Профіль

matveeva_olga

matveeva_olga

Україна, Нікополь

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Новинки від Бісеринки

Красені джгути в техніці н-дебеле з кулонами .

Жовтий з кулоном з каменю (жовтий цитрин чи халцедон - не пам'ятаю).
Джгут в техніці н-дебеле на 4 бісеринки.
  

"З морських глибин".
Кулон  трикутної форми з бісеру.
Джгут в техніці н-дебеле на 3 бісеринки.
  

Обидва є в наявсності і чекають на свою любительку прикрас.

Посилання на мою сторінку у фейсбуці. (Якщо комусь цікавоpodmig .)

Мій щоденник

Коли ми щось робимо - голова не залишається порожньою. Ми або думаємо про ті дії і справи, що робимо, або думаємо про щось інше. У будь-якому випадку - голова зайнята думками.
От і я, опускаючи жалюзі, подивилася у небо і подумала про сьогоднішній день. І чомусь... ні не чомусь, а просто пригадалося, що десь читала, наче люди звикли до війни. І одразу сама дала відповідь: "Не звикли, а адаптувалися".
Так, саме адаптувалися. Це слово найбільше підходить до того життя у Нікополі, яке я зараз веду. Та й не тільки я. Так, ми живемо, прокидаємося вранці (якщо пощастить), збираємося на роботу, займаємося своїми справами, ходимо і їздимо у гості, бачимося з друзями, навчаємося, плануємо, народжуємо. Живемо звичайним життям, як і колись. Тільки є одна невеличка... величезна відмінність - обстріли і сирени. Кожне місто України, якщо воно не зруйноване до найменшого камінчика, живе адаптованим життям.
Наше місто розташоване на березі Каховського водосховища (вже колишньогоtears ), а навпроти ЗАЕС, де ховаються російські упирі. І кожного дня, кожної ночі з того берега на наше місто, на наші домівки, голови, на наше життя летять снаряди. Більшість нікопольців виїхало - хтось напочатку березня 2022 року, коли окупанти зайшли на ЗАЕС, хтось залишив місто, коли його почали обстрілювати. Проте ми усі не звикли, а адаптувалися до життя у місті, яке під постійним обстрілом. (А тепер окупанти з того берега ще й дрони зі снарядами запускають на наше місто.)
Неможливо звикнути до того, що не можеш вийти на двір, бо там над головою літають ворожі дрони. Неможливо лягати спати ввечері під звуки ворожої артилерії і не думати, що черговий снаряд може і не оминути твій дім. Неможливо звикнути до цього. До такого життя лише можеш адаптуватися і пристосуватися.

Українські браслети


Браслети, сплетені на верстаті. Ручна робота. Є в наявності і шукають свою власницю.

Зйомка зблизька
Це мій улюблений спосіб знімати природу.

Мій щоденник

Іноді в моїй голові бувають такі вихори думок, що я не знаю, за яку вхопитися. А іноді в цій самій голові буває так порожньо, що, вдаривши по ній, можна почути дзвін. От і зараз приблизно так. Хочеться написати щось розумне і цікаве, але думки пішли у відпустку. Тож, я вирішила дістати зі своїх сховків щось, що я писала у позаминулому році на своїй сторінці у фейсбуці. (Зараз там у мене не дуже цікаво. Принаймні на одній із сторінок.smile )
Отже, мій допис-роздум на тему, яка в той час була дуже популярна, бо усі вірили і сподівалися, що ця війна не триватиме довго. Принаймі не усі такі оптимісти і мрійники були.

"Що ви зробите після Перемоги?"
Таке питання часто можна зустріти у стрічці на фейсбуці. У кожного своя відповідь, свої сподівання, мрії, бажання, плани.
Я також питала себе, що я зроблю після Перемоги. І я знаю, що я зроблю. Я ВИСПЛЮСЯ.
Хтось може сказати, що я егоїстична і окрім себе ні про кого не думаю. Ні, я не егоїстична, я думаю про рідних. Я дуже хочу обійняти усіх своїх рідних, але це просто неможливо, бо вони живуть у різних містах і селах. За один день цього не зробити.
Але я так хочу увечері лягти спати не чуючи сирен, прокинутися вранці і не чути сирен. І коли війна скінчиться, прийде Перемога, я обов'язково ляжу спати з радісною думкою, що на дворі не чути ті кляті "колискові" від яких голова гуде, і чуючи які, думаєш: "Хоч би не прилетіло у наш будинок за ніч." А на ранок прокинуся і моїми першими діями не буде перевірка новин на підтвердження сирен за ніч і на ранок. Я відкрию штори, зроблю собі і чоловікові чаю зі спеціями і ми поп'ємо ранковий чай, не заглядаючи у новини і не прислухаючись до сирен. А вже потім будемо дзвонити рідним.
Ось так буде після Перемоги.
А як буде у вас?"

Мій щоденник

Хоч я і змінила колір волосся, проте душею я залишаюся рудою.smile

У минулому році якось так поганецько було емоційно і психологічно, що захотілося змін. А зміни для мене - це пофарбувати волосся в інший колір, дременути на один день у сусіднє місто для закупівлі матеріалів для рукоділля... Та оскільки зараз не сильно-то швидко й дременеш кудись, то залишилося одне - змінити колір волосся. Так, настрій покращився.smile Тепер я така червоненько-малинова... З першого разу не вдалося отримати такий насичений колір, бо мій руденький колір опирався, не хотів ховатися під червоним. Та сьогодні ми таки отримали бажану насиченість. Тепер я як з аніме - з кольоровим волоссям.lol


Гороскопи бувають різними

Мій улюбленець Анубісsmile . Я дійсно в будь-якій ситуації, навіть важкій, знаходжу позитивну сторону.

Анубіс. 8-27 травня, 29-30 червня, 1-13 липня.
Розпорядник похоронних церемоній, процесу бальзамування і муміфікації. Він очікував мертвих на вході у потойбічний світ і очолював суд над душами. Його зображували у вигляді людини з головою шакала - із загостреними вухами і подовженою мордою.
Як ніхто інший, Анубіс наділений почуттям гумора і умінням навіть у складних ситуаціях знаходити веселі моменти. У ділах він схильний діяти з-за лаштунків, віддає перевагу тіні, самотності. Займаючись проблемою одноосібно. може принести набагато більше користі, ніж працюючи в команді. Багатьом здається вельми таємничою особистістю. Буває впертим і непохитний, одного разу прийнятого рішення не змінює. Не дивлячись на дещо похмурий вигляд,  проте. чутливий, відвертий і вірний.
На любовному фронті старі рани у Анубіса не затягуються, ось чому йому так складно знайти споріднену душу. Партнера він обирає дуже обережно, намагаючись зайвий раз впевнитись, що відносини будуються на взаємній повазі і згоді.
Надприродна здібність Анубіса - талант вершити правосуддя. Світ несвідомого не являється для нього таємницею, тому, будучи прекрасним психологом, він може неупереджено розібратися в заплутаних перипетіях долі і знайти для винного адекватне покарання.

Сет. 28-31 травня, 1-18 червня, 28-30 вересня, 1-2 жовтня.
Бог темряви, безпорядку, пустель, бурь, війн, але одночасно і символ свободи. У покарання за вбивство свого брата Осіріса Сет був вигнаний в пустелю. Часто його зображували у вигляді людини з головою кабана.
Народжені під знаком Сета надзвичайно амбіційні,  винахідливі, впевнені в собі і у своїй правоті. Завдяки цьому вони часто вибвваються у політики і керівники найвищого ешелона влади. По характеру це завойовники, які вважають, що перепони створюються для того, щоб їх долати. Тому постійно їх шукають. Неймовірно свободолюбиві, терпіти не можуть обмежень, завжди спрямовані у майбутнє, розраховують тільки на свої сили. До їх суттєвих недоліків можна выднести невмыння вчитися на минулих помилках, через що вони нерідко одне й  те ж діло починають спочатку по декілька разів. Іноді бувають егоїстичні.
У коханні їм важко контролювати свої ревнощі. Уживаються тільки з дуже поступливим партнером.
Надприродність підопічних Сета проявляється у мантичних практиках. Ніхто краще за них не вміє ворожити за допомогою різних атрибутів, читати знаки долі і робити правильні висновки.

Бастет. 14-28 липня, 23-27 вересня, 3-17 жовтня.
Богиня кохання і родючості, хранителька домашнього вогнища і всього людства в цілому. Її зображували у вигляді жінки з головою кішки.
Божество у подобі кішки дарує своїм підопічним проникливість, розвинену інтуїцію, відчуття такту і здібність тонко відчувати ситуацію, шарм, природну привабливість, а також дипломатію, грацію і щедрість. Іншими сильними сторонами особистості Бастет являються пильність і обережність. Такі люди ніколи не підуть на невиправданий ризик і будь-яку небезпеку відчують задовго до її наближення. Щоб реалізуватися у професійній сфері, народженим під цим знаком краще всього обрати педагогіку, медицину, природні науки, сільськогосподарську діяльність або економіку.
Для міцних інтимних відносин Бастет потрібен партнер, здатний задовольнити чуттєвість і сексуальний темперамент таких людей. У свою чергу він отримає безмежну турботу, море кохання і ласки.
В плані надприродних здібностей у Бастет розвинене уміння знімати стрес, позбавляти хвороб простим покладанням рук і спілкуватися зі світом духів.

Секмет. 29-31 липня, 1-11 серпня, 30 жовтня-7 листопада.
Ця шкідлива дівчина, ім'я якої перекладається, як "міць", наводила сухість або паводок, розповсюджувала епідемії, загалом, була джерелом людських бід. Але в її владі було і позбавлення від хвороб. Вона покровительствувала лікарям і магам. Її представляли у вигляді жінки, одягнену у довгу туніку, з головою левиці.
Якщо ви народилися під знаком цього божества, то, скоріше за все, будете користуватися великим авторітетом у будь-якому суспільстві. Ви особистість пристрастна, непохитна, горда. У вас завжди багато друзів, хоча ви і не дуже поблажливі до оточуючих. Ви добре себе контролюєте, а тому рідко робите помилки. Однак за вашою гордою зовнішністю приховується чесна, чуттєва, обережна натура, яка бажає визнання. Досягти його найпростіше у сферах, пов'язаних з суспільною діяльністю і боротьбою за справедливість.
В любовному житті ви не звикли брати на себе зобов'язання і, відповідно, не вимагаєте того ж самого від партнера, тому договір про вільні відносини здатен забезпечити більшу стабільність вашого союзу.
Ваші надприродні здібності можуть бути пов'язані з унікальним везінням. Ви умієте з'явитися у потрібний час і в потрібному місці.

Гороскопи бувають різними

Продовжую "свій" гороскоп.smile  Що цікаво, в інтернеті бог Тот перекладено на українську як Той. rofl

Ізіда. 11-31 березня, 18-29 жовтня, 19-31 грудня.
Символізує жіночність та материнство. Захищає новонароджених і мореплавців. Особливу популярність Ізіда здобула за те, що оживила свого чоловіка Осіріса, убитого ревнивим братом. Її часто зображували як жінку, у якої між бичачих рогів світиться сонячний диск.
Щастя, якщо під цим знаком народилася представниця прекрасної статі. Адже головна сутність Ізіди - кохання. Її підопічні немов розпускають навколо себе флюїди ніжності. але при цьому вони точно знають, чого хочуть у житті. Зазвичай досягають видатних успіхів в економіці і педагогіці. За характером люди Ізіди життєрадісні, відкриті, щедрі, довірливі, але разом з тим і амбіційні. Воліють жити на повну силу. красиво, енергійно, без упереджень і докорів сумління. Обожнюють усе нове.
Їхня безперечна перевага - вірність і відданість у коханні. Проте в окремих випадках вони бувають настільки ідеалістичні, що, не знайшовши для себе гідного партнера. розчаровуються в цьому прекрасному почутті і вирішують доживати життя на самоті.
Надприродний дар людей Ізіди - очищення того місця, де вони в даний момент перебувають.

Осіріс. 1-10 березня. 27-30 листопада, 1-18 грудня.
Один із найбільших богів єгипетського пантеону. Одружившись на власній сестрі Ізіді, Осіріс розлютив свого брата Сета, який в люті убив його. Однак Ізіда повернула чоловіка до життя. Таким чином, Осіріс символізує вічне оновлення. Його зображували у вигляді зеленошкірої людинив капелюху, прикрашеномупір'ям.
Народжені у зазначені ччасові проміжки - нестримні оптимісти. Це також дуже впевнені у собі люди - беруться за будь-які справи, не боячись зазнати невдачу. Але при цьому вони передбачливі і завжди забезпечать собі безпечні шляхи відступу або  потурбуються про подвійну, а то і потрійну підстраховку. Крім цього, люди Осіріса дуже допитливі, обожнюють пригоди і експерименти, вміють використовувати досвід минулого і виправляти помилки, створені раніше. Але у матеріальному плані часто неспроможні: шукають журавля в небі, коли синиця вже знаходиться у їхніх руках.
Дружба для таких людей часто виявляється сильніше за кохання. Хоча у більшості випадків вони самі не можуть провести чітку межу між цими поняттями.
Із надприродних здібностей у людей знака Осіріса можна виділити вміння читати чужі думки.

Тот. 1-19 квітня, 8-17 листопада.
Бог знання. Писар інших богів і головний радник Осіріса. У його обов'язки також входило слідкування за плином часу. Тот допомагав людям в оволодінні мовою, писемністю і арифметикою, був покровителем астрономів, лікарів, філософів і вчених. Його зображували у вигляді людини з головою ібіса, прикрашеною місяцем.
Усі народжені під цим знаком відрізняються великою увагою до деталей, здібністю до аналізу і логічному мисленню. Цікавість поряд з підприємливістю штовхає їх на пошуки нового і невідомого. Скрізь і в усьому люди Тота намагаються докопатися до істини. Чесні і щедрі. Люблять подорожувати, добре адаптуються до нових умов, завжди і скрізь почуваються як вдома. Наділені педагогічним талантом, який нерідко роблять своєю професією.
У коханні здатні віддати партнеру усе найкраще, майстерно приховуючи свої недоліки.
Надприродні здібності народжених під цим знаком полягають в оволодінні гіпнотичного впливу: вони можуть переконати кого завгодно в учом завгодно, варто лише подивитися в очі людині. А вже відрізнити правду від брехні здатні за одну мить.

Гор. 1-70 травня. 20-30 квітня, 12-19 серпня.
Бог неба. зірок і кохання. Володів дуже  гострим зором, умів також бачити в темряві. Зображували його найчастіше у вигляді людини з головою сокола і з сонячним диском над нею.
Можна сказати, що ті, хто з'явився на світ під покровительством Гора, створені для польоту. У них чудова фантазія, богата уява, і вони прекрасно реалізують себе на ниві творчих професій. Це дуже життєрадісні і благородні люди, які до того ж володіють здоровим прагматизмом і умінням бачити. Свої цілі бачать чітко. тому досягають їх легко. Та й важкої роботи або відповідальності вони не бояться, люблять керувати, все контролювати, залучати до роботи нових людей. Нажаль, народжені під цим знаком не дуже тактичні. Їм варто було б попрацювати над терпінням і дипломатичністю.
У міжособистих відносинах люди Гора схильні до кохання з першого погляду., через що потім нерідко розчаровуються. Правда, з віком вони стають більш постійними у своїх почуттях.
Надприродність підопічних Гора проявляється у тому, що вони уміють розуміти мову тварин. Коти, собаки, інші тварини і птахи з радістю реагують на їхні команди.

Далі буде...

Гороскопи бувають різними

Я не дуже вірю повсякденним гороскопам, але подібні - мені цікаві. Проте не варто сприймати за чисту монету те, що тут написано. Але ж так цікаво дізнатися, хто ти є серед богів давнього Єгипту.podmig

Ніл. 1-7 січня, 19-28 червня, 1-7 вересня, 18-26 листопада.
Ніл - ріка, джерело нескінченної енергії, яка дає життя жителям Єгипту. Його води не тільки зрошували посіви, але й удобрювали землю під час широких розливів. Цього бога родючості зображували з овочами замість волосся.
По свідоцтву древньоєгипетських астрологів, люди, народжені під знаком Ніла, відрізняються веселою ї життєрадісною вдачею. Вони легко адаптуються до нових умов, неймовірно активні, хоча іноді ця активність межує з імпульсивністю. У своїх вчинках звикли керуватися поточними обставинами, тому можливі варіанти розвитку подій заздалегідь не продумують. У зв'язку з цим, їм підходять професії, де не треба сидіти цілий день на робочому місці, можна пересовуватися і легко змінювати рід діяльності.
У відносинах з оточуючими люди Нілу добродушні і поблажливі. До протилежної статі відчувають особливу ніжність, свято шанують сімейні традиції. Єдине, чого не можуть пробачити - це зраду.
Надприродня здатність людей Нілу - дар цілительства. Їхнє біополе несе величезний позитивний заряд, завдяки якому у них виходить знимати руками головний біль, позбавлятися від наврочення і негативної енергетики.

Амон-Ра. 8-21 січня, 1-11 лютого.
Підопічні цього знака - мудрі і цілісні натури. Головні якості їх характеру: сонячний оптимізм, харизматичність, хороші організаторські здібності, дипломатичність, сміливість, життєрадісність. У будь-якому колективі вони, як правило, грають роль лідера, а з професій обирають ті, які дозволяють їм продемонструвати свої особисті таланти. Прагнення до слави у них в крові. Похваліть народженого під покровительством Амон-Ра, і він зверне  заради вас гори.
У любовних відносинах цим людям важео повністю відкрити партнеру свою душу. Вони можуть бути популярні серед друзів або в соціальній сфері, але саме через це на кохану людину у них не залишається часу.
Надприродня здібність Амон-Ра заключається в здібності на прочуд точно передвіщати майбутнє.

Мут. 22-31 січня, 8-22 вересня.
Ця богиня символізує сувору матір. Її зображували у вигляді жінки з подвійною короною на голові: короною Верхнього і Нижнього Єгипту. Іноді її представляли і у більш небезпечному вигляді - левиці або грифа.
Якщо ви народилися під цим знаком, значить дуже чутливі до реакціїінших людей, на все реагуєте безпосередньо, а ваші емоції змінюються швидко і різко. Можливо, саме тому вам часто не вистачає впевненості в собі, і з цієї ж причини ви віддаєте перевагу дити в ізоляції від суспільства, вважаючи, що саме так можна вберегтись від негативного впливу. Разом з цим, ви дуже суворі, як до себе, так і до інших, особливо в усьому, що стосується професійної сфери. Вам більше всього підходить робота, яка вимагає таланту експериментатора, пов'язана з самими сучасними і прогресивними технологіями.
Не дивлячись на те, що сфера романтики не зовсім вам зрозуміла, заради душевної рівноваги з партнером і міцного союзу ви готові поступитися своєю безтурботною самотністю.
Надприродність ваша полягає у великій фізичній силі, "залізному" здоров'ї і таланті вчасно уникати небезпеки.

Геб. 12-29 лютого, 20-31 серпня.
В пантеоні богів Древнього Єгипту  у веденні Геба знаходились землі, рослини і мінерали. Він зображувався як людина, яка несе на голові червону корону у вигляді гусака.
Ви дуже хороший радник, добрий і співбесідник. який тонко відчуває. Друзі настільки довіряють вам. що навіть якщо ви того не хочете, все одно починають ділитися своїми проблемами. з повною впевненістю, що ваша порада змінить їхнє життя на краще. Якщо ви станете використовувати цю якість, то напевно досягнете успіху у будь-якій суспільній діяльності або в таких професіях, як психолог, лікар, письменник, журналіст чи еколог. Втім, технічні спеціальності вам також під силу. В цьому ж полягає і ваша надприродність: під вашими руками усе розквітає. Варто народженому під знаком Геба кинути в землю насінину, вона проросте; варто створити яку-небудь систему, як вона самоорганізується і працює у подальшому вже без участі свого творця. Помічено, що серед людей цього знаку багато успішних бізнесменів.
Вашим ідеалом у коханні може стати людина чутлива, довірлива і водночас енергійна, здатна узяти на себе частину ваших турбот.

Далі буде...