О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Хто має час і бажання...

  • 18.09.17, 18:44

Російська опозиційна журналістка, яка зараз була вимушена залишити Росію.

Відео 8 лютого 2016 року.

"Лекцію про мораль і патріотизм читає людина, яка:

  • 18.09.17, 17:29

- за допомогою російського керівництва під крилом Лазаренка створила газові схеми;

- у 2008 відмовилась голосувати за всі проекти постанов щодо засудження агресії РФ проти Грузії (мій проект був серед тих, БЮТ не дав жодного голосу), а тепер радо стрибає навколо тодішнього грузинського президента;

- домовилася з Путіним про кабальні газові умови для України, які призвели до катастрофічних наслідків, але скинула відповідальність на виконавців;

- живе в розкошах при майже нульовому декларуванні;

- замість віддати з розкошів трохи коштів для підтримки Збройних Сил, купувала армійські облігації, які погасила ще й з прибутком, про що записала в е-декларації;

- домовляється з олігархами заради отримання доступу до їхніх ЗМІ, з екранів яких говорить про боротьбу з олігархами;

- обдурює більшість тих з ким про щось домовляється (я теж колись повірив і сильно пошкодував), але чесними очима заглядає на електорат.

Список можна продовжити. Якщо встановлювати мірило цинізму і владолюбства, то вона еталон. Дарма що не можна відправити кудись на зберігання, як і належить еталону.", - про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат фракції БПП Володимир Ар'єв

Русичи — Українці-русичі — Русичі-українці — українці — Українці

Русичи — Українці-русичі — Русичі-українці — українці — Українці — тернистий шлях.

/Побудова девятикутника/

Cвіт — це все і ніщо! Пустота і хвилі, бриніння хаосу, рух нічого. Коли, ще зовсім нічого не було, царював морок. Батько хаосу і мороку — Випадок створив слово, чим розвіяв Морок на Світ і Тінь. Свідомо опускаю створення життя. То довга історія.


По ній, Бог почав мудрувати і зібрав до купи народи що дорожили правдою, мужністю, вірою, коханням, цінували мужність і працю, були допитливими, любили гармонію і з'єднав їх між собою навіки мовою. Чим краще народ той мову плекає, тим більше він нацією стає, чим більше мову занедбує, тим нижче падає в раба перевтілюючись, бо мова, то не слова, не бриніння звуку, мова — то сила духу.

Коли духу, сміливості в нації не стає, аби рідною мовою розмовляти, про яке панування може йти мова. Річ вже йде про бидло і злато, тобто цінності паразита.

Не выдержал, прорвало

  • 13.09.17, 21:00

13 сентября на пленарном заседании Государственной Думы выступил Председатель ЦК КПРФ, Руководитель фракции КПРФ в Государственной Думе Г.А. Зюганов. Публикуем текст его выступления.

Известный российский журналист Александр Невзоров...)))

  • 12.09.17, 22:53
...готов стать доверенным лицом главы РФ на грядущих президентских выборах 2018 года. Об этом он заявил в разговоре с журналисткой Ксенией Собчак, отвечая на вопрос о планах сотрудничества с Путиным.