О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Что дальше ???

  • 19.02.18, 23:39

29%, 2 голоса

71%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Пост Павла Дальнобоя

  • 19.02.18, 04:09

Добра половина Фейсбука дуже сильно нєгодоває: як так, наш спортсмен, завоювавший перше олімпійське золото для України, обмотав стоящєго рядом спортсмєна із страни 404 українським прапором - і даже ПОЦІЛУВАВ!
Нє, ну хіба не гєй - в прямому і переносному смислі цьго слова!
Ну хіба не зрада? Прямо Іуда новоявлений якийсь!

На мою думку - нє, а якраз наоборот.

Пояснюю: ватноголовий сиротінушка одіноко стояв неприкаянім бомжем - а наш хлопець його прихистив, давши возможность почуствувать себе з РОДІНОЙ і ФЛАГОМ. Показав широту української душі - усиновив на правах побєдітєля, так сказать.
Це по-пеше.

А по-друге, він показав усьому Вєлікому Ватному Міру, де їх історічєскіє корні, хто на самом дєлє старший брат і куди треба двигаться житєлям страни 404.
Бо їхня альтернатіва не впєчатляєт: їсти щі китайськимі паличками і балакать колючіми і дряпающіми в роті ієрогліфами.
Нє, хай краще виганяють свою гебешную власть і "од Москви до саміх до окраїн" піднімають прапори України - а ми вже подумаємо, шо і як з ними далі дєлать. 
Так шо я б тому українському спортсмену ще й ордена дав: це ж нада умудриться в прямому ефірі так зачотно потролить козломордіх!

А ви - зрада, зрада...