О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Через пусту балаканину Омеляна з України пішов лоукост


Ryanair призупинив переговори з “Жулянами” і тепер стосунки з лоукостом знову зайшли в глухий кут


Епопея з цим лоукостом – це класичний приклад нікому не потрібного піару і короткої пам’яті соцмереж.

Чи пам’ятає хтось з чого все почалося? А почалося в СК з того, що міністр Омелян провів свою чергову прес-конференцію і заявив, що лоукост заходить до нас і вже за кілька місяців ми дешево будемо літати.

Чому була зроблена ця заява? Заради піару і двох діб слави в інтернеті. Тоді соцмережі аплодували і кричали “Віват, міністре”. Потім з’явилися проблеми і міністр зник. Точніше, він більше старається не говорити про велику перемогу над МАУ.

Чи втрачає щось від цієї війни Ryanair? Нічогісінько. Влада прокричала, що все домовлено і зараз саме влада винна в тому, що щось пішло не так. Дотисне авіакомпанія Мінтранс – люди подякують лоукосту. Не дотисне – буде винною влада.

Як би було добре, аби кожен пук не робити під камерами? І ще, як би було здорово, аби найпросунутіші представники ФБ пам’ятали хоч щось більше однієї доби.

Але помилки, на жаль, нічому не вчать.

Вадим Денисенко

Зверь должен сидеть в клетке.

  • 21.04.17, 09:14
     ГОВОРИТЕ ЧЕЧЕНСКИЕ БОЕВИКИ РЕЗАЛИ ГОЛОВЫ?                                            А ВОТ ЧТО ДЕЛАЛИ РУССКИЕ СОЛДАТЫ!