хочу сюда!

Алла

38 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

10+3 факти про сни

10. Сліпі “бачать” сни  Люди, що осліпли вже після народження, можуть бачити сни у вигляді картинок. Сліпі з народження не бачать картинок, однак їхні сни наповнені звуками, запахами і тактильними відчуттями.  9. Ми забуваємо 90% сновидінь Через п’ять хвилин після пробудження ми вже не пам’ятаємо і половини своїх снів, а вже через десять хвилин навряд чи зможемо пригадати 10% з них. Відомі випадки, коли поети, письменники, учені бачили сни, у яких складали вірші, прозу або придумували нову наукову теорію. Повезло тим, хто догадався залишити біля ліжка ручку й папір. Саме снам зобов’язані своєю появою на світ вірш Семюеля Колріджа “Кубла Хан”, історія про доктора Джекіля та містера Хайда Роберта Льюіса Стівенсона, Франкенштейн Мері Шеллі, і так само знаменита періодична система елементів, вона ж таблиця Менделєєва. 8. Сни бачать усі без винятку Всі люди (за винятком хворих із сильним розладом психіки) бачать сни, однак чоловіки та жінки бачать сни по-різному. Чоловікам в основному сняться представники своєї статі, жінки ж у снах бачать представників обох статей у приблизно однаковій пропорції.

17

Комментарии

17.06.09, 17:49

не помню вообще сны

27.06.09, 17:54Ответ на 1 от снайпер1

а я пам`ятаю,напевно, 3% своїх снів шкода

37.06.09, 20:32

мені постійно сняться сни, але часто сниться те, чого я не бачила

47.06.09, 20:46Ответ на 3 от Панча Шила

я своїх снів майже не пам"ятаю

57.06.09, 21:06Ответ на 4 от _renny_

кажуть, щоб пам*ятати сон потрібно не дивитись у вікно , коли прокидаєшся

67.06.09, 21:39Ответ на 5 от Панча Шила

вперше чую...але в мене нема такої звички

77.06.09, 21:41Ответ на 6 от _renny_

тоді не знаю

Гость: nice_lad

88.06.09, 09:29Ответ на 2 от _renny_

а я набагато більше

98.06.09, 10:53

сні прикольна річ класно коли їх пам*ятаєш

Гость: litigor

108.06.09, 15:42

мені завжди сняться колоьрові сни, завжди насичені, яскраві зі смістом, бувало що у сні я бачив мало не цілі серіали з кількома сюжетними лініями, був випадок, коли я розв"язав у сні задачу, яку не міг розв"язати цілий день... але я маю дуже багато фантазію, і втрачав 2-3 години зранку, щоб докрутити сюжет сну до кінця вже реальному світі, мене це так дратувало, що я навчився миттєво забувати сни і не жалію про це, оскільки сон призначений, щоб звільнити нашу творчу частину, і відключити раціональну частину мозґів, проте акцентувати на них уваги немає сенсу

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая