хочу сюда!
 

Юля

35 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

Нічого втрачати

5 червня, при голосуванні за доленосний для України закон «апАзіция» як завжди показала системність підходів і непорушність принципів. Простіше кажучи – облажалась.
Партія Регіонів ніжно, з любов’ю, загнала останній цвях собі у домовину. А у Кремлі напевне відкорковували пляшки з шампанським.
З іншої сторони, під фонову музику бардів від опозиції біля мікрофонів, громадські організації і окремі люди показали, що вони здатні до організованого вуличного протистояння. І для цього їм не потрібен протекторат самопроголошених «гетьманів».
Лохторат вимагав «хліба і зрєліщ», і він своє отримав. Правда це стосується лише другого пункту, бо з хлібом, судячи по інтенсивному «покращенню», скоро напевне буде сутужно.
Актори чудово зіграли свою постановку, на совість відпрацювавши давно затверджені ролі. Одне вони помітити не встигли – театр погорів.
Тепер, коли остання потужна ідеологічна карта покладена на стіл, ні в рукаві влади, ні в активі псевдо опозиції, не залишилось жодного потужного козиря, здатного серйозно похитнути терези електоральної підтримки в ту чи іншу сторону. Саме мовно/язикове питання було тим фактором, що вкидав розкольницькі тези в маси і заважав опонентам об’єднатись за принципом «ворог мого ворога – мій друг».
Тепер вся увага суспільства буде звернена на соціально-економічні «інновації» влади, які зачіпають інтереси не тільки суспільства в цілому, але й кожного громадянина зокрема. А приватна власність однаково цінується як на Заході, так і на Сході. Як відомо з недоторканністю останньої в українській державі, особливо в останні два роки, серйозні проблеми. І все ж, це один з тих небагатьох чинників який може спровокувати швидку мобілізацію різних за поглядами людей, в будь-якій точці країни. Бо більше просто нічого втрачати.
З великою вірогідністю, ця осінь для багатьох парламентарів стане останньою. Питання лише в тому, наскільки сильною буде хвиля протестів.
Для багатьох, та не всіх, бо справжніх лідерів як не було, так і не видно на горизонті. Імітаторство в українському політикумі сягнуло таких меж, що стає явним навіть для пересічних громадян, які вершиною аналітики вважають перегляд шоу Савіка Шустера. Інша справа, що на відкритий і потужний запит на політиків нової формації немає відповіді. В той час як заслані козачки, прикриваючись патріотичними гаслами, і розмахуючи різнокольоровими прапорцями, цілеспрямовано продовжують свою справу.
Знову ж таки, я переконаний, що в найближчі роки тут нічого кардинально не зміниться. Політичні імпотенти як з владного, так і з апАзиційного таборів, занадто надійно окупували поле гри, щоб адекватні люди могли його відвоювати малою кров’ю.  А до масштабного протистояння і системного витіснення «старої гвардії» з усіх рівнів влади, суспільство поки не готове. Але це лише питання часу. 
Звичайно, можна спробувати пересидіти все вдома, за старим-добрим принципом «моя хата скраю – нічого не знаю». От тільки ніхто не гарантує, що одного прекрасного дня, по дорозі в магазин, вас не пристрелить якийсь обкурений мажор, чи не зіб’є на своєму Lexus п’яний суддя. А чесний і непідкупний міліціонер потім запише в протоколі, що це ви самі налетіли на нього на швидкості 150 км/год і завзято почали битись головою об капот.
Одне можу стверджувати з упевненістю – після 31 жовтня розуміння того, що Україна – не Росія, врешті дійде до кожного. Хоча, валізи пакувати не будуть – The Show Must Go On.
Схоже, після 2004-го там, нагорі, так нічого і не навчилися. Бо сподіватись нам ще є на що, а от втрачати вже по-суті нічого.

22

Комментарии

19.06.12, 14:04

Блажен, хто бачить вихід в замурованому тонелі У ельфів це називається "естель"

  29.06.12, 14:27

  і не лінь тобі було стільки писати )))

   39.06.12, 14:41Ответ на 1 от nolofinve

   Блажен, хто бачить вихід в замурованому тонелі У ельфів це називається "естель"Скільки сторічч вбивали українську мову? Кожен раз москалі вважали що все - тунель замуровано. Але ні. Мова й досі жива. Кожного разу вона пробивала собі дорогу через всі грати і заборони. Так буде і з Україною. Прорвемось.

    49.06.12, 15:11

    Паросток проросте й через бетон...

     Гость: lkjmn

     59.06.12, 16:46

     От тільки вони не "облажалися". Це - 100% зрада.
     Втім, зрада - звичайний стан душі ліберасто-дєрьмократів.

      69.06.12, 17:01

      Надіюсь тепер людям зрозуміло хоча б за кого голосувати не варто.

       79.06.12, 17:47

       а до чого араби на фото? це якийсь глибокий філософський зміст?

        89.06.12, 19:31Ответ на 7 от MIRIKo

        Ні, нічого завуальованого. Просто як на мене під тематику "суспільний протест" і "громадянська опозиція", як на мене, цей знімок дуже добре підходить в якості ілюстрації

         99.06.12, 19:31Ответ на 5 от Гость: lkjmn

         Це - 100% зрада.Міг би написати й так, от тільки знову почнуть тикати ярликами "юлефоба" і т.п.

          109.06.12, 19:33Ответ на 6 от Fred Perry

          Істинно так Тепер я жалію, свого часу голосував за Сєню, але принаймі добре, коли розуміння приходить хоч і запізніло.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая