толком і не чув, що й не дивно, так як ці птахи мешкають в Південно-Східній Азії, трохи в Австралії і на Індійському субконтиненті. Та й на що там дивитися, сова і є сова, навіть якщо рот як у жаби. А ось і не правда, совинні дрімлюги з совами не родичі, це різні види. Але найбільш їх примітна особливість в тому, що в юному віці вони просто чарівні. Пташеня совинної дрімлюги, це така хутряна кулька, побачивши яку всі починають сюсюкати і виглядають безглуздо. Розчулення, та й годі!

1. Тільки подивіться на нього

  [ Читати далі ]

Вони неймовірні...)))

  • 21.09.21, 19:38

Про першочергові функції домашніх тварин, їсти і спати, знають всі. Потім йдуть вторинні завдання, наприклад будинок охороняти або мишей ловити. Але є і приховані опції, активувати які можна тільки при правильному зверненні. Чит-коди не допоможуть, це треба заслужити! А саме – всі звірі природжені коміки і можуть, навіть нас веселити! Тільки виглядає це дещо дивно.

Коли стоїш у пробці, а з сусідньої машини тобі пики корчать

Здається, він щасливий...

[ Читати далі ]

«Царство для гномів»

  • 19.09.21, 23:05
«Царство для гномів»

Незвичайним людям в нашому світі доводиться нелегко. Але поблизу Куньміну у них є казкове царство. Цей унікальний світ створив Чень Мінцзін. Він запропонував карликам з усієї країни, що страждають від відчуження, переїхати сюди. Зараз тут проживають близько 125 осіб у віці від 19 до 48 років.

Одягаються жителі в яскраві костюми гномів, ангелів, ельфів, принцес і вартових. У них є будинки, схожі на дерева і гриби. А поруч — гуртожитки, де зручну сантехніку та меблі зробили для них під замовлення. Тут їм комфортно і ніхто не сміється їм услід.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1257
предыдущая
следующая