Призабутий хіт

Призабутий хіт з кінця 1990х. Пісня з дитинства. Чомусь завжди пригадується на початку зими. І цього разу вирішив пошукати відео. Кліп такий примітивний. Але водночас і з креативом (до чого там дядько в 3'39"?). В 90х любили знімати прості кліпи з декораціями. Але пісня пробиває на сльозу. Ех, сумна така. І Ірина Білик ще молода (схожа на Рум'янцеву з "Королеви бензоколонки") ) і співає українською.

Пам'ятаю, в 1997му пісню часто крутили на Національному радіо і в всіляких хіт-парадах.


Коли заброшок дофіга, а полазити ніде

Коли заброшок дофіга, а полазити ніде. В сенсі, заброшок багато, але нормальних мало.
Хоча... все залежить від нахабності.Хіба шо по другому разу по вже знайомим місцям. Але то нецікаво.
В провінції повно абандонів. Однак їхати кудись далеко теж не варіант.

Виставка Train Hobby Days (Київ)

Вау! Вперше побував на виставці залізничного моделізму. Це окремий напрямок колекціонування (і не тільки). І дуже цікавий. В дитинстві хотів зробити на дачі таке. А потім облизувався на фотозвіти інших блогерів. І от нарешті побачив. Виглядає це круто. Декілька картинок для привертання уваги. Детальний звіт буде згодом.

Модельки не статичні, а ходові(!). Причому масштабні копії реально існуючих вагонів і локомотивів. Плюс — працюючі світлофори!


Світлофор як справжній! Реалістичність 99 level'а.


Фоткати було складно: все-таки макрозйомка, та ще в русі. До того ж всі товчуться, штовхаються, лізуть попереду.
І білети не знадобилися.

Якщо хочете подивитися, сьогодні виставка ще триватиме. З 11 по 15. Місце проведення — Повітрофлотський просп., 35. Київський електромеханічний коледж.

Уря! Маршрутки знову подорожчали

Після подорожчання проїзду в Броварах і Ірпені цього слід буол очікувати і у наших маршрутках.

Попередній раз приміські маршрутки подорожчали в квітні цього року. І ось знову. Причому ціну підняли на 1 гривню. Так, щоб було не дуже абідна і не дуже помітно. Дивно, що пасажири особливо не обурюються. Мабуть звикли до частих подорожчань. Або постійні пасажири ще не чули *(бо сбогодні вихідний) і народний гнів буде у будні. Цікаво, що вартість проїзду в межах населеного пункту залишилась без змін: 3 гривні по селам і містам передмістя і 4 гривні по Києву. А до Києва тепер проїзд коштує не 12, а 13 гривень. Ура!

Нє, ну підніміть одразу ціну на 2, 5 гривень. Але потім щоб довше не переглядали ціну. Або зробіть ціну на проїзд по Києву таку як у київських маршрутках. А то виходить дивно, що проїзд дорожчає для тих, хто їде довше. По логіці, оптом повинно бути дешевше.

P.S.: Цікаво, чому про Броварські і Ірпінські маршрутки пишуть, а про Боярські — ні.

P.P.S.: На виставку їздив. Даремно роздруковував запрошення. Не знадобилося. Фотки будуть.

Квитки на виставку треба?

В Києві вже проводиться цікава виставка мініатюрної залізниці. Причому безкоштовна. Однак запрошення треба роздруковувати самому. Так ось, роздрукував. Але на аркуші не один білет, а декілька. Та й подружка перехотіла їхати. Тому 2 штуки зайвих. Думав викинути, але мама каже, що можна відбити гроші на роздруковку. Хоча гроші невеликі — 5 гривень. Може комусь треба. Згоден віддати за 1 грн. (це все одно дешевше, ніж роздруковувати самому). Шкода викидати те, за що заплачено.

Свою компанію не нав'язую. Просто щоб білети не пропадали.

Виставка ще буде завтра і післязавтра.


Сюрприз від нового кота

Новий кіт вирішив влаштувати сюрприз. Одного разу йому це вдалося. Тільки цього разу він... наваляв кучку. Причому на дивані. Був у нас Рижик — так той такого не робив. А так, вже друге одіяло зіпсував. Притому що привчили до лотка. Але, зараза така, неохоче користується лотком.

Протягом дня Мурзік пробував два рази зайти в кімнати. Схоже, з третьої спроби у нього все вийшло. Годину-півтори шукали де смердить. Бризкав дезодорантом. Провітрював. Ніхрєна не допомагало. Але знайти осередок "аромату" одразу не вдалося. Почав принюхуватись і виявилось, що кучка була накладена під покривало(!). Це ж треба було так замаскуватись!

Тепер треба в кімнату закривати двері. Чи може є якийсь спосіб його відвадити? А то дуже вже йому сподобався мій новий диван.

Відеокліп від NAVSI100

Нещодавно з'явилася пісня від нового гурту NAVSI100 (який дебютував в 2015му). І от вже є відеокліп.

Цікаво, один з учасників гурту часом не співак, який виступав сольно під іменем Захар?


Відеокліп так собі. Хіба що кінцівка прикольна.

Новий відеокліп від Lama

Виявляється, на пісню "Не кажу: «Прощай»" від Lama вже є відеокліп. Не скажу: підходить він до пісні,чи ні. Але сам факт наявності кліпа радує. Тим паче, що пісня вже хіт.


Нові смаки Мівіни!

Дгочекалися! На «Мівіні» таки вирігшили розширити асортимент вермішелі швидкого приготування. Нещодавно з'явилися нові смаки: з креветкою і з качкою.
Мабуть Мівіна зі зівичними смаками: з сиром, з куркою, з м'ясом (яловича) і грибна вже не користуються попитом. lol

Цікаво, що вермішель зі смаком креветок вже була на початку 2000х. Але вони була несмачною і тому скоро зникла з асортименту. І ось знову випустили. Хочуть повторити фіаско? Або поміняли ароматизатори?

Прикол ще і в тому, що пропонують обрати один з двох смаків. Невже не можна одночасно запустит два нові види вермішелі?Ну і, звичайно, цікавить практичне питання: хтось вже пробував нові смаки Мівіни?

P.S.: Схоже що під пропозицією вибрати смак нового продукту, ще затягують в якусь гру. Ніхт треба було голосувати.tears

Порівняння вермішелі швидкого приготування: Мівіна vs Роллтон

Питання, яке давно бентежило мене: що смачніше — Мівіна або Роллтон. І ось в Youtube знайшолв порівняння.P.S.: По тєліку бачив рекламу нової Мівіни з креветками і утятиною. Хтось пробував?