О сообществе

Розміщуємо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Смішні дурники,яких ми дуже любимо...)))

Собаки не раз доводили, що вони найбільш справжні друзі людини. Вони можуть і підтримати в скрутну хвилину і, звичайно ж, підняти настрій. Але часом вони бувають такими дурниками! І своїми смішними і придуркуватими вчинками їм на раз-два вдається розвеселити своїх господарів.

Коли просто хочеться зробити сімейне фото

Зручненько...

[ Читати далі ]

Дивовижний макросвіт...

  • 05.05.21, 09:35

Хоча зір і дає людині до 70% інформації про навколишній світ, але сам він у нас так собі. Якщо порівняти зі звіриним або з окулярами робота. А тому не дивно, що ми довгий час не знали, та й зараз мало знаємо про мікросвіт. Той самий, що прямо перед нами, але ми його просто не бачимо! І дарма, там стільки всього цікавого!

Піщинки під мікроскопом виглядають так, ніби це камені

Недарма її назвали золотоочкою...

[ Читати далі ]

Дивують і радують одночасно...)))

Коли більшу частину роботи по дому виконують всякі побутові прилади, половина з яких ще й «розумні», тваринам можна з чистою совістю дуріти від душі. Ніхто і нічого не постраждає, тільки настрій підніметься у домочадців! Ось вони і намагаються з усіх сил, хто на що здатний, а ми дивимося і веселимося.

Коли раптом усвідомив, що життя не має сенсу і все насправді тлін

А які пози в йозі практикуєте ви?

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1242
предыдущая
следующая