хочу сюда!

Тетяна

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Про зраду.

12 французів з дивізії СС "Шарлемань", які знаходилися в госпіталі на лікуванні від поранень, потрапили в полон. До них підійшов французький генерал Жак Філіп Леклерк, який командував французькими військовими частинами у складі англо-американських військ.

Взнавши, що полонені есесівці є французами він назвав їх "бошами" і "зрадниками" та спитав: "Як ви, французи, могли носити німецьку форму?"
Нащо йому відповіли: "Так як, ви генерал, носите американську!"

Їх розстріляли після причастя у місцевого священника, коли вони заспівали "Марсельезу".
Поховали їх на третій день американські солдати, які порушили наказ генерала Леклерка залишити розстріляних без поховання.
Зараз на їх могилі стоїть пам'ятник з зображенням королівської лілеї та написом "12-ти хоробрим синам Франції".

Звинувачувати когось у зраді має право той, хто вдягнутий у форму своєї Батьківщини.

Цікаво, а усі оті комуно-бандюки, типу ГадікаКалєсніченка, які звинувачують ОУН, УПА, Галичину в зраді, склали військову присягу народу України?

Я таку склав 22 лютого 1992 року, в місті Южноукраїнськ. І для мене вояки УПА, Галичини, підпільники ОУН -- Герої. А яке мають право судити їх усілякі вилупки комуно-енкаведешної погані?

38

Комментарии

117.05.13, 09:36

Пропагандиські кліше окупаційної адміністрації не варті уваги.

Гость: ПРОВОКАТОР

217.05.13, 09:59

я склав

317.05.13, 10:06

417.05.13, 10:16

Згоден(!) Більше того, всі чудово розуміють, що переважна більшість всіх цих гадіків-табачників не просто совкові штурпаки, вони на службі у держави, але не нашої.

517.05.13, 13:04

617.05.13, 15:21

717.05.13, 15:36

817.05.13, 18:15

"А яке мають право судити їх усілякі вилупки комуно-енкаведешної погані?"
                А вони просто ТУПО ПРОДОВЖУЮТЬ справу СВОЇХ жидо-батьків...

917.05.13, 18:34

дуже містка й вірна стаття

Гость: мамут

1017.05.13, 19:25

З 91 року кричу - не тим шляхом пішли. Соромно за професора Сергічука і Донія, які 16.5 на 5-тому каналі ТБ стверджували, що в Укаїні немає проявів нацизму. Мали доводити, що в Україні шалені прояви нацизму з боку вилупків імперсько-енкеведешної погані. Ті, хто заперечували і заперечують буття окремої від московитів стародавньої української нації, її мови, винищували її голодоморами та катуваннями в коцтаборах, люто ненавидячи все українське ідуть нахрапом (бо на злодійові шапка горить!). Це та наволочь, что тагда лішь вольно дишіт,єслі рєчь радную слишіт...і на окупованих чужих землях. Їм на наше дихання наплювать! Вивчіть усі найвидатнішого політолога України в ХХ столітті: як треба вчинити щодо кожної з трьох категорій московитів, щоб національне визволення українства таки відбулося.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая