Про актуальне

Новий костюм – старий вертеп.
І був совдеп, і є совдеп.
Хоч прапори здіймай до хмари,
Під саму шию шаровари,
На лобі тризуб намалюй –
І був холуй і є холуй.
Чи двохголового орла
У центрі кожного села
Постав на радість «гасподіну»,
І доклюєте Україну.

А ми ж так вірили наївні,
Що заспівали треті півні,
Що зникла давня чортівня,
Діждали пресвятого дня,
Відродження і різні штучки,
Стояли, взявшися за ручки:
Це ж від Луганська і до Львова
Держава! Воля! Слава! Мова!
Хотіли вилізти з ярма.
А де ж та правда? А нема.

Бо ті, що розпинали Стуса,
Козацькі запустили вуса,
Навчились українських слів
І записались до хохлів.
А ті, що проклинали Бога,
Сьогодні підпилявши роги,
Ідуть, ховаючи хвости,
До церкви слинити хрести.
Народу злидні та дірки,
А їм фортуни та зірки,
Із награбованих грошей
Дають на храм і на музей…
Як і тоді, щодня, щодня –
Брехня, брехня, брехня, брехня…
Хотіли вилізти з ярма.
А де ж та правда? А нема.

Ю.Сегеда

Хто має очолити виборчі списки політичних партій у 2012 році?Опитування: Виборчі списки політичних партій мають очолити...

44%, 16 голосов

11%, 4 голоса

19%, 7 голосов

0%, 0 голосов

14%, 5 голосов

0%, 0 голосов

11%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Від якої політичної сили ви обиратимете депутатів до ВРУ?

Опитування: Від якої політичної сили ви обиратимете депутатів до Верховної Ради у 2012 році?

9%, 20 голосов

13%, 29 голосов

28%, 66 голосов

3%, 8 голосов

11%, 25 голосов

3%, 7 голосов

6%, 14 голосов

2%, 5 голосов

11%, 26 голосов

14%, 32 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

У Полтаві працівники КРУ-Держфінінспекції ігнорують закониЗараз в Полтавському обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі завершується планова перевірка діяльності трьома працівниками Держфінінспекції (у минулому – КРУ). Двоє з трьох працівників, які проводять перевірку, вже “знаходили” порушення у фонді, які відображені в минулому акті КРУ і по якому триває судова тяганина і переслідування голови фонду Віктора Токаря.

За словами правозахисників, неозброєним оком видно, що справа є замовною і швидше за все вона розсиплеться у суді.

Для чого двом працівникам КРУ-Держфінінспекції Олексію Казацькому та Наталії Дзюбі потрібна друга кримінальна справа проти Віктора Токаря? Чи не тому, що обидва не затверджені у новому штаті реорганізованого КРУ, яке тепер зветься Держфінінспекцією? Думаю, що це є чи не єдиною причиною подальшого переслідування мого батька.

Адже, хочу навести декілька аргументів і фактів на користь такого твердження:

1. Перевірка проводиться за період, коли мій батько ще очолював фонд. Він не є звільненим, а є відстороненим від посадових обов’язків слідчим прокуратури. Перевірка весь час проводилася без його присутності. Хто підписуватиме акт перевірки? Людина, яка не керувала фондом за той період? До кого тоді буде Держфінінспекція виставляти свої вимоги?

2. Працівниця КРУ-Держфінінспекції Наталія Дзюба долучила до команди перевіряльників за допомогою особистого знайомства, яке не приховується, працівника обласного управління СБУ  та заступника начальника відділу обласного УБЕЗу (прізвища мені відомі – не називаю їх з етичних норм). Працівник СБУ та працівник УБЕЗ їздять разом з перевіряльниками на будівельні майданчики сільських забудовників Полтавщини. Тільки, яке відношення до кредитування сільських забудовників може мати Служба безпеки України та Управління по боротьбі з економічною злочинністю? Для цього є Держфінспекція!!! Чи, може, хоч один сільський забудовник, в якого побував працівник СБУ несе небезпеку для держави Україна?

Абсурд!!! Адже, найбільшими порушниками законодавства є ті, хто має сам, в першу чергу, дотримуватися законів. Тобто, працівники КРУ, нехтуючи не тільки нормами моралі, а й законодавства, хочуть залишитися на роботі. До речі, вони для цього використовують й працівників прокуратури та інших правоохоронних органів.

Нагадаю, що голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар у своїй діяльності керувався ст. 11 Закону України “Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві”. Працівники КРУ-Держфінінспекції відверто ігнорують цю статтю при перевірці фонду – в актах ревізії вони жодним чином не згадують не тільки цієї статті Закону, а й ігнорують Конституцію України.

То чи залишить нинішнє керівництво обласного управління Держфінспекції таких працівників – покаже час.

Детально про переслідування голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі читайте на спеціально створеному сайті: http://viktortokar.wordpress.com/

Тарас ТОКАР, помічник-консультант народного депутата України О.Донія.

Переслідування громадянського суспільства в Україні в 2011 році

Українська Гельсінська спілка з прав людини включила до свого проміжного звіту “Справу Тараса Токаря”.

У звіті по цій справі говориться:

23 травня 2011 року наказом виконуючого обов’язки голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі С.А. Янко фахівця з інформаційно-технічного забезпечення І категорії фонду Тараса Токаря звільнено з роботи. Офіційною підставою звільнення є скорочення посади.

Тарас Токар є активістом ВГО Альянс «Майдан», помічником-консультантом народного депутата України Олеся Донія (на громадських засадах), журналістом.

На даний час триває судовий розгляд Октябрському районному суді м. Полтави під головуванням судді Валерія Бурбака кримінальної справи, ініційованою прокуратурою Октябрського району м. Полтави проти голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря. Він обвинувачується у нецільовому використані коштів, нанесення збитків державі в особливо великих розмірах, підробку документів.

Своє звільнення та переслідування органами прокуратури свого батька Віктора, Тарас Токар пов’язує виключно зі своєю громадянською позицією. Зокрема, він виступав організатором різних заходів, серед яких: акція проти незаконного виселення з приміщення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, акція проти підвищення тарифів на комунальні послуги, акція проти підвищення вартості проїзду у комунальному транспорті, чисельні пікети і т. д.


З повним текстом звіту можна ознайомитися тут: http://helsinki.org.ua/index.php?id=1321888005

Депутат Сергій Гордієнко вимагає припинити переслідування

10 січня 2012 року під час засідання Верховної Ради України народний депутат України Сергій Гордієнко звернувся до прокуратури Полтавської області з вимогою припинити переслідування за професійною ознакою голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря.

Народний депутат стверджує, що переслідування дискредитує фонд та плюндрує віру людей у владу.

Виступ відбувся під час обговорення змін до статті 11 Закону України “Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві”.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин доручив відповідним службам оформити звернення Сергія Гордієнка, як депутатський запит.

http://viktortokar.wordpress.com/2012/01/11/gordienko-prof-oznaka/

Вітаю з Новим 2012 роком!


Щоб євро було у подушці,
Щоб сало рохкало в дворі,
Щоб в гаражі стояв феррарі,
В сараї лексус - ще у парі,
У хаті з мармуру камін
Та і басейн хоча б один!

Щоб гідромасажер з джакузі,
Щоб хенесі бовталось в пузі,
І щастя Вам не лізло боком
Коротше всіх вас з Новим роком!!!