Профиль

Фібоначі

Фібоначі

Коморские о-ва, Морони

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Багатовимірність існування

  • 22.05.19, 21:11
Наше життя складається з дуже багатьох вимірів. Уявіть собі кулю та поділіть її на круги, їх буде незліченна кількість. Так і наше життя, як куля складається з бескінечної кількості кругів. Один круг це робота, інший круг це сім'я, ще інший - це ваше дитинство, школа і так далі. Навіть те, що ви кожного дня добираєтесь на роботу є теж кругом у вашому житті. Скажімо ви відвідуєте на вихідних спортзал - це теж є круг вашого життя. Або вимір, інша реальність у вашому житті. Це не важливо, можете уявити собі куб, наприклад, що заповнений квадратами, немає значення.
Один з таких вимірів є державна машина з президентом, радою та урядом. Це теж круг з вашої кулі. І що важливо, ці круги між собою перетинаються, тобто є якийсь зв'язок.... Ви розумієте? Якщо щось змінити в одному вимірі, то обов'язково щось зміниться і в іншому вимірі. Потрібно тільки знати що змінити,якусь дрібничку. І тоді все якось швидко починає ставати на свої місця.
До чого я це все росказав? Так от у Вінниці є музей Миколи Пирогова і його труп. І я ось вже років з три звоню туди і прошу їх просто закрити йому обличчя... Ну а вдруг...!

В чому сенс життя?

  • 24.04.19, 09:44
Мені зараз 37 років. І от через призму свого досвіду мені стало зрозумілим, що сенс життя полягає в тому, щоб твоїм життям, вчинками та думками не оволоділа гординя...

Мальви

  • 29.12.18, 16:05
Тихо ніжною віткою
Стукає квітка у вікно.
Самотня, як місячна зірка
Красива, як Мерлін Монро.
Висока, тендітна, струнка,
Неземний аромат.
Буває червона, рожева, білява
Лоскоче серденько і душу земних.
Це - мальва моя,
Душа нелукава
Проміннячко сонця
Мадонна сільська,
Її красі краю нема.
Найбільше люблю рожеві,
Такі мені до душі.
Мріють любов'ю і щастям вони.
Мальви - це казка,
Мальви - любов.
Мальви - світанок села,
І його кров.

Наукова фантастика

  • 23.11.18, 22:04
Не треба так робити бо прилетять журавлі, почнуть їсти жаб у болоті з ряскою та карасями з червоними плавниками, але з червоними плавниками це називається краснопірка і ми прийшли до них в кафе. Там були всі з наших знайомих студентів на курсі, що були на цьому занятті з прикладної механіки. Потім Микита Сергійович зауважив, що політика конфіденційності стосується кожної справи пов'язаної з розподіленням прибутків з продажу прав на інтелектуальну власність. Якщо така ситуація буде зберігатися і надалі, то можливо фермери вживуть заходів для збереження кількості посівних угідь в своїх господарствах, адже відомо що комахи не літають зграями як це написано у великій андронній енциклопедії Брюссельського наукового центру з дослідження впливу на зміни клімату в селі Ярове Тисменицького району Лубнянської області , що в Унранії. І як казав великий зеландський поет та публіцист Марусин – «Хай наші ноги пожовкнуть восени...».

Судоку

  • 25.08.18, 08:00
Є бажання?

Починай!!!