хочу сюди!
 

Наталия

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Поради молодим від Курта Воннегута

Джордж Орвелл казав, що кожне покоління уявляє себе розумнішим за попереднє і мудрішим за наступне. Але ж поради молодим від Курта Воннегута насправді заслуговують уваги.
Запас порад переходить від одного покоління до іншого, бо ніхто ними не користується.
У 1995 році письменник-сатирик Курт Воннегут виголосив промову перед випускниками Массачусетського університету, яка залишається актуальною досі.



1. Насолоджуйтесь силою і красою своєї юності, поки життя вам не подобається, воно проходить. Повірте мені, через 20 років ви подивитеся на свої фотографії і згадаєте, скільки можливостей було відкрито перед вами, і як же казково ви насправді виглядали.
2. Не турбуйтеся про майбутнє… Або добре, турбуйтеся, але знайте, що ці занепокоєння так само ефективні, як спроба вирішити рівняння алгебри за допомогою пережовування жувальної гумки. Реальними неприємностями у вашому житті стають події, які ніколи до того не чіпали ваш неспокійний розум, такі, наприклад, які застають вас зненацька о четвертій годині вечора, у якийсь звичайний вівторок.
3. Щодня робіть щось з того, що вас лякає.
4. Співайте.
5. Ставтеся дбайливо до сердець інших людей.
6. Не миріться з тими, хто байдужий до вашого серця.
7. Не витрачайте час на заздрість, іноді ви попереду, іноді позаду, гонка довга, і, врешті-решт, ви її ведете тільки з самим собою.
8. Пам’ятайте компліменти, які ви отримуєте, але забувайте образи, і якщо ви досягнете успіху в цьому, то скажіть мені, як.
9. Не відчувайте себе винуватим, якщо не знаєте, що ви хочете робити з вашим життям. Найцікавіші люди з тих, кого я знаю, і гадки не мали в 22 роки, як вони хочуть прожити своє життя, причому деякі з найбільш цікавих мені знайомих сорокарічних не знають досі.
10. Можливо, ви вступите в шлюб, можливо, ні. Можливо, у вас будуть діти, можливо, не буде. Можливо, ви розлучитеся в сорок, а може, ви будете танцювати танець маленьких каченят на сімдесят п’ятих роковинах свого весілля. Що б ви не робили, не хваліть себе занадто багато, але і не сваріть теж. Ваш вибір, як і у всіх, наполовину у владі випадку.
11. Насолоджуйтесь своїм тілом, використовуйте його, як тільки можете, і не бійтеся того, що інші люди думають про це. Тіло – це самий прекрасний інструмент, яким ви коли-небудь будете володіти.
12. Танцюйте, навіть якщо вам ніде цього робити, крім вашої вітальні.
13. Будьте благодушні зі своїми братами і сестрами, вони ваш найкращий зв’язок з минулим і ті, хто, швидше за все, будуть поруч з вами в майбутньому.
14. Зрозумійте, що друзі приходять і йдуть, але за кількох дорогоцінних потрібно триматися. Прикладайте всіх зусиль, щоб подолати розриви в географії і в житті, тому що чим старші ви стаєте, тим більше вам потрібні будуть люди, яких ви знали, коли були молоді.
15. Прийміть кілька неминучих істин: ціни будуть рости, політики будуть зраджувати своїм дружинам. Ви теж будете старіти, і, коли постарієте, ви будете фантазувати, що коли ви були молоді, ціни були розумними, політики були благородними і діти поважали своїх старих.
16. До речі, поважайте своїх старих, ви ніколи не знаєте, коли вони підуть назавжди.
17. Не розраховуйте, що хтось буде забезпечувати вас. Можливо, у вас є свій інвестиційний фонд, можливо, у вас є багатий чоловік або дружина, але ви ніколи не знаєте, коли кожен з них може покинути вас.
18. Всі ми коли-небудь підемо, але важливо протриматися до кінця, у щось вірячи. У цьому найбільша складність, тому що здається, що немає ні чорта такого, у що дійсно варто було б вірити.


Звучат особенно сегодня

  • 13.06.22, 20:58
У птиц другие голоса

Звучат особенно сегодня

Хотят наверно мне сказать

Готов вердикт на небе Бога

 

Короткий срок без апелляций

Отрезок только чтоб решить

Просить прощения не плача

У всех кого мог огорчить

 

За боль душевную и слезы

Кому словами причинил

Не обойти ты знаешь боже

Так много в жизни я грешил

 

И пенье птиц звучит печально

Июнь откроются Врата

Я пенье их не понимаю

Но вижу скорбные глаза

Прокинусь я, а темряви – немає...

Прокинусь я, а темряви – немає,

І, начебто, ніколи й не було,

Далекі стукотітимуть трамваї,

Ранковий дощ насіється на скло,

Живим думкам не стане знову ліку,

Болючих днів подінеться імла,

Бо темрява… бо темрява навіки

У свій барліг конати заповзла.


Война на истощение — уже истощает

Война на истощение — уже истощает

Виталий Рождаев


Несколько слов про «войну на истощение», которая идет сейчас.
Давайте без иллюзий, всяких экспертов ждановых, анаконд и другого плохо попахивающего добра.

Почему орки изменили тактику и проводят относительно небольшую операцию на Донбассе против украинской армии.
Важно понимать одну вещь. ВСУ в настоящий момент отстреливают в день 5000-6000 снарядов. Это колоссальная цифра в месяц. на сегодняшний день большая часть запасов боеприпасов для гаубиц советского образца уже израсходована. В то же время у орков этого добра не только в десятки раз больше, но и производится его ровно столько, чтобы компенсировать боеприпасы, уничтожившие Мариуполь, Северодонецк и другие города.
Уже сейчас помощь от стран Запада предоставляет на порядок больше снарядов, чем мы можем найти на складах. И потому количество ее крайне важно, но ее нужно увеличить в разы для того, чтобы хотя бы выстроить паритет с артиллерией орков. Про наступление речь не идет.
Потому, не смотря на героические усилия ВСУ, орки, прикрываясь тотальными обстрелами постепенно продавливают оборону. Но не это главное и не это основной план армии оккупанта.
Они выжидают, чтобы провести масштабное наступление.
Нужно понимать, что на сегодняшний день также уязвимо и ПВО Украины. Там тоже запасы ракет не безграничны и они имеют свойство заканчиваться. У нас тысячи ракет ПВО а не десятки тысяч и если постоянно сбивать орланы и летящие на города «тупые» ракеты, эти запасы тоже могут в один день закончиться.
Поэтому рф так сейчас бережет свою авиацию.
Противник ожидает, что через месяц-два ПВО тоже будет испытывать голод. И тогда операция после Северодонецка, по их мнению развернется в полный рост, с массированным использованием не только всей артиллерии, но и авиации. Все это будет происходить на фоне постоянных обстрелов инфраструктуры, скрытого призыва и формирования новых воинских частей врага, перевода экономики рф на военные рельсы.
Что мы можем противопоставить этому? Пока не так много — помощи нужно в разы больше. Для сравнения, за период поставки 250 орудий НАТО на украинский фронт, кремль поставил со своей стороны 1000+ единиц гаубичной артиллерии. Мы получили 290 танков и порядка 200 взяли в виде трофеев, орки получили до 1000++ хоть и устаревших, хоть и с хранения, но вполне боеспособных танков.
Про производство ракет — делают и их.
А потому давайте без иллюзий — нужен серьезный Ленд-лиз образца 1941-45 годов, а не вот это вот все.
Нужно не только 1000+ САУ и артиллерии, но и авиация, ПВО (150-200 батарей). Нужно еще обязательно оборудование для машиностроительных и перерабатывающих предприятий, чтобы поддерживать производственные цепочки и самим производить боеприпасы, технику, элементарно поддерживать на плаву инфраструктуру. Это десятки миллиардов долларов на сегодня.
Нужно сырье, топливо, обучение персонала, нужно… Да сложно даже на вскидку сказать сколько и чего еще нужно. Поезда, вагоны, тепловозы, транспортная авиация, бензовозы, фуры.
Это все вместе явно не 40 млрд. долл на год. Это больше.
Тогда мы переломим ситуацию, пойдем вперед до границ, нанесем тяжелое поражение оккупантам.
И еще — не будьте очень большими оптимистами.
Все закончится переговорами. Установятся новые границы. И может быть это не последняя война.
Потому что население рф больно, безнадежно больно. Лишь полное разрушение страны врага изменит эту ситуацию, но нам не дадут этого сделать прежде всего наши западные партнеры.
Максимум сменить элиты в рф, но это перестановка кроватей в борделе.
Ибо «принцип Нэша», ибо — цивилизанты.
Эта война — вдолгую. не удивлюсь, если еще впереди год. Потому хло так бахвалится, выступая перед своими феодальными подданными.
Но мы — с правильной стороны, и мы не «хромая лошадь».






Шедевр з Рашки

  • 13.06.22, 17:14
Це - картина Сергій Шнуров намалював.
Гарний малюнок!
Знаходиться в Пітері у галереї



Просто в цій картині закладено глибоке значення.

І зв'язок із актуальністю, у зв'язку з останніми подіями.

1. Коли сорочка від відомої марки одягу коштує більше, ніж людина у ньому.

Коли приймають по одягу. А людина всередині – «порожня» у моральному та моральному сенсі. Таке я постійно бачу. А ось він наважився про це сказати публічно у його картині.


2. Зверніть увагу на кольори:

 хоч вони й не точні.

Одяг від марок у Рашці можна побачити тільки в музеї та у вигляді картин.


Українська музика 1844







0%, 0 голосів

50%, 1 голос

50%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Як йому не страшно...

Кевін Річардсон здатний потоваришувати з будь-яким небезпечним хижаком

 


Кевін Річардсон — зоолог і справжнісінький заклинач звірів. Дослідник прославився не лише своєю неймовірною любов’ю до тварин, але й дивовижною здатністю знаходити з ними спільну мову. Тому серед його близьких друзів багато левів, тигрів і навіть гієн. Кевін один з небагатьох учених, який може спокійно перебувати поруч із хижаками, гратися з ними, спостерігати за їхньою трапезою і навіть спати поряд, не побоюючись за своє життя.

_R

_R

Скрєпне

  • 13.06.22, 11:40
Великий російський язик
Й маленький російський мозок
Себе величати звик,
Прийнявши спиртного дозу.

Золоті патріарха хрести
Та путіна скрепи сімейні
Насилля звикли нести,
Калік сформувавши ідейних.

Великий генітальний похід
Другої армії світу -
Культури російської плід.
Як можна в гімні такім жити?

Європа їм не до смаку,
Бояться вони гейпарадів,
Духовність європейську низьку
Вони зневажають у стаді.

Гвалтують жінок і дітей,
Бабусь, дідусів і собачок -
Це армія недолюдей
Вбиває, руйнує, свинячить.

Коли президент ху@ло
Й це вибір всієї країни -
То звідти добро втекло
І зло приносить руїни.