Профиль

Фібоначі

Фібоначі

Коморские о-ва, Морони

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Львів'яни зустрічайте мене

  • 21.02.20, 15:19
Завтра о о восьмій ранку. Все буде добре.)))

Українська мова в побуті

  • 15.02.20, 17:06
Учора, зустрічаючи маму в аеропорту Бориспіль, на дарницькому вокзалі в очікуванні залізничного експресу "Київ-Пасажирський - Бориспіль" мені довелося почути спілкування чистою літературною мовою двох молодих жінок, а поруч з ними маленький хлопчик років п'яти. Особисто я говорю суржиком, а тут навіть дитина говорила літературною мовою. Вони навіть закінчення в дієсловах вживали не "ть", як в російській мові, а "ти". Тобто не "ходиТЬ, робиТЬ", а "ходиТИ, робиТИ".
Це приємно вразило. В розмові я почув про місто Кременчук. Може вони з цього міста...

Герої міста Лубни.

  • 11.02.20, 15:51
В місті Лубни є такий пам'ятник.

Це пам'ятник трьом хлопчикам, що працюючи в залізничному депо, завдали там шкоди залізничним сполученням німецько-фашистських окупантів. Боря Гайдай, Ваня Сацький та Толя Буценко.
Ще в місті Лубни є пам'ятник Чапаєву.

Древні шумери.

  • 10.02.20, 20:32
В іракському межиріччі було розкопано сліди цього народу. На знайдених глиняних табличках було розтлумачено тексти шумерської мови. З цих текстів випливає, що людину в результаті генетичних експерементів було створено для добування золота та інших підземних копалин на нашій планеті.
Подібної інформації в ютюбі повно. І про те що на Марсі колись теж жили люди чи хтось інший, і що існувала на Землі цивілізація атлантів, Гіперборея, Лемурія і так далі.
Особисто я в це все вірю, ну в інопланетян, шумерів та Атлантиду. Бо насправді краще вірити в незвичні та фантастичні речі ніж слідкувати за діями політиків чи намагатися бухнути десь трахнувши якусь тьолку, а потім ходити кічиться цим перед знайомими.
Ось цей весь уклад життя в нашому суспільстві, який побудований на стереотипах та перевірених способах вирішення тих чи інших ситуацій він не є правильний.
Людина повинна вірити в казки так само, як наприклад зараз в наш час повсюди з засобів масової інформації вимагають від люднй толерантно ставитися до геїв.
От хочу зараз звернути увагу на те що геї це тіпа як нормально, а от вірити в інопланетян це смішно та наївно...
Що на вашу думку брехня геї чи інопланетяни?

25%, 1 голос

75%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як впливає їжа на смак сперми...

  • 06.02.20, 20:31
Незважаючи на те, що це питання мало вивчалося, спеціалістам в області охорони здоров'я часто доводиться чути, що ті або інші продукти можуть незначно впливати на смак сперми. Наприклад, овочі на смак сперми впливу не надають, а от фрукти з-за вмісту цукру можуть злегка поліпшити смак сперми.

Негативний вплив робить куріння і алкоголь. Приміром, сперма після бурхливої ночі, проведеної в барі, буде мати гіркий присмак і запах.

Як покращити економіку України?

  • 18.01.20, 15:30
Для початку треба припинити використовувати щодо гривні слово "рубль". Це часто можна почути в магазинах та побуті. Все просто.

Радіо "Сковорода"

  • 12.01.20, 10:25
В Житомирі, по вулиці Великій Бердичівській 67 є гарний суші-бар, де грає радіо для мандрівників "Сковорода".
Доречі, привіт, житомиряни.


Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая