Профиль

Рус с Кіja

Рус с Кіja

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Народ збирається у зграї

  • 07.05.20, 15:10

Дорогу в ад нам стелить уряд

Свобода наче повідок

Намордник марлевий як сукам

На виживання у куток

 

Загнали  в камери-квартири

І поліцейські патрулі

Вже вповноважені на постріл

як трійки сталінські --суди

 

Виносять вирок непокорним

Правами нехтують й людьми

Кийки готові гнати в нори

За спротив продажу землі

 


Гаранту думка непотрібна

Країна спомином на мапі

Вже так вчиняли в Палестині

Загарбав зайда в свої лапи

 

Зібратись людям заборона

Боїться влада самосуду

Стрибок на місті можна в зоні

І не на крок не можуть люди

 

Ступити в право або вліво

Не провокація, а злочин
Хто хоче жити як людина

Сліпому гріх брехати в очі

 

Народ в країні не сліпий
терпіти глум ніхто не хоче
а особливо звір цепний

Вовками виють серед ночі

 

Намордник з марлі не тримає

Безчинство влади тільки злить

Народ збирається у зграї
Готовий діями провчить.

https://politeka.net/society/264628-strelba-pod-chernigovom-v-hod-poshli-tanki-srochnoe-soobshchenie-minoborony-chto-proishodit?utm_source=iua

стартував процес чіпізації

  • 06.05.20, 00:44
Нація? Прямий переклад Племя. Племенні Бики, Племенні Кнури і тд ... Вас спочатку визначили.!!! Я вчився в державному тепер навчальні заклади для тварин, Національні?Ви з цим погодились, при тому мовчки. Коровам і бикам та іншим скотам повставляли чіпи, побачили що працює.Тепер ви будете з ними на рівні. Біометричний не буде діяти, тільки чіпованому бидлу дозволять перетинати кордони. Тобто куди тварина не піде  її визначать з точністю до 6 см. Куди б ви не зайшли вас будуть бачити і мабуть чути. Цікаво а які імпульси буде подавати чіп, які команди буде виконувати чіпована тварина. Закон проти але Вас вже заставили ходити в марлевому наморднику. Запхали язики в ср ки?
А у кого мишка маніпулятор? у ЗЕ І Команди? Мовчить тварина, яку ведуть на бойню і не пручається. Ну що стадо вільної і незалежної.може покажете зуби? Чи мовчки і по команді? Марлевий намордник страшно зняти? Хазяїн не тільки насварить ще і гроші забере. Буде лизати дупу за можливість працювати на Хазяїна? Якщо лох не захоче купляти чіп за свої,  переляканого   ВАКЦИНУЮТЬ чіпом, ось для чого коронавірус. Залякати і стадо побіжить чіпуватись.

В Україні стартував процес чіпізації населення. Здогадайтеся, хто за цим стоїть?


Нещодавно в суспільстві проходили дискусії на тему того чи може бути якийсь зв’язок між пандемією коронавируса та ідеями чіпізації населення. З’являлися свої прихильники і противники різних версій. З поміж яких, що чіпи будуть вводити разом з вакциною

Я свідомо не втручався в ці дискусії, оскільки вважаю за краще в своїх записах спиратися на факти і обговорювати факти, а не теорії змов.

Але ось, в Україні настав момент, коли було заявлено про старт чіпування людей. Оголошення про це зробив Юрій Дмитришин (засновник і власник поліклініки «Стоматологія майбутнього» в місті Львів) на своїй сторінці в Фейсбуці 26 квітня, супроводжуючи його наступним текстом:

«Друзі, маю для вас добру новину. Вперше в Україні! Плануємо встановлення в нашій клініці сертифікованих біочипів банківських карт. Скрізь, де є paypass ви зможете розраховуватися проведенням руки.

Розішліть посилання друзям .

https://cardinalis.pp.ua/v-ukraini-startuvav-protses-chipizatsii-naselennia-zdohadajtesia-khto-za-tsym-stoit/?fbclid=IwAR1pksPo1Z2AqfTyA47yvd31LVSGlDBwX748CsxrNPxemL6b6wuGWhUuvHYДулсе мори

  • 30.04.20, 15:46

Сначала ложь пришла на землю

Поправ к ногам покой и мир

Война выдергивала  первых

И крики слышались глухим

 

Воняла кровь как смрадный ладан

и царь глухой к слепым пришел

посланник изгнанный из Ада

на трон помазанным взошел

 

речами сладко обещая

как волк в овечьей смерть принес

а за спиной рычала стая

готова всё пустить под нож

 

наполнив реки трупным ядом

открыл повторно свой ларец

полынный дым ползущим гадом

на семь холмов принес венец

 

вонзились иглы прямо в души

прикрыли маской языки

и онемевший  раб послушный

взывал мычанием к глухим

 

 

попрали Истину законы

И слуги своры сатаны

Как будто щупальца горгоны

Вонзились в плоть чужой страны

 

Цинично действуют открыто

Уже не прячут волчью суть

Толкают гоев  словно быдло

К Чуме и Голоду ведут.


Маска,а може ЧашкаПетрі?оповідання подане наздобуття Нобелівсько

  • 29.04.20, 11:29

Чим користуються кидали і злочинці??? Довіра жертви!!! Вікіпедія та сама пані Кидала бо в своїх викладеннях посилається на вчених або навіть на недоказані закони чи теорії побудовані на гіпотезах.. Вчені? Більшість з них нічого не варті бо в своїй сфері ялозять одне і теж посилаючись на раніше кимось викладене та не доказане, тобто Гіпотези об’єднані до купи стають в їх Трудах Теоріями.

Вірус???
У вікіпедії описується, от  тільки нема Доказів, один Вчений висунув Гіпотезу,
до всього  вам задурюють голову незнайомим для слов'янського розуміння словом, а коли ви почнете питати що це , вас звинуватять в безграмотності і невігластві. Частіше Жертва мовчить і слухає Артиста Розмовного жанру – кидалу, бо він назвався доктором або професором. Назвався, показав і  не факт що корочка справжня. Перевіряти ви не навчені.
 100 разів сказане, а якщо ще десь кимось написане!!! взагалі з розряду Гіпотези набуває значення теорії, а так як всі про це кажуть але не перевірили, це вже стає непорушною аксіомою. Повірте мені на слово-- так розпочинають Кидали.

Коли просите підтвердити Кидалу , вам в Лоб --ви що не чули? Ви не ходили до школи? В школі навчені вчителі, які колись повірили на слово Кидалі Професору, навіть не замаслювались запропонувати Кидалі  надати доказ Гіпотези, може навіть взятої з хворої голови.
   Гіпотеза це припущення або ж уява.
 Скорочене пояснення  з Віки пе з дії:
 Хтось припустив що є Вірус, можете порадуватися цей хтось НАШ слов'янин Був самим Першим.
Потім другий вже не наш спростував існування, потім ще один припустив що в бактеріях може щось жити. Ще Один припустив вірус рідина Отрута та не доказав Так-так Отрута(яд) це прямий переклад з чужої мови на зрозумілу нам, Ще один вчений висунув Гіпотезу і це спростував, Потім ще Один висунув свої домисли Гіпотезу що Вірус(отрута, яд) має кристалічну структуру. Вибачте але саме так пояснює Вікі, я просто більш стисло вам то розписав. В результаті нема доказів не вказується яким методом можна Побачити Той Вірус, з’ясувати Розміри і структуру і форму.

  Нагадаю вам що  Різниця думаю велика між звичайним Мікроскопом і Електронним. Нагадаю вам що Першовідкривачі Вірусологи Зробили свої відкриття через звичайний на сьогодні шкільний мікроскоп.

 Так от почну з початку-- Повірте на слово такі Докази надає Гіпотеза. Сьогоднішні Вчені вам Кажуть Ви невігласи навіть школяр знає що Вірус існую. Ви вірите бо вам в носа тикають посвідчення Доктора і Посилаються на Праці Великих Гіпотезистів, які чомусь стали аксіомою.
В Києві є 2 інститути і кафедри, пропоную вам Сходити туди,  нехай вам покажуть Паличку Коха і Вам не відмовлять. Та ви і самі можете побачити бо Кох доказав як побачити, визначив розміри і таке інше. Зауважу Кох отримав Нобелівську.
Хто Отримав Нобелівську за Вірус?

Цікаво а яку відповідь вам нададуть коли ви попросите показати Вірус «побачений і  відкритий через звичайний мікроскоп «  яких розмірів він набуде через Звичайний Електронний. Сходіть спробуйте може вам покажуть . Думаю відповідь кидали буде як завжди Повірте на Слово. Думаю якщо попросите Гіпотезистів Вірусологів вас Пошлють до Гугла та  Відвікіпедірють вас і вкажуть, що то визнано на Міжнародному рівні Лікарями Гіпотезістами
 Зауважу саме вкажуть, що визнано і жодного слова, що кимось доказано не буде.

Якщо чимось можна масово  отруїти і убити вас, то така Технологія буде засекречена і надана військовим в першу чергу. Також будуть передані прилади які подібні  для З’ясування Хім Отрут, Радіації Вімірювальної частотної техніки і тд Хто наведе приклад Армійського приладу для дослідження Вірусів?
Наприклад Хімічні – прибор ВПХР, Радіація ДП5В, Лабораторні комплекси вимірювання частоти  і так далі.

Є зброя заборонена Бактеріальна і військові не заперечують,  так  ці бактерії можна побачити і вказати що од них Чекати.

Вірусної зброї нема, нема в Арміях світу приладів для їх З'ясування. Прилади для армії прості  і прості для обслуговування тому як розраховані на знання  вчорашніх школярів.

Армійські Костюми Захисту не захищають на 100 % ні один. Хоча до них входять Протигази або Респіратори які перевищують в сотні разів захист марлевого намордника який вас Зобов’язала носити влада.
  В марлевому наморднику забороняється вигулювати або вигулюватись в парках та біля річок..

Отримати  ЗАРАЗУ  з чистого повітря в тисячі разів складніше  чим через маску.

В нашій полості рота мільйони  бактерій і всякої іншої  фігні, слина наша з ними бореться.

Все що попаде на в маску, якою ви прикрили рот, по факту Стає Чашкою  Петрі, ви з кожним подихом забезпечуєте і теплом, і вологою тих кого відплюнули чи відкашляли і відчхнули тому там плодиться таке!!!
 Так от ці  Кидали медики Гіпотезісти , дивним Чином забули вам про це розповісти.
Навпаки всі вони як під копірку   кажуть  --Повірте на Слово-- Гіпюрова маска вас спасе.
Повірте їм на слово!!!  
 Якого розміру Бактерія???  Хто з вас бачив пропіленовий фільтр для очистки води в1 мкм Мікрон. Порівняйте Свою маску. Пропоную купити постфілтр води, одрізати шматки і запхати в ніздрі,  ще одним шматком закрити  внутрішній отвір фільтра , вставити в рот і прикусити. Тепер можете іти на вулицю.
 Не  зрослось з очима, це Відкрита брама з слизовою оболонкою ідеальне середовище.
   Вибачте забув – Пори вашої шкіри, скільки мікронів пропускає ця Губка??? Не бійтесь зараження, бо коли ви в Дозволений спосіб вигулювали свого пса без маски і навіть того коли вилизав у себе під хвостом, а ще лизнув по дорозі  якесь лайно, а потім вилизав вам лице. Влада дозволяє.
  Бійтесь отого здалеку хто незаконно проник з коляскою.Та дитина потенціальна загроза!!!

Пропоную вам кинути вашу маску під мікроскоп до того, як вона просто валялась в кімнаті, а потім через 2 хвилини після того як через неї подихаєте.
   На мою думку і я не прошу повірити мені на слово. Нас зобов’язали носити за собою Гіпюрову Маску Петрі і розповсюджувати іншим  все що в них виростили.
 В парках і біля річок іонізоване повітря робить кирдик більшості збудникам.
 Так от влада заборонила вигулювати Ваших дітей, дозволила тільки скотині.
Мовчу про удар по психічному здоров'ю ваших дітей. Як воно може висидіти в Залізобетонній камері, по суті це домашній арешт.
 Влада всіх розвела маючи під своїм контролем ЗМІ вам надають Докази у вигляді « Повірте на Слово», ось вам Статистика. Не розписана по кожному закладу окремо фіг перевірите. Вірте на слово ВІЛада не може брехати!!!Тільки Попєрєдня!!
Наука будується на Доказах.
 По закону Хворих ізолюють від здорових. Тест на вагітність, якось  мій друг по п’яні на такий помочився, тест показав вагітність.
 Що визначає Тест? Можна закласти вимірювання цукру, а вказати на етикетці будь що. Ви хтось спробували хоч щось перевірити самотужки, окрім посилань на слова баби Мані в під’їзді?
 Вірте бо вона поважного віку жінка, Стверджує що вона говорила з Академіком і той зробив їй тест.
  Баба Маня Казали, що Заразилась від Самого бога і що Він зараз лікується від вірусу, яким заразився від сатани, коли навідував і носив передачу бідолазі до приісподні.

Сатана і зараз в окремому Котлі на карантині. Копита йому вже ампутували, готують до ампутації лівого рога. У сатани окремий віп Котел підключений до апарату вентиляції легенів.
Повірте і мені на слово, мій сусід вийшов з запою, тому  зараз при  здоровому глузді. Сусід  підтвердив слова Баби Мані, бо він довіряє ій як богу і самогонці яку баба Маня  жене.  Самогон бездоганний може виробляти бездоганна людина.
Повірте!!! не вірити двом чесним людям я не можу,  тому приєднуюсь до них. І підписуюсь як всі за кожне їхнє правдиве слово. Благаю І прошу дуже кожного з вас  повірити нам на слово,  ми бачили сатану прикутого до котла і підключеного до апарату. Навіть сам Бог підтвердив. що заразився під час відвідань хворого.

Якщо не вірите словам бога тоді Ви невіглас. А може ви як той  -- мабуть Фома? Ви ж тоді як не ВСІ, таким ганьба!!!!! А може ФОМА  єдина мудра людина серед всіх учнів,  щоб упевнитись  пальці запхав у рани.


Давайте сами проясним (голосование)

  • 27.04.20, 22:35

Сразу пишу что рейтинг на  сайте  мне  не нужен. Я не верю в честность и непредвзятость админов, но все же попробую прояснить ситуацию вокруг происходящего.
Просьба быть честными в голосовании.

Тот кто проголосует за  пункт 2  и кому на сто процентов известен случай и голосовавший знает пациента который заболел коронавирусом 19 и это доказано, дополнительно пишет в комментарии, указывает населенный пункт и возраст заболевшего. результаты в голосовании за пункт 2 будут учитываться только с коментами. по сути только одноразовые коменты.
   Вопросы  комментатору просьба не задавать. Прошу быть до конца откровенными это касается и ботов. коменты не по сути буду удалять. Вопросы к комментатору будете задавать после голосования.
   Думаю каждый из вас опрашивал знакомых, друзей, родственников и тд.
Давайте выясним для себя Истину. Разошлите друзьям голосовалку, заодно можно определить другую статистику.


64%, 23 голоса

17%, 6 голосов

19%, 7 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Кін дза-дза – воно ж ковідза 19

  • 25.04.20, 16:14

.
Ку вам браття Пандемісти. Червоних штанів у мене нема. Питаю у таких як сам, у вельми голосра ких - Секонди закрили? Навіть не знаю як до них дістатись, перепустку мені не далиparik
Навколо мене горять ліси які затримують пил які утримують вологу. Скоро тут будуть торнадо. Пустеля обступає бетонні Человєйнікі. Вода зникає . Щогли з 5джі частотні маніпулятори чіпованих пандемістів ростуть як колись гриби в лісі. Нагадаю «дешевше грибів» так казали ще в 50тих.

Як на справді закінчиться пандемія. Треба дожерти всі гроші які на заощаджували Кріпосні Пандемісти.

В цей час навіть скинуть ціни. На себе переберуть ціноутворення, спочатку просто заберуть відсоток який закладено для прибутку. Потім відсоток що йде на зарплатню холопам. Середній бізнес вже в ср  аці. Банк має право заблокувати картку якщо пройшла трансакція більше а ніж на 4 тис.. Тобто коли банк розблокує знає тільки нац. Банк або Суд.

Далі вже почали знецінення. Нафта, а за нею потягнуться всі енергоносії.  Якщо виробник купив нафту за 100 то бензин має продати за 60. Для чого? Виробники заморозять виробництво і звільнять персонал.. Для того щоб перезапустити виробництво треба знов найняти робітників бандерлогів. Технологія не лампочка з вимикачем. Тобто наступне це не просто нехватка носіїв а їх майже повна  відсутність. Якщо зупиниться атомна енергетика буде взагалі повний  ПІ.

Це означає, що стане все!!! А не тільки ел-банківська система. Води не буде в бачку унітаза.

Витримка ; «коли ми завоюємо Русь треба цим рабам дати побільше Тютюну, Алкоголю і ніякої Гігієни !!!» З майн кампф Шекль-груббера.  Уявляєте скільки буде коштувати сходити до вітру? Як профільтруєте воду?
Бандерлоги з человєйніка ,  взагалі де візьмете ковток води? Все лікує уріно терапія.
Який КАА буде тримати зомбуючий банан.

Чий голос з 25 кадром активізує чіп введений  разом з противірусною вакциною?

Бандерлоги та наймити з Бетонних Человєйніків ви готові до змін? Цікаво скільки відер потрібно буде підняти на 26 поверх в пентхаус?  Пос рати 1 відро, не вмерти від спраги 3 літри. А головне  і не Прати!!! І не митись! Зараз літр гривня.а буде ? КАА сповістить через 5ДЖІ.

Скажу очевидне, .Пентхаусовці втечуть до своїх маєтків в рекреаційну зону. Берегова лінія буде охоронятись снайперами. Це приватна власність буде написано на дощечці  на колючому дроті.

Ку!!! Вам всім з присіданням. У кого з вас червоні штани? Що таке енергія? Скільки КЕЦЕ у вас голос  ракі??? На гравіцапу вистачить, щоб потайки як найшвидше звідси зєба  ь? Саме цього добивається мудрий КАА. Пощастить вам злидарі якщо пан візьме вас батраком. Погано буде всім вільним від рабства Бандерлогам живущим у джунглях Бетоних человєйніків.

Верховний КАА сказав!!!  Метро пустять не раніше липня. Цікаво а скрижалі з оновленим Завітом (КУ) коли проголосить і цей КАА також буде  хороводити 40 років бандерлогів  по пустелі навколо саркофагу чорнобиля?


Для чого потрібен карантин?

  • 23.04.20, 13:47

Є така стаття і поняття  Аналогія(подібне),  пропоную подивитись про США
https://www.youtube.com/watch?v=CiN7AGW3984

 Цікавий збіг, так все схоже, от тільки закони які протягують царі різні в їхніх володіннях. Мета  протягнути закони для царювання, не давши жодного шансу, поки ще громадянам, висловити свою думку та зібратись під стінами чи на майданах. Революції бувають мирні і влада йде геть коли сотні тисяч виходять з закликами недовіри. Цікаво а скільки влада прийме законів без визначення волевиявлення посажених під домашній арешт. Влада запропонувала працювати озеленювачами  тих кого  вона своїми антиконституційними актами позбавила цілої низки гарантованих КУ прав.

Тобто пропонують найнятись  на роботу і не цікавить подобається робота прибиральника озеленювача комусь із нас чи ні. Тобто верховне панство пропонує на них батрачити, виконувати те що владі заманеться, при тому за копійки. І нікого не обходить що оренда або  кредити на житло в рази вищі.  А основне влада знов не вказала як ці наймити будуть добиратись на панщину з одного кінця міста на інший. Цікаво може дадуть безкоштовно авто на прокат? Прокат коштує більше від панської зарплатні. А їсти що? Може організують розвозки, так самі заборонили збиратись більше двох. Цікаво коли закінчиться пандемія? Мабуть коли перепишуть під себе  КУ і Закони. Цікаво у нас буде Монархія, а скільки кріпосних буде подаровано кожному васалу обранцю з вр колись вибраного наймитами. Громадяни а як видумаєте ви маєте право висловити свою думку? Свобода зібрань втратила чинність, є така резинка з назвою КО19 вона підтирає тексти законів.

Цікаво наймитів об'єднають по схемі кібуц, колгосп сталінського типу32-33, а може одразу повернуть кріпосне прваво. Пам'ятаєте історія повторюється. Рученьки терпнуть злипаються очі. Боже чи довго тягти, злидні батрацькі за їжу до ночі, пане до діток пусти...

Нет денег в гроб?

  • 22.04.20, 12:20


Пациента убивает не болезнь а лекарство. ( c )

Почну з  К У Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.

 В Минздраве одна уже заявляла- если у пациента нет 70 тыс на очистку сосудов таких не надо лечить. Эти из новой власти зашли еще дальше. Вот прямой пример заботы о гражданах и о том как гарант защищает права граждан. Загнав людей в карантин лишили права не только голоса, запретив Собиоаться. Лишили возможностей заработать себе на жизнь, не  говоря осредствах за которые можно купить лекарство или медицинские услуги.

  Конституцией Украины гарантируется право на охрану здоровья, медицинскую помощь и медицинское страхование (ч. 1 ст. 49). Государство создает условия для эффективного и доступного медицинского обслуживания.
Заместитель министра здравоохранения Ирина Микичак заявила, что ежедневно на одного больного коронавирусом тратят  от 300 до 10 тысяч гривен. https://dengi.ua/finance/1826594-minzdrav-nazval-ezhednevnuyu-stoimost-lecheniya-bolnykh-koronavirusom

Интересно  зам министра которая озвучила цену лечения в СМИ, будет ли притянута ГП к ответственности за это заявление по ККУ Стаття 184. Порушення права на безоплатну медичну допомогу.
 Или в обновленном министерстве  у всех такое мнение? Минимальное лечение от вируса 9300. Пенсионеры тысячи которую вам пообещали хватит на 3дня

Международный полет на марс.

  • 21.04.20, 12:19


Из Зимбабве папуаса, запускала  в космос НАСА

На украиской ракете изю в розовом берете

Попросила алькаиду не мешать проделкам ж. да

Но подумав Беняя Ладен, что то все же сделать надо

Перетер базар с имамом, чтоб прославиться исламу

Баб добавить пожелали, китаянку из непала

Оператора араба , двух из шарма и дахаба

Чтобы втиснуть всех в ракету, армянин решал проблему

Чтобы лучше запихалось нужен жир свиного сала

Два журнала 3 икса, чтоб от первого лица

Начал действовать решала видно то что места мало

Защитив ладошкой тыл папуас не первым был

Первых втиснули арабов, из пустыни под дахабом

Папуас, потом грузин, потому что баб любил

Изе выпало последним, прислонив к нему передний

Салом смазанный свиным, с сладострастием любви

Внутрь ракеты подпихнул, булки намертво сомкнул

Словно уж скользну в средину, отвернул от  гиви спину

Дверь захлопнулась в отсек, ступит первым человек

На прекрасную планету, там где ездит марсоход

Втал вопрос сходить до ветру, оказалось шланг ракеты
шел от топливной системы,  и считался ноу хау
насса видимо украла технологию тибета

Чтоб летать быстрее ветра как бы мобило-пердета

С экипажем мощь ракета

С нескончаемым горючим, а горох был тайный ключик

Технологии великой, но вонял паскудно дико

Что ж команда поступила, шланги вставили как было

Проиграли гимн семь сорок, поднатужившись напором

Вспыхнул газ из  сопел плазмой, полетели ли люди к красной

Мир земной благословил, дух восторга захватил

Мировую лигу наций, показал им средний палец

Затаил обиду гой, что не взял еврей с собой

На земле хохол остался, пьяный русский отказался

Вверх смотрели с сеновала, сало жрали и бухали

Точкой сделалась ракета, на ночном без тучек небе

После вспышка с ореолом, отхлебнув глоток из горла

Их кацап благословил, да заснул, но не допил.

Вас не оштрафують якщо….

  • 20.04.20, 09:07

Христос Воскресе!!!

Хочеться з Вами поділитись .Щоб з вас незаконно не здерли кошти 17 тис. Поліція і ваші слова..Скажете що ви погоджуєтесь з тим що були без маски і рукавичок. До цього  підійшли до групи осіб з питанням де знаходитьс виконком або сільрада. Зясувалось що особи ці(група) також як і ви шукаєте відповіді на питання.А побачивши поліцію пішли в сторону патруля.
У випадку якщо вас затримає поліція за порушення Карантину погодьтесь підписати протокол на місці, щоб не їхати до відділення. Поліцаям одразу скажіть що ви йшли саме до них. В суді  скажете що відповідно Закону про звернення громадян йшли саме до патруля,щоб зробити усну заяву і узнати як маєте діяти далі. В суді скажете що поліція вам не роз’яснила де взяти маску, ви  сказали що у вашому  бюджеті нема коштів на Придбання Засобів Індивідуального Заахисту, Маски, рукавички, антисептик і тд. Як захищатись ви також не навчені. В протоколі яки складуть,  обов’язково вкажіть письмово що «не погоджуюсь з викладеним,підпис» і все. У випадку якщо вас можливо доставлять до Суду попросите надати докази того що ви порушили і яким чином. Під час затримання не було Свідків на вашу користь, а якщо були то скажете що ті особи які надали свідчення на вашу думку скоріше мають дружні стосунки ( вони себе так поводили,) тим більше що ті свідки не являються Лікарями Епідеміологами. Тим більше що вас не обстежили і нема висновку. В Судді Заявите (попросите внести до протоколу і обов’язково спитаєте як вам отримати аудіо запис прямо сьогодні, скажете що зобов’язуєтесь сплатити. Ваша заява в Суді така, кажіть судді.що ви йшли дізнатись де можна отримати маску, тому як КМ України опублікував Постанову про карантин та не Забезпечив вас Засобами індивідуального захисту і так як ви ще досі не підписали угоду з сімейним лікарем тому що не хворієте, ви йшли дізнатись де пройти безкоштовне обстеження. Наголосіть що чули від громадян які звертались, що поліклініки відмовляють якщо не підписано Правочин з лікарем. На вашу думку вас мають Обстежувати і Лікувати безкоштовно Конституція України. Тому пішли шукати Місцевий Виконком для з’ясування всіх Обставин і ви про це повідомили поліцейських в усній формі. Крім того Скажете що Почуваєте себе ідеально, відтак Вам дуже дивно що здорова людина обмежена вільно пересуватись і карантином.

Скажете що ви хотіли З'ясувати підстави ваших обмежень у виконкомі і то що ви через Постанову  втратили  можливість заробляти кошти для Виживання. хоча на вашу думку в Документі 4004-XII, чинний, жодна стаття Закону не зобов’язує  вас Здорову Особу знаходитись в Зоні Карантину, якщо Вас не визнали Хворим, так само як і Цивільний Кодекс ст. 14 дає вам право не виконувати на вашу Думку незаконні Правові акти.
 КМ України Виконавча, а не Законодавча гілка Влади, так як і ви Підпорядковується К У і Законам, Тобто вам поліцейські не роз’яснили ваші Права натомість затримали коли ви йшли З’ясовувати викладені вами обставини.Також додасте, що ви хотіли дізнатись де взяти Перепустку для проїзду в Транспорті загального користування під час карантину бо вам  нічим добратись до роботи, а на таксі  не вистачить.Завдяки карантину Ви  позбавлені права на Роботу. А держава вас не тільки не Забезпечує ЗІЗ а позбавила вас права  заробити собі на їжу і що на вашу ви бачите бездіяльність влади стосовно Ваших Конституційних прав.

На вашу Думку Поліція мала Вас попередити а не одразу складати протокол. В законі про Адмін порушення є встановлені дії, навіть якщо ви відмовитесь платити кондуктору, він має визвати поліцаїв, а ті в свою чергу якщо Кондуктор доведе, що він кондуктор і офіційно знаходиться на машруті вказаному в маршрутному листі який вам не пред'явив,   бо у вас були великі сумніви, що ця особа  кондуктор і посадова особа, поперше поліцейські мають вам запропонувати сплатити штраф а ви відмовитись. Тоді протокол.

Обовязково вкажіть у протоколі допишіть  власноруч.можливо ви дали білет на вимогу а кондуктор пожмакав його та викинув, вказав що не той компостер, в такому разі поліція має стати на вашу сторону, також можливо ви притуляли Кредитку або картку, на вашу думку пройшло списання, а апарат (який працює в тестовому не режимі незаконно) не видав вам Квиток. Тут протоколом не світить. По Закону вам мають видати Квиток у будь якому випадку.. Квитанція на штраф у Кондуктора незаконний папірець. Самі викликайте поліцію або скажіть що зараз викличу.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
27
предыдущая
следующая