хочу сюди!
 

Кристина

34 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Українська музика 2656







33%, 1 голос

0%, 0 голосів

67%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Чи є люди другою валютою держав?

Люди вважаються другою валютою в державах, (щонайменш після природних копалин та территоріі придатної для проживання).
Якщо людей в тебе багато, їх можна витрачати на будь які бажанки, не рахуючи.

Для цього потрібна відповідна народжуваність. Щоб "мамкі много нарожалі" і безперервно на випередження часу. 

Або виружити у похід та приєднати территорію сусіда (де ще живуть більш-менш працьовиті люди, а не суцільна алкашня та ледарі), як це робить рашка. 

   Доречі, швидко це не вдається рашка намагається просто від своєї фашистської люті знищити сусіда взагалі.
   За принципом снігового кому чи саранчі.


Або привабити через демократію (і відповідно, розвиток) людей зовні.

Территорія без людей, які там жити не дуже бажають (при диктатурі, чи відсутності приватної власності), і при нагоді тікають, неприваблива, і навіть якщо там є природні копалини, коштує не так вже й багато.

Яка вам буде різниця, який рівень життя, якщо за вами прийдуть з ФСБ та пришиють статтю за "діскрєдітацію арміі", навіть якщо ви взагалі армію не згадували. А потім пахати будете на вошьдя взагалі безкоштовно, за тарілку баланди. І здохнете від туберкульозу.

Зараз для рашки найскрутніше те, що "мамкі рождать нє хотят". А проживаючих на территоріі з копалинами все менш, та менш.
А копалини - це питання життя та смерті для кремляді.

Число жителей России падает так быстро, что исправить положение может только «специальная демографическая операция»
«Сокращение населения носит катастрофический характер: мы в год теряем по 500-600 тысяч человек. И это создаёт угрозу национальной безопасности, учитывая размеры территории [и] необходимость значительного количества людей для поддержания экономики. Поэтому такая операция необходима»
А. Бахтизин, ЦЭМИ РАН

Главным средством подъёма рождаемости А. Бахтизин называет деурбанизацию. Это более равномерное расселение россиян по стране с одновременным увеличением жилой площади каждой семьи. Некоторым комментаторам такие расчёты напомнили печальные примеры из прошлого

«По этому поводу своим авторитетным мнением делится сам “брат номер один”, лидер движения Красных кхмеров, товарищ Пол Пот: “город — обитель порока; можно изменить людей, но не города. Работая в поте лица по корчеванию джунглей и выращиванию риса, человек поймёт, наконец, подлинный смысл жизни”»
Д. Прокофьев, экономист

Идея «разукрупнить города» высказывалась и ранее. С похожей инициативой в начале года выступил социолог Андрей Милёхин, назвавший городской уклад жизни препятствием для многодетных семей.

The End?

Почему умирает цивилизация?

А вы знаете, что когда-то давно люди были совсем другими…
Нет, они внешне выглядели также, просто гораздо более счастливыми… Главное, чем они отличались от нас – это знания, умения и понимание, кто они есть и какие задачи способны решать.

Но в какой-то момент из-за форсмажорных обстоятельств, которые произошли на Земле, люди стали утрачивать знания, умения и способности, заразились вирусом неверия. Перестали доверять даже самим себе, считая себя маленькими и ни на что не способными. Вирус распространился быстро и со страшной силой захватывал все новых и новых "жертв" в свои сети. Люди стали испытывать пофигизм и безразличие ко всему происходящему. Забыли своё прошлое, а о будущем перестали задумываться. Стали цениться сиюминутные радости. Ответственность за свой общий дом – планету была утерена. Стал работать принцип "Моя хата с краю...."

Человечность была попрана. Всех поглотило потребительство, а общепринятой ценностью стали деньги.
И человечество постепенно стало катиться к своему концу. Причём катится и не верит в это! Думает, что все обойдется… пронесет…

Человек забыл, что является главнейшим элементом в одной большой системе вместе с природой, самой планетой и должен играть особую роль в процессах, происходящих на Земле. Планета перестала наблюдать разумное человечество на своей поверхности и теперь создаёт условия, чтобы освободить место для новой, здоровой цивилизации.

Климатические потрясения, увеличение температуры, постепенное окончательное отключение нас от «вайфая разумности», которое выражается в деградации людей – это процесс «самолечения» нашей матушки-Земли, чтобы избавить себя от заразы.

Число природных катастроф в 1900 - 2011 годах


   Такова программа, которая заложена изначально, и Земля чётко следует своему предназначению: вырастить на своей поверхности человечество, способное быть разумным приоритетом и помогать управлять всеми процессами. И если в программе сбой, то она обновляется и процесс запускается вновь. Вот почему наша цивилизация умирает.

     Нам надо понять, что наши беды – от невежества, от недостатка знаний, от бездействия. Нашу работу за нас никто другой не сделает! Либо мы учимся и становимся приоритетами, либо в артефакты. Мы можем ещё спастись, если возьмёмся за ум, поменяем своё мировоззрение.
Об этом в статье «Начальные образы»:
 

Українська музика 2655







25%, 1 голос

50%, 2 голоси

25%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Скелет ченця...


Скелет ченця...

Унікальний випадок стався під час дослідження стародавньої статуї Будди. Всередині неї виявився ідеально збережений кістяк ченця, який помер в 10 столітті. Його останки були муміфіковані, після чого виставлені в храмі. Однак через пару століть процес розкладання все ж дався взнаки. Тоді-то тіло і помістили всередину статуї. За словами вчених, зараз витягти скелет вже не представляється можливим, оскільки велика ймовірність, що він просто розпадеться.

Секс - це легко...

  • 01.09.24, 20:48
- Скільки разів ти займаєшся коханням зі своєю нареченою?
- Я роблю це кожного дня.
- Але надовго?
- Я роблю це цілий день.
- Як це?
- Кожного дня, коли вона встає, я цілую її в чоло і кажу "Доброго ранку крихітко". Готую їй чай, бо моя найкраща в світі. Перед тим, як піти на роботу, я кажу їй, як сильно я її люблю.. Як багато вона для мене значить.

Коли у мене є вільна мить, я завжди звертаюся до неї і питаю, як у неї справи. Вона намагається робити свої справи так, щоб завжди мати вихідний в обід. Тоді ми переважно гуляємо або дивимося серіали на Netflix під час розмови. Коли вона мене обіймає, я втираю її по голові і дивлюся в очі, думаю про те, яка вона гарна і хороша людина. Я завжди ціную все, що він робить для мене. Чудовий кухар, біжить додому і допомагає мені з багатьма речами. Я намагаюся зробити саме для неї.

Сьогодні ввечері ми приземлимося в ліжку, і я не маю тобі про це розповідати. Хоча тут варто зазначити, що у нас є деякі свої звичаї. Ми завжди кажемо собі, за що вдячні. Я так її люблю і завжди любитиму до кінця своїх днів.

Ось так я закоханий у свою наречену. Протягом усього дня. кожного дня по новому. Постійно.

Коли більшість хлопців розчісують, як зняти труси зі своєї жінки, я просто піклуюся про неї. Кожного дня хочеться вивести з її голови проблеми та труднощі. Він хоче, щоб вона не мала байдужості, що вона може розраховувати на мене будь-коли і будь-де

Секс - це легко,
тому що чиїсь труси легко тягнути.

Набагато важче переконатися, що хтось повністю задоволений тобою.

Тож, якщо хочеш виховувати любов, культивуй її в собі і покажи її тій одній людині, без перерви.
©

Какие часы можно дарить ?

Говорят дарить часы к разлуке, но о каких часах идет речь ?
Мобилки с часами мне благополучно дарили, но хотелось бы просто часики на руку, у меня были раньше да сломались, и сама я нахожу их прекрасным подарком, чтобы подарить кому-то. Почему нельзя и каких часов это касается ?

«Офелiя»


Arthur Rimbeaud   «Ophelie» (переклад)
               
                I
Між чорних хвиль, у зоряній дрімоті
Як біла лілія, Офелія  пливла
В прозорому серпанку – незбагненній цноті -
Де в хащах лісових сурмить імла.

Так декілька віків, як марево сумне
Білявки привид   темрява краде
Та віковічно вздовж ріки снує,
Під журкотіння хвиль свої пісні пряде.

Там вітер не вщуха, з її серпанком грає,
В оголені перса цілує,  мов коханець.
Верба тремтить та плаче, душу крає;
Схилився очерет - понурий бранець.

Зім’яте латаття зітхає біля неї;
В вільшанику проснувся ранній птах -
Тремтінням крил Офелію стрічає
Під дивний спів… і зорепад в очах.

                II

Офеліє бліда! Чудова ти, як сніг!
В бурхливій річці твоя цнота згасла!
Вітри, що дмуть з північних криг,
Свободи терпкої донесли гасло;

Цей подих вітра, що скуйовдив коси,
В твоїх думках здійняв буремний вир;
І серце чуло, як спадають роси
Під шелест лісу, де чатує звір.

Цей буревій, як божевільний в'язень
Зламав цнотливий стан твій - білий  наче сніг ;
Тьмяніє ранок – квітень,  блідий красень
Схилився мовчки, як жебрак до твоїх ніг.

О Боже! Кохання, воля – марево сумне!
Твоє жадання, наче сніг в багатті тане
Ті сумні марення твій розум не збагне
Та  жах безодні в твої сині очі гляне.

                III

Мріяв поет про зорепад, а вранці
- Де ти на березі собі вінок плела –
Там поверх хвиль в прозорому серпанці
Біла Офелія, як лілія пливла…

2019   ID:  910131