Новий фургончик від ЗАЗ

Оце так новина! На ЗАЗі (чи як він вже називається: «ПромАвтоІнвест»?) зробили новий фургончик. На базі Vida (Aveo 2го покоління). Причому запустили серійне виробництво!

Модель пропонується лише з механічною коробкою передач і 1,5-літровим двигуном потужністю 84 к.с.. Також є можливість встановлення ГБО (газобалонного обладнання). Правда, у разі використання газу, а не бензину, потужність падає до 76 к.с..Автомагнітоли в комплектації нема. Зате є подушка безпеки.
Вантажопідйомність — 750 кг.

Також можна замовити причіп-фургон, в такому ж стилі, як і машина.

Машина коштує 284 тис. грн.. Причіп — 50 тис. грн..Цікаво, що в серію пішов новий варіант, не схожий на два попередні прототипи. На мою думку, дизайн гівняний і негармонічний: 1) бокова лінія просто плавно зникає біля корми, 2) круглі задні ліхтарі не поєднуються з прямокутними передніми фарами. Схоже, на ЗАЗі економлять на дизайнерах, а конструкторське бюро вже давно розігнали. А можливо просто захотіли уніфікувати з Ланосом пікапом.

[ Читати далі ]

І чого хорошого?

Розповідаєте, що одне ниття і скарги. А що зараз хорошого? Політику не маю на увазі. Основні претензії до змін, здоров'я і погіршення економіки. Справджується правило: «Чим далі — тим гірше». Я от не можу знайти ні однієї гарної новини. Хоча ні, в Верховній зраді через Ляшка пересварилися. І може ще переведення громадського транспорту на електронну оплату. Маршрутникам буде важче приховувати прибутки. А так, більше ніякого позитиву.

Протести проти здорожчання проїзду?

Вау! Походу каша заварилася. https://politeka.net/397750-pod-kievom-zreet-antimarshrutochnyy-bunt-foto/ Назріває антимаршрутний протест! А я-то думав, що народ у нас «терпили». Хоча віриться з трудом. Цікаво, чи будуть протести у нашому місті?

Уря! Маршрутки знову подорожчали

Йоу-йоу! Не пройшло й місяця як маршрутки знову подорожчали! В грудні було подорожчання проїзду на 1 гривню. Але схоже маршрутникам цього виявилося замало: тепер ціни наздогнали Обухівські і Бориспільські маршрутки. До «Академмістечка» і «Житомирської» — 16 гривень. До «Святошино» — 17. По місту тепер 5 гривень. За якихось довбані 4-5 кілометри?! Ахрінєть! Як кажуть, «це бізнес, малята!»

Підняли б проїзд до 30 гривень одразу. Нащо мєлочиться? І, саме головне, квитків то не видають. Значить «каса» тіньова. Якщо нема обліку, то значить може бути приховування податків. Наслати на них податкова. Але мабуть у них є «криша».

https://politeka.net/397587-proezd-v-kievskoy-marshrutke-podorozhaet-do-16-griven-foto/

P.S.: Що ж, з'явилися причини придивитися до електричок. Там хоч трохи дешевше. Або користуватися приватними автівками, типу сервісу бла-бла-кар.

Як тільки кудись зберешся

Як тільки кудись зберешся... Або друзі не зможуть скласти компанію. Або погода зіпсується. Або й те, й те. Мабуть, така карма сидіти вдома. Якби ж ще в блогах було багато нового і цікавого, то воно ще більш-менш не нудно. А так, ще читати нічого. Сум-нудьга. Хоча й до цього мені не звикати.

А ще ж півмісяця 2017 року вже нема. Як швидко біжить час!

Ну, не буду про сумне. Тільки відійшов від спогадів. Краще помріяти. Майже рік ще попереду.

Найкращі українські хіти - пісні Незалежності (частина 3)

 Продовження першої і другої частини хіт-параду найкращих українських пісень. 26 пісень вже позаду. Попереду — чергова підбірка найпопулярніших вітчизняних пісень.

[ Читати далі ]

Фейловий сталк на Ремдизель

Наприкінці минулого року вирішив полазити по «Ремдизелю». Але схоже, що запізнився. Завод в стадії демонтажу.
Полазити так і не вдалося: на території бігали собаки, було чутно звук розпилювання металу. Пощастило тому, хто лазив на завод раніше. Зараз там робити нічого. Чи може все-таки щось цікаве там залишилось?[ Читати далі ]

Жалкую, що мало писав...

Продовжую тему спогадів. Уважніше перечитав блог. Жалкую, що так мало писав литдибру (щоденник). З 2013го вирішив закцентувати увагу на фотках, тому на «писанину» «забив». Та й не хотів писати про все. Охоче писав тільки про роботу і знайомства.

Не втримався, щоб не дописати спогади. Поки ще в пам'яті більш-менш свіжо.

Найкращі українські хіти - пісні Незалежності (частина 2)

Продовження огляду найкращих українських пісень. Нажаль, знайти інформацію про пісні не вдалося. Тому, просто переглянемо відео.


[ Читати далі ]