хочу сюда!

Оксана

38 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

Азаров заявив, що «покращення» не буде

Київ – Нульового або негативного показника ВВП за підсумком 2012 року очікує Микола Азаров. Експерти відзначають, що в такій ситуації уряд має можливість знівелювати негативні наслідки складної економічної ситуації для населення. Водночас, вони зауважують, що для цього необхідно змінити фінансову політику уряду та особисті пріоритети його членів.

Прем’єр-міністр Микола Азаров не виключає нульового або негативного показника Внутрішнього валового продукту за підсумками цього року. Про це він заявив на з’їзді Федерації роботодавців України. Водночас глава уряду нагадав підприємцям, що були і «більш складні» часи.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24783112.html

Проголосовала за ПР

Працюючі на виборах на ПеРдунів вже вчинитли бійку в черзі за грошима

Всё можно объяснить...
http://os1.i.ua/3/1/10012239_1dcd811c.jpg

21

Комментарии

127.11.12, 21:36

З ким розраховувалися трунами - поділіться досвідом! Або ж трунами гною (чи гнійними трунами?). Дуже цікаво!

227.11.12, 23:30

Гость: путлер капут

327.11.12, 23:36

читав десь нещодавно як янович очікує веселкових перспектив для економіки і для себе у наступному році

427.11.12, 23:38

я против них,всегда

528.11.12, 00:17

Я за бандюковичей никогда не голосовал.Для меня всегда было позором урку избрать президентом и гланокомандующим всех ВС и силовых структур.Я себе представить не мог,как человек не служив в Армии,а делая ходку за ходкой на зону может управлять силовиками.Теперь понял,что запустили козла в огород.

628.11.12, 01:27

728.11.12, 09:33

Не следует, дети, омывать слезами скорби свои.
              Каждому надлежит со смирением и терпением возделывать ниву свою.
              И тогда мы пожнём плоды и будем благоденствовать в мире.

828.11.12, 10:00Ответ на 7 от Отец Онуфрий

так, не потрібно "омывать слезами скорби свои" потрібно брати у руки вила і робити свій вибір, бо рабів до раю не пускають

928.11.12, 10:37Ответ на 8 от Hudson Hawk

Во дни поста призываю вас, дети, к чистоте телесной и очищению от грехов через покаяние.

1028.11.12, 11:03Ответ на 9 от Отец Онуфрий

Так, почався різдвяний піст! На мою думку у народа нашого дуже багато покоянія, а от у власників золотих унітазів цого не бачу, чикати "верблюда та ушка голки" не збираюсь, мій принцим кожному катюзі по заслузі.
                    Зараз читаю Евангеліє від Іуди, цікавий рукопис. Мені здається що Біблію яка дійшла до нас с такою кількистью перекладів хтось підправив.

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая