Замітки нашого співтовариства на пускають на головну blog.i.ua

Замітки нашого співтовариства не пускають на головну сторінку блогів blog.i.ua. Причина нам не відома. Невже, на цьому сайті введено жорстку цензуру до заміток на тему "Ми любимо тебе, Україно!".

В Україні заборонено писати про любов до України? Що ви думаєте з цього приводу?

Чи є в Україні ще "еліта-центри", які обдурюють людей?


Чи є, на вашу думку, в Україні ще "еліта-центри", які обдурюють людей?
(замітка на цю тему: http://blog.i.ua/community/3062/707192/)

79%, 11 голосов

14%, 2 голоса

7%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Скільки в Україні ще діючих “еліта-центрів”?


- це запитання ми адресуємо Генеральній прокуратурі України та Міністерству внутрішніх справ України.

У засобах масової інформації ледь не кожного місяця можна прочитати повідомлення про те, що чергова будівельна компанія набралася грошей у громадян України для спорудження житла, щось почала робити, а потім… її засновники зникли разом з коштами громадян.

Суми вкрадених грошей, як правило, зникають десятками мільйонів гривень. Куди вони діваються? У який спосіб вивозяться? Чому правоохоронні органи не вживають профілактичних заходів, щоб запобігти розкраданню грошей громадян України? Хто контролює видачу ліцензій “будівельним” фірмам та приватним підприємцям?

Закликаємо народних депутатів України звернутися до ГПУ та МВС з депутатськими запитами, в яких вимагати надання відповідей на вищезгадані питання. Пропонуємо журналістам та громадським активістам долучитися до боротьби з великомасштабним шахрайством в Україні.

РАЗОМ МИ ДАМО ГІДНИЙ БІЙ “БУДІВЕЛЬНИМ” ШАХРАЯМ!

Світова інтернет-спільнота українців "Україна - Ukraine".

Коли ви нарешті припините брехати людям?

Звернення Громадянського руху «Відсіч» до можновладців

Вже майже два десятиліття Україна є незалежною державою. І всі ці роки в нашому календарі існує дата 9 травня як День перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Цю дату на офіційному державному рівні відзначали і при Президенті Кравчуку, і при Президенті Кучмі, і при Президенті Ющенку. І ніколи відзначення 9 травня не викликало суттєвих конфліктів між людьми та напруги в державі. Лише після приходу до влади Президента Януковича ось вже другий рік поспіль 9 травня перетворюється на День конфлікту замість Дня вшанування загиблих у тій страшній війні.

[ Читати далі ]

Підстав для порушення ще однієї кримінальної справи немає!

Як ми вже повідомляли, днями до Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі знову завітали працівники прокуратури Полтавської області.

Цього разу з новою вимогою – надати документи, на підставі яких проводить свою діяльність Фонд та надає фінансові послуги населенню області, а також забезпечити прокурору відділу прокуратури Полтавської області Айдаєву Р.З. можливість провести перевірку з викладених вище питань.

- За два роки прокуратура вивчила про фонд все, що тільки могла, - коментує вимогу прокуратури працівник фонду, помічник-консультант народного депутата України О.Донія Тарас Токар. – Прокуратура мала б вже знати, що Фонд займається виключно наданням державних кредитів сільських забудовників на Полтавщині і не надає фінансових послуг, про які йдеться у вимозі. Так само не надають фінансових послуг 24 з 25 аналогічних обласних фондів України. Наданням фінансових послуг займається тільки один – Луганський фонд.

Відповідно до ст. 1 п. 5 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (№2664-ІІІ від 12 липня 2001 року) «фінансова послуга - операції з фінансовими активами, що здійснюються в інтересах третіх осіб за власний рахунок чи за рахунок цих осіб, а у випадках, передбачених законодавством, - і за рахунок залучених від інших осіб фінансових активів, з метою отримання прибутку або збереження реальної вартості фінансових активів».

Фонд не залучає жодних фінансових активів ні своїх, ні третіх осіб «з метою отримання прибутку або збереження реальної вартості фінансових активів». Тому надання кредитів сільським забудовникам, яке здійснюється виключно з державного, обласного та місцевих бюджетів не можна вважати фінансовими послугами.

На думку Тараса Токаря, йому зрозуміло до чого веде прокуратура. Надання державних кредитів сільським забудовникам прокуратура, напевно, має намір трактувати як «фінансові послуги». З вищезгаданого Закону України видно, що це не так. Але якщо так трактувати, минаючи Закон, то виходить, що Фонд мав отримати ліцензію відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Враховуючи те, що Фонд не займається «фінансовими послугами» та відповідно до ст. 2 Закону «Про ліцензування…» діяльність, якою займається Фонд не підлягає ліцензуванню.

І так думає не тільки Т.Токар. Без ліцензій працюють аналогічні фонди в 24 областях України. Щодо так званого «ліцензування» за дванадцять років діяльності до Фонду не виникало запитань ні в Контрольно-ревізійного управління, ні в органів Державного казначейства, ні в тієї самої прокуратури.

"Майдан".

БЮТ та НУНС пішли з Ради

Фракції БЮТ та НУНС залишили залу засідань парламенту на знак протесту.

Як заявив з парламентської трибуни лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, у середу має початися "безпрецедентний судовий процес над Юлією Тимошенко".

"Фракція покидає зал і йде захищати свого лідера", - зазначив він.

Кириленко також назвав кримінальну справу проти Тимошенко щодо газових контрактів 2009 року фарсом.

"Ми категорично протестуємо проти такого свавілля, ми категорично проти, щоб день опозиції починався з такого цинічного і демонстративного переслідування і Юрія Луценка, і Юлії Тимошенко", - сказав він.

У свою чергу лідер фракції НУНС Микола Мартиненко заявив, що ця фракція наполягає на заслуховуванні генпрокурора та уповноваженого з прав людини щодо ситуації навколо Юрія Луценка.

"З нашої точки зору, запобіжний захід, який застосований до Луценка, непорівнянний з тими звинуваченнями, за якими ще не було розгляду суду. Він не повинен знаходитися за ґратами вже 5 місяців", - зазначив він.

"Ті, хто побив битами рибалок, вони знаходяться на підписці про невиїзд, вони не сидять за ґратами. Це вам порівняння відносно оцінок, які прокуратура ставить в тому чи іншому питанні", - заявив Мартиненко.

Лідер фракції НУНС наголосив, що життя Луценко у небезпеці. "Сьогодні на знак протесту ми покидаємо зал засідань", - сказав він, додавши, що четвер НУНС також буде починати з питання Луценка.

Як відомо, перед цим Верховна Рада відмовилася заслухати інформацію Генпрокуратури та уповноваженого з прав людини щодо ситуації з Луценком.

У свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов висловив підозру, що опозиції "не потрібне вирішення питання, а потрібен скандал".

"Ми вже не перший раз стикаємося, коли у середу, коли порядок денний визначають представники опозиції, просто не хочуть працювати. Я взагалі не розумію, що значить - вся фракція БЮТ йде на судовий процес", - зазначив він.

"Це просто називається плюнули, розвернулися і пішли. Тоді з зарплати треба вирахувати", - сказав Єфремов.

Українська правда.

Попередня програма фестивалю «КИЇВСЬКА БАРИКАДА»Попередня програма IV літературно-мистецького фестивалю «КИЇВСЬКА БАРИКАДА», імені Юрка Покальчука

(17-21 травня, м. Київ)

Організатори: Мистецьке об’єднання  «Остання Барикада»

Благодійний фонд Петра Порошенка

Міжнародний благодійний фонд «Моя Україна»

Генеральний інформаційний партнер: 5 канал

Інформаційні партнери: телеканал «ТVі», "Тоніс", "СІТІ", "Наше радіо" «Главред»,  «Майдан»,"Уніан", " Главред", «КореспонденТ»«Сумно», «Арт-Вертеп»,  «Культура та життя», «Буквоїд»,  «Книжковий простір», «Нора друк»,  «Літ акцент», «літ-клуб «Маруся»»


17 травня (вівторок), м. Київ

11:00 – Літературні зустрічі у школах, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Юрко Бедрик.

13:30 - Прес-конференція в УНІАН з прямою трансляцією на 5-ому каналі. Тема: Презентація фестивалю «Київська Барикада». Учасники: Петро Порошенко (благодійний фонд Петра Порошенка), Олесь Доній (МО «Остання Барикада»), Юрій Стець (міжнародний благодійний фонд «Моя Україна»), Іван Малкович (літератор).

16:30 - Літературні зустрічі в університетах, І. Малкович (НаУКМА)


18 травня (середа), м. Київ

12:15 - Брифінг у Верховній Раді з прямою трансляцією на каналі «Рада». Тема: презентація  аудіо платівки віршів Юрка Покальчука, які записані голосами літераторів. Учасники: Олесь Доній, Юрій Стець, Брати Капранови, Сергій Пантюк та Сашко Лірник.

13:30 - Прес-конференція в УНІАН з прямою трансляцією на 5-ому каналі. Тема: дитяча українська література. Учасники: Сергій Пантюк, Сашко Лірник та Марина Порошенко (благодійний фонд Петра Порошенка), Роман Чайка (представник 5-го каналу).

14:30 - Літературні зустрічі в університетах, Олександр Ірванець.

16:30 - Літературні зустрічі в університетах, В. Шкляр, КНУ жовтий корпус.

20:30 – Презентація диску «Пако і друзі» «Купідон». Олександр Ірванець,Олег "Фагот" Михайлюта, Лесь Подерв’янський,Лірник Сашко,брати Капранови,Павло Коробчук,Світлана Поваляєва,Артем Полежака,Юрій Стець,Олесь Доній,Ксенія Омельченко,Неля Франчук,Олег Покальчук та інші


19 травня (четвер), м. Київ

12:30 - Прес-конференція в Уніан з прямою трансляцією на 5-ому каналі. Тема: презентація  аудіо платівки віршів Юрка Покальчука, які записані голосами літераторів. Учасники: Брати Капранови, Сергій Жадан та Олег Покальчук, Юрій Стець(міжнародний благодійний фонд «Моя Україна»).

14:30 - Літературні зустрічі в університетах, Сергій Жадан, (КПІ).

19:30 - Виступ гурту «Собаки в космосі»(м.Харків) та Сергія Жадана «Роут 66»


20 травня, м. Київ

11:00 - Літературні зустрічі в школах, Сашко Лірник.

12:30 - Прес-конференція в УНІАН з прямою трансляцією на 5-ому каналі. Тема:  презентація акції: «Ніч  поезії» просто неба.  Учасники: організатори фестивалю, Світлана Поваляєва, Сергій Пантюк, Олесь Доній(МО «Остання Барикада»), Яна Конотоп (представниця 5-го каналу).

16:30 - Літературні зустрічі в університетах, Андрій Курков, (КНУ).

19:30 - Великий музичний концерт з прямою трансляцією на 5-ому каналіТАРТАК, Скай, ТНМК.  Софіївська площа


21 травня, м. Київ

20:00 - Ніч  поезії просто неба, акція відбувається біля пам’ятника княгині Ольги.

Михайлівська площа. Виступи літераторів, музичний супровід бардів, вогняне шоу.

Учасники: Тарас Федюк, Олександр Ірванець, Богдан-Олег Горобчук, Олег Романенко, Карина Тумаєва, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Олег Покальчук, Андрій Любка, Павло Коробчук, Юлія Рій, Олександр Корж, Іван Андрусяк, Сергій Пантюк, Олег Коцарєв, Олександра Очман, Олександр Демченко, Сергій Грабар, Олена Степаненко, Артем Полежака, Роман Скиба, Ірина Шувалова


067 273 95 60 – прес –аташе фестивалю, Євгенія Абросимова

067 247 26 02 – виконавчий директор, Ксенія Омельченко.


"Остання барикада".

Запрошуємо волонтерів!!!МО “Остання барикада» запрошує всіх бажаючих долучитись до організації IV літературно-мистецького фестивалю «Київська барикада»  імені Юрка Покальчука, який проходитиме 17-21травня 2011року в Києві.

Якщо у Вас є можливість, час і, головне, бажання допомогти в підготовці фестивалю – пишіть нам  імейлом, sms, mms, по факсу, у конверті з марочкою, дзвоніть, телеграфуйте, давайте про себе знати на вконтактах, фейсбуках і т.д і т.п! Будемо раді співпраці!

До зустрічі на Барикадах!

Контактна особа: Євгенія (067)273 95 60

ostannya@gmail.com

"Остання барикада".

Так що сьогодні було у Львові?

З повідомлень у пресі можна зрозуміти тільки одне - билися і стріляли. Що билися - це вже не новина. Новиною є те, що стріляли. Хто, на вашу думку, міг бути організатором сьогоднішньої стрілянини? Хто у ній найбільше зацікавлений? Давайте обговоримо цю тему.

Заява УНА-УНСО з приводу можливих наклепівУ зв’язку із тим, що всілякі ворохобні сили намагаються звести наклеп на УНА-УНСО (їм це потрібно для задоволення власного бажання – руйнування нашої держави) УНА-УНСО заявляє:

9 травня 2011 року абсолютна більшість членства УНА-УНСО не прийматиме участі у жодних дійствах та заходах у всіх населених пунктах України за винятком м. Львів. Позаяк у цей час традиційно прийматиме участь у оздоровчих заходах серед лісових масивів нашої Вітчизни, спрямованих на зміцнення її обороноздатності та покращення генетичного фонду нації.

УНА-УНСО.