Я використала Джеміні, щоб побачити нейтральну та неупереджену позицію. Бо він якраз найкращий у цьому випадку.https://narod.i.ua/use
r/12888277/'В них своя справедливість, - прийшов чужу хату , насрав на глову господаря бо він пошкодував переміщених, і заявили своі права на власність , ... це вони так з совком боряться - відібрати і поділити. І ім насрати чиіми руками і якою працею це було зароблено... Абсолютна неповага до чужого життя і праці ... Не доброго ранку ! ... На разі вони...
Читати далі...