хочу сюда!

Танюха

29 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 29-37 лет

Що за дурня?

Дивіться мій коментар.
20

Комментарии

126.05.13, 12:45

Якось неприемно здивувало, що деякі ВАРТІвці тримають інших ВАРТІвців в ігнорі. Це що за дурня? Мало того, що заігнорені не можуть коментувати, плюсити матеріали, і ми втрачаємо рейтинг, так за розміщення в ігнорі із заігнореного знімають бали. Це у нас таке побратимство? Пропоную усім ВАРТІвцям передивитися свої ігнор-листи і виключити з них членів ВАРТИ. Хто не зробить цього найближчим часом, має бути виключений із співтовариства і забанений. Це моя пропозиція.

226.05.13, 14:00

В мене ігнор лист взагалі порожній

326.05.13, 14:39Ответ на 2 от Lost_paradise

В мене ігнор лист взагалі порожнійВ мене є, але тільки українофоби, які дістають тролінгом.

426.05.13, 14:46Ответ на 1 от я Бандерівець

в мене там крім онуфрія нема нікого.

Гость: NeManul

526.05.13, 16:07

В мене лише Рус з Кііва в ігнорі. Правда іншим пропоную реально зареєструватись, нова тел. карточка коштує копійки, не бачу проблеми дуже шифруватись. А от тролі-одноднівки мені заважають

626.05.13, 16:12Ответ на 5 от Гость: NeManul

В мене лише Рус з Кііва в ігнорі. Правда іншим пропоную реально зареєструватись, нова тел. карточка коштує копійки, не бачу проблеми дуже шифруватись. А от тролі-одноднівки мені заважаютьЯ, до речі, в твоєму блозі не можу комент лишити, хоча розумію -- ігнор тут ні до чого. Адже в чужих блогах спілкуємося без проблем.

Гость: NeManul

726.05.13, 16:16Ответ на 6 от я Бандерівець

В мене лише Рус з Кііва в ігнорі. Правда іншим пропоную реально зареєструватись, нова тел. карточка коштує копійки, не бачу проблеми дуже шифруватись. А от тролі-одноднівки мені заважаютьЯ, до речі, в твоєму блозі не можу комент лишити, хоча розумію -- ігнор тут ні до чого. Адже в чужих блогах спілкуємося без проблем.Вже можеш

826.05.13, 16:21

Давно хотів спитати. Як можна поставити "ігнор"? Не можу знайти таку фуекцію.

926.05.13, 16:24Ответ на 8 от Brom_83

Давно хотів спитати. Як можна поставити "ігнор"? Не можу знайти таку фуекцію.От на цій сорінці зверху, праворучь є Налаштування. Клацаєш, відкривається меню. Там знаходиш Ігнор-лист. Відкриваеш і клацаеш Додати користувача. Копіюеш нік юзера. якого ставиш в ігнор, вставляеш в строчку і клацаеш Додати. Десь так.

1026.05.13, 16:31Ответ на 9 от я Бандерівець

Давно хотів спитати. Як можна поставити "ігнор"? Не можу знайти таку фуекцію.От на цій сорінці зверху, праворучь є Налаштування. Клацаєш, відкривається меню. Там знаходиш Ігнор-лист. Відкриваеш і клацаеш Додати користувача. Копіюеш нік юзера. якого ставиш в ігнор, вставляеш в строчку і клацаеш Додати. Десь так.Дякую. А то йде мова про "ігнор", а я не можу розібратись що це і як...

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая