Про ідею Zmeelove щодо повітряних кульок

Zmeelove в пості про альтернативу руфінгу розповідав, що можна пофоткати з висоти, піднявшись на повітряних кульках. Хіба таке можливо?
Ось, на знімку, дівчина з цілим оберемком повітряних кульок. І у вітряну погоду. А не зносить.

Як кажуть «Разрушители легенд»: «Міф розвінчано».Треба було спорити — виграв би парі! yazyk

Так і живу (Навколо кола)

Цікавий і неординарний гурт «Навколо кола». Якщо слухали радіо ЄС, яке зараз стало Країною ФМ, то повинні знати такий колектив. В 2015м у в розкрутці було декілька пісень, які частенько крутили на радіо. І от — нова пісня. Якщо попередні сингли не дуже, то композиція «Так і живу» сподобалась.

І, так, не думав, що в гуртів співає солістка. Голос дивний, чоловічий. Зате ні з якими іншими виконавцями не сплутаєш. «Так і живу» — звучить наче слоган! Чи не так?

ЗАЗу гаплик?

Проходив повз Автоцентр на Кільцевій. ЗАЗів вже нема. Навіть машини для тест-драйвів розпродали. Схоже, бізнес Таріела Васадзе накрився тазом? Тиждень тому в новинах писали, що за січень і лютий цього року АвтоЗАЗ не випустив ні однієї легковушки. Тільки маршрутки і вантажівки. Цікаво, ЗАЗу гаплик?

Вирубка дерев

Їздив у столицю. І просто офигів — тополі вздовж дороги на Київ вирубали. Всі. Від в'їзду у місто до Білогородського кола. От нафіга так робити? Щоб вихлопи осідали на поля?

Артем Мех - Розмова

І під настрій, і пісня нова.


З'їздили на дачу:)

Зранку збори на дачу. Збиралися довго, планували зробити багато справ — хоча дача фактично вже не наша. І, як завжди, без сварки не обійшлося. Причому всі один з одним. Так що на дачу я і мама не поїхали. Ну шо, кльово! Нащо тільки було збиратися?

А можливо, це у нас сімейне. В мене теж буває: щось плануєш, збираєшся — а потім раптом з'являються причини, які змушують змінити плани.

Мері - Чому болиш?

Нова пісня від гурту «Мері». Класний сумний мєдлячок.
Якраз під настрій.


Альона, альо-на (ТІК)

ТІК щороку випускають по декілька пісень. Ось і 2017й не обійшовся без прем'єри (хоча пісня мабуть все ж 2016го) — «Альо-на».Слухати можна. Звичний «ТІК», без викрутасів.
Ну а для тих, хто полюбляє викрутаси — ремікс на попередній сингл.
[ «Робот» у реміксі ]

Поїздаті поїзди

«Наші поїзди — поїздатіші поїзди в світі!» — знаєте такий вислів? Ну так ось, він з'явився напевне не зпроста. Не знаю, чи радянсько-українські поїзди «перепоїздять по поїздатості» іноземні, але в історії вітчизняної залізниці було багато незвичних на вигляд і за конструкцією, локомотивів.

Попереджаю! Побачене може зруйнувати звичні шаблони. podmig
[ Читати далі ]

Альтернатива руфінгу?

А шо, дискотека не сподобалась? Ах, так — у нас кожен другий ді-джей) Ну, добре, сьогодні хочу підкинути тему для обговорення. Справа в тому, що було б непогано подивитись на своє місто з висоти. Звичайно, найкращий варіант — дах будинку. Але руфінг — проблематична річ. Підступи на дахи зачинені. А проситися (хоча б на свій дах) — так хто я такий? Другий варіант — квадрокоптер, він же дрон. Однак квадріка не маю. І навіть не знаю, де його взяти (аренда наче є — але дорого і небагато вибору; у знайомих дрону нема). Тоді є ще третій варіант, менш цікавий. Зате простіший. Це пофотографувати з верхніх поверхів. Правда, в такому випадку, панорама скромна. Зате не треба дертися на дах. Як ідея? У блогерів такого ще не бачив. Може просто лінь таким заморочуватися.

І ще: є два невеличких аспекти. Чи навіть три. Сьогодні навряд чи вийде, бо надворі дуже мокро і багнюка. Та й на сьогодні планують влаштувати полювання на самогубців-«синіх китів». Так шо по будинкам краще не ганяти. А от ще один аспект — доступ в під'їзди. Якщо кодовий замок, то можна спробувати підібрати код (якщо не протерті використовані цифри). А з допмофоном важче. Але спробувати, думаю, можна.