хочу сюда!

Юля

35 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

Властивості дорогоцінного каміння. Ваш камінь за гороскопом.

Властивості дорогоцінного каміння. Ваш камінь за гороскопом. Астрологи вважають, що кожному знаку зодіаку призначений саме його талісман – коштовний камінь. Такий оберег приносить своєму власнику удачу і захищає від нещасть. Але навіть якщо не вірити в астрологію, то мабуть багато з нас відчували енергію, яка іде від каміння... ви самі відчуєте, який саме з них підійде вам, але все ж загальні рекомендації є:  Авантюрин застосовується при захворюваннях серцево-судинної системи і хворобах кровообігу. Сприяє покращенню настрою. Носиться в браслетах і сережках. Найбільш відповідні для авантюрину метали - золото і срібло.  Агат. Носіння агата на лівій руці допомагає подолати дратівливість, знімає головний біль. При захворюваннях органів дихання і зубів рекомендується носити агатові намиста. Іноді під час хвороби, коли мучить спрага, агат кладуть в рот хворого. Цей камінь добре носити у вигляді кулона, намист або перснів. Лікує зір.  Аквамарин. Дуже корисний для зору, укріплює нервову систему. Лікує нирки, печінку, селезінку, щитовидну залозу, органи дихання.. Його добре прикладати до старих ран. Хороший аквамарин в намистах, кулонах на срібному або золотому ланцюжку або в намисті, облямованому в срібло. Олександрит регулює кровотворення, очищає кров і укріплює судини. Його рекомендується носити в золотій оправі в парі з яким-небудь каменем.  Алмаз - “цар каменів”, камінь сонця, єдності і Божественної чистоти. Він підсилює вплив інших каменів і володіють могутньою цілющою силою для людського тіла і духу. Алмаз оберігає від хвороб шлунку, допомагає при нервових і психічних захворюваннях (шизофренії, депресіях), усуває безсоння. Традиційно алмаз завжди вважали чоловічим каменем. Жінки могли починати носити алмаз тільки після 30-35 років, коли вже створена сім’я, підростають діти, вистачає мудрість не піддаватися швидкоплинним спокусам, а всі рішення ухвалюються спокійно і обдумано. Вважалося, що дівчатам носити цей камінь і зовсім не можна, але алмаз із зеленуватим відливом, навпаки, дає жінці плодючість, береже дитяти в її череві і полегшує пологи. Непридатний алмаз для людей нервових, імпульсних.  Амазоніт заспокоює нервову систему, лікує вегетативно-судинну дистонію. Добре носити амазонітові намиста і кулони в золотій оправі.  Аметист укріплює імунну і ендокринну системи, добре лікує нервові захворювання, знімає стреси. Очищає кров, підвищує активність мозку. Його носять як намисто або намисто і як кулон на срібному ланцюжку або шкіряному шнурку.  Бірюза дає достаток і процвітання, приносить щастя в любові. Бірюза - це універсальний цілитель, вона захищає він злих думок. 
7

Комментарии

125.02.09, 18:39

ну я водолій,в мене є талісман з опалу, він мене не раз рятував, а виявляється мій камінь

225.02.09, 18:43Ответ на 1 от Панча Шила

а мій камінь --- надто дороге задоволення Овен - 2 д-да (02.04 - 11.04) - алмаз, діамант.

325.02.09, 18:44

ого, зараз піду сестру обрадую, в неї теж такий камінь

427.02.09, 16:53

Таак... Якби в мене гроші були, то була б така захищена своїм каменем...)))))

527.02.09, 17:23Ответ на 4 от Купідонка

я також

627.02.09, 18:35Ответ на 5 от _renny_

Гость: fraerok

726.01.12, 12:51

А цирконій, то який дорогоцінний чи напівтого?))) А ще цирконій як мікроелемент дуже потрібен людині для нормального розвитку організму, ось гарна стаття на цю тему http://www.enpilekra.ru/index.php/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97% D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D0%BC%D0 %BE%D0%B2%D1%96/cirkoniy.html