хочу сюда!
 

Мира

41 год, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Пити, чи не пити?

Коров'яче молоко - це, головним чином, їжа для телят. Вміщені в молоці поживні речовини ідеально підходять новонародженому теляті. Але те, що підходить теляті, не обов'язково приносить користь людині.
Згадайте: тварини п'ють молоко тільки в самому ніжному віці. У дикій природі жодне доросла тварина молока не п'є. Тільки люди свідомо беруть молоко від представників іншого біологічного виду, окислюють його і вживають в їжу. Це суперечить усім законам природи.
У японських школах дітей мало не силою змушують пити коров'яче молоко, так як вважається, що містяться в ньому поживні речовини йдуть на користь організму, що росте. Але якщо ви думаєте, що коров'яче молоко ідентично жіночому грудному молоці, то глибоко помиляєтеся. Так, і в тому, і в іншому є білки, жири, лактоза, залізо, кальцій, фосфор, натрій, калій і вітаміни. Але на цьому схожість закінчується.
Основний білок в молоці - казеїн. Травна система людини не пристосована до його перетравлювання. Є в молоці і антиокислювач лактоферрин, який зміцнює імунну систему. Однак в грудному молоці частка лактоферину становить 0,15%, а в коров'ячому - тільки 0,01%. Таким чином, навіть коли мова йде про новонароджених, якщо вони належать до різних біологічних видів, їжа їм теж потрібна різна.

А як же дорослі?
Візьмемо той же лактоферрин, що міститься в коров'ячому молоці. Навіть якщо ви п'єте сире молоко, він все одно розпадеться в шлунку під дією шлункового соку. З грудним молоком точнісінько так само: немовля засвоює лактоферрин лише тому, що його шлунок ще недорозвинений - в ньому мало шлункової кислоти. Отже, навіть жіноче грудне молоко призначено винятково для немовлят.
На мою думку, не тільки магазинне, але і свіже необроблене молоко не підходить дорослим. А якщо цей продукт, який і в натуральному вигляді не дуже корисний людині, гомогенізований і пастеризований при високій температурі, він і зовсім перетворюється на шкідливу їжу. І ми ще наполегливо привчаємо своїх дітей кожен день пити його на сніданок!

В організмі дорослої людини занадто мало лактази - ензиму, який розщеплює лактозу. Лактаза в надлишку виробляється в дитинстві, але з віком її кількість різко скорочується. Ось чому у деяких від молока бурчить в животі і виникають симптоми діареї - такі наслідки нестачі спеціальних ензимів.
Лактоза це цукор, присутній в молоці ссавців. У жіночому грудному молоці лактози цілих 7%, в коров'ячому - лише 4,5%. У ранньому дитинстві практично всі діти можуть пити багате лактозою грудне молоко, а в дорослому віці, як уже було сказано, ензим лактази не виробляється. По-моєму, це досить красномовно говорить про те, що дорослим пити молоко не слід.

Тим з вас, хто любить смак молока і не хоче від нього відмовлятися, я б радив пити його рідше, причому, пити НЕ гомогенізоване і пастеризоване при низькій температурі молоко. І ніколи не примушуйте вживати молоко того (будь то дорослий або дитина), хто його не любить. З моєї точки зору, вживання коров'ячого молока не приносить людському тілу ніякої користі.


Хироми Шинья О ВРЕДЕ «ЗДОРОВОГО


ПИТАНИЯ»


или как прожить до 100 лет, не болея? «СОФИЯ» 2007 год.


Хіромі робить свої висновки на основі аналізів 300000 хворих прооперованих ним особисто. Йому можна довіряти. То чи слід пити молоко?

                                                                                                                                                                            

20%, 2 голоса

10%, 1 голос

20%, 2 голоса

40%, 4 голоса

10%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
5

Комментарии

116.01.17, 06:50

В живой природе не одно животное не варит пищу.. не делает салаты.. супы и котлеты.. не использует столовые приборы.. ложки и вилки и т.д..
Тем мы и отличаемся от животных что смогли расширить свой рацион и образ жизни.. за счет чего выживаемость вида увеличилась..

  216.01.17, 07:38

  горілка теж не приносить користі, але ж п*ють

   316.01.17, 10:23Ответ на 1 от Хармс

   в живой природе голуби не едят печёный хлеб, а синицы - сало.

    416.01.17, 10:27Ответ на 3 от Al KazlOFF

    в живой природе голуби не едят печёный хлеб, а синицы - сало.Дык.. за счет нас паразитируют..

     516.01.17, 10:33Ответ на 4 от Хармс

     вот прямо сейчас две паразитки у меня за окном дятлируют сальцо.

      617.01.17, 16:47

      Можу, але не п'ю

       718.01.17, 23:37Ответ на 1 от Хармс

       В живой природе не одно животное не варит пищу.. не делает салаты.. супы и котлеты.. не использует столовые приборы.. ложки и вилки и т.д..
       Тем мы и отличаемся от животных что смогли расширить свой рацион и образ жизни.. за счет чего выживаемость вида увеличилась..
       Мова ж не про це, а про користь для організму. Хіромі вважає, що і дітям і дорослим молока пити не слід, проте п'єм

        818.01.17, 23:40Ответ на 2 от Анна-Марія

        горілка теж не приносить користі, але ж п*ютьПрошу зазначити, молоко шкідливіше горілки, бо Ви споживаєте його в незмірно більших об'ємах!

         918.01.17, 23:41Ответ на 3 от Al KazlOFF

         в живой природе голуби не едят печёный хлеб, а синицы - сало.Отак ми й губимо природу

          1018.01.17, 23:42Ответ на 4 от Хармс

          в живой природе голуби не едят печёный хлеб, а синицы - сало.Дык.. за счет нас паразитируют..Але ж ми відповідаємо за тих, кого приручили!

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая